manga_preview
Město beze mne 13

Akadou Yoroi

Akadōyoroi.jpg

Yoroi je jeden z účastníků Chuuninské Zkoušky, ale ve skutečnosti je to špión ze Skryté Zvučné. V týmu je s Yakushim Kabutem a Tsurugi Misumim.

Životopis

Akadou Yoroi má schopnost vysávat ze svého soupeře Chakru, tím že se dotýká svojí rukou jeho těla. Když se Yoroi a jeho tým dostane do kvalifikačních kol v Chuuninské Zkoušce, tak je odhaleno že on a zbytek jeho týmu jsou vlastně skrytí Zvuční špióni, které vede Orochimaru. Yoroi je v souboji postaven proti Sasukemu a dokáže překvapit Sasukeho se svojí jedinečnou silou. Avšak Sasuke je schopný vše Yoroiovi vráti a poráží ho svým nově vzniklým Shishi Rendan. Yoroi je pak odnesen lékařským týmem.
Později vystupuje ve fillerech v Oceánové Zemi. Krátce po události v Chuuninské Zkoušce opouští Yoroi a jeho kolega Misumi Zemi Ohně a zamíří na jih k Zemi Vody do Oceánové Země na pomoc bývalému vědci Orochimara Amachimu. Dřívější bývalí Zvuční špióni začnou útočit na lodě se zlatem, které je určeno pro Zemi Vody. V zástěrce že za vše může mořská příšera jsou schopni zlato ukrást. Když jsou ninjové z Listové posláni aby prošetřili tuto záležitost, tak s nimi Yoroi a Misumi bojují. Yoroi bojuje proti Shinovi, ale Shino je schopen pomocí svých brouků a je schopen vysát Yoroiovi Chakru. Yoroi se pak potápí do hlubin oceánu.

Význam jména

"Akadou" znamená "rudé tělo" a Yoroi "brnění"

Zajímavosti

První vystoupení (Manga): Kapitola 45
První vystoupení (Anime): Epizoda 26
Skrytá vesnice: Dříve Skrytá Listová, Později Skrytá Zvučná
Hodnost: Genin, Ztracený ninja
Věk: 23 (Pravděpodobně zemřel)
Registrační ID: 011930
Narozeniny: 2. Února
Krevní skupina: O
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Tým: Kabutův Geninský tým

Jméno ve znacích: 
赤胴ヨロイ
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Encyklopedie