manga_preview
Město beze mne 27

Kin Tsuchi

Kin TsuchiKin Tsuchi (キンツチ) je jedna ze tří Zvučných Geninů, kteří vstoupili do Chuuninské zkoušky. Ona jediná ze svého týmu nemá žádnou fyzickou změnu. V boji využívá kombinaci zvonků, jehel a strun.

Životopis

Kin a její tým dostali rozkaz najít a zabít Uchihu Sasukeho. Kin byla chycena v Lese Smrti do techniky Výměny mysli, kterou na ni použila Yamanaka Ino a pak je zraněna vlastním týmovým partnerem Dosu. Bohužel, Orochimaru použil Zvučný tým jako oběti pro otestování Sasukeho síly poté, co dostal Prokletou pečet. Kin a její tým se dostali do kvalifikačních kol, ale prohrála v boji se Shikamaru.

Později, když Orochimaru použil své zakázané Jutsu Edo Tensei, tak potřeboval obět, která by se stala schránkou pro jednoho z mrtvých Hokagů a tak obětoval Kin a Zaku. Když byli Hokagové poraženi, tak jsou už pouze vidět mrtvoly Kin a Zaku.

Osobnost

U Kin a Dosu se neobjevila, jako u Zaka, jejich minulost. Narozdíl od Dosu se nikdy Kin nevyjádřila k tomu, jaké má pocity k Orochimaru.

Její nejvíce zapamatovatalné vystoupení je, když drží Sakuru za vlasy a říká jí, že by měla více trénovat. Způsobí tím to, že je Sakura nucena si své dlouhé vlasy odříznout a po zbytek příběhu je nosí kratší.

Překlad a význam jména

Kin znamená v Kanji Koto, což je hudební nástoj a také je to výraz pro "zlato" a pátek. Tsuchi znamená "Země" nebo je to také japonský název pro jednu ze tří ušních kostí, Kladívko.

Zajímavosti

Kin byla Geninem ve Skryté Zvučné vesnici. Narodila se 6. července a bylo jí 14 let. Její krevní skupina byla O. Měřila 150 cm a vážila 39 kg.

Techniky

Suzu no Oto (Zvuk zvonků)

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie