Web je ve zkušebním provozu. Narazíte-li na chybové hlášení, dejte nám prosím vědět.
Nahlásit chybu
manga_preview
Boruto 25

Rōshi

300px-Rōshi.png

Rōshi (老紫) byl ninja z Iwagakure a Jinchuuriki Čtyřocasého Démona, Son Goku. Měl schopnost Yonton, uměl ovládat lávu. Byl to asi nejstarší Jinchuuriki.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhV manze 353 je vidět, když ho odnáši Kisame a Itachi, kteří ho porazili. Itachi říka, že měl tuhý kořínek, což znamená, že byl silný i pro Itachiho a Kisameho.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhRōshi a Son Goku spolu moc dobře nevycházeli. Dle Sonových slov byl Rōshi pěkně tvrdohlavej a Rōshi naopak poukázal na skutečnost, že za 40 let neměl moc příležitostí zkusit se Sonem vyjít po dobrém. Přesto v kapitole 572, po setkání s Narutem, se oba shodli na tom, že to od začátku vzali za špatný konec.

Zajímavosti

Rō (老) znamená "stará doba" nebo "starší". Shi (紫) znamená "fialová", je velká pravděpodobnost, že Rōshi byl pojmenován podle postavy z dragon Ballu, dle Mistra Rōshi

Rō (老) means "old age" or "elderly". Shi (紫) means "purple". It is possible Rōshi was named after the Dragon Ball character Master Rōshi, obzvláště, když vezmeme v úvahu, že Son Goku, tedy čtyřocasý je rovněž inspirován Dragnon Ballem, kterého je Kishimoto velkým fanouškem.

Jméno ve znacích: 
老紫

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

PÚSČPSN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Encyklopedie