manga_preview
Samurai 8 25

Juugo

Juugo Juugo (重吾) byl uvězněn v Orochimarově Severní základně, kde na něm byly prováděny tajné výzkumy. Později byl rekrutován jako člen Hebi (poté Taka).

Minulost

Juugo je obvykle klidný a skromný, ale když se rozhněvá, tak lidé kolem něj mají malou šanci na přežití. Kdysi dostal takový vztek, že vyhladil celou vesnici. Jeho osobnost byla jako na váhách, protože cokoliv mohlo narušit jeho rovnováhu. Zdrcen svou existencí, se začal schovávat v jeskyních a doufal, že tak nikomu nezpůsobí žádnou škodu. To trvalo tak dlouho, dokud ho nenašel Kimimaro, který byl posledním žijícím členem klanu Kaguya. Juugo se tedy stal pokusným objektem Orochimarových testů. Po testech, Orochimaru izoloval enzymy z krve Juuga, které způsobovaly transformaci. Extrakcí těchto enzymů, Orochimaru byl schopen vytvořit další podobné, ale ty se daly kontrolovat. Tak vznikla prokletá pečeť. Jak ubíhal čas, tak Kimimaro zemřel a Orochimaru také, což donutilo Juuga, aby se uzavřel v Severní základně.

Hon na Itachiho

Poté, co porazil Orochimara a rekrutoval Suigetsua a Karin, Uchiha Sasuke cestoval do Severní základny Orochimara, kde byl uzavřen Juugo. Zpočátku nebyl ochotný spojit své síly se Sasukem, Juugo aktivoval prokletou pečeť, ale pak ji nechal zmizet, když ucítil Sasukeho vražedný úmysl. Připojil se tedy k Hebi v jejich poslání vypátrat a zabít člena Akatsuki Uchihu Itachiho, Sasukeho staršího bratra. Juugo později objevil skrytou základnu, která patřila Akatsuki, kde se Sasuke setkal s klonem Itachiho, který pověděl Sasukemu, že se oba setkají v pevnosti Uchihů. Juugo zůstal s ostatními členy Hebi a Hoshigakim Kisamem, zatímco Sasuke bojoval s Itachim.

Lov Osmiocasého

Po smrti Itachiho, Sasuke se dozvěděl pravdu o minulosti Uchihy Madary a Juugo a další členové Hebi se přejmenovali na Taka. Po spojení s Akatsuki, bylo Taka vysláno, aby zajmulo Osmiocasého Bijuu, který měl být vytažen ze svého Jinchuurikiho, Killer Beeho. Taka se dostalo do okolí Skryté Oblačné a stálo proti Killer Beemu, který však snadno porazil Suigetsa. Když ho zkusil Juugo porazit, tak ho Killer Bee přemohl pomocí meče Suigetsa, který původně patřil Momochimu Zabuzovi. Poté, co byl Sasuke kriticky zraněn, Juugo říká Karin, že nemá dostatek chakry, aby ho vyléčila a předá svou chakru Sasukemu, aby uzdravil jeho rány. Tvrdí, že to bude fungovat, protože Sasuke je kompatibilní s jeho prokletou pečeťí. To však způsobí, že Juugo se stane mladším. Když Taka začne spolupracovat, Juugo se zaměří na zachránění jeho partnerů z nebezpečí i když zpočátku odmítá zachránit Karin, protože si myslí, že ji zabije Sasukeho Amaterasu. Sasuke nakonec zajme Killer Beeho, ten je však falešný, a Juugo odchází se zbytkem Taka. Když Taka odpočívá v jednom z úkrytů Akatsuki, tak Karin vycítí vyzvědače, který je sledoval. Juugo a Sasuke ho zajmou a krátce poté opustí úkryt.

Zajímavosti

Narodil se 1. října a je mu 18 let. Jeho krevní skupina je AB. Měří 202,1 cm a váží 75,8 kg. Juugovými koníčky je koupání v lese a hraní s ptáky. Jeho oblíbená jídla jsou malé ryby a hovězí. Nemá rád kuřecí. Význam jména: Juu=těžký, go=já.

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie