manga_preview
Boruto 63

Manga (nové díly)

Konoha.cz

Boruto: Naruto Next Generations

Aktuální kapitola
Česky [58]    Anglicky [58]
Další kapitola (Cze) 27.06.2021
Další kapitola (Eng) 20.06.2021

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage

Poslední kapitola
Česky [700+10]    Anglicky [700+10]

Naruto manga

Poslední kapitola
Česky [700]    Anglicky [700]

Manga (nové díly) - diskuse k nejnovějším mangám
 1. Toto fórum slouží k diskusi o nejnovějších dílech mangy Boruto (dříve Naruto). Jistojistá pravděpodobnost spoileru.
 2. Pokud máte otázky ohledně nových dílů mangy či tohoto fóra, můžete je napsat sem do komentáře, případně se obrátit s dotazem přímo na členy moderátorského týmu M(nd), což jsou Sayoko a Lee. Rády Vám odpoví, pomohou, případně něco vysvětlí.
 3. Prosíme, podílejte se i Vy na bezproblémovém chodu tohoto vlákna tím, že se budete chovat slušně a budete respektovat připomínky a doporučení moderátorského týmu.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
.

Pravidla M(nd)
 1. V diskuzi buďte slušní, navzájem se nenapadejte, neurážejte. Pokud má někdo jiný názor než vy, tak to nutně neznamená, že je to špatný názor Eye-wink
 2. Snažte se neopakovat odpověď, která již na daný dotaz padla. Tedy si přečtěte odpovědi, než sami odpovíte (pokud jich už není opravdu mnoho). Ušetříte tak sobě i moderátorskému týmu práci. V případě, že se odpověď bude často opakovat, budou se mazat čerstvější odpovědi a nechá se pouze původní.
 3. Nespamujte.
 4. Dotazy na starší díly nebo mangu jako celek směřujte do speciálního Dotazového vlákna.
 5. Pokud najdete chybu v překladu, NEPIŠTE ji sem. U každé jednotlivé kapitoly (nalistovat si je můžete třeba v Seznamu svazků) je formulář na nahlášení chyb. Cokoliv, co tam napíšete, se zobrazí přímo na interním manga-tým webu.

.

Vydání obecně
 1. Časopis V Jump s kapitolou Boruta vychází jednou za čtyři týdny.
 2. Scany stran se na internetu objevují v den oficiálního japonského vydání.
 3. Kompletní český překlad se Vám pak manga-tým snaží poskytnout do 10 dnů, zpravidla je však vydaný mnohem dříve. V tomto překladu jsou vyčištěné stránky, pořádně naeditované bubliny a hlavně kvalitní překlad. Pro překlad se snažíme využívat více zdrojů, nejen ten první, který seženeme.

.

Proč trvá tak dlouho přeložit nový díl mangy?

Rychlost překladu se odvíjí předně od těchto skutečností:
 1. Od toho, kdy se zpřístupní všechny potřebné zdroje. Aby manga-tým zajistil nejlepší výsledek, vždy se snaží kombinovat více zdrojů.
 2. Od toho, v jakém stavu se seženou scany stránek. Čím horší scany, tím je víc práce s jejich úpravou. Také záleží na množství myšlenek (nutnost dokreslit obrázky) či obrázků s šedou texturou (nutno úplně překreslit).
 3. Manga-tým se vždy snaží o maximální kvalitu překladu. S každou stránkou se mazlí a rychlokvašky nepřipadají v úvahu.
 4. Od toho, kolik času mají v dané době ti, kteří na aktuální kapitole pracují. Členové manga-týmu překládají ve svém volném čase, za odvedenou práci nedostávají ani korunu.

.

Výše zmíněné prosím berte jako fakt. Prostě kdo si počká, ten se dočká.

Mějte prosím na paměti, že na dotazy či připomínky k rychlosti nebo k době vydání české verze nového dílu mangy bude nadále pohlíženo jako na spam. Pokud se česká verze neobjeví do námi stanoveného data, teprve pak se můžete ptát, co se děje.

Děkujeme za přečtení a pochopení.Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, Ne, 2021-10-24 17:05 | Ninja už: 3795 dní, Příspěvků: 2355 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

Musím říct, že už to, že v minulé kapitole Naruto Borutovi zakáže sledovat Kawakiho (for no good reason) a asi pět vteřin potom přehlédne (jakož i všichni ostatní včetně senzibilů), že zdrhl, mi přišlo absurdní. Ale že na to nepřišel asi tak minutu poté, ale až teď, hraničí s absolutní neschopností. Tohle je hokage, u všech všudy, ani tvůrci by ho neměli takhle ztrapňovat. (Jakož i jednotku senzibilů, ten týpek, co byl nasazen na Kawakiho a Boruta, při všem hledání Kawakiho fakt nebyl schopen registrovat, že Boruto bere kramle? Jestli je to takhle s kvalitou konožských ninjů, tak teda moc šancí nemají. Laughing out loud)

10 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Dubajz
Vložil Dubajz, Pá, 2021-10-22 05:35 | Ninja už: 5017 dní, Příspěvků: 317 | Autor je: Prostý občan

Ok, další point k debatě. Tím, že se podstatně vyrovnaly síly a nikdo není úplně OP (jakože jsou, ale je to hratelný). Tak nějak mi přijde, že se pozapomnělo na Kabuta. Pokud vím, Izanami mu ukázalo “správnou” cestu, vzkřísil se skrze něj Oro, ale nikde nebylo uvedeno, že by přišel o své schopnosti? Pokud je stále má, jeho dračí sage mood je jednou z nejsilnějších schopností, která byla vůbec v Narutovi uvedena. Vyjma clanu Otsutsuki bych ho určitě v jeho prime éře zařadil do top 5. Mohl by teda ještě sehrát roli i on nemyslíte? Opravte mě pokud se pletu.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Pá, 2021-10-22 17:09 | Ninja už: 3276 dní, Příspěvků: 5408 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

To by bylo pěkné, ale obávám se, že na něj pozapomněli v prvé řadě sami autoři a že ho jen tak nevyhrabou... stejně jako řadu dalších postav. I vedlejší borutovské jsou hrozně opomíjené, natož veteráni z Naruta. Souhlasím, že schopnosti má zajímavé a kdyby se v manze zase vyskytl, mohl by hlavním hrdinům s lecčím poradit i pomoct... Třeba jeho případná interakce s Micukim by byla zajímavá. Ale spíše myslím, že ho nechají uklizeného v sirotčinci.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele hermi
Vložil hermi, St, 2021-10-20 17:28 | Ninja už: 4679 dní, Příspěvků: 65 | Autor je: Prostý občan

https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1010012

Zde je anglicky.....no jako zase to docela zamotali...
jestli kaama obsahuje všechny XP z původního nositele...tak to kawaki měl teda hodně slabou Laughing out loud a uvidíme co Boruto/Momoshiki...zajímavá informace...tím pádem by mě zajímalo jakou sílu bude mít Code, když má bílou...
no a všimli jste si, že už Boruto nemá roh ? Nebo on si ho vlastně zlomil proti Isshikimu...myslím si, že teď získal jenom sílu a Momoshiki se neprobudil..co myslíte

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, Ne, 2021-10-24 17:07 | Ninja už: 3795 dní, Příspěvků: 2355 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

Tak fór je asi v tom, o čem mluví Code, že ji musíš aktivovat správně. Kawaki to teda asi zřejmě nikdy neuměl. Laughing out loud

10 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Martin864
Vložil Martin864, St, 2021-10-20 19:26 | Ninja už: 720 dní, Příspěvků: 34 | Autor je: Prostý občan

Bude to tak pretože boruto má otvorené obe oči nie iba to s kaamou

Obrázek uživatele Ayame-Senpai
Vložil Ayame-Senpai, St, 2021-10-20 18:37 | Ninja už: 4247 dní, Příspěvků: 1229 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

tiež ma napadlo že keď sa neukázal ten roh tak by mohol mať teraz iba jeho silu(bez toho aby bol Momo aktívny možno tie lieky od Aamada zaberajú Tak teď ti nevím... ) a mohli by sme sa dozvedieť niečo o jeho oku Tak teď ti nevím... (aj keď to by som chcela asi veľa už)

•Naruto prišiel si do môjho života ako príbeh, ale odišiel ako legenda!•

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, St, 2021-10-20 23:44 | Ninja už: 4250 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

k tomu oku, ... uplne prve čo ma napadlo pri boji s codem, bolo že to oko bude kluč ... bude s predstihom vidieť kde presne sa code alebo jeho zbrane vynoria z tej jeho techniky ..

niečo podobne už bolo v anime ked bojoval po boku jiraiy a sasukeho.

tak len predpokladam že presne totok by sa mohlo stať

( pardon ale fakt som si extremne isty, že až mi to pride nezaujmave Laughing out loud)

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, St, 2021-10-20 15:44 | Ninja už: 3205 dní, Příspěvků: 1064 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Kapitola 63 ešte nevyšla ? Není možné.

24.8.2020 Sasuke is dead. Zomrie Tenten alebo Sasuke ?

Obrázek uživatele Dubajz
Vložil Dubajz, Po, 2021-10-11 04:41 | Ninja už: 5017 dní, Příspěvků: 317 | Autor je: Prostý občan

Autoři si očividně libují v připomínání Naruta (podobné scény atd…). Bylo by zajímavé, kdyby se teď vydal Boruto na tréning s Kashinem aka Jiraiyou, co myslíte? ))

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Po, 2021-10-11 19:06 | Ninja už: 3276 dní, Příspěvků: 5408 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

Zajímavé by to bezesporu bylo Smiling Ale obávám se, že Kodži jakožto kyborg nemá zase moc schopností, které by mohl a uměl naučit autentického člověka. Do něho samotného to nejspíš nějak nahráli. Každopádně bych ocenila, kdyby už ukázali, co se s ním stalo. Protože teď to vypadá, že na něj zkrátka zapomněli.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Dubajz
Vložil Dubajz, Út, 2021-10-12 06:32 | Ninja už: 5017 dní, Příspěvků: 317 | Autor je: Prostý občan

Byl to spíš jen nápad nebo představa… Dovedla mě k tomu i myšlenka, že by mohlo Borutovi výrazně pomoci v jeho vnitřním souboji s Momoshikym ovládnutí sage moodu (Víc chakry k jeho udržení.) Aa ke Koshinovi…Otázkou je, zda-li do něj všechny schopnosti “nahrál”, nebo je musel získat? Nejsem si jist, zda někde bylo explicitně uvedeno, že do něj schopnosti byly nahrány? Např. kontrola sage moodu a nebo přivolávací technika, kde je nutný podpis krví. (Je to klon, stejná krev tudíž nemusí “podepisovat novou smlouvu” s žabami?). Jinak moje predikce je taková, že se vyléčil/léčí někde v ústraní. Amado ho zradil, tudíž jejich spojenectví končí. Nakonec se asi někde objeví za úsvitu pátého dne s kapucí na kopci jako last OP záchrana, která pomůže před koncem… hhh

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Pá, 2021-10-22 01:00 | Ninja už: 4250 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

ked Kashin použil sage mod mal ho lepší než Jiraya sa mi zdá ... ( niečo v zmysel že Jyraia sa vždy trocha zmenil na žabu, a naruto nie. A Kashin to dal tiež perfektne bez preklepov)

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-10-12 07:32 | Ninja už: 4277 dní, Příspěvků: 5820 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vydavatel Icha Icha

S krvou máš pravdu, nakoniec i čakra je identická, no na druhej strane sú všetky Koshinom privolané žaby tiež kyborgovia. S tou otázkou učenia je to zaujívavé, lebo na jednu stranu vie Rasengan a bojuje podobným spôsobom, no na druhej strane žiadny vzťah ku Konohe a ešte aj Narutovho syna by bez rozpakov zabil, keby ho nezaujala Kaama. Je to dosť nejednoznačne a mimo to, všetko, čo popisuješ, ovláda aj samotný Naruto. Nad rámec Narutových známych schopností je iba použivanie pečatí.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2021-10-11 08:55 | Ninja už: 4277 dní, Příspěvků: 5820 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vydavatel Icha Icha

V anime už menší tréning s Kakashim mal, no napriek tomu to pokladám za málo pravdepodobné. Najvhodnejšou adeptkou na výcvik ovládnutia Kaamy je aktuálne Tsunade, ktorej technika sa javí byť podobná a Boruto bol na ceste k nej, keď začal incident s Jigenom.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Miri-sanCZ
Vložil Miri-sanCZ, St, 2021-09-22 20:29 | Ninja už: 960 dní, Příspěvků: 31 | Autor je: Prostý občan

Myslíte ze teď někdo zhebne ? Nebo code udělá borutovi tu jizvu jak jsme viděli v první části ? Probudí už boruto jougan ? Přemýšlím jestli ty pilulky co papal mu k tomu dopomohou. Nebo se tam objeví sasuke s narutem a někdo umře ?

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, Po, 2021-09-20 17:10 | Ninja už: 3276 dní, Příspěvků: 5408 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

62!
Ang: https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1009822
Šp: https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/2005808

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Po, 2021-09-20 20:44 | Ninja už: 3205 dní, Příspěvků: 1064 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Si nadržaná ? Ale kapitola nic moc.

24.8.2020 Sasuke is dead. Zomrie Tenten alebo Sasuke ?

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, Út, 2021-08-24 12:48 | Ninja už: 3088 dní, Příspěvků: 44 | Autor je: Utírač Udonova nosu

boruto ma vzdy smolu s kartami jak tsunade s hazardom

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-08-25 08:07 | Ninja už: 3276 dní, Příspěvků: 5408 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

Oni to používají jen jako komickou vložku a zároveň jako ukázku, že jsou to stále ještě děti. Dá se jen těžko čekat, že v dalším příběhu budou hrát ENS nějakou vážnou roli (pokus tu byl u mise na hlídání Tentóa), takže se z toho nejspíš stane příležitostně vytažený stereotyp, dokud nebude děj příliš vážný.

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, So, 2021-08-28 14:18 | Ninja už: 4277 dní, Příspěvků: 5820 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vydavatel Icha Icha

No tak mňa napadlo, či z toho nebude "zbraň" na Daemona. Naruto smutny

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele toudy
Vložil toudy, So, 2021-08-28 13:48 | Ninja už: 3088 dní, Příspěvků: 44 | Autor je: Utírač Udonova nosu

len som chcel naznacit ze mam teoriu ked si vytiahne super rare kartu ktoru chce tak mozme ocakavat nejaky zvrat v deji ako to bolo v pripade ked v narutovi zacala tsunade vyhravat same jackpoty a to znamenalo ze ju orochimaru najde alebo mala nejaky vyherni los s hlavnu cenu ked akatsuki uniesli gaaru a potom mu ukradli shukaku.

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Út, 2021-08-24 02:53 | Ninja už: 4250 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

nesuvisi to s last mangou, ( Laughing out loud ) .. ale Amado vraj modifikoval všetkych v kare, a ak dal do Delty nudzove vypatie na slovo, .. nema niečo take aj v Codeovi? to bo bol krasny a rychli koniec serie Laughing out loud

Obrázek uživatele Lee
Vložil Lee, Út, 2021-08-24 08:21 | Ninja už: 3795 dní, Příspěvků: 2355 | Autor je: Moderátor, Manga tým, Tsunadin poskok

No, to jo, to by ale byl pak pěkný bídák, že to před konožáky doteď tají. A byla by otázka, jestli by měl v plánu jim to vůbec někdy říct. (Zda by pro něj v takovém případě nebylo výhodnější, aby se Code a Konoha pošavlovali navzájem.) A šance, že by na to kápli náhodou, mi přijde dost malá.

10 let na Konoze... Shocked Su stará.

Obrázek uživatele Poštolka
Vložil Poštolka, St, 2021-08-18 18:59 | Ninja už: 3276 dní, Příspěvků: 5408 | Autor je: Manga tým, Ochranka Hokage

Já jen, že odpoledne vyšla nová kapitola (a ne až 20. jako obvykle).
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/1009666
https://mangaplus.shueisha.co.jp/viewer/2005722

Pravidla a rady ohledně vkládání obrázků najdete na stránkách Jak přidat obrázek a Pravidla vkládání FA.

Jinak pořád na Konoze funguje hra Útok na Konohu, kde si můžete pořádně zmasakrovat pár „padouchů“.

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Čt, 2021-08-19 10:07 | Ninja už: 3205 dní, Příspěvků: 1064 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

To je určite divné.
Bolo by lepšie ak by Boruto zrušil Kawakimu stínový klon. Sledovatel by snáď vycítil Kawakiho mimo vesnici.
Celkom to vyzerá že sa tam objaví Sasuke bez rinneganu... možná už tady niekto pojde pod hlínu.

24.8.2020 Sasuke is dead. Zomrie Tenten alebo Sasuke ?

Obrázek uživatele Mellias
Vložil Mellias, Út, 2021-07-27 15:16 | Ninja už: 4250 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

mňa by skorej zaujmalo, čo je to v tom Amadovom boxe ( Kashin v oprave?, Delta v prerabke osobnosti?)
a dalej o akej poslednej možnosti pred použitim kaamy to Kawaki nakonci hovori?

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2021-07-27 21:43 | Ninja už: 4277 dní, Příspěvků: 5820 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vydavatel Icha Icha

Ako najpravdepodobnejšie mi prídu ninjovské technológie (najskôr s obídením Amada). Bolo predsa pomocou nich vytvorených pár kyborgov, čo boli silnejší, než Jigen so svojou Kaamou.

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele demonkyuubi
Vložil demonkyuubi, Ne, 2021-08-01 21:46 | Ninja už: 3205 dní, Příspěvků: 1064 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Kyborgové silnejší než Ootsutsuki alebo jinchuuriki ? To sa mi nezdá.

24.8.2020 Sasuke is dead. Zomrie Tenten alebo Sasuke ?

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Po, 2021-08-02 08:45 | Ninja už: 4277 dní, Příspěvků: 5820 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Vydavatel Icha Icha

No tak minimálne ako nekompletný Otsutsuki, ako bol Jigen, pretože súrodenci boli určení k zničeniu práve pre to, že presahovali schopnosťami Jigena. Ale veľa záleží aj od charakteru danej techniky, však Naruto v prvej kapitole eliminoval Tretieho obyčajným Oiroke. Eye-wink

Nové FF: Kill Uchiha, Dva a pol promile, Polovica života ; aktuálna séria: Sakura: Hitokugutsu 01 - 08, 09, 10
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...