manga_preview
Tlumočení B. 26

Mlžná

Hachiya.png

Hachiya Tsurushi (蜂谷釣糸) je genin z Skrytej Mlžnej a bol nasledovníkom Hoshigaki Shizumiho. Poprvé se objevil v 26. dílu anime Boruta. Tsurushi má dlhé blond vlasy, tmavé obočie a zelené oči. Nosí ochranku na čelo vo vlastnom štýle vo vlasoch.

Na článku pracovali: 

Kagura_Karatachi.png

Karatachi Kagura (枸橘かぐら) je shinobi zo Skrytej Mlžnej, ktorý pracuje po boku Šiesteho Mizukageho. Patrí medzi Sedem nových šermariov z Mlžnej.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhJe to vnuk 4. Mizukageho Yaguri. Preto si každý od neho držal odstup. To viedlo k tomu, že Kagura nemá priatelov. Mohli sme ho vidiet v 25. epizóde.

Život

[spoil2]

Na článku pracovali: 

juuzou.jpg

Biwa Juuzou (枇杷十蔵) byl jouninem ze Skryté Mlžné vesnice a jedním ze Sedmi šermířských pánů Mlžné. Poprvé se objevil v 668. kapitole mangy a 419. dílu Shippudenu. V Shippuudenu (a pouze tam!) byl zobrazen jako uprchlý ninja, který se přidal k Akatsuki a spolupracoval v týmu s Uchihou Itachim.

Na článku pracovali: 

sandaimemizu.jpg

Třetí Mizukage (Sandaime Mizukage, 三代目水影) byl vůdce Skryté Mlžné vesnice v Zemi Vody. Jeho jméno není známo stejně jako jméno Třetího Kazekageho. Lze jej zahlédnout v manze číslo 648, či v anime v dílu 382, na setkání prvních pěti Kage, kde doprovázel Prvního Mizukage Byakurena. Celou dobu jen stál za jeho křeslem a poslouchal.
Byl to vysoký muž s dlouhými tmavými vlasy a zvláštními perlovými korálky kolem hlavy.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
1stmizukage.png

Byakuren (白蓮) byl První Mizukage (Shodai Mizukage), který založil Skrytou Mlžnou vesnici v Zemi Vody. Poprvé se objevil v manze číslo 648.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
300px-Ruka.png

Ruka je kunoichi ze Skryté Mlžné vesnice. Bojuje ve 3. divizi a je v týmu kapitána Mongy. Stojí po boku Maki.
Vzhled: Ruka je střední postavy a je hubená. Má hnědé krátké vlasy a čelenku Skryté Mlžné nosí na čele. Nosí typické oblečení pro Skrytou Mlžnou vesnici.
Schopnosti: V anime bylo vidět, že má vodní podstatu chakry.
Byla viděna když bojovala proti Pakuře a Garimu. Spolu s ní tam byla Maki.

Techniky: 

Vodní živel: Technika vodní zdi

Na článku pracovali: 

Kategorie:
images (2).jpg

Chūkichi byl shinobi ze Skryté Mlžné vesnice. Byl viděn i v Naruto Shippuuden movie 3. Pak ho můžeme vidět v Naruto Shippuuden když je oživen.
Vzhled: Chūkichi byl přiměřeného vzrůstu vzhledem ke své postavě. Na hlavě měl čelenku se znakem Skryté Mlžné. Nosil brýle a kolem krku korále. Na obličeji měl modré ornamenty. Chodil oblečen v takovém "županu" a tmavě zelených kalhotech a tričku.
Schopnosti: Má vodní podstatu chakry.

Techniky: 

Stopování pomocí chakry
Ukrytí v mlze
Tiché zabíjení

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Mangetsu hoozuki.jpg

Hoozuki Mangetsu (鬼灯満月) byl členem klanu Hoozuki a jedním ze Sedmi šermířských pánů ze Skryté Mlžné vesnice, taktéž i starším bratrem Hoozuki Suigetsua. Bratři se od útlého věku připravovali na roli Šermířského pána, přičemž počítali, že se jim oběma tuto funkci jednou podaří získat. Díky svému snu dokázali projít mnoho brutálními misemi.

Techniky: 

Technika vodní pistole - Mizudeppou no Jutsu
Tiché zabíjení - Sairento Kiringu
Techniky s Hiramekarei

Na článku pracovali: 

Kategorie:
images.jpg

Hoozuki Gengetsu (鬼灯幻月) byl Druhý Mizukage (Nidaime Mizukage, 二代目水影) Skryté Mlžné vesnice v Zemi Vody a člen klanu Hoozuki stejně jako Suigetsu. Poprvé se objevil v manze číslo 525 a v anime Shippuudenu číslo 267.

Techniky: 

Inton
Mugen bakuha: Konečná exploze
Suika no Jutsu: Zkapalnění těla
Přeludy
Klon z páry
Mizu Fūsen no Jutsu: Technika vodních bublin
Mizudeppō no Jutsu: Technika vodní pistole

Na článku pracovali: 

Kategorie:
fuguki-suikazan-foto.jpg

Suikazan Fuguki (西瓜山河豚鬼) byl jounin ze Skryté Mlžné vesnice a jeden ze Sedmi legendárních šermířských pánů. Poprvé se objevil v 507. díle mangy a 251. epizodě Shippuudenu. O jeho životě před vstupem do skupiny šermířů ani přímo o tomto vstupu se neví; vládl však mečem zvaným Samehada.

Techniky: 

Kebari Senbon: jehly z vlasů
Sairento Kiringu: tiché zabíjení

Na článku pracovali: 

Kategorie:
43103-elder-foto.jpg

Genji (元師) je Starším radním ve Skryté Mlžné vesnici. Poprvé se objevil v 454. díle mangy a 199. epizodě Shippuudenu. Většinu života strávil péčí o svoji vesnici a jejím rozvojem; je vesnici naprosto oddaný. Je velmi důležitým člověkem v Mlžné, jeho výroky lze pokládat za zákon.

Naruto Shippuuden 394

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Ameyuri.png

Ameyuri Ringo byla jediná kunoichi ze Sedmi legendárních šermířů ze Skryté Mlžné vesnice. Její generace šermířů byla považována za nejlepší z celé historie. V její generaci Sedmi šermířských pánů ze Skryté Mlžné vesnice patřili ti to lidé: Suikazan Fuguki,Mangetsu Hoozuki,Kushimaru Kuriarare,Jinin Akebino,Jinpachi Munashi a Zabuza Momochi.

Techniky: 

Tiché zabíjení
Brána blesků


Kategorie:
jinin-akebino.jpg

Jinin Akebino byl členem Sedmi legendárních šermířů ze Skryté Mlžné vesnice. Patřil ke generaci nejsilnějších Sedmi šermířských pánu ze Skryté Mlžné vesnice. V této skupině s ním byli: Mangetsu Hoozuki,Munashi Jinpachi,Ameyuri Ringo,Kushimaru Kuriarare,Suikazan Fuguki a Zabuza Momochi.
Vzhled: Jinin byl velmi malé postavy. Měl tmavě hnědé vousy a krátké vlasy svázané do culíku. Nosil oblečení typické pro Skrytou Mlžnou vesnici. Na zápěstí měl pruhované návleky.

Techniky: 

Tiché zabíjení


Kategorie:
Jinpachi_Munashi.png

Munashi Jinpachi (無梨甚八) byl jounin ze Skryté Mlžné vesnice a jedním ze Sedmi šermířských pánů. Generace Sedmi šermířů, do které patřil také on, je považována za nejsilnější z celé historie Skryté Mlžné. Za svůj život podobně jako Kushimaru Kuriarare spáchal mnoho ohavných činů včetně zabití svého staršího bratra.
Poprvé se objevil v 522. kapitole mangy a 265. dílu Shippuudenu.

Techniky: 

Bakutou Jutsu: Happa Rokujuushi
Sairento Kiringu: Tiché zabíjení
Techniky se Shibuki

Na článku pracovali: 

Kategorie:
kushimaru.jpg

Kushimaru Kuriarare byl člen ANBU a člen Sedmi legendárních šermířů ze Skryté Mlžné vesnice. Genarace Sedmi legendárních šermířů mezi, kterými byl i on je považována za nejsilnější z historie Skryté Mlžné vesnice. V jeho generaci šermířů byli ještě tito lidé: Suikazan Fuguki,Mangetsu Hoozuki,Munarashi Jinpachi,Zabuza Momochi,Jinin Akebino a Ringo Ameyuri. Za svůj život spáchal mnoho ohavných činů včetně zabití svého mistra.

Techniky: 

Tiché zabíjení
Ninja umění ukřižování
Ninja umění země pavoučí nitě


Kategorie:
Ao_Anime.png

Ao (青) je jounin ze Skryté Mlžné vesnice (Kirigakure no Sato) a jeden ze dvou strážců, které si Godaime Mizukage vybrala jako doprovod na setkání pěti Kage společně s Chōjūrem. Rovněž byl členem Stíhacích ANBU jednotek (Oinin Butai) z Mlžné.
Poprvé se objevil v 454. kapitole mangy a 199. díle Shippuudenu.

Život

Techniky: 

Byakugan
Kekkaifu: Gansoukou - ochranná bariéra pro Byakugan
Kanchi Suikyuu - vytvoření koule z vody, skrze kterou je možno zjišťovat stav na bojišti.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Yagura.png

Yagura (やぐら) byl jinchuuriki Tříocasého démona (Sanbi) a vůdce Skryté Mlžné vesnice; Čtvrtý Mizukage (Yondaime Mizukage, 四代目水影).
Jako nejsilnější ninja svého času ve vesnici byl zvolen za Čtvrtého a jeho vláda vešla do dějin jako doba „Krvavé Mlžné“ (Chigiri no Sato, 血霧の里); doba bez jakékoliv tolerance k zradě či slabosti. Studenti Akademie byli nuceni v souboji zabíjet přátele spolužáky, a tak dokazovat své místo mezi právoplatnými shinobi.

Techniky: 

Fūton: Taifūikka (objevilo se pouze v anime)
Chōdan Kōro
Kagenade
Kombinované přivolání

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Mei_Terumi_Mizukage.png

Terumi Meī (照美メイ) je Pátá Mizukage (Godaime Mizukage, 五代目水影) Skryté Mlžné vesnice v Zemi Vody, první Kage ženského pohlaví v historii této země a spolu s Tsunade v době Shippuudenu druhá známá žena, která tento post získala.

Techniky: 

Doton - zemní element
Katon - ohnivý element
Suiton - vodní element
Youton - lávový element
Futton - kyselina

Na článku pracovali: 

Kategorie:
utakata.jpg

Utakata (ウタカタ) byl ztracený shinobi ze Skryté Mlžné a také nositel Šestiocasého démona, přičemž není známa jeho příbuznost k nějakému Kage. Poprvé se objevil v 515. kapitole mangy a 144. dílu Shippuudenu. Utakata byl zprvu věrným mlžným ninjou, ovšem během éry Krvavé Mlžné z vesnice odešel.

Techniky: 

Chiroukyuu
Kibakuhou
Shabondama no Ninjutsu
Suiton: Houmatsu no Jutsu
Suiton: Houmatsu no Jutsu Hyou

Na článku pracovali: 

Kategorie:

Chōjūrō (長十郎) je shinobi z Mlžné a také je to jeden ze Sedmi Legendárních Šermířů z Mlžné. Jeho vzhled tomu moc neodpovídá, proti jiným šermířům (Zabuza, Kisame) je strašně malý a také vypadá dosti neduživě. Má žraločí zuby podobne jak Suigetsu a v boji používá dvojitý meč, Hiramekarei. Na ušich má něco jako sluchátka, nosí brýle a má světlé vlasy. Je také poměrně nesmělý.


Kategorie: