manga_preview
Boruto TBV 11

Velký Žabí Sage

Gran_Sapo_Sabio.png

Velký žabí Sage (大ガマ仙人, Ōgama Sennin) je nejmoudřejší ze všech žab na hoře Myoboku. Také je to nejstarší postava v Narutu celkově (je mu přes tisíc let). Umí veštit budoucnost a vidět přítomnost pomocí své křišťálové koule.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPoprvé byl vidět ve 376. díle magy, v Jirayiových vzpomínkách, kdy Jirayia vzpomíná, jak mu předpoveděl, že jeho žák změní dění světa.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh"V mých snech jsem vás oba viděl jako úchyly, kterým se nic nevyrovná a také jako shinobi s velkým talentem. Jednoho dne budeš mít žáka a tento žák bude poslem velkého převratu na tomto svetě, buď konečně přivede pro tento svět mír nebo ho zničí. Jeho rozhodnutí bude jedno z toho. Ty budeš jeho mistrem, jeho učitelem a budeš nucen udělat těžké rozhodnutí-cesta, kterou zvolíš rozhodne o budoucnosti celého světa. Obejdeš svět a napíšeš knihu-obejdeš kolem dokola zeměkouli a budeš pozorovat a dívat se na vše ve přirozené podobě."-Sageho veštba k Jirayiovi

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPozději je vidět po souboji Naruta s Peinem, kdy říká Gamabuntovi, že Nagato i Naruto jsou vyvolení žáci.


Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie