Hoshigaki Kisame

KisameHoshigaki Kisame (干柿鬼鮫) je silný Ztracený ninja ze Skryté Mlžné vesnice, který sebou nosí velký meč, Samehadu (鲛肌). Je také členem Akatsuki a partnerem Uchihy Itachiho. Byl také jedním ze Sedmi šermířů z Mlžné. Vzhledem připomíná žraloka a má obří zásobu Chakry.

Životopis

Tento vysoce nebezpečný zločinec třídy S byl elitní Jounin ve Skryté Mlžné vesnici, dokud nezavraždil místního Feudálního pána. Znal také Hoozukiho Suigetsu a jeho bratra a Momochiho Zabuzu. Na útěku ze své vesnice, Kisame vstoupil do organizace Akatsuki. Kisamemu bylo nařízeno vůdcem Akatsuki, aby se svým partnerem Uchihou Itachim získali démona Kyuubiho uvnitř Naruta. Tito dva zločinci třídy S se tedy vydali do Listové hledat Naruta. Sarutobi Asuma a Yuuhi Kurenai se s nimi setkali, takže začala bitva. Kisame použil svůj meč proti Asumovi a podařilo se mu překvapit ho se Samehadou. Kisame zranil Asumu do krve, ale ten se z toho zotavil. Když se objevil Maito Gai, Itachi a Kisame utekli.

Žába vs. KisamePozději Kisame a Itachi sledují Naruta do hotelu mimo Listovou vesnici. Byli schopni zajmout Naruta, objevili se však Sasuke a Jiraiya. Věděli, že teď není správný okamžik a dva členové Akatsuki se dali na útěk. Během několika příštích let, Akatsuki chytalo ostatní démony a čekali na šanci znovu dostat Naruta.

Lee a KisameKdyž se členové Akatsuki Sasori a Deidara vrátili ze Skryté Písečné se zajmutým Gaarou, tak Itachi a Kisame měli zdržet Listové a Písečné ninji. Kisame si přál pomstít se Gaiovi, který ho kdysi silně kopl. Kisamemu se podařilo zajmout studenty Gaie do Vodního vězení, Kisame a Gai pak spolu bojovali jeden na jednoho. Gai byl nucen otevřít Brány Chakry, aby zastavil Kisameho vodní útoky. Gai zmlátil Kisameho, který dopadl tvrdě na zem. Gai se dozvěděl, že Kisame, který bojoval nebyl skutečný, ale oběť, která měla jeho podobu a byla řízena z dálky. Zpoždění zapracovalo a Kisame a Itachi byli schopni dát Akatsuki dost času, aby odstranili Shukaku z Gaary.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKisamemu se později podaří zajmout Čtyř-ocasého démona. Když je démon zapečeťován, tak se Kisame a Itachi dozvídají o Týmu Hada. Když jde Sasuke bojovat s Itachim, tak Sasukeho tým dál nesmí. Suigetsu se s Kisamem utká a chce jeho Samehadu, ale nepodaří se mu to. Kisame později narazí na Tobiho, který mu odhalí svou identitu jako Madara a také je Mizukagem. Kisame ho pozná a řekne, že se cítí mnohem lépe, když ví, že za nitky tahá on.

Nejvic borec

Osobnost

Kisame miluje bitvy a těší se na boj s jinými lidmi. Nicméně, Kisame je obvykle nucen k opuštění boje, protože bojuje jen když ho o to Itachi požádá. Podobně jako ostatní Šermíři z Mlžné, Kisame rád mrzačí své protivníky, což se dalo vidět, když chtěl Narutovi useknout nohy, aby ho snadno přepravil k Akatsuki.

Kisame je také jeden z mála členů Akatsuki, který se snese se svým partnerem. Kisame je loajální k Itachimu a poslouchá jeho příkazy bez stížností. Přestože Kisame má svou hrdost, tak uznává Itachiho jako silnějšího z jejich dua. Kisame o sobě říká, že je nejsilnější ze Sedmi šermířů z Mlžné. Když Kisameho oběť bojovala s Gaiem pouze na 30% výkonu, tak byl Gai nucen otevřít Brány Chakry, aby vůbec přežil. Kisame se ukázal jako dostatečně silný, když se mu povedlo chytit Jinchuurikiho Čtyř-ocasého. Ačkoli to byl obtížný úkol, tak si Kisame stěžoval, že je jen "trochu unavený".

Překlad a význam jména

Kisame má žraločí vzhled, kompletně bleděmodrou kůži, malé bílé oči a obličejová struktura také připomíná žraloka a jako žralok má i Kisame ostré zuby. Hoshigaki znamená "sušený tomel" a Kisame (鬼鲛) dokonce znamená "lidožrout" nebo "démonický žralok".

Osobní info

[acidfree:35017 size=150]
Narodil se 18. března a je mu 32 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 195 cm a váží 83,1 kg. Na Ninja akademii odmaturoval v 10 letech. Splnil 3 D-mise, 68 C-misí, 154 B-misí, 78 A-misí a 29 S-misí. Jeho oblíbeným jídlem jsou krevety a krabi. Jídlo, které nemá rád je fukahire (žraločí filé). Oblíbeným slovem je "přežití" a "nejvhodnější". Jeho koníčkem je starání se o Samehadu. Prsten Akatsuki nosí na levém prsteníčku a znak na něm 南 znamená "jih".

Techniky

Ovládání a boj se Samehadou
Doton: Dochuu Senkou (Země: Podzemní útočná plavba)
Mizu Bunshin no Jutsu (Technika vodního klonování)
Suirou no Jutsu (Technika vodního vězení)
Suiton: Bakusui Shouha (Voda: Vodní vlnovýbuch)
Suiton: Goshokuzame (Voda: Pět lidožravých žraloků)
Suiton: Suikoudan no Jutsu (Voda: Technika vodního žraločího šlehu)

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie