manga_preview
Boruto 42

Hlavní pokec


Hlavní pokec


"Hlavní pokec", neboli vlákno pro obecnou diskusi o čemkoliv z Naruta, co vás právě napadlo. Také slouží jako místo pro přesun off-topic příspěvků z jiných vláken sekce Hlavní pokec. Jestli jste ve změti vláken nenašli takové, ve kterém byste mohli diskutovat o tom co vás zajímá, napište to sem!

I pro toto vlákno platí pravidla sekce Hlavní pokec, která si můžete přečíst zde:
Zásady a Oznámení


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Út, 2020-02-18 10:43 | Ninja už: 2594 dní, Příspěvků: 953 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

ANO trinásťročný delikvent je schopný zabiť človeka , len nie je schopný povraždiť celú oblasť. Nezdalo sa mi to u Naruto anime/universe a celkovo mi to časovo nesedelo. Ale fajnovo ste sa rozpísali , tak som si to prečítal a hneď mám viac otázok zodpovedaných.

Tiež mi išlo o to , že tam nebol nikto kto by odporoval. Ani jeden Uchiha nebol dosť OP (to by hádam nebolo nutné) alebo naschvál všetci spali.
(Určite viac Uchihov malo prebudené MS) Okrem rodičov pripravených na smrť neľútostivo zabil , aj svoju babku a dedka. (alebo tetičku a strýca)

Pán dominance , deviaty Baator.
Ak sa ľudia smejú na hlúposti nemá cenu im hovoriť detaily. Ak je pre ľudských červov hlúposť vec im neznáma a tajuplná , majú strach. Ak sú ľudia strachom ovládateľní nie je im do chuti smiať sa.

Obrázek uživatele Ravencrest
Vložil Ravencrest, Út, 2020-02-18 21:36 | Ninja už: 3737 dní, Příspěvků: 1200 | Autor je: ONLINE, Propadlý student Akademie

Nejde o to jestli by třináctiroční chlapec byl dost silný na to, aby povraždil celou oblast, ale jde o to či by na to měl psychiku, aniž by se z Itachiho nestal psychopatický maniak. Jak je to v shinobi světě, jestli tam ti ninjové, kdy už od mladých brzkých let chodí do války a jsou nucení stát se dospělými už ve 13 letech, jsou dost psychicky silní na to, aby zvládli takový masakr? Genin je přece už jen připraven na to, aby se stal vraždícím nástrojem.
Je pravda, že by po fyzické stránce by nejspíš skončil bez čakry nejspíš už v půlce mise.
Opravdu záleží na okolnostech. Nečekaný útok, kolik jich bylo zlividováno dřív než byl vyhlášen poplach,...

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Jalapenos
Vložil Jalapenos, Pá, 2020-02-14 23:19 | Ninja už: 4570 dní, Příspěvků: 834 | Autor je: Recepční v lázních

↓ Pokiaľ viem, tak záležitosť vyvraždenia Uchihov bola čisto na popud vedenia Konohy, hlavne Danza s Root a tých ďalších dvoch starších, pričom Sarutobi "celá dedina je moja rodina" tretí Hokage to v podstate odklepol, čím sa zavŕšila systematická etnická čistka Uchihov od čias druhého Hokage predchádzaná rivalitou Uchiha a Senjuu klanu, z ktorého línie pokrvnej či politickej pochádzali v konečnom dôsledku všetci Hokage.

(Obitova motivácia tu absolútne nedáva zmysel, preto o Tobim budem rozprávať ako o Madarovi, pretože v tej dobe okolo roku 2008 ho tak Kishimoto plánoval.)
Itachi poslúžil ako užitočný idiot a skontaktoval sa pri tom s Tobim/Madarom, ktorý ten čas už maximálne kašľal na klan, lebo pocit, že ho zradili mu prevyšoval akúkoľvek náklonnosť, ktorú ku nim ako ku celku mal. Využil to oportunisticky a zásobil sa sharinganmi, ktoré vlastne nikdy nevyužil a až po ten gaiden ostali celý čas v tých bankách v jeho pitevni, čo som celkom nepochopila.

Tu by som ešte rada vypichla, že Tobi/Madara Itachiho nepresviedčal. Práve naopak. Itachi za ním už prišiel s hotovou vecou vyvraždiť klan.

Takže na vyvraždení Uchihov sa podieľali fyzicky Danzo, Anbu, Itachi a Tobi/Madara v tomto poradí (nevieme, či sa toho zúčastnili aj Homura, Koharu a Sarutobi, ale skôr pochybujem, no to ich neospravedlňuje z krvavých rúk).

~Jalapenos

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Čt, 2020-02-13 12:00 | Ninja už: 2594 dní, Příspěvků: 953 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Uchiha Itachi vyvraždil klan v trinástich rokoch ?? To sa mi nezdá.

Pán dominance , deviaty Baator.
Ak sa ľudia smejú na hlúposti nemá cenu im hovoriť detaily. Ak je pre ľudských červov hlúposť vec im neznáma a tajuplná , majú strach. Ak sú ľudia strachom ovládateľní nie je im do chuti smiať sa.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Čt, 2020-02-13 18:25 | Ninja už: 3666 dní, Příspěvků: 5087 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Oinin

No a? Urobil tak s pomocou Obita, ktorý v rovnakom veku vyvraždil niekoľko jednotiek hmlystých ANBU úplne sám. Bolo jednoznačne ukázané, že sám by Itachi likvidáciu klanu nezvládol.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2020-02-13 12:18 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

I u nás existují mladiství delikventi...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Broook
Vložil Broook, Čt, 2020-02-13 13:52 | Ninja už: 3289 dní, Příspěvků: 2252 | Autor je: Prostý občan

Vidím trošku rozdíl mezi delikventem a frajerem, co spáchal genocidu Laughing out loud

https://discordapp.com/invite/WX8gVZn - (pokec) Anime/Manga komunita

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2020-02-13 14:11 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Ale dětští vojáci existují taky. A po pár letech v „armádě“ můžou mít klidně dost vymytou hlavu na to, aby vystříleli rodnou vesnici.

Ovšem dá se taky napsat, že Naruto patří k žánru, kde náctiletí hrdinové běžně zachraňují svět a dospěláci jim k tomu jen příštipkaří... tak proč by nemohli i vraždit vlastní rodinu, když tím autorovi vytvoří zajímavou zápletku. Kdyby totéž udělal dospělý, tak to prostě nebude ončo Laughing out loud

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, Čt, 2020-02-13 16:57 | Ninja už: 3425 dní, Příspěvků: 1605 | Autor je: Konohamarova chůva

Taky myslím, že to spíš bude žánrem a narutovským světem (třináctiletý děti učím a ta představa je fakt.. divná Laughing out loud). A stejně mám neodbytnej pocit, že Kishi prostě ty věky a data úplně nedomyslel a teprve zpětně z toho pak vycházely takovýhle podivnosti Laughing out loud ono i z toho, co si pamatuju, Itachi v těch flashbacích vypadal spíš tak na semdnáct osmnáct..

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2020-02-13 19:02 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Ten nízký věk by byl určitým vysvětlením toho, proč se Itači nechal přesvědčit, že masakr vlastní rodiny je vlastně jediné, co mu zbývá, pokud má zabránit ještě většímu zlu. Kdyby mu bylo třeba těch osmnáct, tak by pravděpodobně byl schopen vidět další možnosti a spíše by se snažil najít vlastní cestu mezi hrozícími zly.

Jako je mi jasné, že příčina toho nízkého věku bude zejména v žánru. A to, že to pan Kišimoto nedomyslel, je též pravděpodobné, protože on nedomyslel více věcí. Ale přesto to, co se tam stalo, není zcela nereálná fantasmagorie.

Naše třináctileté děti nejsou ideální příklad, protože tu máme mír a ve společnosti je velká tendence děti před vším nebezpečím i obtížemi světa chránit. Někdy snad až moc. Jenže když se člověk podívá do míst, kde se válčí, tak tam je možné, aby děcko způsobilo masakr. Stačí mu dát kulomet. A Itačiho superschopnosti byly jakousi obdobou kulometu. A přimět je k vraždění v době, kdy ještě nejsou osobnostně zralé, je snazší (tady bych taky řekla, že s našimi dětmi to bude těžší, protože u nás je zabíjení považováno a dětem vysvětlováno jako prakticky největší zlo, zatímco v dlouhodobě válčících zemích se to tak nebere - zabít nepřítele je dobré a pak záleží na tom, koho za nepřítele označíme).

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele suiken
Vložil suiken, Čt, 2020-02-13 18:45 | Ninja už: 2421 dní, Příspěvků: 2681 | Autor je: ONLINE, Ošetřovatel TonTon

To, že má niekto 13. rokov..neznamená..že by nemohol mať zlovestné myšlienky. Ja som videl dokument...volalo sa to "zrozen k zabíjení" alebo tak nejak. Tam riešia sériových vrahov....a snažia sa prísť čo ich dohnalo k takému správaniu..a či sa už ako vrahovia narodili. A videl som jednu epizódu..kde hovorili..ako jeden zo sériových vrahov o sebe hovoril..že už od detstva mal strašné nutkanie zabíjať. Prvý krát ale zabil až v dospelosti ..pretože sa tomu bránil ale jedného dňa sa v ňom niečo zlomilo a rozhodol sa ukojiť svoju potrebu zabíjať. Hovoril ako nad tým neustále premýšľal v detstve..predstavoval si to. Takže..možno je to divné..že deti..by mohli byť tak kruté a zabíjať v takom merítku. Ale..len toľko poviem...že stretávame denne..veľa ľudí a nemáme ani tušenie kto môže byť ako veľmi zvrátený. Mať nejakú tú svoju divnú stránku Laughing out loud Ľudí je na svete veľa. Skôr než to..mi príde absurdné..že ako nás dokáže anime...naviazať sa na nejakú postavu a obľúbiť si ju..aj napriek tomu..že je to brutálny vrah Laughing out loud Itachi bol vrah. I ked mal akoby dôvody. Ale i tak Laughing out loud Občas sa nad tým zamýšľam..že to možno nie je úplne ok...že sledujem anime a dúfam..že to nejaký vrah prežije..pretože má strašne krutý život a prežil si niečo smutné. Je to ako keby...i ked zabil desiatky a možno stovky..tak kvôli jeho smutnému príbehu na to úplen zabudneme a máme tú postavu radi a je nám ľúto ked umrie Laughing out loud Vrah si zaslúži trest no nie? Hm Laughing out loud začínam sa asi príliš nad tým zamýšľať Laughing out loud

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2020-02-15 12:46 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Ta obliba vrahounů mi taky vrtala hlavou. Asi je to spojené s tím, že jde jen o komiksové (mangové?) postavy, že to není realita. A taky o to, že u Itačiho známe jeho pohled na věc, jeho všemožná trápení a protivenství, zatímco jeho rodiče jsou epizodické postavy a většina dalších obětí jen bezejmenné položky.

I když... Itači je zrovna extrémní případ, když (s pomocí) vybil celý klan včetně dětí a vlastních rodičů. Ale jinak se v knížkách pro mládež běžně píše o hrdinech, kteří někoho zabili. Nějakého naskrz prohnilého padoucha, bez kterého se světu ulevilo. Nebo aspoň nepřítele, který jako soukromá osoba nemusel být zlý, ale prostě byl ve válce na druhé straně a kdyby mohl, tak by hrdinu taky zabil. A jako dítě jsem s tím neměla problém. Přišlo mi to dobrodružné a hrdinům jsem fandila. Ani v příbězích, co jsem si vymýšlela sama, jsem se nevyhýbala tomu, že moje postavy, do nichž jsem si promítala sebe samu, někoho zabily. Hm...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, Pá, 2020-02-14 14:24 | Ninja už: 3425 dní, Příspěvků: 1605 | Autor je: Konohamarova chůva

Odpovím vám oběma najednou, jestli nevadí Smiling vůbec nepopírám, že člověk v tomhle věku může snadno vraždit, vždyť ono se to i děje. Stačí se podívat na Blízkej východ... ale když teda mluvíme o dětech z válečnejch oblastí, spíš mi připadá, že tyhle děti v tom prostě vyrůstaj - on je ani nikdo moc přesvědčovat nemusí, když se odmalička pohybuješ v komunitě, kde je normální neuznávat a zabíjet přislušníky jiný rasy nebo náboženství, tak nemáš ani moc možností z toho kruhu vystoupit, i kdybys nakrásně chtěl. Nemyslím si, že by Itachi vyrůstal v až tak zfanatizovaným prostředí, i když je pravda, že se tam válčilo dost. Ale jasně že třináctiletýho člověka jde přesvědčit snadno.. jenom myslím, že toho osmnáctiletýho taky, to sice už asi myslí víc sám za sebe, ale zase je plnej ideálů o životě, který se můžou snadno zhroutit nebo znetvořit a zneužít. Vždyť kolik i starších lidí se takhle nechalo zblbnout a odešlo bojovat třeba do tý Sýrie... Nic, taky nad tím asi moc přemýšlím Laughing out loud jo a rozhodně si nemyslím, že třináctiletý děti jsou nějaký nezkalený neviňátka, toho jsem opravdu daleka Laughing out loud jen se mi nějak příčí ta představa a připisuju to víc narutovskýmu univerzu (kde je tohle prostě běžný) než tomu, že by Kishi chtěl poukázat zrovna na tenhle problém. Smiling Ale pravda, možná jsem zaujatá, mám totiž dlouhodobě pocit, že Kishi nedomyslel nebo zanedbal tolik věcí, že fakt dávno přestalo mít smysl to řešit...

P.S. Po přečtení Palantirova komentáře - popravdě si už nepamatuju, jakou roli v tom sehrál Obito, nebyl tam teda nakonec jako ten přesvědčovač a katalyzátor, kterej Itachiho přesvědčil a zblbnul? Pak by mi to dávalo větší smysl. Pardon, moje paměť je jak cedník Laughing out loud

(Omlouvám se, komentář upravován a doplňován - nějak jsem to ráno před úprkem do práce nezvládla napsat moc dobře Laughing out loud)

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, So, 2020-02-15 17:16 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Myslím, že si v podstatě neprotiřečíme, s tím, co jsi teď dodala. Jasně, že v prvé řadě šlo o to, že to tak pan Kišimoto chtěl. A že si vymyslel svět, kde byly podobné události běžné (Zabuza, Haku, Nagato atd.). Na druhou stranu je ten jeho svět až na nějaké ty nadpřirozené jevy typu čakry inspirován naším světem - feudálním Japonskem, ale nejen jím. Mlžná nebo Root chtěly po dětech, aby už v rámci přípravy na budoucí povolání zabíjely svoje vrstevníky. To samé se ale dělo u některých povstaleckých skupin v Africe. Snahu využít v boji proti „protistátním živlům“ jejich vlastní děti jako se stalo Itačimu můžeme nalézt u různých reálných totalitních režimů.

Co se týče Itačiho - patřil ke kastě lidí, kteří byli pro zabíjení vychováváni od dětství, považovali to za své poslání a bylo jim odmala vštěpováno, že mise je více než vlastní život. To je fanatické až až. Sám před masakrem pravděpodobně nějaké lidi na cizí příkaz zabil, když byl dva roky u ANBU. Před činem žil nějakou dobu ve stresu z hrozícího konfliktu mezi vlastním klanem a vesnicí. S jednou stranou konfliktu bydlel, s druhou pracoval, neměl kde si od toho odpočinout. Po Šisuiově smrti zůstal osamocený a bezradný a do toho ho Danzó zastrašoval svými plány. Vlastně... já ho díky této debatě chápu stále více. Možná právě proto, že jsem si uvědomila, že byl ještě dítě. Dítě hnusným způsobem zneužité, a to nejen v závěrečné fázi.

Jak píšeš, že nad tím moc přemýšlíš... vzhledem k tomu, že mě Demonkyuubiho koment k přemýšlení zlákal taky, se nedivím. Ale asi to není úplná blbost. Sice nám jako podklad slouží fiktivní příběh, ale v jádru se stejně motáme okolo toho, co je vlastně člověk a v jakém žijeme světě.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Korvína
Vložil Korvína, Ne, 2020-02-16 20:50 | Ninja už: 2300 dní, Příspěvků: 116 | Autor je: Pěstitel rýže

Zkusím tak nějak odpovědět všem a nějak si utřídit myšlenky. Co se týče otázky fiktivní X reální vrazi, to byste se divili jak velký mají někteří reální vrazi fanklub. Fan stránky, kde lidi obdivují jejich “práci”, viděla jsem to v nějakém dokumentu o sériovém vrahovi, snad Manson to byl. Každopádně ano, i v reálném světě je víc lidí, co obdivují, jak geniálně byl nějaký čin proveden, než bychom si asi všichni tady mysleli, že chodí mezi námi.
Donutilo mě se to zamyslet nad tím, proč to tak je, proč sympatizujeme s fiktivními vrahy. Morálka kterou máme teď je docela nová věc, ano v historii byla vražda vždy zločin, ale záleželo na tom, koho jste zabili. Vraždy ze cti/msty byli v určitých obdobích ok, válek bylo víc, tak vraždit nepřítele bylo taky chválihodné. Náš druh je sám o sobě velmi agresivní, jinak bychom se nikdy nedostali na vrchol potravního řetězce a nepodmanili jsme si planetu. Jestli si to dobře pamatuji, homo sapiens vyvraždil neandrtálce, kteří byli podle některých zdrojů více mírumilovný druh, než my.
Myslím si, že zabíjet je pro nás pro všechny víc přirozené, než si myslíme. Všechny tyto instinkty jsou v nás potlačené výchovou, morálkou, vírou že jsme civilizovaní. Zabíjet je nejspíš mnohem jednodušší, než si chceme my na západu připustit.
Systém v Narutovi je určitým způsobem chytrý, když děti prakticky nutí bojovat o život a zabíjet. Udělají z toho pro ty lidi něco, co je prostě normální, jako koupit si rohlík. V Narutovi nepotlačují, ale podporují přirozenou lidskou touhu zabít.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2020-02-15 10:35 | Ninja už: 3666 dní, Příspěvků: 5087 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Oinin

Obito v roli Madaru Itachiho nepresviedčal, bolo to skôr naopak. Ale pekne po poriadku:
1.- Itachi si bol vedomý, že ANBU o prípravách Uchihovského prevratu vedia a pokiaľ to zájde príliš ďaleko, Konoha zasiahne a Uchihovia to budú mať zrátané.
2.- Bol si vedomý toho, že otvorený konflikt s Uchihami Konohu vnútorne rozdelí a oslabí, čo využijú jej súperi na jej napadnutie.
3.- Nevidel možnosť aby ktorákoľvek strana ustúpila (aj Shisui v tej snahe zlyhal a zaplatil životom) a na dôvažok odhalil, že v pozadí pôsobí "Madara".
4.- Aby mal záruku, že prežije aspoň Sasuke, presvedčil hokageho, aby zveril likvidáciu Uchihov jemu a zároveň presvedčil "Madaru", že mu vie ponúknuť viac ako Uchihovia a teda aby mu radšej pomohol klan vyvraždiť, než by sa prostredníctvom neho snažil rozpútať vojnu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Čt, 2020-02-13 18:34 | Ninja už: 3666 dní, Příspěvků: 5087 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Oinin

Tak napr. aj Neji vyzeral o koľko vyspelejší než Narutov ročník, hoci boli starší iba o jeden rok. A u 14-ročných členov Zvučnej štvorky je to ešte markantnejšie.
Skutočný úlet je 6-ročný genin Kakashi, čo mu dokonca ani nesedelo do ďalšieho deja. Sticking out tongue

Obrázek uživatele strigga
Vložil strigga, Pá, 2020-02-14 14:23 | Ninja už: 3425 dní, Příspěvků: 1605 | Autor je: Konohamarova chůva

To je fakt, to byla taková blbost, že si to dokonce pamatuju i já. Laughing out loud

Pamatuj, tenhle svět není jen pro silný, stvořen byl pro všechny ztracený duše
a počítá se, jestli tě tvá cesta posilní, a ne to, jak rychle jsi ji ušel
~ Radůza

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Čt, 2020-01-16 17:45 | Ninja už: 1161 dní, Příspěvků: 2073 | Autor je: Předseda třídy

Mám sklerózu? Je animovaný Naruto Gaiden (manga 700+), ako sa Sarada vybrala pátrať po svojom pôvode? Mám dojem, že som to pozerala, dokonca sa o tom aj diskutovalo. Manga je tu, ale kde je anime? Puzzled

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2020-01-16 18:47 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Boruto 19-23.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Čt, 2020-01-16 19:11 | Ninja už: 1161 dní, Příspěvků: 2073 | Autor je: Předseda třídy

Ďakujem, Poštolka, si zlatíčko Kiss!

Obrázek uživatele ssSerpent
Vložil ssSerpent, Út, 2020-01-14 20:50 | Ninja už: 2889 dní, Příspěvků: 726 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Chci aby bylo uvedeno do záznamu že dneska k nám na infolinku volala pani Madarová a já se v hovoru dokázala nesmát.

Manželčina pomsta, na motivy schovávací mise:
Už na zahradě jsem cítil aceton. to nevěstí nic dobrého, ale trochu jsem to očekával. Pod rohožkou byla mina. To už mě zaskočilo. Ozval se výbuch a zakrátko noha letěla přes zahradu. Seběhli se sousedi. Křičel jsem Aaaaaahh!I Daniel z vedlejšího domu začal řvát, ač se mu nic nestalo. Uch, i Hana se k nám přidala. Řvali jsme všichni.

Obrázek uživatele Jalapenos
Vložil Jalapenos, Út, 2020-01-14 22:58 | Ninja už: 4570 dní, Příspěvků: 834 | Autor je: Recepční v lázních

Podľa toho aká to bola infolinka ma núti špekulovať, že hľadala cez cestovnú kanceláriu zájazd na "nejaký japonský ostrov Hashirama", keďže jej manžel kričí ten názov pri najlepšom už od svadby a chce ho prekvapiť.
Alebo hľadala najbližšiu poisťovňu v okolí, ktorá eviduje na povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu motorových a pripojných vozidiel aj 100 metrovú humanoidnú sochu z tela bývalého bôžika. Manžel doteraz odmieta jazdiť na škodovke.

~Jalapenos

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Čt, 2020-02-13 15:52 | Ninja už: 800 dní, Příspěvků: 767 | Autor je: Student Akademie

Úžasné Laughing out loud

Obrázek uživatele ssSerpent
Vložil ssSerpent, Út, 2020-01-14 23:41 | Ninja už: 2889 dní, Příspěvků: 726 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Energetika. Už nevim co konkrétně řešila. Něco kolem elektřiny.

Manželčina pomsta, na motivy schovávací mise:
Už na zahradě jsem cítil aceton. to nevěstí nic dobrého, ale trochu jsem to očekával. Pod rohožkou byla mina. To už mě zaskočilo. Ozval se výbuch a zakrátko noha letěla přes zahradu. Seběhli se sousedi. Křičel jsem Aaaaaahh!I Daniel z vedlejšího domu začal řvát, ač se mu nic nestalo. Uch, i Hana se k nám přidala. Řvali jsme všichni.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, St, 2020-01-15 07:18 | Ninja už: 3666 dní, Příspěvků: 5087 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Oinin

No hej, raiton asi nebude najsilnejšou stránkou jej manžela. Eye-wink

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Čt, 2020-01-02 13:02 | Ninja už: 2594 dní, Příspěvků: 953 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Šťastný nový rok 2020. Nech je tento rok lepší než minulý.

Pán dominance , deviaty Baator.
Ak sa ľudia smejú na hlúposti nemá cenu im hovoriť detaily. Ak je pre ľudských červov hlúposť vec im neznáma a tajuplná , majú strach. Ak sú ľudia strachom ovládateľní nie je im do chuti smiať sa.

Obrázek uživatele ssSerpent
Vložil ssSerpent, Ne, 2019-11-24 13:58 | Ninja už: 2889 dní, Příspěvků: 726 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

https://www.youtube.com/watch?v=vjN5DX0M3wo&list=RDvjN5DX0M3wo&index=1

Jen tu tohle nechám a zase se vypařim.

Manželčina pomsta, na motivy schovávací mise:
Už na zahradě jsem cítil aceton. to nevěstí nic dobrého, ale trochu jsem to očekával. Pod rohožkou byla mina. To už mě zaskočilo. Ozval se výbuch a zakrátko noha letěla přes zahradu. Seběhli se sousedi. Křičel jsem Aaaaaahh!I Daniel z vedlejšího domu začal řvát, ač se mu nic nestalo. Uch, i Hana se k nám přidala. Řvali jsme všichni.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Ne, 2019-11-24 16:31 | Ninja už: 2665 dní, Příspěvků: 4302 | Autor je: ONLINE, Manga tým, Oinin

Drsné!

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Čt, 2019-11-07 22:15 | Ninja už: 2594 dní, Příspěvků: 953 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Dobrý večer,

Boli tu nejaké pripomienky ohľade rýchlo prekladu mangy. 22.10.2019 ste spravili tlmočenie , ďakujem. Lenže ešte nemáte spravený riadny preklad a tým chcem povedať že keby ste mali zrušiť to tlmočenie , tak do kedy by sa čakalo na preklad ? Iný spomínali že to máte hotové do týždňa ale realita je iná. Za necelé dva týždne 20.11.2019 tu máme ďalšiu kapitolu.

S pozdravom a prianím pekného večera Rohatý démon.

Pán dominance , deviaty Baator.
Ak sa ľudia smejú na hlúposti nemá cenu im hovoriť detaily. Ak je pre ľudských červov hlúposť vec im neznáma a tajuplná , majú strach. Ak sú ľudia strachom ovládateľní nie je im do chuti smiať sa.