manga_preview
Samurai 8 33

Manga (nové díly)

Konoha.cz

Boruto: Naruto Next Generations

Aktuální kapitola
Česky [57]    Anglicky [57]
Další kapitola (Cze) 27.05.2021
Další kapitola (Eng) 20.05.2021

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Poslední kapitola
Česky [700+10]    Anglicky [700+10]

Naruto manga

Poslední kapitola
Česky [700]    Anglicky [700]

Manga (nové díly) - diskuse k nejnovějším mangám
 1. Toto fórum slouží k diskusi o nejnovějších dílech mangy Boruto (dříve Naruto). Jistojistá pravděpodobnost spoileru.
 2. Pokud máte otázky ohledně nových dílů mangy či tohoto fóra, můžete je napsat sem do komentáře, případně se obrátit s dotazem přímo na členy moderátorského týmu M(nd), což jsou Sayoko a Lee. Rády Vám odpoví, pomohou, případně něco vysvětlí.
 3. Prosíme, podílejte se i Vy na bezproblémovém chodu tohoto vlákna tím, že se budete chovat slušně a budete respektovat připomínky a doporučení moderátorského týmu.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
.

Pravidla M(nd)
 1. V diskuzi buďte slušní, navzájem se nenapadejte, neurážejte. Pokud má někdo jiný názor než vy, tak to nutně neznamená, že je to špatný názor Eye-wink
 2. Snažte se neopakovat odpověď, která již na daný dotaz padla. Tedy si přečtěte odpovědi, než sami odpovíte (pokud jich už není opravdu mnoho). Ušetříte tak sobě i moderátorskému týmu práci. V případě, že se odpověď bude často opakovat, budou se mazat čerstvější odpovědi a nechá se pouze původní.
 3. Nespamujte.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
 5. Pokud najdete chybu v překladu, NEPIŠTE ji sem. U každé jednotlivé kapitoly (nalistovat si je můžete třeba v Seznamu svazků) je formulář na nahlášení chyb. Cokoliv, co tam napíšete, se zobrazí přímo na interním manga-tým webu.

.

Vydání obecně
 1. Časopis V Jump s kapitolou Boruta vychází jednou za čtyři týdny.
 2. Scany stran se na internetu objevují v den oficiálního japonského vydání.
 3. Kompletní český překlad se Vám pak manga-tým snaží poskytnout do 10 dnů, zpravidla je však vydaný mnohem dříve. V tomto překladu jsou vyčištěné stránky, pořádně naeditované bubliny a hlavně kvalitní překlad. Pro překlad se snažíme využívat více zdrojů, nejen ten první, který seženeme.

.

Proč trvá tak dlouho přeložit nový díl mangy?

Rychlost překladu se odvíjí předně od těchto skutečností:
 1. Od toho, kdy se zpřístupní všechny potřebné zdroje. Aby manga-tým zajistil nejlepší výsledek, vždy se snaží kombinovat více zdrojů.
 2. Od toho, v jakém stavu se seženou scany stránek. Čím horší scany, tím je víc práce s jejich úpravou. Také záleží na množství myšlenek (nutnost dokreslit obrázky) či obrázků s šedou texturou (nutno úplně překreslit).
 3. Manga-tým se vždy snaží o maximální kvalitu překladu. S každou stránkou se mazlí a rychlokvašky nepřipadají v úvahu.
 4. Od toho, kolik času mají v dané době ti, kteří na aktuální kapitole pracují. Členové manga-týmu překládají ve svém volném čase, za odvedenou práci nedostávají ani korunu.

.

Výše zmíněné prosím berte jako fakt. Prostě kdo si počká, ten se dočká.

Mějte prosím na paměti, že na dotazy či připomínky k rychlosti nebo k době vydání české verze nového dílu mangy bude nadále pohlíženo jako na spam. Pokud se česká verze neobjeví do námi stanoveného data, teprve pak se můžete ptát, co se děje.

Děkujeme za přečtení a pochopení.Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Út, 2021-04-27 09:28 | Ninja už: 4514 dní, Příspěvků: 63 | Autor je: Prostý občan

Mno...za mě si myslím, jako všichni ostatní tu, že Ada je dcera Amada..otázka je, co dál..chápu, že to teď bude Ada a Code vs ostatní..bude to zajímavé..navíc jestli říká, že ho nikdy nenajdou (Codeho) tak mě vcelku zajímá jak ho najdou nebo tak..a jestli nás čeká time skip, tak mě zajímá jak to vysvětlí kdo co dělal a tak...a hlavně myslíte, že Ada ví, že Boruto má Jougan ? myslím si, že asi jo, ale proč to nezmínila ? Ostatně pokud se nepletu, tak nic moc extra víc o Jouganovi nic nevíme...takže mě zajímá jestli se Jougan dostane víc na scénu a tak..jestli to bude klíč k poražení Ady ? Třeba ano..třeba si vezmu tu pilku a nějak se mu "zaktivuje", tak že ho bude umět vyvolat nebo tak Laughing out loud každopádně o Jouganu ví jen Sasuke ? nebo ani on ne ? Teď si nejsem jistý..a Urashiki/Toneri a možná Momoshiki o něm ví ?

Každopádně přijde mi trošku ujetý, že díky tomu, že Ada ukradne srdce (že se do ní každej zakouká) každýmu a proto nemohou bojovat proti ní...to mě přijde na hlavu ujetý...ale jak psal Naruto_Namikaze pěkně si uklidili půdu od Sasukeho a Naruta..Takže je jasný, že to bude opět a jen o těch dvou postavách..no a hlavně ani teď mi není jasný, kdo ho ovládne..asi to fakt bude Code..no tak či tak, uvidíme co se stane no..

Hele jinak se chci zeptat k anime...bylo už v anime to, že Sasuke řekl Borutovi, že pokud se vymkne z kontrole, tak že ho zabije ? Popřípadě jaký to byl díl ?
A ještě myslíte si taky, že zachvíli nás tam čekají fillery (pokud koukáte na anime). Tímhle tempem by mangu za půl roku dotáhli..takže si myslím, že do června to bude podle mangy a pak půl roku fillery...nebo spíš po fightu Naruto vs Delta začnou fillery...no uvidíme..

Obrázek uživatele Naruto_Namikaze
Vložil Naruto_Namikaze, Út, 2021-04-27 17:34 | Ninja už: 764 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

No oni ho ani hledat nemusej, Ada a Code potřebujou Amada, takže se musej sami ukázat, jinak určitě ví o Jouganu, ale nepřijde jí to určitě tak zajímavý, aby se o tom zmínila, to spíš mohla říct, že Naruto je bez Kuramy a Sasuke bez Rinneganu... neřekl, to je až před soubojem s Isshikim, takže to ještě chvíli potrvá... fillery určitě přijdou, teď je zrovna období kdy jedou podle mangy, ale to se změní právě z důvodu, aby nebyli těsně za mangou...

Obrázek uživatele Rahzel
Vložil Rahzel, Po, 2021-04-26 11:03 | Ninja už: 1247 dní, Příspěvků: 761 | Autor je: Student Akademie

Tak som po roku zase dočítala, čo pribudlo v mange a pozrela posledných pár anime, keď už idú podľa mangy.
Pri porovnaní novej mangy oproti Narutovi som pochopila, že aby kreslený výraz tváre a očí vyjadroval skutočne emócie nie je nijaká samozrejmosť. Po tejto stránke to na pôvodné dielo už nedosiahne, Kishimotove kresby mi naozaj chýbajú. A čo sa týka anatómie postáv, keď už aj moje neskúsené oko občas vidí chybu (napr. v aktuálnej 57. kapitole sadajúca a sediaca Ada).
Čo sa týka príbehu, najsympatickejšia postava je pre mňa Kawaki. Je to postava nová a je sám sebou, nemusí sa vtesnať do nijakého vopred daného rámca. Najnesympatickejší stále ostáva Shikamaru (chudák, v pôvodnom príbehu som ho mala rada práve pre jeho svojskosť), v Borutovi ho nepoznávam. Príbeh podľa mňa najviac trpí tým, že vedľajšie postavy vôbec nerozvíja. Napríklad aktuálne diely anime a boj s Aom, ktorý celý rieši Boruto sám. A tá schéma sa tam opakuje furt. Úplne to popiera myšlienku pôvodného príbehu. Ani len Sarada a Mitsuki nedostávajú priestor, to by mohli byť považované za hlavné postavy. V anime, keby sa pravidelne neobjavovali v openingu a endingu, možno by sme na nich aj zabudli. Asi je to spôsobené tým, že fillerové časti som nepozerala.
Najzaujímavejším momentom bola Kawakiho stratégia s tieňovým klonom a porážka Ishikiho.
Strata schopností Naruta a Sasukeho na druhú stranu, ma nechali úplne chladnou, čo je fakt divné. Či to bolo naozaj potrebné pre príbeh, snáď ukáže ďalšie jeho smerovanie. Po emocionálnej stránke tomu zmysel nevidím. Obzvlášť strata Kuramu, takého dôležitého parťáka, tak odbitá ma mrzí. Bohužiaľ to nebude len nedostatkom priestoru. Však rozlúčka Hagoroma s Bijuu sa tiež odohrala len na pár paneloch a predsa dojímala.
Čo nás čaká a neminie? Ak autori neprídu s niečím nepredvídateľným, tak si myslím, že Ada je Amadova "nebohá" dcéra a s jej objavením na scéne sa môžu zmeniť aj Amadove ciele. Pomsta za jej popravu Jigenom už nebude aktuálna. Tu vidím aj obrovskú dieru v príbehu, prečo Jigen, ak mu na jej smrti naozaj záležalo, poveril popravou Bora, keď bolo jasné, že to nedokáže urobiť. Zámer? Neznalosť jej schopností?
Apropo Adaine schopnosti. Možno sa z Borutovho príbehu stane telenovela, keď je Ada taká femme fatale.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2021-04-29 21:17 | Ninja už: 3111 dní, Příspěvků: 5053 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Zajímavý postřeh s těmi emocemi, to bych si mohla omrknout. Jinak mám dojem, že Ikemoto u dívek a žen dost zdůrazňuje nohy... v kombinaci s kraťoučkými sukýnkami, ze kterých vykukuje jeho neschopnost pochopit, jak jsou ty nohy napojeny na trup. Kišimoto se naproti tomu projevoval spíše jako „horňák“ (a lepší kreslíř, ale to už jsi psala).
Že je Ada Amadovou dcerou, tu bylo naznačeno docela dost (jak tím, že Amado zničehonic dceru zmínil zrovna tu, tak i tím, že Ada zmínila neúčinnost své schopnosti vůči příbuzným). Ale rozhodně se nezdá, že by chtěla padnout „tatínkovi“ kolem krku po tom, co jí provedl. Pan Kišimoto se v otcích, co dětem ničí život, ať už svými činy nebo pasivitou, zjevně vyžívá. Kdo ví, jestli Amado nakonec nebude tím, kdo Adu v nějaké krizové situaci odstraní, protože holčina je zkrátka nebezpečná a zatím se jen rýsuje, komu asi bude nebezpečná.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2021-04-26 16:54 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

Jigenovi ešte ostala ľudská podstata a zrejme preto to neurobil sám - mal pre ňu dosť slabosti na to, aby preňho mohla byť nebezpečnou, no možno v kútiku srdca dúfal, že takto to Ada prežije.
Napadol ma v tejto súvislosti Naraku - hlavný záporák mangy Inuyasha, ktorý vznikol tak, že sa zmrzačený zločinec menom Onigumo nechal posadnúť démonmi, lebo túžil po kňažke Kikyo. Démon Naraku chcel Kikyo zabiť a získať klenot, ktorý strážila, no pre ľudskú podstatu Oniguma to nemohol urobiť.

Čo sa možnosti poraziť Adu týka, napadlo ma, že síce môže počuť všetko, čo je vyrieknuté, no na druhej strane môže sledovať v jednom čase iba jednu vec, čiže by skrze prenos myšlienky klanu Yamanaka bolo možné mnohým vysvetliť stratégiu a zahltiť ju následne protichodnými mylnými informáciami ...

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, Po, 2021-04-26 18:41 | Ninja už: 3631 dní, Příspěvků: 2326 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

Obecně kdyby se komunikace přesunula kompletně do telepatické sféry, tak bude Ada sice vidět, co budou dané postavy dělat, ale jejich motivaci neporozumí, ne? (Např. se doptává Codea na Kawakiho, ačkoli mohla vidět, jak dostal kaamu, tj. prostě nemá informace, které nikdy nikdo nahlas neřekl. /Ačkoli teď si říkám, že o tom asi konožané mluvili, to je zvláštní./)
Obecně mě napadá, že když vidí všechno, možná postrádá schopnosti vyvozovat některé závěry, protože má příliš široké spektrum informací, kdežto normální člověk má obzor nějak omezen, a i díky tomu může některé závěry udělat.

9 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Čt, 2021-04-29 21:21 | Ninja už: 3111 dní, Příspěvků: 5053 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Taky mě ještě napadlo, že jednou z možností, jak Ada skončí, by mohla být její sebevražda (nešťastná láska, žádný smysl života, zjištění, že Amado je její otec, pokud to je pravda a pokud to ona neví) nebo obětování se pro někoho druhého. Pokud by holčina toužila přežít a podřídila tomu svoje chování, tak by byla obtížně porazitelná. Ale myslím, že u ní nebude vlastní život tou nejvyšší hodnotou, hlavně, až se dál zamíchají karty.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Ne, 2021-04-25 20:14 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

Teda to Amadovo varovanie, aby si pilulky náhodou nezobrali Hinata alebo Himawari ma dosť vydesilo. Teraz to napätie, či tak náhodou neurobia ...
Dosť pochybujem, že by Code nakoniec prenechal Boruta alebo Kawakiho Ade. Nielen kvôli pomste, ale mohla by ho chytiť žiarlivosť.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Naruto_Namikaze
Vložil Naruto_Namikaze, Út, 2021-04-20 17:56 | Ninja už: 764 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Působí to na mě dojmem, že Eida je Amadova dcera... každopádně ty její schopnosti jsou úplně mimo... šanci teda maj jenom Kawaki a Boruto, případně Momoshiki... krásně tím vyřadili Naruta a Sasukeho a i všechny ostatní... to je ani nemuseli nerfnout... každopádně v tom vidím jeden nedostatek, když jsou klan Hyuga, Uchiha i Senju s klanem Otsutsuki spojeny, takže by v sobě všichni měli mít i část Otsutsuki i Uzumaki a vlastne většina by měla být s klanem Otsutsuki nějak propojena, takže v ten moment by nedavalo smysl to nějak rozdělovat... dávalo by to smysl kdyby museli mít čistou krev Otsutsuki, ale to by nemohli bejt imunní ani Kawaki a Boruto, protože ani jeden z nich není ještě 100%... takže mi to přijde nedotazeny... ale třeba se to v průběhu vysvětlí, je možný, že stačí i minimální část z čistokrevnyho Otsutsukiho, v tom případě by stačilo, kdyby Boruto dal všem Kaamu a je po problému... problem je v tom, že by to asi většinu zabilo, ale mohli by vymyslet něco aby jim šlo dat i jenom minimální část DNA čistokrevnyho Otsutsuki, hlavy tam na to maj... jsem zvedavej jak tohle dotahnou Shino

Obrázek uživatele Amix
Vložil Amix, Pá, 2021-04-23 17:17 | Ninja už: 374 dní, Příspěvků: 33 | Autor je: Prostý občan

Mám taku teoriu ze boruto ten scar si spravi sám pretoze ho to bude boliet to oko čo si o tom myslite ?

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Pá, 2021-04-23 20:14 | Ninja už: 3111 dní, Příspěvků: 5053 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Ač mi to přijde málo pravděpodobné, tak by to byl hodně zajímavý motiv...

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2021-04-20 17:22 | Ninja už: 3111 dní, Příspěvků: 5053 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Kapitola 57 pro jazykově vybavené:
Anglicky
Španělsky
Fajn, Ada mi nepřijde špatná... aspoň to není nudný kyborg bez lidské osobnosti.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

Obrázek uživatele LadyL
Vložil LadyL, Ne, 2021-04-18 22:28 | Ninja už: 4479 dní, Příspěvků: 248 | Autor je: Pěstitel rýže

Manga 56 - napadla mi "možno hlúposť"... Vieme, že Sasuke prišiel o svoje ľavé oko,... Skúsim sa do mojej úvahy nezamotať,... Sasuke si voperoval Itachiho oči (vieme, že Itachi bol takmer slepý, keď umieral, to bol aj Sasuke, keď si zobral Itachiho oči), čo sa stalo podľa vás so Sasukeho očami keď prijal tie Itachiho? Myslíte, že ich má niekde v zálohe? Rozmýšľala som aj nad Saradou, ak by prežila v budúcnosti peklo a po prebudení Mangekyo Sharingan by začala slepnúť, myslite, že sa jej ocko postaral o zálohu (o náhradné oči)? Respektíve, mohol by si Sasuke zobrať "svoje" ľavé oko späť??

Ukončená sériovka SASUSAKU 699:


Sériovka TEAM Konohamaru

Obrázek uživatele Martin864
Vložil Martin864, Pá, 2021-03-26 00:38 | Ninja už: 556 dní, Příspěvků: 32 | Autor je: Prostý občan

Inak rozmýšľali ste už nad tým kto je číslo 8 v kare??Lebo každý má nejaké číslo a 8 chýba, kto kĺby to podľa vás mohol byť??

Obrázek uživatele Kotayashi-san
Vložil Kotayashi-san, Po, 2021-04-26 09:14 | Ninja už: 1026 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan

8 člen bol v anime ale tiež už je kaput

Obrázek uživatele Naruto_Namikaze
Vložil Naruto_Namikaze, Po, 2021-03-29 01:48 | Ninja už: 764 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Bylo řečeno, že Code je poslední vnitřní člen Kary, všichni ostatní jsou pryč, číslo 8 nutně bejt nemusí, mohli ho přeskočit nebo to muže bejt Amado ten číslo nemá, teoreticky by to mohla bejt Eida, i když to je nepravděpodobný a další možnosti jsou, že ten člen byl zabit dřív a nebo si to myslej, že už není, ale ještě se objeví... muzou si s tím ještě pohrát... moc si nemyslim, že Code bude final boss, takže by se ještě někdo měl objevit, ale nemusí už vůbec souviset s Karou, muže to bejt nejakej další Ootsutsuki nebo i kdokoliv jinej, je toho ještě hodně nejasnyho a nedá se to nijak předpokládat, muže se to vyvinout vsema smerama

Obrázek uživatele Martin864
Vložil Martin864, Po, 2021-03-29 22:23 | Ninja už: 556 dní, Příspěvků: 32 | Autor je: Prostý občan

Zdá sa mi že Amado má 0

Obrázek uživatele Naruto_Namikaze
Vložil Naruto_Namikaze, Út, 2021-03-30 11:08 | Ninja už: 764 dní, Příspěvků: 69 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

No na jednom obrázku v manze má videt buďto nulu a nebo to muže bejt piha, odraz v brejlich nebo něco jinyho, každopádně nikde jinde už jsem to nevidel a to ani když měl sundany brejle, takže si spis myslím, že číslo nemá nebo není vidět, každopádně kdyby ji měl mít, tak by to pak byla velká chyba u všech jeho kreseb, což si nemyslim, že je reálný

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Út, 2021-03-23 12:44 | Ninja už: 4514 dní, Příspěvků: 63 | Autor je: Prostý občan

Hele zeptám se asi spíš na ujištění...možná se mi někdo vysměje Laughing out loud ale předpokládám nebo aspoň já si myslím, že Code chce po Ade vědět jak má "zapnout" ty schopnosti co mu Amado "vypnul" nebo jak říkal, že je může pouze on zapnout ? Docela by mě zajímalo co po ní chce vědět...
Další věc...čekal jsem na originální předklad, takže jestli ta laboratoř je v jiné dimenzi..tak padá moje teorie nebo spíš tu, kterou jsem viděl, že by to bylo v Železné zemi (kde jsou Samurajové) takže to asi byla jen velmi podobná dimenze..
Navíc mě stále zajímá, co Amado furt chce probírat s Kawakim..už po 2 co něco chtěl, ale zas z toho nic nebylo Laughing out loud štve mě to už..

Obrázek uživatele Dubajz
Vložil Dubajz, Út, 2021-03-23 11:15 | Ninja už: 4853 dní, Příspěvků: 316 | Autor je: Prostý občan

Napadají mě 2 hypotézy. Zajímá mě vás názor?

1. - Z nějakého důvodu Boruto nakonec opravdu implantuje
Kāmu (třeba částečně) do Kawakiho. - Skrze Kawakiho se poté reinkarnuje Momoshiky, což by vysvětlilo zápornou pozici Kawakiho vůči jeho stávajícímu postoji. (Napadá mě např. scénář ve kterém je Kawaki na pokraji smrti a implantace Kāmy ho může zachránit. Tudíž by z implantace byl "přátelský" čin.)
2. - I přes genialitu Boruta stále neprobudil ani Byakugan, moje představa je taková, že každý další stupeň Byakuganu - Tenseigan atd... přibližuje uživatele k Otsutsukimu. Jinými slovy, při dostatečném ovládnutí pokrevní schopnosti (kterou potažmo dědí od Otsutsukiů), by nabyl schopnosti ovládnout sílu Momoshikiho bez ztráty své vůle. (Podobný proces jako když se Sasuke se svým Rinnenganem stal imunní vůči věčnému Tsukyomi.

Nevím jestli je to pouze můj dojem, ale mangu Boruta jsem četl spíše jako "věrný fanoušek" Naruta. Úroveň mi nepřišla moc dobrá, nic méně už po pár kapitolách Kishimotova scénáře jde Boruto zase docela nahoru, co myslíte?

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-03-23 15:22 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

Pri prvom bode máš logickú chybu, totižto keby sa Momoshiki reinkarnoval skrze kohokoľvek, tá osoba by už neexistovala, pokiaľ si predtým sama nevytvorila schránku (Boruto).

Ono je dosť možné, že sa Momoshiki reinkarnuje do Boruta, zatiaľ čo Boruto sa reinkarnuje do niekoho iného a dá svoju kaamu aj Kawakimu, aby spoločne porazili Momoshikiho, len sa potom pre niečo pustia nad ruinami Konohy aj do seba navzájom, tak ako Sasuke a Naruto po porážke Kaguye - a bolo by to desné trolovanie čitateľa, keby po vzájomnom súboji aj oni dvaja skončili so zničenými rukami, na ktorých mali kaamu. Tee-hee

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, Út, 2021-03-23 12:54 | Ninja už: 4514 dní, Příspěvků: 63 | Autor je: Prostý občan

1)

No docela zajímavá a dávala by mě smysl..že by mu ji Boruto dal a on vlastně ovládl Kawakiho tělo..ALE otázka zůstává důvod proč by mu ji dal..jako jo když umírá, ale zase v jaké okolnosti ?
To spíš si myslím, že by mu ji dal Code a někdo ho potom ovládal, takže to by mě přišlo za mě reálnější k událostem co nás teď asi čekají..
A uvidíme jestli k tomu nějak přispěje Jougan jestli něco s kaamou udělá nebo jak bude fungovat s ní..na to se těším

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-03-23 10:04 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

Niekoľko postrehov z poslednej, informačne nabitej a zaujímavej kapitoly:
- keďže Amado pokladá Codeho za posledného z vnútorných členov (netuší, že Koji prežil), tak je zrejme aj Delta nadobro tuhá a máme tu teda jednoznačne najtrápnejší koniec jedného z top záporákov v celej mange. Kawaii jako Kyuubi!
- je možne cestovať medzi dimenziami aj bez príslušného jutsu!
- vzhľadom na čas, za ktorý sa Momoshiki extrahoval v Borutovi na 80%, možno predpokladať, že Boruto má už maximálne iba niekoľko mesiacov na to, aby si našiel schránku. Avšak, keď sa opäť zrodí, bude to zasa len s kaamou extrahovanou na 80%, čiže si bude musieť nájsť ďalšiu schránku. Čo znamená, že v úvodnej scéne o dva-tri roky neskôr už bude mať za sebou minimálne jedno prevtelenie!

Code na to ide rozumne - najskôr si vytvorí tým možno ešte silnejší, než bola pôvodná Kara a ako prvý krok si vybral prístup k informáciám. Vyzerá to byť celkom dobre premyslené.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, Út, 2021-03-23 10:37 | Ninja už: 2924 dní, Příspěvků: 28 | Autor je: ONLINE, Utírač Udonova nosu

čo keď zastavil proces extrahovania tym že odtrhol ten roh a potom dá kaamu kawakimu. To by vysvetlovalo prečo majú oba v shippuden kaamu. A vieme že kara mala základnu niekde v inej dimenzii takže určite amado vie postavit ten teleport čo sme videli v anime.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-03-23 10:40 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

Tým iba potlačil Momoshikiho vedomie, pri najbližšej strate kontroly mu ten roh vyrastie znova.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Út, 2021-03-23 10:26 | Ninja už: 3111 dní, Příspěvků: 5053 | Autor je: Manga tým, Vůdce klanu

Vida, já zase myslela, že se povede přijít na způsob, jak další extrakci zablokovat, a proto Boruto přežije.

Ale v Deltu pořád doufám, že se tam objeví... že je jenom zablokovaná a dá se to snadno odstanit... protože jinak je to ale opravdu trapas Laughing out loud

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Himawari Himawari Himawari Nepoužívejte smajlíky vykopírované z jiných stránek a programů, náš systém si s nimi neumí poradit. Pokud vám zmizel odeslaný komentář, obrázek či jakýkoli jiný obsah, zkuste ho vložit znovu bez smajlíků. Pokud vám zmizel, aniž byste tam měli jakéhokoli mimokonožského smajlíka, nahlaste sem, jak přesně ten příspěvek vypadal, ať se povede odhalit chybu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-03-23 10:37 | Ninja už: 4112 dní, Příspěvků: 5547 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vůdce klanu

A pritom by asi stačilo, keby si ruku, kde má kaamu, usekol, tak ako si Raikage usekol ruku zasiahnutú Amaterasu. Nya! Cool

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Ravencrest
Vložil Ravencrest, Po, 2021-03-22 23:45 | Ninja už: 4184 dní, Příspěvků: 1200 | Autor je: Účastník Irukova doučování

Mě přijde praštěné, že musí Boruto přemýšlet co dál dělat sám s tou kaamou a tak, copak to s ním nikdo nekonzultuje, neporadí mu? Proč mu radí Kawaki?
Boruto už se teď rozhoduje, že se zbaví svého těla, místo aby přemýšlel jak se zbavit kaamy.
Nemá snad speciální oční techniku to už se od toho jeho oka upustilo nebo co?
Boruto nemůže na mise tak nepůjde celej tým? Boruto už je středobodem celého vesmíru a bez něj se to prostě nepohne dál?
Sarada a Mitsuki začínají být hodně k ničemu. Ten příběh pěkně přidusili.

Páni další setkání neschopných kage, proč se jím vůbec svěřovat?
Poprosí snad Naruto o spolupráci se zbytkem ocasých démonů?

Co Sasuke, půjde si dát implantovat druhou ruku, třeba z Hashiramových buněk? Třeba probudí druhý Rinnegan v druhém oku. Třeba do toho promluví Orochimaru.

P.S. dík za překlad
nechtělo se mi to louskat.

hmmm 2345 dní už hmmmm


Obrázek uživatele Yamat0o
Vložil Yamat0o, Út, 2021-03-23 08:57 | Ninja už: 224 dní, Příspěvků: 3 | Autor je: Prostý občan

S tím Borutem plně souhlasím.
Upřímně já osobně čekal Orochimara čekal mnohem dřív. Laughing out loud

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2021-03-22 22:56 | Ninja už: 1607 dní, Příspěvků: 2639 | Autor je: Asistent pošťáka

Panenka skákavá, pripadám si ako u Terminátora, tí umeláci sa množia ako krysy Shocked Nie je tá Káma Korona, alebo ešte niečo, čo radšej nepomenujem, odovzdá sa a málokto prežije? Ehh... jasně... hehe... Ten Boro bol mazaný, že si naškrečkoval to, čo Iššiki kázal zničiť. Ale Kawaki sa mi páči, je to elegán, veľmi fajnovo ho kreslia Úpa boží!!! A Sumire sa priznala, že je do Boruta zamilovaná, tuším sa Kawaki urazil Laughing out loud No a Sarada je odporná, asi žiarli, že nie je v centre diania Takový trapas... Jediný, kto je schopný vyrábať monštrá, je Oro, bohvie, či ho prizvú k spolupráci Orochimaru ^.^ Tím Amado, Oro a Katasuke by aj mohli dačo vymyslieť. Akhara aj iní majú s Adou určite pravdu, pretože sa zaoberala tým, čo Kiši tiež rieši v Borutovi Kakashi YES No uvidíme, kam sa dopracujeme Puzzled