manga_preview
Samurai 8 38

Postavy podle skupin

Onikuma Enko.jpg

Onikuma Enko (鬼熊えんこ) je genin ze Skryté Listové. Je členkou klanu Onikuma a členkou týmu 40, jejími týmovými partnery jsou Itoi Tsuru a Goetsu Doushu. Jejich sensei nám není znám. Enko je milá, přátelská a stejně jako další dívky v jejím věku se zajímá o chlapce.

Techniky: 

Skrytá technika klanu Onikuma

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Itoi Tsuru.jpg

Itoi Tsuru (糸井つる) je genin ze Skryté Listové. Je členkou týmu 40 a jejími týmovými partnery jsou Goetsu Doushu a Onikuma Enko. Jejich sensei nám není znám. Tsuru je klidná, zodpovědná, zajímá se o chlapce a roztomilá zvířátka.
Poprvé se objevila v 1. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Techniky: 

Technika vlasového spoutání

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Goetsu Doushu.jpg

Goetsu Doushu (呉越ドウシュ) je genin ze Skryté Listové. Je členem týmu 40 a jeho týmovými partnery jsou Itoi Tsuru a Onikuma Enko. Jejich sensei nám není znám. Doushu je velmi zodpovědný a ke svým přátelům loajální.
Poprvé se objevil v kapitole 700+1 Naruto a 1. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Techniky: 

Technika přenosu chakry

Na článku pracovali: 

Kategorie:
tanzou.jpg

Genin Tanzou (タンゾウ) pochází ze Skryté Listové, poprvé se objevil v 60. kapitole mangy a 35. díle anime. V jeho týmu byl ještě Shibire a Minoji. Tanzou se účastnil chuuninské zkoušky ve stejném roce jako Naruto, ale bál se, že neprojdou nebo že se něco stane jeho kamarádům ve zbrani. Tehdy mu bylo osmnáct let. Jeho tým zvládl první část zkoušky, jenže vyhořel v druhé části probíhající v Lese smrti.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
ensui.jpg

Sedmatřicetiletý Nara Ensui (奈良エンスイ) je jounin ze Skryté Listové a jak už na první pohled napovídá jeho vzhled, také člen klanu Nara. Své černé vlasy si vyčesává do vysokého culíku, pěstuje si (poměrně nanicovatou) kozí bradku a zeleně si podmalovává oči. Narové nejčastěji nosí klasickou uniformu Listové a Ensui není výjimkou. Poprvé se objevil v 523. kapitole mangy a 266. epizodě Shippuudenu.

Techniky: 

Kagemane Kage Shibari no Jutsu

Na článku pracovali: 

sari.jpg

Patnáctiletá Sari (サリ) je genin ze Skryté Písečné, přátelí se s Matsuri a zbožňuje Gaaru. Poprvé se objevila v 280. kapitole mangy a 31. epizodě Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
ittetsu.jpg

Ittetsu (イッテツ) je šestnáctiletý genin ze Skryté Písečné, který obdivuje Gaaru. Poprvé se objevil v 280. kapitole mangy a 31. epizodě Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
morio.jpg

Šestadvacetiletý Morio (モリオ) je chuunin ze Skryté Kamenné a Sakuřin obdivovatel z doby Čtvrté války ninjů. Měří 177 centimetrů a objevil se v 539. kapitole mangy a 278. díle Shippuudenu. Morio se ve válce zranil, proto musel vyhledat zdravotnickou pomoc. V lékařském stanu ho pak ošetřila Sakura.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
muta.jpg

Čtyřiadvacetiletý Aburame Muta (油女ムタ) je tokubetsu jounin (zvláštní jounin) ze Skryté Listové a člen klanu Aburame. Jednalo se o klidného metodického muže, kterého jen tak něco nerozhází, a inteligentního jounina věrného své vesnici. Jak už je u členů klanu Aburame tak nějak zvykem, také Muta nosil tmavé brýle skrývající oči. Na na zádech tahal obří tykev s dalšími brouky. Poprvé jsme ho mohli vidět v 427. kapitole mangy a 162. díle Shippuudenu.

Techniky: 

Mushi Jamingu no Jutsu = "Džemovací technika"

Na článku pracovali: 

Shikuro a broučci.jpg

Aburame Shikuro (油女シクロ) pocházel ze Skryté Listové, byl členem klanu Aburame a otcem Aburame Toruneho. Oba ovládali zvláštní typ mikroskopických jedovatých broučků zvaných rinkaichuu, kteří ničili buňky a napadali organismus nepřítele. Sám uživatel je proti nim imunní díky protilátkám ve své krvi, pokud je potřeba, umí taky postiženého nepřítele svých rinkaichuu zbavit.

Na článku pracovali: 

aburame tatsuma.jpg

Jednadvacetiletý Aburame Tatsuma (油女タツマ) je člen klanu Aburame, zároveň slouží (nebo sloužil) v Rootu. Asi jako každému Aburamemu je mu špatně vidět do tváře, nosí tmavé brýle a kapuci. Tatsuma je však snadno identifikovatelný díky podivné modré značce na pravé tváři (možná je to obyčejné tetování). Dle čtvrtého databooku se specializoval na výzvědné techniky, které ho proslavily.

Na článku pracovali: 

Iori.jpg

Iori (衣織) je vesničan z vesnice Zelený břeh, jejíž vůdkyní je Kiri. Zelený břeh se v okolí vyjímá mostem, který navrhl předchozí vůdce vesnice Tofu. Jedná se o velmi sobeckého muže, který pro rychlý zisk neváhal zaprodat svou vesnici. Navíc byl velmi neopatrný, když předpokládal, že se najatí zločinci neobrátí proti němu.
Poprvé se objevil ve 40. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Kiri.jpg

Kiri (伎璃) je současná vůdkyně vesnice Zelený břeh. Kvůli smrti svého otce Tofu musela nastoupit na jeho místo. Ke svému otci vzhlížela, a tak se snažila vést vesnici podle svého vzoru. Jenže byla přesvědčená, že Tofu vše řešil sám, a tak si usmyslela, že veškeré problémy musí vyřešit sama, aniž by se s někým poradila. Až teprve výpomoc Týmu 7 ji naučila, jak důležité je svým lidem věřit a spolupracovat s nimi.
Poprvé se objevila ve 40. epizodě anime Boruto.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Tofu.jpg

Tofu (斗風) byl vůdce vesnice zvané Zelený břeh. Současná vůdkyně Kiri je jeho dcerou. Způsob, jakým vesnici vedl, byl velmi podobný ideálům Hokageho – celou vesnici a její obyvatele považoval za jednu velkou rodinu. Útočníky na vesnici dokázala sám odehnat a ve vesnici udržoval morálku a mír. Díky této práci jej vesničané uznávali, obzvláště jeho dcera, pro níž se stal vzorem správného vůdce.
Poprvé se objevil ve 41. epizodě anime Boruto.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Hidari.jpg

Hidari (ヒダリ) je bývalý shinobi, který se společně s Ashimarem obrátil proti své vesnici a stal se z něho žoldák a nukenin (ztracený ninja). Je sadistický, vyžívá se v zabíjení nevinných a neváhá zradit ani svého najímatele. Je znechucen obdobím míru, který po čtvrté válce ninjů nastal a prohlašuje, že ninjové z pěti velkých vesnic vyměkli. Ve skutečnosti je ale Hidari zbabělec, jakmile čelí silnějšímu protivníkovi, ztrácí vůli k boji.


Kategorie:
Ashimaru.jpg

Ashimaru (葦丸) je bývalý shinobi, který se společně s Hidarim obrátil proti své vesnici a stal se z něho žoldák a nukenin (ztracený ninja). Je velmi chladnokrevný, bojechtivý a neváhá pro svůj cíl zabít dítě či osobu, která si ho najala. Natolik věří svým schopnostem, že zbrkle útočí, aniž by myslel na obranu.
Poprvé se objevil ve 40. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

Arc Mise geninů (pouze v anime, zahrnuje 40. – 42. epizodu)


Shinki.jpg

Shinki (シンキ) je genin ze Skryté písečné vesnice, jehož adoptivním otcem je Pátý Kazekage Gaara. Je součástí týmu Shinki a jeho týmovými parťáky jsou Araya a Yodo.
Poprvé se objevil ve 3. kapitole mangy Boruto a 55. epizodě anime Boruto.

Techniky: 

Kurohigi: Kurogane (Tajná černá technika: Černé železo) (v anime)
Sabaku: Hando (Pouštní ruka)
Písečné techniky jako Sabaku Fuyuu, Sabakuha, Sabaku Kyuu, Sabaku Sousou si Shinki přizpůsobil, místo obyčejného písku v nich využívá svůj Železný písek. Některé použil jen v anime.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Y.jpg

Yodo (ヨド) je genin ze Skryté písečné vesnice. Je součástí týmu Shinki a jejími týmovými parťáky jsou Araya a Shinki. Je velmi sebevědomá a nemá problém ukázat světu rozsah svých schopností.
Poprvé se objevila ve 3. kapitole mangy Boruto a 55. epizodě anime Boruto.

Boruto: Nová generace

VS Momoshiki
Zahrnuje arc Chuuninské zkoušky z mangy a anime

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Araya.jpg

Araya (アラヤ) je genin ze Skryté písečné vesnice. Je součástí týmu Shinki, jeho týmovými parťáky jsou Shinki a Yodo. Jedná se o bystrého a klidného chlapce, nicméně v anime znejistí, pokud je středem pozornosti a podobně jako Metal Lee nemá rád pozornost lidí.
Poprvé se objevil ve 3. kapitole mangy Boruto a 55. epizodě anime Boruto.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Suzaku.jpg

Nara Suzaku (奈良スザク) je dvaačtyřicetiletý jounin ze Skryté Listové a člen klanu Nara, což člověk snadno rozezná na první pohled, protože tmavovlasý Suzaku v charakteristické uniformě listového shinobi nosí obvyklý narovic culík (ač přizpůsobený vlastnímu stylu). Nepostrádá další klasické rysy Narů a pěstuje si malou kozí bradku. Jako Nara ovládá manipulaci se stíny. Poprvé se objevil v 534. kapitole mangy a 275. dílu Shippuudenu.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN