manga_preview
Boruto TBV 01

Uživatelský účet

Registrace na KONOHA.CZ
Vyplňte uživatelské jméno a email, zbytek je nepovinný. Po registraci můžete kafrat ve fóru, psát komentáře, přidávat obrázky, posílat články apod.

Na Konoha.cz ale platí mimo jiné i pravidla pro psaní komentářů. Pravidla fóra jsou následující:
1. Každý uživatel je povinen řídit se zákony České republiky. Jakékoliv nepřípustné, vulgární, rasově nesnášenlivé či jinak nevhodné komentáře budou mazány/upravovány a jejich autoři přiměřeně penalizováni.
2. Vyvarujte se prosím nejčastějších prohřešků (viz níže)!
3. Stížnosti na zákroky provedené správci fóra (mazání/úprava příspěvků, přesouvání témat apod.) mohou, ale nemusejí být brány v potaz.
4. Neznalost zákona, stejně tak jako neznalost pravidel fóra, neomlouvá.

Nejčastější prohřešky:
1. Duplikace témat: Nově vytvořená témata, která jsou identická s již existujícími tématy či se jim velmi podobají, může správce po řádném posouzení smazat. O svém kroku může, ale nemusí informovat autora fóra.
2. Názvy a popisy témat: Pro přehlednost se doporučuje zvolit výstižný název a popis, který musí odpovídat tématu. Má-li téma nevyhovující název/popis, bude autor kontaktován správcem a požádán o změnu.
3. Vkládání témat: Fórum se dělí na jednotlivé sekce (Naruto, Obecný pokec, Naruto Anime atd.). Pečlivě zvažte, kam se Vaše téma nejlépe hodí.
4. Komentář se nesmí opakovat: Pokud nedopatřením pošlete komentář vícekrát za sebou, kontaktujte prosím někoho z editorů, aby ho mohl smazat. Zároveň se vyvarujte přebytečného chatování (pokecu) pomocí komentářů. Od toho tu jsou soukromé zprávy a Smeťák.

Doporučuje se:
1. Témata, u kterých bude zaručeně docházet ke spoilerům (prozrazení nejnovějšího děje anime a mangy), zakládejte pouze v sekci Spoilery. Pokud chcete spoilovat v tématu nacházejícím se v jiné sekci, využijte tlačítko „SP“ na políčkem pro komentář. Příspěvky, které takto nebudou ošetřené, budou mazány.
*Jednotlivá pravidla fóra se časem mohou doplňovat či měnit. Na takové změny se nebude upozorňovat.
Informace o účtu
Vaše preferované uživatelské jméno. Kromě abecedních znaků jsou povoleny pouze tečky, podtržítka a pomlčky.
Zadejte platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu budou posílány všechny e-maily. E-mailová adresa se nezveřejňuje a použije se jedině, pokud požádáte o zaslání zapomenutého hesla nebo o upozorňování na novinky.
Zadejte heslo nového účtu.
Anime a Manga
Sem můžete napsat seznam mangy, kterou jste četli.
Nejoblíbenější Anime
Sem můžete napsat seznam anime, které jste viděli.
Co vás zajímá.
Vaše nejoblíbenější postava z libovolného Anime.
Kontaktní info
Vaše domovská stránka
ICQ číslo.
Vaše ID na MSN.
Vaše AIM id.
Váš profil na G+ nebo Gtalku
Váš profil na Facebooku
Naruto
Vaše nejoblíbenější postava v Narutu.
Nejoblíbenější Jutsu.
Jazyk
Zde si můžete vybrat, do jaké vesnice nebo organizace byste rádi patřili. Zvolte si svou oblíbenou.
Osobní data
Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Pokud bys chtěl účet smazat hned, napiš adminům pomocí kontaktního formuláře. Znění souhlasu je zde: souhlas.
Můžete uvést okres, ve kterém bydlíte (pokud možno pravdivě). Slouží pak pro mapu nindžů, na které pracujeme :) Slovenská města jsou v seznamu dole :)
Váš věk
Kde zrovna bydlíte... Příklady: Doma, pod mostem, v Listové, v Solnohradě, v Práglu
Zde můžete uvést svou oblíbenou hudbu.
Zde lze uvést datum narození. Ostatní pak ve vašem profilu uvidí datum a znamení zvěrokruhu. Povolot nebo zakázat zobrazení věku a roku narození můžete i později ve svém profilu.
Váš sen (např. stát se Hokagem, vyhrát poukázku na ramen zdarma, umět Kage Bunshin, být chytřejší než Shikamaru, atd...)
Vyplňte, jaké jídlo je podle vás nejlepší.
Nezobrazovat věk a rok narození.
Group e-mail settings
Allows you to opt-out of group e-mails from privileged users. Note that site administrators are able to include you in mass e-mails even if you choose not to enable this feature, and the ability to opt-out may be removed by the administrator at any time.
Vzhled
Zaškrtněte, pokud nechcete zobrazovat náhled aktuálního dílu anime v záhlaví stránky.
CAPTCHA
Ověření, zda nejde o automatické přihlášení spambotem.
 o.     O  `OooOOo.   .oOOOo.   ooOoOOo 
Oo o o `o o o O
O O O O O O. o
O o o o .O `OOoo. O
O o O OOooOO' `O o
o O O o o o O
o Oo O O O. .O O
O `o O o `oooO' ooOOoOo

Opište kód zapsaný pomocí ASCII artu.