manga_preview
Boruto 73

Další projekty manga-týmu

Manga-tým za dobu své existence přeložil kromě samotného Naruta, na něj navazujícího Boruta a různých bonusů ještě několik mang z jiného prostředí, které také najdete na našich stránkách.

Kishimotovy jednorázovky

Máme tu přeložené tři nenarutovské jednorázovky (neboli oneshoty) z tvorby pana Kishimota. Jedná se o sci-fi Karakuri, za které Kishimoto získal roku 1996 cenu Hop Step Award, příběh z baseballového prostředí jménem Bench a mafiánskou mangu Mario.

Město beze mne

Roku 2018 jsme se rozhodli vykročit i za hranice Kishimotovy tvorby a vzít pod svá křídla mangu Město beze mne (Boku dake ga Inai Machi) od autora Sanbeho Keie. Jde o seinen s detektivní a parapsychologickou zápletkou z prostředí Japonska nedávné doby.

Samurai 8

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy (Samurai 8: Hachimaruden) je manga kombinující science fiction se světem samurajů a princezen. Její příběh pocházel z hlavy Kishimota Masashiho a kreslil ji Ōkubo Akira. Jejích 43 kapitol vyšlo od května 2019 do března 2020.

Burn the Witch

Jako dárek k Vánocům 2020 jsme vydali pilotní díl krátké mangy Burn the Witch od Tite Kuba, autora mangy Bleach. Pojednává odlehčeným stylem o dvou hraničářkách, které dostaly za úkol zlikvidovat temného draka ohrožujícího Londýn.

Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink

Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink (Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden) je narutovský spin-off (vedlejší příběh), jehož hlavním hrdinou je Rock Lee a Gaiův tým. Jeho autorem je Kishimotův asistent Kenji Taira. Tato humorná manga je kreslená stylem SD (z anglického super deformed), což znamená, že postavy mají velké hlavy, drobná těla a v případě vyjádření emocí i přehnané výrazy tváře. Konožský manga-tým přeložil celkem 6 kapitol z celkových 39. V současné době je překlad pozastaven.