manga_preview
Boruto TBV 09

Waraji

waraji-foto.jpg

Waraji (ワラジ) je osobní strážce a nájemný žoldák, kterého si najal lodní magnát Gatou. Používá samurajský meč a spolupracuje se Zourim. Vyžívá se v bitkách, zabíjení a násilí. Poprvé se objevil v 18. kapitole mangy a 10. díle anime. Poprvé jsme ho mohli vidět po Gatouově boku, když se Gatou setkal se Zabuzou a vyčinil mu, že nedokázal zabít Tazunu.

Waraji svého zaměstnavatele chránil, když mu Haku málem rozdrtil ruku, ale Haku se o sebe uměl dobře postarat a Warajimu se Zourim ukázal, jak lehce by se jich dokázal zbavit.
Gatou nařídil svým nohsledům, aby unesli Tazunovu dceru Tsunami, protože chtěl zabránit dostavění mostu. Waraji vyhrožoval, že zabije Inariho, načež Tsunami slíbila, že se zabije, pokud ho nenechají jít. Gatou řekl, že stačí jenom jeden rukojmí, a tak nechali Inariho být. Inari se pokusil svoji matku zachránit, což se mu nakonec s Narutovou vydatnou pomocí podařilo. Naruto Warajiho se Zourim vyřídil svými stínovými klony, svázal je a ponechal svému osudu.

Waraji se Zourim objevili znovu ve filleru (180. díl Shippuudenu), žoldáci Vlnkovou neopustili, ale naopak tam zůstali a plánovali pomstu. Unesli nějaké děti včetně Inariho, jenže občané Vlnkové už se nezalekli a vyřídili si to s nimi.

Zajímavosti

Waraji je typ japonských sandálů, tenhle konkrétně nejčastěji nosí buddhističtí mniši.
Waraji se narodil 6. dubna. Jeho krevní skupina je 0. Měří 181,4 cm, váží 71,1 kg a je mu 33 let.

Jutsu (nindža techniky): 
Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie