manga_preview
Město beze mne 14

Tsurugi Misumi

250px-Tsurugu_misumi.jpg

Tsurugi Misumi (剣ミスミ) je Genin z Listové, který se zapsal a vstoupil do Chuuninské zkoušky. Je v týmu s Yakushi Kabutem a Akadou Yoroiem. Misumiho tělo bylo pomocí chirurgického zákroku upraveno, aby mohl manipulovat se svým tělem. Může si vykloubit kosti a pomocí Chakry z nich udělat měkké svalové tkáně. Misumi nikdy nepoužil žádné jiné ani elementární Jutsu, protože zřejmě žádné jiné neumí. Misumi nosí tmavé brýle a na ústech roušku.

Životopis

Když se Misumi a jeho tým dostali do kvalifikačních kol, tak je odhaleno, že jeho tým působí jako špióni pod vedením Orochimara. Misumi je pak v boji postaven proti Kankurovi ze Skryté Písečné. Použije rychle své unikátní schopnosti, ale Kankurou má vlastní a lepší schopnosti. Misumi neobmotal Kankura, ale jeho loutku Karasu. Karasu překvapí Misumiho a rychle ho obmotá. Kankurou pak používá Karasu ke stlačení Misumiho a Misumiho zraní. Ten je pak odnesen lékařským týmem.

Krátce po Chuuninské zkoušce, Misumi a jeho týmový partner Yoroi opouští Zemi Ohně a směřují na jih k Zemi Moře na pomoc bývalému vědci Orochimaru Amachimu. Stejně jako Yoroi, Misumi se oblékne jinak a je mu vidět do tváře. Dva bývalí Zvuční špióni začnou útočit na lodě se zlatem, které je určené pro Zemi Vody. Pod podvodem, že za vše může příšera, jsou schopni zlato ukrást. Když jsou ninjové z Listové posláni, aby vše prošetřili, tak Yoroi a Misumi s nimi bojují. Misumi se přesune do jedné z Orochimarových horských laboratoří. Vzhledem k tomu, že se laboratoř začne hroutit, Yamanaka Ino použije své Jutsu Výměny mysli a sváže Misumiho ruce kolem sloupů, aby nemohl útect. Listoví ninjové se dají na útěk a zenechávají v laboratoři Misumiho, který je rozdrcen troskami.

Překlad a význam jména

Tsurugi znamená "meč" a Misumi je obyčejné jméno.

Zajímavosti

Misumi se narodil 30. listopadu a bylo mu 24 let. Jeho ninja registrační číslo bylo 011981. Jeho krevní skupina byla A. Měřil 174,7 cm a vážil 61,4 kg.

Spolu s Kabutem a Yoroiem tvoří trio helma (Kabuto) - brnění (Yoroi) - meč (Misumi).

V japonské verzi anime ho dabují dva lidé: Kunihiro Kawamoto (V Chuuninské zkoušce) a Ichirota Koizumi (V Zemi Moře).

Techniky

Nan Kaizou (Měkká modifikace)

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie