manga_preview
Město beze mne 21

Novinky

E021_02_2.png

Satoru se rozhodl, že Kayo unese. Jenže jak a kam, když je všude sníh? A nebude dívka proti?

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 

Kategorie:
S025.png

Boj je u konce! Nebo možná. Hachimaru stojí před silným samurajem, který má v hlavě přesný plán. Jenže co když se záměry obou mužů neshodnou? Má Hachimaru vůbec šanci proti někomu, komu lsti a zrada nejsou cizí?

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 

Kategorie:
nahled_b155.jpg

Mitsukiho za deštivého dne přivede kocour Mikazuki ke zraněnému muži. Vypadá jako dobrý týpek, tak se o něj Mitsuki postará. Nicméně, každý takový člověk zřejmě skrývá nějaké tajemství!

Po dloooouhé korona-karanténní pauze jsme se konečně dočkali nové epizody. Je hodně deštivá, což nám taky může připomenout deštivé dny, kterých jsme poslední dobou měli hodně!

Pokec o nových dílech najdete zde:

Anime - Nové díly

Na překladu pracovali: 

Kategorie:
S024.png

Hachimaru a Ryu jdou do finále! Který z nich má větší šanci na vítězství? Ryu vlastní dvě duše a chladné uvažování a Hachimaru… ten má v paži. Překvapí svého oponenta husarským kouskem.

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 
Editace: 

Kategorie:
mise
Nakreslete, jakou roli mají otcové ve světě Naruta/Boruta.

Třetí červnovou neděli se mnohde ve světě slaví Den otců. U nás tento „svátek“ příliš nezakořenil, nicméně ať už jim přiřkneme zvláštní den nebo ne, otcové patří k nejdůležitějším postavám ovlivňujícím život každého z nás a nejinak je tomu i u nindžů. I v Narutovi se najdou obětaví a laskaví tatínci, bohužel však i řada takových, kteří svým dětem odkázali pořádné trauma... rozhodně se jedná o téma, které by zasluhovalo vlastní ztvárnění.

Pravidla

Datum ukončení mise: 
21.7.2020 do 23:59
Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie:
200513_img01.jpg

Protože se nás čím dál více ptáte, jak je to s Borutem, vyhledali jsme vám pár informací (tzn. že i my nic nevíme, stejně jako vy).


Kategorie:
B047.png

Jakoupak pochoutku si Koji připraví z Jigena pozvolna opékaného na přírodním ohni? A nebude to pro něj příliš velké sousto?

Čištění a překreslování: 

Kategorie:
S023.png

Cizí samuraj zjišťuje, že Hachimaruova duše a podpora princezny patří k těm výjimečným. Jenže síla vůle není všechno. Co mladý bojovník potřebuje dál ke splněnému cíli? Pochopí Hachimaru, co je skutečně důležité? A proč je Daruma sám?

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 

Kategorie:
S022.png

Ann si vzpomene na své smutné dětství a na bratra, který jako jediný jí podal ochrannou ruku a ukázal vlídnou tvář. Co se stalo, že nestojí nyní po jejím boku? Proč na něj vzpomíná právě v tento vypjatý okamžik, když se modlí za Hachimarua?

Pro zajímavost, v kapitole se objevují tři způsoby čtení jména Nanashi:

名無し - Bezejmenný
七志 - Sedm přání
七死 - Sedm smrtí

Překlad mangy: 
Čištění a překreslování: 

Kategorie:
mise
Vymyslete, co postavy dělají na Den dětí

.
Znovu tu máme Mezinárodní den dětí a otázka zní - jak tento den prožívají postavy z Narutova světa? Snad se těší, nic neřeší, zapomínají, zarytě takovou událost ignorují... anebo o ni zakopávají na každém kroku. Ať už je to cokoliv, záleží jen na vás, komu tento den zpříjemníte a komu ho naopak okořeníte Laughing out loud

Zadání:

Datum ukončení mise: 
7. 6. 2020 v 22:00
Pro mise je třeba být přihlášen.

Kategorie: