manga_preview
Samurai 8 08

Novinky

uvod.png

Hachimaru poznává svou osudovou princeznu. Nikdo si neuvědomuje blížící se nebezpečí v podobě zlověstného samuraje.

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 
Editace: 

Kategorie:
mise
Naeditovat námi vybrané stránky mangy

V našem manga týmu se vyskytla prázdná místa, která přímo volají po obsazení. Vyhlašuji misi pro nábor nových editorů do našich řad.

Úkol:

Naeditovat ve vámi zvoleném programu 6 námi vybraných stránek. (Balíček se stranami a překladem ke stažení ZDE.)

Ve složce, kterou si stáhnete, bude kromě překladu a vyčištěných stran také anglická verze, tu můžete použít jako vzor, když si nebudete vědět rady, co máte kam dát.

Datum ukončení mise: 
24.11. 10:00
Odměna za misi: 

Body za splněnou misi + splněním mise se automaticky účastníte náboru do manga-týmu.

Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie:
nahled_b132.jpg

Boruto a Naruto spolu dobře vycházejí, a tak je nechá Jiraiya společně trénovat. Jiraiya není hloupý člověk, přeci jen je to Sannin, takže si lecčeho všimne a některé to velmi překvapí.

Překlad je hotový.

Pokec o nových dílech najdete zde:

Anime - Nové díly

Na překladu pracovali: 

Kategorie:
B39.png

Naruto je na tom zřejmě hodně bídně a upadnutá bionická ruka napájená jeho čakrou vyděsí všechny v Konoze. Naruto zemřel? Netuší, ale Shikamaru bryskně odhalí pravděpodobného pachatele, který v tom musí mít prsty.

Manga tým by vás rád informoval, že nám dlouhodobě vypadl jeden z důležitých zdrojů k překladu a druhý má velké zpoždění oproti japonskému vydání. Je to jeden z důvodů zpožděného vydávání plnohodnotného překladu. Děkujeme za pochopení. Snažíme se vám přinést to nejlepší.

Čištění a překreslování: 

Kategorie:
Tlumočení.png

Vážení,

momentálně řešíme, co udělat s tlumočením Boruta. Zachovat či zrušit? Než v tom budeme mít jasno, chceme se obrátit i na vás, naše čtenáře a dozvědět se, co si o tom myslíte vy. A jen aby v tom bylo jasno, KLASICKÝ PŘEKLAD NENÍ TOTÉŽ CO TLUMOČENÍ.

Prosíme vás tedy o vyplnění velmi krátké ankety, na kterou vás přesměruje přiložený odkaz.

Děkujeme
Váš manga tým


Kategorie:
nahled_b131.jpg

Urashiki se taky zjeví v minulosti a chce si Naruta vysát. Ale je v tom háček, s Narutem to tak jednoduché není...

Překlad je hotový.

Pokec o nových dílech najdete zde:

Anime - Nové díly

Na překladu pracovali: 

Kategorie:
mise
Doplň diktát a vylušti, co skrývá

.
Shino-sensei si akorát během večera kontroloval, zdali má vše nachystané na zítřejší vyúku, hlavně diktát na hodinu „Japonštiny“, jenže mu jeho broučci popletové omylem smazali jiná písmenka, než měli, a Shino už nemá skoro žádný čas, aby to napravil... Aby toho nebylo málo, chtěl při hodině Dějepisu vyprávět o velmi silných shinobi, ovšem u jednoho mu ti samí broučci popletové úplně zpřeházeli písmenka, takže je Shino musí dát zase dohromady. Jenže zapomněl, o kom že to chtěl svým žákům povídat.

Datum ukončení mise: 
16. 11. 2019 v 19:00
Odměna za misi: 

Shinův nehynoucí vděk a pár bodíků k tomu Eye-wink

Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie:
nahled_b130.jpg

Boruto je stále v Listové z minulosti a navíc pod dohledem Naruta. Vesnice je sice poblázněná ze zmizení jistého genina, ale i přes to je třeba konat i jiné mise.

Překlad je hotový. Původně jsme mysleli, že to bude až hodně pozdě, ale nakonec nám byly hvězdy nakloněny a překlad je už teď. Přeci jen to ale Akicon trochu zdržel.

Pokec o nových dílech najdete zde:

Anime - Nové díly

Na překladu pracovali: 

Kategorie:
E012_02.png

Přichází dlouho obávaný den - den, kdy Kayo padla do rukou vraha. Satoru je však plně odhodlán nepoddat se a svoji spolužačku zachránit. Dělá všechno pro to, aby se historie neopakovala. On to dokáže!

Čištění a překreslování: 

Kategorie:
T_039.png

Zmizení Naruta v Listové vyvolalo pozdvižení a Kawaki je podezřelým číslo jedna. Jigen, oslaben po boji, se vrací na základnu a rozmlouvá s Amadem o svém plánu.

S menším zpožděním vydáváme tlumočení a přejeme příjemné počtení. Smiling

Pro listování přetlumočenou kapitolou klikněte na "Čtení". Pro zobrazení českého znění přejeďte myší nad bublinou, či textem. Nebo si zvolte překlad on/off.

Sekce Tlumočení mangy


Kategorie: