manga_preview
Město beze mne 14

Aburame Torune

Torune.png

Aburame Torune (油女トルネ) je jounin ze Skryté Listové vesnice (Konohagakure no Sato), člen klanu Aburame a rovněž člen tajné frakce Root sloužící Danzouovi. Poprvé se objevil v 454. kapitole mangy a 198. epizodě Shippuudenu. Jeho otcem byl Aburame Shikuro.
Je jedním ze dvou strážců, které si Danzou vybral jako doprovod na sraz pěti Kage společně s Yamanakou Fuu.

V anime Toruneho otec zemřel ještě v chlapcově dětství a ten zůstal sám; proto se jej ujal Aburame Shibi a vychovával ho jako Shinova bratra. Bratrskému poutu ještě napomohla Toruneho vrozená unikátní technika nanobrouků, díky které nemohl chodit do Akademie jako ostatní.
Toto pouto však přetrhla Danzouova žádost o mladého člena Aburame klanu do svých řad Root. Danzou chtěl Shina, starší Torune však nabídl sebe, aby ochránil svého přítele od života v osamění a lhostejnosti. V Rootu se seznámil s mladým Yamanakou Fuu a vytvořili silnou bojovou dvojici.

O postavě:

Podle Danza jsou Fuu a Torune nejlepší z celého ANBU Root. Torune dostal rozkazem poslal pár svých mužů, aby hlídali Naruta, protože Danzo nechtěl, aby Naruto vesnici opustil.

Sraz Pěti Kage

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhPo nepodařeném konci srazu se Danzou, Fuu a Torune střetnou s Madarou. Ten Toruneho i Fuu "vcucne" do jiné dimenze, takže není jasné, jestli jsou ti dva mrtví anebo ne.

Techniky:

Torune má jednu z nejsilnějších dědičných vlastností svého klanu. Ovládá nano-broučky, kteří sídlí v jeho těle. Při vypuštění do těla protivníka ovládnou jeho nervovou soustavu a tím mu způsobí ochromení a velké bolesti.

Zajímavosti

Torune u sebe nosí jednu středně dlouhou katanu.
Jeho registrační shinobi číslo bylo 012360.
Narodil se 24. října a bylo mu 19 let, měřil 178 centimetrů a vážil téměř 69 kilogramů. V japonštině jej dabuje Hidenori Takahashi.

Jutsu (nindža techniky): 
Na článku pracovali: 

Kategorie:
 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí

 
 

Encyklopedie