manga_preview
Boruto 44

Suirō no Jutsu

Český název: 
Technika vodního vězení
Název ve znacích: 
水牢の術
Typ (úroveň): 
úroveň C
Kdo ho používá: 
Momochi Zabuza, Hoshigaki Kisame a v anime: Hoshigaki Shizuma, Umibouzu, Daibutsu
Popis: 

Tato technika uvězní oběť uvnitř neproniknutelné sféry vody. Jediné mínus techniky, že uživatel musí mít ve sféře alespoň jednu rukou po celou dobu, aby oběť zůstala uvězněná. Tato technika využívá velké množství vody, která může být poskytnuta z uživatelových úst. Jednou chycený cíl je neschopen se hýbat nebo dýchat díky tlaku vody. Pro své vlastní obranné prostředky není technika vhodná díky hustotě vody. Technika může být také schovaná ve svitcích jakou součást pastí.

Vodní klony jsou často využívany s touto technikou; můžou blokovat protivníkův útok a uvěznit útočníka ve vězení využívajíce vlastní vodní podstatu jako materiál pro techniku. Hyuuga Neji byl schopen techniku prorazit díky vypuštění čakry ze všech jeho tenketsu, což narušilo proud čakry v technice a zrušilo ji.

Ruční pečetě: had → beran → kůň → zajíc → beran → kůň → zajíc → had → vůl → klepnutí rukou
Překlad od CRWE: Technika vodní kobky
Debut:
Anime - Naruto 8
Manga - Naruto 13, str. 7

Zajímavost:
Když Zabuza použil techniku na Kakashiho, Kakashi stále mohl mluvit uvnitř vězení. Nicméně když ji použil Kisame, tým Gaie byl úplně spoutaný - nemohli mluvit. To znamená, že existují aspekty techniky, které může ještě uživatel kontrolovat.

Obrázek: 
BoufuusetsuB.jpg
Water_Prison.png

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie