manga_preview
Samurai 8 14

Yamanaka Fuu

d8a5a063db_73726645_o2.png

Fuu je shinobi z Konohagakure no Sato (木ノ葉隠れの里)-(Skrytá Listová vesnice). člen ANBU Root, odkud přišel Sai a člen klanu Yamanaka, jejichž specialitou je přemisťování své duše ze svého těla do těla někoho jiného. Také je jedním ze dvou strážců, které si Danzou-(Hokage) vybral jako doprovod na sraz pěti Kage společně s Torune.

O postavě:

Podle Danzoua (ダンゾウ) jsou Fuu a Torune nejlepší z celého ANBU Root. Fuu se ptal Hokage, jakou si má vzít výzbroj na doprovod, ale Danzou se usmál a řekl, že to nechá na něm.

Zbraň:

Fuu u sebe nosí jednu středně dlouhou katanu.

Sraz Pěti Kage

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPři odchodu na Sraz na ně zaútočí nějací neznámí ninjové a Danzou aktivuje Sharingan a Torune a Fuu řekne, ať se do toho nepletou, a všechny je zabije

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh Fuu se později rozhodne, že půjde po Sasukem, ale Ao mu to zakáže a řekne, že je musí hlídat a tak že má zůstat v místnosti s ostatními.

Útěk ze Srazu

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhKdyž Danzou uprchne ze Srazu, Ao je sleduje až k nedalekému lesu, kde na něj Fuu přichystá léčku, která ho má zastavit a použije loutku, do které přemístí svou duši a zaůtočí na Ao, který odrazí první ůtok a Fuu aktivoval Shinten Kugutsu Juin no Jutsu a zapečetil Ao do loutky a znehybnil ho.

Techniky:

Fuu dokáže vycítit Chakru, podobně jako Karin.
Převtělovací Jutsu.
Shinten Kugutsu Juin no Jutsu


Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie