manga_preview
Boruto 80

Manga (nové díly)

Konoha.cz

Boruto: Naruto Next Generations

Aktuální kapitola
Česky [80]    Anglicky [80]
Další kapitola (Cze) 20.8.2023
Další kapitola (Eng) 20.8.2023

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Poslední kapitola
Česky [700+10]    Anglicky [700+10]

Naruto manga

Poslední kapitola
Česky [700]    Anglicky [700]

Manga (nové díly) - diskuse k nejnovějším mangám
 1. Toto fórum slouží k diskusi o nejnovějších dílech mangy Boruto (dříve Naruto). Jistojistá pravděpodobnost spoileru.
 2. Pokud máte otázky ohledně nových dílů mangy či tohoto fóra, můžete je napsat sem do komentáře, případně se obrátit s dotazem přímo na členy moderátorského týmu M(nd), což jsou Sayoko a Lee. Rády Vám odpoví, pomohou, případně něco vysvětlí.
 3. Prosíme, podílejte se i Vy na bezproblémovém chodu tohoto vlákna tím, že se budete chovat slušně a budete respektovat připomínky a doporučení moderátorského týmu.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
.

Pravidla M(nd)
 1. V diskuzi buďte slušní, navzájem se nenapadejte, neurážejte. Pokud má někdo jiný názor než vy, tak to nutně neznamená, že je to špatný názor Eye-wink
 2. Snažte se neopakovat odpověď, která již na daný dotaz padla. Tedy si přečtěte odpovědi, než sami odpovíte (pokud jich už není opravdu mnoho). Ušetříte tak sobě i moderátorskému týmu práci. V případě, že se odpověď bude často opakovat, budou se mazat čerstvější odpovědi a nechá se pouze původní.
 3. Nespamujte.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
 5. Pokud najdete chybu v překladu, NEPIŠTE ji sem. U každé jednotlivé kapitoly (nalistovat si je můžete třeba v Seznamu svazků) je formulář na nahlášení chyb. Cokoliv, co tam napíšete, se zobrazí přímo na interním manga-tým webu.

.

Vydání obecně
 1. Časopis V Jump s kapitolou Boruta vychází jednou za čtyři týdny.
 2. Scany stran se na internetu objevují v den oficiálního japonského vydání.
 3. Kompletní český překlad se Vám pak manga-tým snaží poskytnout do 10 dnů, zpravidla je však vydaný mnohem dříve. V tomto překladu jsou vyčištěné stránky, pořádně naeditované bubliny a hlavně kvalitní překlad. Pro překlad se snažíme využívat více zdrojů, nejen ten první, který seženeme.

.

Proč trvá tak dlouho přeložit nový díl mangy?

Rychlost překladu se odvíjí předně od těchto skutečností:
 1. Od toho, kdy se zpřístupní všechny potřebné zdroje. Aby manga-tým zajistil nejlepší výsledek, vždy se snaží kombinovat více zdrojů.
 2. Od toho, v jakém stavu se seženou scany stránek. Čím horší scany, tím je víc práce s jejich úpravou. Také záleží na množství myšlenek (nutnost dokreslit obrázky) či obrázků s šedou texturou (nutno úplně překreslit).
 3. Manga-tým se vždy snaží o maximální kvalitu překladu. S každou stránkou se mazlí a rychlokvašky nepřipadají v úvahu.
 4. Od toho, kolik času mají v dané době ti, kteří na aktuální kapitole pracují. Členové manga-týmu překládají ve svém volném čase, za odvedenou práci nedostávají ani korunu.

.

Výše zmíněné prosím berte jako fakt. Prostě kdo si počká, ten se dočká.

Mějte prosím na paměti, že na dotazy či připomínky k rychlosti nebo k době vydání české verze nového dílu mangy bude nadále pohlíženo jako na spam. Pokud se česká verze neobjeví do námi stanoveného data, teprve pak se můžete ptát, co se děje.

Děkujeme za přečtení a pochopení.Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Miri-sanCZ
Vložil Miri-sanCZ, Pá, 2023-06-02 23:42 | Ninja už: 1547 dní, Příspěvků: 37 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Tak je to potvrdené. Oficiálne sme sa dostali s borutom na timeskip.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2023-06-03 15:33 | Ninja už: 2358 dní, Příspěvků: 2764 | Autor je: Naháněč jelenů

Čo je to timeskip v tomto prípade?

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2023-05-13 21:55 | Ninja už: 4864 dní, Příspěvků: 6130 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Legendární šermíř z Mlžné

14. kapitola Zvitkov parných ninjov
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1016074

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod? ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Ne, 2023-05-14 18:48 | Ninja už: 2358 dní, Příspěvků: 2764 | Autor je: Naháněč jelenů

To je nové dačo? Ja už si pamätám len tak letmo Sad

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2023-05-15 16:44 | Ninja už: 4864 dní, Příspěvků: 6130 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Legendární šermíř z Mlžné

Vychádza to asi od novembra a už to bude pomaly končiť.
Ide o spracovanie novely Konoha Shinden, ktorá už bola aj v anime.

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod? ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Po, 2023-05-15 21:13 | Ninja už: 2358 dní, Příspěvků: 2764 | Autor je: Naháněč jelenů

Aha, tak najskôr bolo anime, a potom uverejnili mangu. Preto si to pamätám, však sme sa vytešovali, že konečne ukázali Kakašiho a Gaia, no a dcéru Asumu a Kurenai - Mirai. Tie šindeny písali všelijakí autori a niektoré nestáli za nič Sad Lovila som ich zo zvedavosti na kadejakých stránkach Laughing out loud To naši autori FF boli veru oveľa lepší Kakashi YES

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2023-04-29 22:13 | Ninja už: 2358 dní, Příspěvků: 2764 | Autor je: Naháněč jelenů

MB 80 - Pripadám si ako na psychiatrii alebo v štáte Slovenskom Ehh... jasně... hehe... Jediná rozumná osoba je predsedkyňa, tá je vždy v obraze Kakashi YES Dokonca presvedčila aj Saradu, že je normálna, hoci normálna nebola. Myslím, že Saradin MS sa zapíše do dejín, pretože ho získala úplne za nič, autori jej ho natisli úplne nasilu, lebo už sa asi patrilo, aby nebola taká o ničom hihihi Úplne som znechutená, čo za dementa spravili zo Sasukeho, len tam melie, že verí svojej dcére OMG! Vážně nevím, co dál... No neviem, čo sa bude diať, keď Momošiki povedal, že tá Všemohúcnosť je nezvrátiteľná, ani nebudú musieť prebúdzať desaťchvostého, lebo skoro všetci sú už v Matrixe. Možno aj zato si autori dali prestávku, lebo čakajú, čo sa stane s týmto svetom Puzzled

Obrázek uživatele Uchiha Jaguš
Vložil Uchiha Jaguš, Po, 2023-05-01 17:53 | Ninja už: 4971 dní, Příspěvků: 32 | Autor je: Pěstitel rýže

Tak je pravda, že Sarada získala MS trošku nestandartně.. Mohli Boruta alespoň zatknout a chtít popravit, aby to potřebné zoufalství bylo silnější. Laughing out loud Laughing out loud Celkově z toho Boruto vyvázl moc hladce. Laughing out loud
Ale co se týče Sasukeho, tam mi to smysl celkem dávalo.. MS se neprobouzí pro nic za nic. Navíc Sasuke by pro rodinu a zvlášť pro dcerku udělal všechno. Sice se furt někde courá, ale přesto cítí k rodině (i vzhledem ke své minulosti) extrémně silné pouto - rozhodně silnější než ke Konoze. Konec konců má to v genech. Hned jsem si vzpomněla, jak Fugaku bez mrknutí oka nechá vraždit vlastní klan, a ač ví, co se venku děje, tak nezasáhne.. Taky zkrátka podpořil synovu volbu, i když tím defacto popřel sám sebe.

Edit: To k Saradě byla mírná nadsázka. Ve skutečnosti bych řekla, že vzhledem k situaci (celý svět se v sekundě zbláznil, jde mé lásce nespravedlivě po krku a já s tím prakticky nejsem schopná nic udělat) musely být její emoce extrémní. Eye-wink

Obrázek uživatele Miri-sanCZ
Vložil Miri-sanCZ, Ne, 2023-04-30 16:05 | Ninja už: 1547 dní, Příspěvků: 37 | Autor je: ONLINE, Prostý občan

Ja to nevidím tak skepticky. Podľa mňa je Sarada v právu mať MS. Druhý hokage to vysvetlil tak že stačí silná emócia, nemusí to byť schválne nejaká vražda. A to že je Naruto mŕtvy a Boruto vyhnanec, za mňa dostatočný emotional damage. Preto Sasuke tak verí svojej dcére, každý deň sa MS neprebúdza. Mňa skôr prekvapila Ada ako otočila. Momo v amoku lebo nedokáže zlomiť Boruta a Sasuke len tak tíško dedukuje Laughing out loud Uvidíme čo čo sa stane o tri mesiace. Neviem sa dočkať.

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Ne, 2023-04-30 20:29 | Ninja už: 2358 dní, Příspěvků: 2764 | Autor je: Naháněč jelenů

Súhlasím s noled a dodávam, že tá jej tzv. silná emócia vznikla preto, že chcela presvedčiť Sasukeho, aby jej veril, aspoň tak to vyplýva z mangy, preto som napísala, že je jej získanie MS pofidérne a nasilu, a vojde do dejín, ale autori Boruta sú schopní ozaj čohokoľvek. No ale všetci vieme, že Sasuke na ňu zvysoka kašlal, musela ho ísť hľadať sama, takže ozaj sa vypla k heroickému výkonu voči svojmu otcovi. No a tie MS a EMS neboli podmienené len vraždou, ale kadečím iným.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2023-04-30 19:04 | Ninja už: 3553 dní, Příspěvků: 7208 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Orochimarův nejlepší experiment

Vemte si, že Sarada je první žena, všechno ostatní byli muži. A víme, jak jsou na tom ženy s emocemi. Stačí jim málo ^-^.
Reakce Sasukeho mi taky přišla adekvátní - myslím si, že po spojení se se Sakurou v to ani nedoufal Chcíp.
Docela mi to vlastně vadí, já bych MS Saradě rozhodně nedala, ani kdyby jí umřeli úplně všichni. Podle mě už je ta krev naředěná a podědit by měla méně z Kekkei Genkai, max. polovinu schopností.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2023-05-01 17:24 | Ninja už: 4864 dní, Příspěvků: 6130 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Legendární šermíř z Mlžné

Netreba to so Saradou natoľko komplikovať.
Momoshiki v minulej kapitole na str 40 jasne povedal, že nezasiahnutí trpia dôsledkami všemohúcnosti najviac a punktum. Od toho sa odvíja celé.
Na okamih sa dostala do situácie, ako keby zošalel každý okolo, alebo ona samotná a následne prišla na to čo sa stalo. To ňou určite zamávalo. Dokonca ešte viac ako so Sumire, pretože tá nebola svedkom toho, ako niekto jej blízky ide Borutovi priamo po krku.

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod? ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Ne, 2023-04-30 21:44 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

Keby nedostala MS tak by neskôr bola ako OG Sakura vo vojne(akoby mala 12). Sarada má zatiaľ málo chakry a možno ani nevie o tom že prebudila MS takže kým ho uvidíme to ešte potrvá, ale to co som chcela je síce polovičný Uchiha, ale to neznamená že musí zdediť len tie slabé gény. Keďže sharingan je dominantný gen tak je aj väčšia pravdepodobnosť že práve ten dominantný gén (+tie silnejšie gény) zdedí. A tiež to neznamená že ten gén dominantný musí byť slabší. Ak sú Sasukeho gény silnejšie tak potom mohla zdediť viac tých génov než po Sakure.

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, Ne, 2023-04-30 23:19 | Ninja už: 3553 dní, Příspěvků: 7208 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Orochimarův nejlepší experiment

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Po, 2023-05-01 12:48 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

Laughing out loud tiež nie som odborník na gény, len keď som sa nad tým zamyslela prišlo mi to logické(ale možno keby to mal odborník na genetiku povedať povie že som úplne mimo s tým Laughing out loud ). Len neviem myslím že sú v tele gény ktoré sú dominantnejšie než iné napr. pri Uchiha klane nie len sharingan ale ich vlasy napr. všetci majú čierne vlasy a vypadajú podobne(iste toto má na starosti dominantný gén menom Kishi Laughing out loud Laughing out loud ale z laického pohľadu mi to zmysel dáva) Tak teď ti nevím... ale z odborného nemám tušenie.

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2023-04-29 22:54 | Ninja už: 4864 dní, Příspěvků: 6130 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Legendární šermíř z Mlžné

Všemohúcnosť je síce nezvratná, no určite je "prepísateľná" inou všemohúcnosťou.
Každopádne je teraz minimálne Sarada odhalená, že nepodlieha Ade.

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod? ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, So, 2023-05-06 14:30 | Ninja už: 4382 dní, Příspěvků: 2385 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

Co se druhé věty týče, je ovšem otázka, zda si to Ada (ehm, tvůrci Laughing out loud) uvědomí...

10 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele noleda
Vložil noleda, So, 2023-05-06 16:57 | Ninja už: 3553 dní, Příspěvků: 7208 | Autor je: Editor všeho, Editor obrázků, Orochimarův nejlepší experiment

^-^ Kakashi YES

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránce Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA

KURZÍK KRESBY

NARUTO ANTISTRESOVÉ MALOVÁNKY a NARUTO PEXESOVÁ HRA - odkazy na stažení ZDE

Obrázek uživatele Alex Tala
Vložil Alex Tala, St, 2023-04-26 07:57 | Ninja už: 62 dní, Příspěvků: 6 | Autor je: Prostý občan

Zajimalo by mě kdo jsou ty dvě zbývající postavy v te dimenzi kde je aji kaguia jigen, momo atd

Obrázek uživatele Pa3k_sct
Vložil Pa3k_sct, So, 2023-04-22 20:40 | Ninja už: 327 dní, Příspěvků: 53 | Autor je: Prostý občan

jakože dost nečakané že Sarada bude mat mangekyo sharingan za mna. 3 mesiace čakat na novu kapitolu to ma s**e najviac

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, Út, 2023-04-18 11:00 | Ninja už: 3675 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Utírač Udonova nosu

No konečne už ma Sarada mangekyo a čoskoro bude timeskip. Som hlavne zvedavý čo to má za schopnosť.

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Po, 2023-04-24 18:18 | Ninja už: 4837 dní, Příspěvků: 87 | Autor je: Prostý občan

prečo očakávať že bude mať niečo nové? Laughing out loud Itachy, Sasuke, obaja amatherasu + susano . ( takže sasukeho potomok by mohol mať tiež Laughing out loud)
Madara mal tušim len jeden sharingan a ukázal len susano (druhe oko mal rinegan i guess, tak preto neukazal amatherasu Laughing out loud )

Obito bol špecial prípad Laughing out loud

a ten Shisui? ( itachyho kamarad) , .. tak tam to neviem vysvetliť Laughing out loud

ale držim sa nazoru že by Sarada mohla mať to iste ako Sasuke a Itachy Laughing out loud

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, Po, 2023-04-24 19:41 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

Susanoo má každý pokiaľ má obe oči(to je dôvod prečo to Obito a Kakashi nemali). Rinnegan je vyššia forma MS(resp. EMS). To že máš obe oči MS neznamená že budeš mať amaterasu(a nie je známe že Madara mal amaterasu)

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, St, 2023-04-19 06:08 | Ninja už: 5266 dní, Příspěvků: 82 | Autor je: Prostý občan

jo bude to zajimavé, vypadá to, že v té nové hře NarutoXBoruto jak bude Boruto bojovat proti Susaanu červeným, tak to vypadá, že to bude asi Sarada Laughing out loud
Každopádně schopnost působí i na Sasukeho, ale Sarada mu řekla, že za Boruta položí život, že je nevinný...Sasuke nakonec nevěří svým vzpomínkám, protože Boruto má na krku jeho čelenku a věří Saradě a pomáhá Borutovi s útěkem pryč, takže Sasuke je zase uprchlík Laughing out loud a Eida šla za Borutem říct "sorry"

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, So, 2023-04-22 09:43 | Ninja už: 3675 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tak isto Sasuke hovoril že mu pomáha kvoli je dcére lebo Sasuke instante išiel za Borutom hneď ako prebudila mangekyo což si myslím, že nevedomky použila Kotoamatsukami. Ale divné je že keď tam potom prišla Eida, tak Sasuke je v pohode ani nemrkol, ako keby to nanho nefungovalo alebo Ikemoto to zabudol dokresliť že je očarovaný. btw bolo to len umna alebo bol výpadok webu?

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, So, 2023-04-22 10:27 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

Bol výpadok webu. Konoha o tom informovala aj na FB

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, So, 2023-04-22 11:00 | Ninja už: 3675 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Utírač Udonova nosu

na FB mám 2 permy :Sadge:

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, So, 2023-04-22 11:38 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

Aha(toto som chcela doplniť do predchádzajúceho komentáru, ale nejde mi to Tak teď ti nevím... )
Sarada nepoužila Kotoamatsukami(je vtipné ako toľko ľudí hovorí iba o tomto keď to bola Shisuiho schopnosť a je nepravdepodobné že by tú istú dali aj jej a znovu to opakovali), ale Sasuke keď videl že Sarada prebudila MS tak vedel, že to nejde prebudiť len tak a muselo ju niečo moc emocionálne zasiahnúť. A tým že on má spomienky zmenené a veci si pamätá inak a to by nebol dôvod (ani Narutova smrť aby prebudila MS) tak on je inteligentný tak si uvedomil, že niečo nebude asi okay s jeho spomienkami a potom čo videl, že Boruto má Sasukeho čelenku(a on by ju len tak niekomu nedal komu neverí) tak mu došlo že pravda môže byť iná než sa na prvý pohľad zdá. Sasuke verí Sarade natoľko že by pre ňu urobil čokoľvek.
A on Eidu videl prvýkrát aj Deamona a on neútočí hneď v sekunde, ale je v kľude(vždy pokojný) a keď videl že ona nechce útočiť a ani Deamon a že sa ospravedlnila Borutovi tak nemal dôvod tak konať.
Ale vypadá to tak že na Deamona to nezabralo a on vie aká je pravda. Zaujímalo by ma ako na tom je Himawari a tie fotky či sa to nejako zmenilo alebo nie a ak nie čo s nimi urobia Tak teď ti nevím...
Skôr je smutné že Boruto to pojme rovnako ako Naruto(aj keď som rada že boj Naruta a Sasukeho dopadol tak ako dopadol), tak tu by to bolo nudné znova to vidieť ako Boruto chce zachrániť Kawakiho za každú cenu. Dúfam že na konci celého príbehu Kawaki umrie. Buď nech ho zabije Boruto alebo nech sa nejako obetuje pre Naruta(ako Obito napr keď skočil pred Sasukeho)...Ale dúfala som že Boruto bude mať v sebe aj nenávisť keď sa stalo čo sa stalo, ale on nie je pohode....presná kópia Naruta Laughing out loud
Ale škoda že budeme na novú kapitolu musieť čakať až do 20.8.2023 Sad akoby nestačila tá pauza v anime ešte aj toto(hlavne keď manga vychádza len raz do mesiaca)

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, So, 2023-04-22 13:09 | Ninja už: 3675 dní, Příspěvků: 92 | Autor je: Utírač Udonova nosu

S Eidou som to myslel tak že sa do nej každý zamiluje ale Sasuke je v pohode lebo to na neho nepôsobí, asi pretože je na 25% Otsutsuki a Indrová reinkarnácia. Podľa mna tá všehomocnosť (alebo čo to je za shinjutsu) zahŕňa len spomienky, takže fotky, archív atď je bez zmeny. Neviem ako autori to plánujú poriešiť ale majú na to 4 mesiace Laughing out loud čo sa týka MS Sarady, tak by to nebolo až tak neobviklé že rôzni uživatelia MS mali rovnakú abilitu lebo Amaterasu mali Indra, Itachi a Sasuke ale fakt mi pripadalo že je Sasuke ovládaný skrz Kotoamatsukami. Ak to Kotoamatsukami fakt nemá, by ma zaujímalo čo to jej MS môže robiť a tak isto aj jej Susanoo lebo tam hrá faktor že to odomkla jedinečnim spôsobom (nikto nezomrel ako to bolo v prípade Rin a další) plus to je prvé odomknuté mangekyo od doby čo bola zlomená kliadba nenávisti Uchihov. Nakoniec môžeme byť prekvapený že to môže byť niečo veľke ako že neoslepne alebo práve naopak, že budeme skôr sklamaný že toho veľa nebude z toho mať.

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, So, 2023-04-22 14:26 | Ninja už: 4834 dní, Příspěvků: 1508 | Autor je: Student Akademie

No Sasuke doteraz Eidu ešte nevidel na vlastné oči, ale on je rozumný ako Shikamaru na neho to tiež až tak nevplývalo. Predsa len oni majú vyššie IQ než ostatní(a Kakashiho sme nevideli) Laughing out loud Laughing out loud Som zvedavá či Kawaki myslel aj na to a či tie fotky pôjde schovať rýchlo alebo nie a či tá fotka čo sa rozbila či ju predtým Himawari nezoberie alebo tak niečo. Naozaj by ma zaujímalo aký vplyv to bude mať na ňu Tak teď ti nevím... Dúfala som že bude mať Amaterasu(a úprimne som to doteraz brala ako samozrejmosť pri MS Laughing out loud Tak teď ti nevím... ) ale tiež by sa mi páčilo keby keď je dcéra Sakury tak keď tu už máme tie schopnosti že čas vie napr. Momo zastaviť alebo iné tak niečo ako Orichime(Bleach) tak jej schopnosť liečenia(čo Aizen povedal že to nie je ani tak liečenie ako skôr to že to čo bolo zničené nanovo vytvorí(vracia čas) že to sú božské schopnosti len ona to mala iba na liečenie) alebo niečo také by sa mi páčilo pri Sarade. A možno ona naozaj neoslepne buď zázrakom Sasuke vytiahne svoje staré oči a budeme dúfať že to pomôže čo by bolo skvelé, alebo to bude rovno na úrovni EMS a neoslepla by a ak by tak možno tá pečať čo má Tsunade a Sakura by mohli pomôcť Tak teď ti nevím...
Tak ono sa odomknutie MS dlho prezentovalo ako to že musíš zabiť najlepšieho priateľa, alebo potom stratiť niekoho koho miluješ(a je jedno akým spôsobom), ale Tobirama to nakoniec vysvetlil že Uchiha musí byť veľmi emocionálne zasiahnutý a to predovšetkým tým že stratíš niekoho koho miluješ.
Sasuke síce zabil Itachiho ale prebudil to až keď zistil pravdu o jeho živote a Obito len videl smrť Rin a prebudil MS. A Sarada aj normálny sharingan prebudila inak než ostatní Tak teď ti nevím... no dúfam že nás milo autori prekvapia lebo ak 4 mesiace čakať tak nech to stojí za to.

Alebo že by plánovali timeskip už Tak teď ti nevím...

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•