Manga (nové díly)

Konoha.cz

Boruto: Naruto Next Generations

Aktuální kapitola
Česky [33]    Anglicky [34]
Další kapitola (Cze) 03.05.2019
Další kapitola (Eng) 10.06.2019

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Poslední kapitola
Česky [700+10]    Anglicky [700+10]

Naruto manga

Poslední kapitola
Česky [700]    Anglicky [700]

Manga (nové díly) - diskuse k nejnovějším mangám
  1. Toto fórum slouží k diskusi o nejnovějších dílech mangy Boruto (dříve Naruto). Jistojistá pravděpodobnost spoileru.
  2. Pokud máte otázky ohledně nových dílů mangy či tohoto fóra, můžete je napsat sem do komentáře, případně se obrátit s dotazem přímo na členy moderátorského týmu M(nd), což jsou Sayoko a Lee. Rády Vám odpoví, pomohou, případně něco vysvětlí.
  3. Prosíme, podílejte se i Vy na bezproblémovém chodu tohoto vlákna tím, že se budete chovat slušně a budete respektovat připomínky a doporučení moderátorského týmu.
  4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.

Děkujeme za přečtení a pochopení.Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Broook
Vložil Broook, So, 2019-04-27 15:59 | Ninja už: 3018 dní, Příspěvků: 2023 | Autor je: Prostý občan

V červenci začne vycházet nová novela o Kakashim:

In the novel, Kakashi finds himself far away in a country deep in a mountain range, seeking a legend about the Sage of Six Paths. There, he finds that after the king of the country died, and his daughter became queen, the country has seen no rain. The son of the king is called the "leftover boy," and Kakashi decides to train the boy to become a young leader.

https://discordapp.com/invite/WX8gVZn - (pokec) Anime/Manga komunita

Obrázek uživatele tlapka
Vložil tlapka, St, 2019-04-24 22:04 | Ninja už: 1014 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Recepční v lázních

Schválně to pošlu sem, protože si myslím, že to tu bude víc na očích a zároveň by to mohlo dost lidí zajímat... Když uznáte za vhodný, tak to přesuňte na smetiště.

Preview Kishimotovy nový mangy: https://jaiminisbox.com/reader/read/samurai-8-tales-of-hachimaru/en/0/0/...

13. května by měla vyjít 1. kapitola a překládat by se mělo pravidelně na JaminisBox.

Obrázek uživatele tlapka
Vložil tlapka, St, 2019-04-24 22:52 | Ninja už: 1014 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Recepční v lázních

Nejde editovat zprávy, na který už někdo odpověděl, pěkně no, když tam mám chyby. Table

Obrázek uživatele Sayoko
Vložil Sayoko, St, 2019-04-24 23:01 | Ninja už: 4063 dní, Příspěvků: 1872 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Manga tým, Hlídač Gaiovy želvy

Co chceš opravit?

Obrázek uživatele Broook
Vložil Broook, St, 2019-04-24 22:23 | Ninja už: 3018 dní, Příspěvků: 2023 | Autor je: Prostý občan

9 či 10 bude manga venku.

https://discordapp.com/invite/WX8gVZn - (pokec) Anime/Manga komunita

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Po, 2019-04-22 07:21 | Ninja už: 3797 dní, Příspěvků: 33 | Autor je: Prostý občan

Nevím jak to máte vy, ale mě Kara baví strašně moc až bych řekl, že víc než Akatsuki, ale držím se u Boruta.. Fascinuje m, že jsou všichni plní tajemství a chci vědět o nich víc a víc... Hlavně kdo je Koji, proč umí Rasengan nebo kdo ho to naučil nebo proč umí žáby přivolávat..Kde, jak proč? A nejvíc chci vědět o Jigenovi.. co sem četl tak to vypadá, že bude úplně z jiné dimenze, ale proč je tady? Bude neuvěřitelně silný a těším se na boj proti Narutovi, ale zase mě láká co všechno umí...Bude o Ootsuki vědět asi nejvíc a hoodně. Jedtli sem pochopil tak nějak dobře, tak Kaama se získá po zabití Ootsukiho? Jediný zatím Boruto to dokázal, tak by mi to dávalo smysl, ale od koho ji má Jigen? Myslím si, že jeho Kaama bude hoodně moc OP, tak koho z Ootsuki by zabil ? Jsem rád, že se to motá kolem Ootsuki protože jsem je začal mít rád, jelikož jsou plný tajemství.. Už od Naruta The Last filmu..Jsem zvědav jak to celé dopadne..hlavně ten Koji..kdo to je z Konohy? Nebo proč tam může zůstat a nikdo o něm neví? Bojím se opravdu, aby to nebylo něco s Jiraiyou.. Kdo všechno má Kaamu? Jingen, Kawaki (od Jingena) Boruto (od Momoshikiho) a ještě někdo koho Delta tam jmenovala to byl ten Codo?
A přesně ta schránka..asi sem nepochopil přesný smysl toho... Proč Momoshiki ná Boruta za schránku? Vím, že o tom bylo v manze někdy ale nějak sem teď pozapomněl už... Díky moc za info Smiling

Obrázek uživatele hagar
Vložil hagar, Út, 2019-04-23 21:47 | Ninja už: 2161 dní, Příspěvků: 183 | Autor je: Recepční v lázních

Nie som síce úplne najlepší angličtinár , ale myslím si , že je to zle preložené.. Tá bublina "Apart from Kawaky and you, Jigen" By mala byť preložená "Okrem Kawakiho a teba , Jigen" . Ale to je len môj názor Smiling

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2019-04-23 22:48 | Ninja už: 2394 dní, Příspěvků: 4022 | Autor je: Manga tým, Stráž chrámu Ohně

Díky za postřeh. Jedná se o tlumočení, kde jde více o rychlost než přesnost (na rozdíl od řádného překladu), takže překladatel občas něco přehlédne. Navíc první zdroj nemusí být přesný a je povolené i trochu vtipkovat, ale toto je vážně přehlédnutí z mé strany. Každopádně máš pravdu, není zmíněno, že by měl pečeť ještě někdo další, o kom bychom to nevěděli z dřívějška. Omlouvám se hermimu, že jsem ho uvedla v omyl.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Obrázek uživatele hagar
Vložil hagar, Út, 2019-04-23 23:40 | Ninja už: 2161 dní, Příspěvků: 183 | Autor je: Recepční v lázních

Nič sa nedeje , nemal som v úmysle kritizovať . Samozrejme viem , že je to len hrubý preklad a presne som si myslel , že sa len prehliadla tá čiarka . Len som chcel predísť možnej zĺhavej debate na túto tému jednou chybnou bublinkou Laughing out loud Navyše som si nebol ani istý , že mám pravdu Laughing out loud

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2019-04-22 07:59 | Ninja už: 3395 dní, Příspěvků: 4807 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Stráž chrámu Ohně

Nemyslím, že je zabitie Oostsutsukiho nevyhnutnou podmienkou získania Kaamy. Nakoniec sme predsa videli, ako sa prenáša z jednej osoby na druhú. Príde mi to ako paralela Orochimarovej prekliatej pečate, ktorej implantáciu mnohí neprežili a z tých, čo áno, bolo možné Orochimara znova "extrahovať", podobne ako z Anko.

V kontexte toho ma napadlo, že Čierny Zetsu mohol byť akousi improvizovanou, mobilnou verziou Kaamy, ktorého úlohou bolo reverzne vytvoriť vhodnú "schánku" pre návrat Kaguye.

Čo som pochopil, štvrtým vlastníkom Kaamy bude najskôr Amando.

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Po, 2019-04-22 08:18 | Ninja už: 3797 dní, Příspěvků: 33 | Autor je: Prostý občan

To je pravda.. tam nějaké spojení klidně může být... Na Orochimara sem úplně zapomněl Laughing out loud

To jsem taky kdesi četl, že černý Zetsu byl jen schránka.. Ale když tobýo dítě Kaguyi.. Jako černý Zetsu tam si mylsím bude milt nějakou roli nebo zmínka či tak no uvidíne.
Že taky mě to přišlo, že on.

Obrázek uživatele Dzony.free
Vložil Dzony.free, Po, 2019-04-22 08:13 | Ninja už: 3432 dní, Příspěvků: 73 | Autor je: Prostý občan

Já zas podle z toho pochopil, že jsou teď už 3 (nově Boruto). Delta tam říká, že existuje ještě jeden člověk mimo Kawakiho a Jigena.

Ty záběry na Amando mě spíš nutí přemýšlet, jestli i on nakonec nezběhne nějak k Borutovi, možná do teď považoval Jigena za jakéhosi vyvoleného? A teď vidí, že existuje další, kdo to získal přirozenou cestou.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2019-04-22 08:58 | Ninja už: 3395 dní, Příspěvků: 4807 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Stráž chrámu Ohně

V súvislosti s Amandom je zaujímavé, že ako jediný z vnútornej Kari nemá na tvári číslo. Naproti tomu je Jigen až číslom IV, hoci je šéf. Vidím v tom tak trocha paralelu (už zas Smiling ) s Akatsuki, kde bol skutočným šéfom Tobi, hoci oficiálne ako vodca vystupoval Pein.

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Po, 2019-04-22 08:20 | Ninja už: 3797 dní, Příspěvků: 33 | Autor je: Prostý občan

To nee Delta to tam přesně říkala, že Jigen, Kawaki, Boruto a ty. Takže určitě o 4 mluvila..Zajimavá myšlenka.

Obrázek uživatele TI
Vložil TI, Út, 2019-04-23 23:04 | Ninja už: 4171 dní, Příspěvků: 9 | Autor je: Prostý občan

Jak píše hagar o kousek výše, je to chyba v hrubém překladu. Takhle se v angličtině používá čárka před jménem/titulem (popř. i za jménem, záleží na konkrétní větě) při přímém oslovení osoby. Např. "I am pleased to meet you, John". Pokud by ta věta měla indikovat 4 osoby, tak by měla být: "Apart from Kawaki, you and Jigen".

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, Ne, 2019-04-21 02:07 | Ninja už: 3466 dní, Příspěvků: 1138 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Víc než to všechno ostatní mě překvapil Kashin Koji, chce Jigena mrtvého, což může znamenat že...
za prvé...
Využívá Karu jako loutku z nějakého důvodu.
za druhé...
Infiltroval Karu kvůli jejímu zničení či ovládnutí a jiných důvodů.
za třetí...
a nebo on není ve skutečnosti záporák.

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Jinton25
Vložil Jinton25, So, 2019-04-20 18:43 | Ninja už: 247 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Pěstitel rýže

Musím teda přiznat, že manga mě docela zklamala. Není to zdaleka poprvé, co jsem si řekla, že už budu sledovat jenom anime a budu prostě doufat, že v tom děj současné mangy bude vypadat trochu lépe. Množství nindžovských technologií mě začíná nudit a postavy také.
Asi jsem jedna z mála ( myslím ), ale přijde mi, že anime je o něco lepší. Sice se jeho děj teď táhne a ano, epizody se dají považovat za takové fillery, ale vlastně mi vůbec nevadí. Kdyby se manga nesla ve stejném duchu jako anime, vůbec by mi to nevadilo.
Nemluvě o tom, že v anime dosáhli ( alespoň u mě ) něčeho, co se jim v manze nepodařilo a to totiž, že už se na to nedívám jenom kvůli tomu, že je to budoucnost Naruta, ale i kvůli novým postavám. A to je právě u mangy problém. V posledních dílech vidíme jen Naruta, Kawakiho a jednu rozbitou vázu. Nevím, co ještě dodat.

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Ne, 2019-04-21 01:23 | Ninja už: 530 dní, Příspěvků: 349 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

No. Posledné časti, kde viac priestoru mal zas Naruto, mi nevadili. V podstate, pri infiltrácii členom Kary si nemôžeš myslieť, že sa mu postavia Boruto so spolužiakmi. Už viac údivu vyvoláva, aký poslabší je ten Narutov boj. Ale budiž. Je to nový autor, nový príbeh, nový Naruto, ktorý mu práve takýto pasuje do dejovej linky. Ja banujem, že radšej nevytvoril len nové postavy a vlastný príbeh. Trebárs aj štyri - päť generácií po Narutovi. Bolo by pochopiteľnejšie aj to technické napredovanie a neurobil by staré postavy také, že sa na seba sotva podobajú (s tým nemyslím len Naruta - snáď všetkých, okrem Chojiho). To mu neprepáčim nikdy.
A súhlasím s tebou, že je škoda, ako nevyužil priestor pre nové postavy. V poslednom dieli len pomedzi zliepanie vázy Tohle nedávám nakreslil pár črepiniek Kawakiho s Borutovými vrstovníkmi, jeho ninja výcvik. Škoda. Kam sa ponáhľa? Rozbitej váze venuje toľko panelov a toto len tak odbije. Úplne nevyužitá príležitosť vytvoriť si k novým postavám vzťah. To bola devíza Kishimotovho Naruta, že príbeh dávkoval každý týždeň a takým spôsobom, že čitatelia si mohli vytvoriť k postavám skutočný vzťah, či už im fandili, alebo ich neznášali.

Obrázek uživatele tlapka
Vložil tlapka, Po, 2019-04-22 03:38 | Ninja už: 1014 dní, Příspěvků: 417 | Autor je: Recepční v lázních

No jenom to ne, ještě aby nějak podrobně rozebíral trénink... Za mě je dobře, že to nechce rozebírat a udělal to jako rychlý sestřih. Je potřeba se posouvat v ději dál.

a) toho už jsme si užili dost v klasickým Narutovi a nemám potřebu tu znovu sledovat, jak se Kawaki učí lézt po stromě nebo chodit po vodě. To ať si případně udělají v anime...

b) Kreslit do nějak podrobně do měsíční mangy, s takovou tady ještě budeme za 20 let. I souboj s Deltou na 3 kapitoly (přece jenom čtvrt roku a skoro jsme se nikam neposunuli) mi přijde moc, ale jak říká Brook, to spíš bude problém toho, že se manga tváří jako týdenní, ale je měsíční.

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Po, 2019-04-22 15:43 | Ninja už: 530 dní, Příspěvků: 349 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

No, skôr než vysvetľovanie "základov" som mala na mysli rozvoj tých nových postáv, čo príbeh má, a to aj po stránke ich techník. Takto to proste vyzerá, že potomkovia všetkých ostatných konožských shinobi (okrem Boruta, ktorý prišiel ku nejakej sile ako slepá kura k zrnu) svojich rodičov neprekoná, alebo aspoň nebude pre príbeh svojou silou dosť zaujímavá, aby sa im vôbec priestor venoval. Sú tam len do počtu a v podstate by tam vôbec nemuseli byť, keďže tvoria len krovie. Autor sa ponáhľa dejom ku Kare a ako vidím, všetkých tu zaujíma dozvedieť sa hlavne niečo o nich. To sú ale znova len také OP postavy, ktorým bude súperom len niekto vyvolený a obdarený ptrebou silou (Boruto?). Ako nekritizujem to. Len ma to utvrdzuje v presvedčení, že autor zle vybral čas a priestor, kde sa dej odohráva. Lepšie by bolo, keby to bol príbeh niekoľko generácií po 4.VVN, nezávisle od Konohy, jej zriadenia, bez vykresľovania vedľajších postáv, ktoré aj tak nedostanú priestor, aby niečo vôbec znamenali. Mne momentálne aj Boruto pripadá ako vedľajšia postava, lebo hoci je prítomný v každom dieli, nijako sa nevyvíja. Asi to bude proste tým, že manga je mesačná. Nie som čitateľ, ktorý by mal dosť skúseností na porovnávanie s inými mesačnými mangami, či tam sa autorom darí postavy aj nejako rozvíjať, alebo je to výlučne len o deji, aby sa posúval dopredu, ako si to Ty pomenovala.
Inak, súhlasím, že tri diely venované súboju Naruta s Deltou bolo fakt zbytočné mrhanie, najmä keď mnohé strany ani nemuseli byť (výbuchy, techniky, výkopy).

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2019-04-22 15:49 | Ninja už: 3395 dní, Příspěvků: 4807 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Stráž chrámu Ohně

No tak Sarada určite prekoná Sakuru vďaka sharinganu, no na potvoru nieje nikoho inkarnáciou, ako jej fotrík a možno nebude mať ani MS. každopádne Mitsuki je iná kategória, ten je naboostovaný až, až + sennin mód. Ale nezabúdajme, že nás čaká timeskip, takže hádam vtedy z nich niečo bude.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2019-04-22 17:21 | Ninja už: 890 dní, Příspěvků: 1680 | Autor je: ONLINE, Propadlý student Akademie

Prekonanie Sakury teda moc výhra nie je hihihi Keby tak Sasukeho, to by už bola iná káva, leen to by žiadalo iné gény, ktoré možno má Puzzled Ja by som nezabúdala na Himawari, tá má veľký potenciál. Mnohí ešte potomstvo nemajú. Možno ešte inkarnácie vylezú na povrch, ak teda nezmenili filozofiu, resp. vieru Ehh... jasně... hehe... Poviem pravdu, že keby tam neboli staré postavy z Naruta, tak nemám žiadnu motiváciu takú mangu a anime sledovať. Len teda, ako už bolo xkrát povedané, autori akosi laxne pristupujú k dielu, asi čakajú na pomoc mimozemšťanov Laughing out loud

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2019-04-22 18:01 | Ninja už: 3395 dní, Příspěvků: 4807 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Stráž chrámu Ohně

Inkarnovať už nemá kto a Hima zatiaľ nemá predpoklady prekonať čo i len Hinatu - teda nie, že by bola Hinata nejaké orezávatko, ale proste aj špeciálny očný boost od Toneriho dostal práve Boruto, kým Hime sa ušiel "iba" klasický Byakugan.

Mimochodom, potomstvo - kto ho nemá, ten ho už zrejme mať ani nebude. Už aj v Narutovej generácii bola pôrodnosť dosť nízka - výrazne prevažovali postavy bez súrodencov (2/3 Rookiov). Nemožno sa čudovať, že Japonsko tak starne a vymiera, keď dávajú mládeži ako klasický príklad jednodetné rodiny a keď už niekto má dvoch potomkov, brutálne ho preváži hromada bezdetných postáv. A t iba pre to, že sa mangakom nechce príliš kresliť a vymýšľať charaktery.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2019-04-22 18:30 | Ninja už: 890 dní, Příspěvků: 1680 | Autor je: ONLINE, Propadlý student Akademie

Ńo, ak prijmeme učenie, že každý sa inkarnuje, (tiež závisí, aký stupeň duchovna dosiahol), avšak závisí kto a do koho, tak by sa mohlo niečo zaujímavé objaviť. Hima je ešte malá, môže byť z nej druhý Nedži aj s vylepšeniami, však v tom openingu tvrdo trénuje. Toneri tam tuším ešte straší a má na nich silné väzby. Z Hinaty, bohužiaľ, urobili kuchárku a upratovačku, čo všade vypisujem, niežeby varecha nemohla byť život ohrozujúca Laughing out loud A vidno, že Kawaki k Hime inklinuje, len neviem, či môže fungovať ako normálny muž Puzzled Úplne s tebou súhlasím, že potomstvo/natalita je katastrofa a mangakovia kašlú na to, možno majú výhodnejšie kšefty Takový trapas...
Naraz sme s Kurtalosom písali, si myslím, že Sasan sa klanu vzdal (to by sme mohli zas špekulovať), alebo má iné záujmy Cool

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2019-04-22 19:01 | Ninja už: 3395 dní, Příspěvků: 4807 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Stráž chrámu Ohně

Rikkudo aj jeho synovia sa podľa príbehu inkarnovali práve preto, že mali veľmi silnú motiváciu a aj dosť moci. Ostatné duše zjavne nereinkarnujú, inak by mohlo byť ich vyvolávanie skrze ET problematické. Toneri bude teraz niekoľko storočí skamenelý na mesiaci.
Sasuke si to asi so znovuobnovovaním klanu rozmyslel, keď sa dozvedel celú pravdu o emočných problémoch, ku ktorým môže Sharingan viesť.

Obrázek uživatele Kurtalos Ravencrest
Vložil Kurtalos Ravencrest, Po, 2019-04-22 18:41 | Ninja už: 3466 dní, Příspěvků: 1138 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Sarada MS klidně mít může. Nicméně Rinnegan už nedostane, leda že by ho sebrala ze Sasukeho mrtvoly a Sasuke se do dělání dalších Uchihů nemá, docela smutné na to, že chtěl obnovit klan Uchiha.
Sarada by mohla mít velký potenciál ( Megasusano, klidně i nějaký démon, kyuuby možná, sage mod, obrovské množství čakry, ale to by se jí musel autor víc věnovat, Hashiramova DNA )

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2019-04-22 19:30 | Ninja už: 890 dní, Příspěvků: 1680 | Autor je: ONLINE, Propadlý student Akademie

Ani tak autor nie, ako nejaký génový inžinier, napr. Oro Orochimaru ^.^ Jasné, že jedine v prípade, keby autori nebol leniví, ako sme hovorili.
ET je úplne protirečivé, ale mnohé tie duše sa dokázali vzpriečiť a oslobodiť sa, alebo napr. Dan hneď žiadal, čo majú s ním robiť, aby neškodil, jeho láska bola silnejšia. Sasuke pochopil mnohé, ale ostal nepochopený a znásilnený, preto radšej mizne, kam, to zamlčujú.

Obrázek uživatele Jinton25
Vložil Jinton25, Ne, 2019-04-21 08:15 | Ninja už: 247 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Pěstitel rýže

Manga mi přijde celá taková odfláklá. Jak píšeš, v Narutovi si šlo snadno vytvořit vztah ke komukoli jinému, ve výsledku tě třeba ani nemusel zajímat Naruto. Tady ale dostaneš tým 7 a nové trio Ino-Shika-Cho. A nic víc. K tomu ještě ani Sarada s Mitsukim nedostávají tolik prostoru, kolik by to chtělo. Přijde mi, jako kdyby se autor co nejdřív chtěl dostat právě k řešení situace s Kara, ale ani to zatím nijak převratně nevyužívá.

Obrázek uživatele Broook
Vložil Broook, Ne, 2019-04-21 09:00 | Ninja už: 3018 dní, Příspěvků: 2023 | Autor je: Prostý občan

Na zklamání je vždycky nejlepší začíst číst něco nového Laughing out loud

Jinak největší problém vidím v tom, že se manga tváří jako týdenní, když je měsíční.

Osobně už radši nečtu, protože nechci, aby v mých očích přišel Naruto o trochu té důstojnosti, co mu zbylo.

Jinak postavy jsou prostě základ, když k nim nemáš vztah, nemůže být jakákoliv série kvalitní.

https://discordapp.com/invite/WX8gVZn - (pokec) Anime/Manga komunita

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2019-04-20 18:22 | Ninja už: 890 dní, Příspěvků: 1680 | Autor je: ONLINE, Propadlý student Akademie

Zaujímalo by ma, prečo sa Karma prekladá ako kaama Puzzled A ten "umelec," o ktorom som písala nižšie, sa nevolá Boro ale Code Laughing out loud Nestráži náhodou Kurama Kawakiho, keď Naruto spí? Má Narutovu čakru v tej ruke, tak možno aj lišiak je k nemu pripojený Kawaii jako Kyuubi!