manga_preview
Boruto TBV 09

Tou'u

tou-u-foto.jpg

Tou'u byla členkou Dvanácti strážných ninjů. Byla však zabita před deseti lety před začátkem Narutova příběhu. Zemřela, když se dvanáctka rozdělila a ona bojovala proti členům, kteří se pokoušeli o státní převrat.

Životopis

Spolu s Sarutobi Asumou, Chiriku, Kitanem, Seitem a Naumou bojovali proti druhé polovině, kterou vedl Kazuma. O několik let později byla Tou'u oživena Kazumou, který se jí snažil použít k mocnému Jutsu Limelight (Zář reflektorů).

Během začátku fillerů s Chrámem Ohně jsou mrtvoly Naumy, Kitaneho, Tou'u a Seity ukradeny a později oživeny. Po obživení všech čtyř se setkají s Asumou a ten se je pokusí zastavit. Jsou však ovládáni Kazumou, který je používá jako loutky. Tou'u dorazí na místo určení a začne provádět Limelight pomocí svého Elementu blesku. Když je Kitane zabit Asumou, tak Kazuma zjistí, že jeho plán selhal a tak jejich těla zničí, tak snadno jako je přivolal.

Schopnosti

Tou'u má velké dovednosti v ovládání Elementu blesku. Když jsou Nauma, Kitane, Tou'u a Seito ve čtyřech základních stranách, tak mohou použít Limelight, který zničí vše v oblasti na popel.

Techniky

Limelight (Zář reflektorů)

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie