manga_preview
Město beze mne 21

Manga (nové díly)

Konoha.cz

Boruto: Naruto Next Generations

Aktuální kapitola
Česky [47]    Anglicky [47]
Další kapitola (Cze) 26.7.2020
Další kapitola (Eng) 20.07.2020

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Poslední kapitola
Česky [700+10]    Anglicky [700+10]

Naruto manga

Poslední kapitola
Česky [700]    Anglicky [700]

Manga (nové díly) - diskuse k nejnovějším mangám
  1. Toto fórum slouží k diskusi o nejnovějších dílech mangy Boruto (dříve Naruto). Jistojistá pravděpodobnost spoileru.
  2. Pokud máte otázky ohledně nových dílů mangy či tohoto fóra, můžete je napsat sem do komentáře, případně se obrátit s dotazem přímo na členy moderátorského týmu M(nd), což jsou Sayoko a Lee. Rády Vám odpoví, pomohou, případně něco vysvětlí.
  3. Prosíme, podílejte se i Vy na bezproblémovém chodu tohoto vlákna tím, že se budete chovat slušně a budete respektovat připomínky a doporučení moderátorského týmu.
  4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.

Děkujeme za přečtení a pochopení.Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Kel
Vložil Kel, Pá, 2020-07-03 21:10 | Ninja už: 3940 dní, Příspěvků: 4 | Autor je: Prostý občan

Myslíte že Isshiki i po tom co už nemá Kaamu muže absorbovat techniky nebo je to jen specialní schopnost Kaamy. Upřímně celé to absorbovaní jutsu v Borutovi je jedna z věcí která se mě nelíbí.Začalo to Momoshikim potom technologiema na absorbovaní pak Delta a teď už absorbuje techniky každý jak kdyby to byla běžná věc.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Pá, 2020-07-03 21:53 | Ninja už: 3806 dní, Příspěvků: 5256 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

Začalo to Peinom - jedna zo sfér mala tú schopnosť. možno teda predpokladať, že ju bude mať aj Isshiki.

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Čt, 2020-07-02 17:50 | Ninja už: 3779 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Prostý občan

vidi dakto dvovod prečo by Might Guy (hadam som spravne napisal ... ten zeleny sensei Leeho) nemohol dostať novú nohu? ... ked hu vedia dať ninja psovi, Aovi dali prakticky omnoho viac, .. .. tak by mohol mať aj on, .. nemusel by nou kopať, .. ale aspon by nanej mohol stáť a kopať druhou nohou..

Obrázek uživatele svkruskor
Vložil svkruskor, Pá, 2020-06-26 22:23 | Ninja už: 1401 dní, Příspěvků: 241 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Vysvetlite mi prečo Jigen nezmrští tomu klonu tie šaty a tým ho neuškrtí?

Myseľ objektov sa bude zúfalo snažiť vytvoriť spomienky tam, kde nikdy neexistovali...

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2020-06-27 07:41 | Ninja už: 3806 dní, Příspěvků: 5256 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

Mňa to tiež napadlo, no pravdepodobne by sa skôr roztrhali, než by ho uškrtili (ninjovia majú v tejto mange také telá, že keď narazia na skalu, urobia do nej dieru ... Tee-hee ) - maximálne by to mohlo mať spomaľovací efekt v kritickom okamihu. Tvorcovia si však zrejme súboj nahého chlapa s polonahým chlapom radšej odpustia. Laughing out loud

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2020-06-22 17:55 | Ninja už: 1301 dní, Příspěvků: 2266 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Ten Isšiki je ozaj impozantný Wow, tak tohle je vážně krutě hustý!! Vidno, že klany Učiha a Hjúga majú obrovské korene, možno aj preto Zecu osnoval zničenie Učihovcov. Myslím si, že Sasuke si mal vziať Hinatu, potom by sa potomkovia mohli rovnať svojim predkom Ócucuki. Hima s Bjakuganom je malá a Hanabi je dakde na chvoste. Keď Kašin je klon, tak určite sú aj gény iných k dispozícii, Oro s Amadom sa budú asi musieť posnažiť Orochimaru ^.^ Inak je veľmi zaujímavé, čo hovorí Isšiki, prečo vybrali klon Džiraiju, že mal mocný osud, ktorý prinášal zmenu: "Ten muž měl na svých bedrech velmi mocný osud... Hvězdu změny" - čo tým myslel nevieme Puzzled Z Naruta vieme, že Džiraija robil všetko, aby zmenu priniesol. Škoda, že Cunade vzdychala za minulosťou a ožierala sa, Sendžu v podstate nemajú nasledovníkov Sad Aspoňže Sasukemu to páli, hoci vyzerá akosi biedne Sad Zdá sa mi, že nastal úpadok potomkov, otcovia boli oveľa zdatnejší, napr. Šikaku. Naruto bez Sasukeho by sa mohol ísť povesiť Takový trapas...

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2020-06-24 22:01 | Ninja už: 2805 dní, Příspěvků: 4510 | Autor je: Manga tým, Danzoův špeh

S tím osudem mi to přišlo přitažené za vlasy. Jakoby naznačoval, že když chce uměle vytvořit člověka měnícího svět, tak stačí vzít geny někoho, kdo ve svém životě ten svět měnil. Ale přitom na Džiraijův vývoj působila spousta faktorů, bez nichž by se nestal tím, kým v dospělosti byl - přátelé, učitelé a rodina, životní příhody, zkušenosti - na Kodžiho působily zcela jiné věci. I povahově se zdá být jiný. Nezajímá se o ženy (možná toho vzhledem k úpravám svého těla není schopen), nejeví umělecké ambice, nezdá se, že by měl jakýkoli jiný zájem, než splnit úkol, pro který byl vytvořen. Možná má po Džiraijovi geny třeba pro silnou vůli, vytrvalost nebo něco takového, ale nepřekypuje láskou, která (ve svých nejrůznějších podobách) motivovala Džiraiju a dávala mu sílu. Možná to bude nějaká šifra a „hvězda změny“ je kódové označení pro něco dědičnějšího než je osud. Ale nezdá se zatím.

P.S. Kdyžtak v českém/slovenském přepise je to Iššiki. Angličani si to zjednodušili, aby nemuseli psát „shsh“, ale svádí to pak k blbé výslovnosti.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, St, 2020-06-24 22:44 | Ninja už: 1301 dní, Příspěvků: 2266 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Máš pravdu, Poštolka naša Smiling My vlastne nevieme, na akom princípe bol Kodži klonovaný. Možno aj Iššiki (vďaka za upozornenie na prepis, na porovnanie chodím na ruský web, ako som už spomínala a oni prekladajú trochu obšírnejšie, predsa je angličtina dosť výrazovo chudobná a možno aj schválne redukovaná, aspoň ja si to myslím. A zistila som rozsiahlym bádaním, že v EÚ je kánonom anglický preklad) použil metaforu, však je mimozemšťan a o tom ako Ócucuki rozmýšľajú, tiež nevieme zatiaľ "nic moc." Gény majú veľkú silu, ale nie sú všemocné, existuje plno teórií. Prikláňam sa k tým, ktorí zdôrazňujú aj rolu výchovy a vzdelávania, sociálnych interakcií a pod.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2020-07-07 17:11 | Ninja už: 2805 dní, Příspěvků: 4510 | Autor je: Manga tým, Danzoův špeh

Který ruský překlad čteš, Senpai? Já našla v ruštině jen něco, co je evidentně napsané na původně anglických scanech (je tam anglický překlad sfx). Kdybys věděla o něčem, co je přímo z japonštiny, čistě teoreticky by to mohlo pomoct manga-týmu, i když mám dojem, že nikdo znalost tohoto jazyka mezi svými superschopnostmi nezmiňoval.
No, spíš než to, na jakém principu byl klonovaný, by mě při teoretizování o jeho vlastnostech zajímalo, jak vyrůstal. Představuji si to tedy tak, že i klon se musí narodit v podobě nemluvňátka a v této verzi se musí učit základním lidským dovednostem. A potom hodně záleží na tom, v jakém prostředí vyrůstá, jaká má kamarády či zda je vůbec má a podobně. I když u pana Kodačiho bych se asi nedivila, kdyby si to představoval tak, že byl Kodžimu nějak urychleně vypěstováno už dospělé tělo, načež mu z flash disku nahráli do hlavy schopnost chodit a mluvit spolu se spoustou jiných věcí. Ech, doufám, že tu postavu rozvinou a dají mu nějakou minulost a nějakou pořádnější motivaci.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, St, 2020-06-24 22:12 | Ninja už: 3806 dní, Příspěvků: 5256 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

Avšak druhou stranou mince je, že napr. čím by bol Naruto bez svojich predispozícií, získaných geneticky alebo tesne po narodení?

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2020-07-07 17:11 | Ninja už: 2805 dní, Příspěvků: 4510 | Autor je: Manga tým, Danzoův špeh

Myslím, že síla předurčuje lidský osud mnohem méně než povaha a vnější okolnosti. A oni prý klonovali Džiraiju ne proto, že byl silný, nebo protože se jim hodily jeho techniky a smlouva se žábami, ale kvůli jeho osudu. A to mi nedává smysl.
Kdyby byl Naruto povahově slabší, nejspíše by se vzhledem k tlaku okolí stal padouchem. A tím pádem by svoje predispozice použil úplně naopak. Kdyby vyrůstal v bezpečném prostředí, nebo třeba nenarazil na ty správné učitele, nikdy by svoje predispozice nerozvinul. A taky už Haku zdůrazňoval (a v Narutu se to opakovalo jako častý motiv), že pro zesílení je potřeba mít za koho bojovat. Kodži zatím vypadá, že mu nezáleží na žádné osobě.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Poslední dobou nemaluji, ale pár obrázků mi vytvořil počítač - kdo chce, nechť na ně mrkne tu.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2020-07-07 22:24 | Ninja už: 1301 dní, Příspěvků: 2266 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Veď to, že nevieme, čo mysleli tým osudom Puzzled Aká je to metafora a či čo Puzzled Palantir podo mnou poukázal na problém, ktorý mi behá hlavou. Klany Hjúga a Učiha nesú líniu Kaguji, t.j. Ócucuki. Hjúgovci stále mleli o osude a majú tiež hlavnú a vedľajšiu rodinu ako Ócucuki. Teraz mi napadlo, že Kaguja a Hinata majú toho dosť spoločné. Kaguja bola schopná milovať, úzkostlivo sa snažila chrániť Zem a svoje potomstvo. Aj Toneri si ju vybral za manželku, to tiež je čierna diera, možno len špekulovať, lebo s Ócucuki bol v spojení. Mnohé vyhynuté klany mali jej čiastkové schopnosti (Džúgo/Juugo, Kaguya/Kaguja Kimimaro, Uzumaki a pod.), neviem, či Zecu sa nepostaral o to, aby ich vyzabíjali, alebo vyhynuli. Madara bol v podstate hrozne naivný, ale to je asi to prekliatie mužov Učihovcov. Mám ideu, možno z nej nejakú úvahu napíšem, že Sasuke sa bude musieť spojiť s Hiašim a určite v tajných zvitkoch oboch klanov niečo vyhrabú.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2020-07-07 17:51 | Ninja už: 3806 dní, Příspěvků: 5256 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

Tu sa však ešte netíska otázka, že ako vplývala na Naruta Ashurova čakra a povaha. Keď si k tomu povedzme porovnáme Hashiramovu povahu.

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Út, 2020-06-23 21:16 | Ninja už: 2734 dní, Příspěvků: 979 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Ak by sa Naruto išiel obesiť, tak by to bolo najzaujímavejšie čo by autor mohol ponúknuť Laughing out loud

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Po, 2020-06-22 11:55 | Ninja už: 3779 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Prostý občan

skorej premýšlam nad tým, či Kashin vedel že tam dosť pravdepodobne umrie..

teda že je spokojný s tým že je klon, že porazí Jigena, a že na Otsukyho zomre.

alebo ho teda nejako ten jeho parťak ( zabudol som meno) oblbol a nepovedal mu taku drobnosť že už odtiaľ naozaj neni cesty back.

(ale zas možno tam hrá aj daky Jiraiovsky komplex, ..ved aj na Paina išiel solo proti bohovi shinobymu a zomrel za cenu polovičnej výhry)

Obrázek uživatele Miri-sanCZ
Vložil Miri-sanCZ, Po, 2020-06-22 12:31 | Ninja už: 489 dní, Příspěvků: 10 | Autor je: Prostý občan

A možno tam este naběhne naruto se sasukem... Uvidíme...

Obrázek uživatele ekrio
Vložil ekrio, Ne, 2020-06-21 23:08 | Ninja už: 476 dní, Příspěvků: 28 | Autor je: Prostý občan

Upřímně si myslím, že si Isshiki stihne Kawakiho znovu odchytit a Kaamu mu implantovat znovu, přeci jenom ji bude mít v budoucnu. Co myslíte, odnese to Konoha nebo někdo z hlavních charakterů? Puzzled

Baví mě Naruto/Boruto po všech stránkách. Detaily a teorie jsou moje specialita.

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Po, 2020-06-22 00:53 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

No ja dúfam že nie. Kawaki ma nezaujíma, takže mi je jedno čo sa s ním stane či bude žiť alebo či umrie(je mi nesympatcký), ale dúfam že autori Boruta nebudú tak blbí že by zabili Naruta alebo Sasukeho. Toto je scenár ktorého sa najviac obávam. Aj podľa scény ktorú sme videli na začiatku mangy. Sa úprimne v duchu modlím aby Naruto alebo Sasuke v budúcnosti nezomreli. Lebo ten začiatok mangy vypadá divne a dosť sa obávam že autori budú blbí a zabijú niekoho z nich. Aj keď si myslím že minimálne polovica ľudí by to prestala sledovať, čítať keďže ľudia čo čítajú Boruta sú pôvodní fanúšikovia Naruta....a čítajú to hlavne kvôli tomu aby vedeli čo sa deje s ich obľúbenými starými postavami a nie s Borutom a novou generáciou...

PS: dúfam že Kashin nejako prežije(s božou pomocou Laughing out loud ) keďže je to klon Jiraiyi(a to je moja obľúbená postava) tak dúfam že to prežije a stretne sa s Narutom...

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2020-06-22 18:03 | Ninja už: 1301 dní, Příspěvků: 2266 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Súhlasím s tebou, keby autori zlikvidovali Naruta alebo Sasukeho, tak by Boruto stratil glanc. Však zatiaľ nemajú rovnocennú náhradu. Ostatné dediny akoby zakapali. Ešte sú aj ostatní chvostoví k dispozícii, tých tiež nik nespomína Sad

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Po, 2020-06-22 22:46 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

za Naruta alebo Sasukeho nikdy náhradu nenájdu(preto dúfam že ani jeden z nich neumrie)(keďže niekto niekde písal že Kishimoto im dal povolenie aby zabili jednu z hlavných/kľúčových postáv, tak dúfam že sa nerozhodnú zabiť jedného z tých dvoch a ani neviem či je to na 100% pravda) . Ostatné dediny no nevypadá to že majú silnejších ninjov než Konoha a nie je Naruto niečo ako médium medzi tými biju Puzzled alebo nemá nejakú časť z ich sily. Keď v Naruto Shippuden mohol vytvoriť aj rasengany pomocou inej chakry než klasicky napr za pomoci iného biju než Kurami .... Puzzled

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Út, 2020-06-23 15:47 | Ninja už: 3779 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Prostý občan

Boruto v buducnosti ( z prveho dielu) ma tušim dáku katanu,,, torcha sa mi podobala na tu sasukeho .. ktovie ži neumre on a boruto si ju nechá

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Út, 2020-06-23 18:48 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

veď práve Cry toho sa obávam či neumrie Naruto alebo Sasuke, pretože tá čelenka, plášť a meč vypadajú ako tie Sasukeho alebo moc podobne. Ale to v akom je stave konoha obávam sa že jeden z tých dvoch umrie, ale to potom končím, lebo to pokašlú všetko....a v prvej kapitole Kawaki povedal "pošlem ťa tam kde som poslal siedmeho"...tak sa obávam že buď je mŕtvy alebo niekde zapečatený v inej dimenzií alebo niečo.... Sad dúfam že sa to nevyplní ten najhorší scenár a dúfam že s Kawakim nakoniec skoncujú... Zabity (to decko mi ide na nervy od prvého rázu a pôjde až do konca, viac než Kabuto v NS....)

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, Út, 2020-06-23 19:42 | Ninja už: 2618 dní, Příspěvků: 10 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Keby ma niekdo zomriet tak radsej Sakura a potom by Sarada prebudila mangekyo sharingan

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2020-06-23 21:50 | Ninja už: 1301 dní, Příspěvků: 2266 | Autor je: Hlídač Gaiovy želvy

Len to, že Sakura je v Borutovi úplne nepodstatná ako všetky ženy Tak teď ti nevím... Pre Ócucuki nemá žiadnu cenu, leda by ju dajaký oplodnil, alebo anektoval, ale to zas okrem zbierania čakry nemá žiadny druh Kekkei, takže by ju museli napumpovať svojimi danosťami, avšak majú na výber zdatnejších adeptov. Leda by dajako obzvláštnili to jej vyplakúvanie hihihi Neviem, či MŠ nemôže prebudiť len čistokrvný Učiha Puzzled Nepamätám, žeby Kiši spomínal dajakého miešanca Puzzled

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Út, 2020-06-23 23:48 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

a čo Kakashi, viem že má oko od Obita(čo bol asi čistokrvný Uchiha ale aj tak prebudil MS) mne sa zdá že to spomenuté nikde nebolo(aj keď pravda nepamätám si všetko Laughing out loud takže sa môžem mýliť) Ale podľa mňa by mala tú schopnosť prebudiť ho(predsa len má gény od čistokrvného Uchihu a Sasuke má aj rinnegan...a je potomok Indri) aj keď MS stačí keď ho niekto používa krátko ale za to intenzívne a oslepne(ako Sasuke aj keď Sasuke nebol ešte úplne slepý keď získal Itachiho oči) a večný MS tak to by muselo byť asi od niekoho kto je s ňou pokrvne príbuzný(teraz mám na mysli súrodenca aj keď jeden nikdy nevie ak ide o tie oči) ale tak Sasuke by mohol byť dobrý darca(aj keď dúfam že k tomu nikdy nedôjde) úprimne dúfam že ak Sasuke a Naruto umrú tak to bude na starobu v nejakej 80tke

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, St, 2020-06-24 10:02 | Ninja už: 3806 dní, Příspěvků: 5256 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Tokubetsu jounin

- Sharingan implantovaný Kakashimu rezonoval s Obitovým.

- Keďže sa Indra nemnožil delením, k miešaniu iste dochádzalo a následne zdedené predispozície rozhodovali, kto má na prebudenie Sharinganu (následne MS) a kto nie. Jednou z úplne prvých informácií o Sharingane je tá, že ním aj v rámci klanu Uchiha mali disponovať iba výnimoční jedinci. Čiže Sarada má vhodné predispozície.

- Sarada má už tak problémy so zrakom, to vážne chcete, aby ešte aj oslepla? Puzzled Kawaii jako Kyuubi!

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Čt, 2020-06-25 15:16 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

samozrejme že nechceme aby oslepla Laughing out loud

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Út, 2020-06-23 20:53 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

No ja dúfam že nemrie nikto Sad hlavne z pôvodného týmu 7

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee

Obrázek uživatele Naruto_Namikaze
Vložil Naruto_Namikaze, St, 2020-06-24 18:29 | Ninja už: 458 dní, Příspěvků: 5 | Autor je: Pěstitel rýže

Za mě si myslím, že Sarada probudí mangekyou, spis to bude horší s věcným mangekyou, tam se nikdo krom Sasukeho momentálně nenabízí. (I když by nekde Sasukeho původní oči měly být, to vidím jako reálnou možnost pro Saradu, jak získat věcný mangekyou)
Jinak co se tyče smrti Naruta a Sasukeho, tak za mě nejdustojnejsi by bylo buďto kdyby jednoho nebo druhyho zabili v souboji, kde by byli ve svojí nejsilnější podobě (Naruto se silou všech bijuu, Sasuke s oběma rukama a v obou očích Rinnegan + třeba i něco navíc u ubou) to připadá v úvahu tak do 50 let, pak už těžko budou silnější nebo pak při ochraně svých vnoučat potencionalnich, kdy se pro jejich život sami obětují a zachrání je tím - to jsou za mě dvě přijatelné možnosti jak se rozloučit s úctou s dvěma hlavními postavami a tím prakticky i s celým dějem, protože timhle to pro značnou část lidi skončí.

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Čt, 2020-06-25 15:23 | Ninja už: 3776 dní, Příspěvků: 999 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Tak keby sa to stalo tak polovica ľudí končí s Borutom a vnúčatá to je moc dopredu (tam snáď príbeh siahať už nebude, lebo už teraz majú problémy, kto by prišiel potom zase a to by sa mohlo ťahať ďalších 50 rokov). Ja len dúfam že tí dvaja v Borutovi neumrú a autori to ukončia happy endingom a potom už bude koniec úplný.
A s tým MS, tie oči čo pôvodne patrili Sasukemu to by mohli byť dobré aj keď Sasuke už bol takmer slepý keď mu ich vymenili za Itachiho....tak bohvie či takmer slepé oči by jej pomohli Puzzled

Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda !

INSTAGRAM FOLLOW ME-http://instagram.com/ayamesenpai

AK o tom dokážeš snívať,tak to dokážeš aj spraviť
(Walt Disney)

Ja na DA http://ayame-senpai.deviantart.com/
Ja na YT http://www.youtube.com/user/Ayame1968?feature=mhee