manga_preview
Boruto 52

Další projekty manga-týmu

Manga-tým za dobu své existence přeložil kromě samotného Naruta, na něj navazujícího Boruta a různých bonusů ještě několik mang z jiného prostředí, které také najdete na našich stránkách.

Kishimotovy oneshoty

Máme tu přeložené tři nenarutovské jednorázovky (neboli oneshoty) z tvorby pana Kishimota. Jedná se o sci-fi Karakuri, za které Kishimoto získal roku 1996 cenu Hop Step Award, příběh z baseballového prostředí jménem Bench a mafiánskou mangu Mario.

Město beze mne

Roku 2018 jsme se rozhodli vykročit i za hranice Kishimotovy tvorby a vzít pod svá křídla mangu Město beze mne (Boku dake ga Inai Machi) od autora Sanbeho Keie. Jde o seinen s detektivní a parapsychologickou zápletkou z prostředí Japonska nedávné doby.

Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink

Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink (Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden) je Kishimotův spin-off (vedlejší příběh), jehož hlavním hrdinou je Rock Lee a Gaiův tým. Manga v Japonsku vycházela od roku 2010 do roku 2014 a má 39 kapitol. Manga tým na konoze přeložil celkem 6 kapitol, které naleznete v čítárně. V současné době je překlad pozastaven.

Samurai 8

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy (Samurai 8: Hachimaruden) je nejnovější Kishimotova manga, jejíž příběh píše Kishimoto Masashi a kreslí ji Okubo Akira. Začala vycházet v květnu 2019 a jedná se o týdenní ongoing (tedy stále vycházející mangu). Do páté kapitoly je překlad ve formě rychlomangy (tlumočení).