manga_preview
Město beze mne 13

Fuuma Hanzaki

HanzakiFuuma Hanzaki (ハンザキ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný. Někteří členové klanu, jako Hanzaki, odmítli vstoupit a místo toho se z nich stala banda lupičů.

Životopis

Hanzaki kradl ve městě v Zemi Rýžových polí. Město bylo známé svými bary a nevěstinci, takže cestující, kteří vstoupili byli okradeni. Jednoho dne, Sannin Jiraiya vstoupil do nevěstince, aby se dozvěděl nějáké informace o Skryté Zvučné vesnici. Byl však vlákán do pasti a Hanzaki ho napadl, ale Sannin ho snadno přemohl. Hanzaki si rychle uvědomil Jiraiyovu identitu a přísahal pomoci Jiraiyovi, což bylo zapotřebí. Když se Jiraiya vrátil se svým týmem ze Zvučné vesnice, Hanzaki dostal do své péče Sasame a Kotohime.

Zajímavosti

Hanzakiho hodnost nikdy nebyla řečena, ale podle toho, jak bojoval s Jiraiyou je na úrovni Genina. V japonské verzi anime ho dabuje Masaki Aizawa.

Techniky

Fuuma Ninken: Zanbatou (Fuuma ninja meč: Zanbatou)

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Encyklopedie