manga_preview
Boruto 27

Jounin

05.jpg

Mugino (ムギノ) byl jounin ze Skryté Listové vesnice. Poprvé se objevil v 16. díle mangy Boruto.

Boruto: Nová generace

[spoil2]Ao a Kara

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Katasuke_Touno.jpg

Touno Katasuke (遠野カタスケ) je vědec a speciální jounin ze Skryté Listové vesnice (Konohagakure no Sato), který vede tým patřící k oddělení pro ninždovské technologie v Ústavu vývoje pokročilých technologií. Velmi často se ochomýtá kolem Uzumaki Naruta, sedmého Hokage, aby od něj získal svolení k různým vědeckým projektům. Díky tomu se velmi dobře zná s Narutovo rodinou. Právě Katasuke vyvinul pokročilé protézy, které lidem umožnily vrátit se zpět k jejich normálnímu životu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
tokuma.jpeg

Hyuuga Tokuma (日向トクマ) je pětadvacetiletý zvláštní jounin ze Skryté Listové vesnice a člen významného klanu Hyuuga. Poprvé se objevil v 489. kapitole mangy a 197. dílu Shippuudenu. Jedná se o klidného a uvážlivého ninju, který je ochotný dát nesobecky svůj život všanc pro záchranu ostatních. Vládne kekkei genkai svého klanu, Byakuganem, který mu poskytuje rozhled téměř 360 stupňů. Dle Aburameho Muty je Tokumův Byakugan velmi silný.

Na článku pracovali: 

Iroha_Hyuga.png

Hyuuga Iroha (日向イロハ) je sedmadvacetiletý jounin ze Skryté Listové vesnice a člen významného klanu Hyuuga. Jedná se o vážného, bohužel s neočekávanými situacemi těžce se vyrovnávajícího shinobiho, který vládne kekkei genkai svého klanu - Byakuganem, což mu umožňuje vidět téměř v úhlu 360 stupňů. Poprvé se objevil v 536. kapitole mangy a 275. díle Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

juuzou.jpg

Biwa Juuzou (枇杷十蔵) byl jouninem ze Skryté Mlžné vesnice a jedním ze Sedmi šermířských pánů Mlžné. Poprvé se objevil v 668. kapitole mangy a 419. dílu Shippudenu. V Shippuudenu (a pouze tam!) byl zobrazen jako uprchlý ninja, který se přidal k Akatsuki a spolupracoval v týmu s Uchihou Itachim.

Na článku pracovali: 

daen.png

Nara Daen (奈良ダエン) je jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 30 let. Černé ježaté vlasy si češe do nápadného culíku. Daen znamená elipsa.

Nara Maen (奈良マエン) je zvláštní jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 27 let. Má černé dlouhé vlasy v culíku a tmavé oči.

Nara Kasuga (奈良カスガ) je chuunin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Nara. Je mu 25 let.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Dodai_HDshot.png

Dodai (ドダイ) je jounin ze Skryté Oblačné vesnice ze Země blesku. Poprvé se objevil v manze číslo 541 a v Naruto Shippuudenu epizodě 282. Narodil se 23. října a v Shippuudenu je mu 54 let. Měří 176 centimetrů a váží skoro 79 kilogramů. Krevní skupinu má 0 a vládne lávovým Kekkei genkai. Ovládá ještě ohnivý a zemní element.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Chen.png

Chen (チェン) byl jounin ze Skryté Listové vesnice a hrdina, legendární mistr taijutsu. Jedná se o fillerovou postavu, tedy postavu, která se objevila pouze v anime, konkrétně v 312. díle Shippuudenu. Žil ještě před Třetí válkou ninjů a měl studenta, který se podobal Rock Leemu; tento student nedokázal používat genjutsu ani ninjutsu a rozhodl se stát odborníkem na taijutsu. Oba dva se poté zúčastnili Třetí války, ale Chenův student byl pro svoji nepřipravenost v jiných druzích technik zabit.

Techniky: 

Dračí bůh z Listové

Na článku pracovali: 

biwako.jpg

Sarutobi Biwako (猿飛ビワコ) byla jouninem a lékařským ninjou ze Skryté Listové vesnice, členkou klanu Sarutobi a manželkou Třetího Hokage Sarutobi Hiruzena, s ním měla dvě děti; jejím synem byl Asuma. Poprvé jsme ji mohli vidět v 500. kapitole mangy a 247. díle Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
122.png

Hyuuga Hoheto (日向ホヘト) je jounin ze Skryté Listové vesnice v Zemi Ohně a člen klanu Hyuuga. Poprvé se objevil v manze číslo 515 a Naruto Shippuudenu číslo 256

Čtvrtá válka shinobi

Na článku pracovali: 

91529.jpg

Mabui (マブイ) je devětadvacetiletá mladá žena se snědou pokožkou a zelenýma očima. V kontrastu s pokožkou má bílé až světle šedé vlasy stažené do drdolu s dvěma prameny kolem tváře. Nosí formální oděv s dlouhým rukávem, sukni, dlouhé náušnice a sandále. Poprvé jsme ji mohli vidět v 416. kapitole mangy a 152. díle anime Shippuudenu. Objevila se také v pátém Shippuuden filmu Krvavé vězení.
Její jméno znamená hezká.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Mangetsu hoozuki.jpg

Hoozuki Mangetsu (鬼灯満月) byl členem klanu Hoozuki a jedním ze Sedmi šermířských pánů ze Skryté Mlžné vesnice, taktéž i starším bratrem Hoozuki Suigetsua. Bratři se od útlého věku připravovali na roli Šermířského pána, přičemž počítali, že se jim oběma tuto funkci jednou podaří získat. Díky svému snu dokázali projít mnoho brutálními misemi.

Techniky: 

Technika vodní pistole - Mizudeppou no Jutsu
Tiché zabíjení - Sairento Kiringu
Techniky s Hiramekarei

Na článku pracovali: 

Kategorie:
fuguki-suikazan-foto.jpg

Suikazan Fuguki (西瓜山河豚鬼) byl jounin ze Skryté Mlžné vesnice a jeden ze Sedmi legendárních šermířských pánů. Poprvé se objevil v 507. díle mangy a 251. epizodě Shippuudenu. O jeho životě před vstupem do skupiny šermířů ani přímo o tomto vstupu se neví; vládl však mečem zvaným Samehada.

Techniky: 

Kebari Senbon: jehly z vlasů
Sairento Kiringu: tiché zabíjení

Na článku pracovali: 

Kategorie:
43103-elder-foto.jpg

Genji (元師) je Starším radním ve Skryté Mlžné vesnici. Poprvé se objevil v 454. díle mangy a 199. epizodě Shippuudenu. Většinu života strávil péčí o svoji vesnici a jejím rozvojem; je vesnici naprosto oddaný. Je velmi důležitým člověkem v Mlžné, jeho výroky lze pokládat za zákon.

Naruto Shippuuden 394

Na článku pracovali: 

Kategorie:
644143_520658667947219_492727316_n.jpg

Tekuno Kanden se poprvé objevil v díle 190 v Shippudenu při misi na strážení hranic země ohně po Orochimarovu útoku.

Je společně v týmu s Kosukem, Narutem a Shirakumem Hayamou.

Postupem mise se ukazuje, že je dobrý na nastražování pastí a má rád jídlo.
Při útoku nepřátel se obětuje jako kapitán Hayama a říká Narutovi a Kosukemu, aby doručili zprávu do vesnice.

Po Peinovu útoku na Konohu odtraňuje škody.

Techniky: 

Specialista na pasti


Kategorie:
HayamaShirakumo.png

Shirakumo Hayama se poprvé objevil v díle 190 v Shippudenu. Má rozkaz hlídat hranice země ohně před nepřáteli. Je kapitánem týmu ve kterém je Kosuke,Naruto a Tekuno Kanden.

Na začátku mise Narutovi říká, že on byl volný, tak si musel vzít jeho, a dobrovolně si vzal Kosukeho v domění, že se bude hodit.

Uprostřed mise když je napadli nepřátelé ze sebe dělal návnadu, aby se ostatní mohli přesunout k 2. obranné linii.

Při opravách Konohy po útoku Peina čistí s Tekunem vesnici.

Techniky: 

Používá techniku Hrůzný meč (Vacuum sword).


Uchiha.Kagami.jpg

Uchiha Kagami (うちはカガミ) byl jounin ze Skryté Listové vesnice a člen Uchiha klanu. Poprvé ho lze spatřit v 481. kapitole mangy a 211. epizodě Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Torifu_akimichi.png

Akimichi Torifu (秋道トリフ) je jounin ze Skryté Listové vesnice a člen klanu Akimichi. Poprvé se objevil v 481. kapitole mangy a 211. epizodě Shippuudenu. Spolu se členy svého týmu (Uchiha Kagami a Shimura Danzou) v mládí sloužil pod Druhým Hokagem Senju Tobiramou.

Na článku pracovali: 

Kategorie:

Jiraiya-samaJiraiya (自来也) je bývalý študent Tretieho Hokageho (Sandaime Hokage). On, Orochimaru a Tsunade sú známi ako Densetsu no Sannin - Legendárny Sanninovia. Jiraiya sám je známy jako Gama Sennin 蝦蟇仙人 - Žabí (ropuší) pustovník.
Poprvé se objevil v 90. díle mangy a 52. dílu základní série anime.

Na článku pracovali: 

Ko_Hyuuga_Casual.png

Hyuuga Kō (日向コウ) je jounin ze Skryté Listové vesnice v Zemi Ohně a člen hlavní větve klanu Hyuuga. Poprvé se objevil v manze číslo 430 a Naruto Shippuudenu číslo 163. Jeho hlavní náplní je ochrana Hinaty.

Na článku pracovali: