manga_preview
Boruto TBV 10

Klany v Listové

Listová filler 315 ship.jpg

NARUTO - to jsou především příběhy lidí, kteří tvořili svět našeho hlavního hrdiny, ovlivňovali jeho podobu a budoucnost. Mnoho těchto lidí pocházelo z různých rodin a jejich smýšlení někdy poznamenala právě také příslušnost k určitému klanu.
Ve Skryté Listové vesnici žije několik klanů (一族, ichizoku). Některé mají kekkei genkai, některé používají speciální tajné techniky, které se mohou předávat pouze v jejich rodině. Jediná možnost, jak získat techniku cizího klanu, je podplatit nebo nějak donutit člena klanu, aby dotyčného techniku naučil, případně mu ji předal. Nic podobného se zatím nestalo.
Stalo se však, že za blíže neznámých okolností ukradli oko členovi klanu Hyuuga a Skrytá Mlžná tak získala do svého vlastnictví cenný Byakugan (více viz Ao).
Výjimkou je také Hatake Kakashi se svým Sharinganem.

Klany v Listové

Výpis obsahuje všechny klany (ať už staré či nové), které se kdy v Listové objevily; některé mají bohatou historii, o některých se toho naopak mnoho neví. Pokud se o konkrétním klanu chcete dozvědět víc, zkuste, jestli nejde rozkliknout nadpis, některé klany tu mají vlastní profily Smiling

Aburame klan

Shinovo telo Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky brouků
Klan Aburame se specializuje na práci s brouky, které umí ovládat. Už jako děti se členové tohoto klanu obětují a stávají se chodící schránkou pro brouky, ti žijí v jejich tělech a jsou krmeni chakrou svých hostitelů, za což jim na oplátku poskytují služby. Patří sem třeba Shino, který používá brouky Kikaichuu, dále jeho otec Shibi nebo Torune, který sloužil v ROOTu.

Akimichi klan

Akimichi clan Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky zvětšování
Akimichi klan ovládá techniky zvětšování svého těla; stejně jako klan Nara nemá žádnou kekkei genkai a není tolik respektovaný, jedná se však o laskavé, dobrosrdečné ninji se srdcem na dlani. Členové mají možnost přeměnit kalorie na chakru. Také používají tajné vojenské pilulky, které mnohonásobně zlepšují vlastnosti ninji, ovšem za ceny poškození těla. Mezi členy patří Chouji, jeho otec Chouza a další.

Hatake klan

Kawaii KakashiKekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Stopování
Klan Hatake je jedním z menších klanů sídlících v Listové, známe pouze dva členy. Legendárního Bílého tesáka a Kopírovacího ninju Kakashiho, který se se svou smečkou specializuje na stopování, stopování však není jeho jedinou zbraní, ovládá také mnoho silných technik a v boji se proslavil jako velmi nebezpečný protivník. Rodina vlastní speciální dýku, která plane bílou chakrou. Rodinné jméno Hatake (畑) znamená zemědělská půda, což zřejmě koresponduje i s rodinným znakem.

Hyuuga klan

Hyuuga clan Kekkei genkai: Byakugan
Jiné techniky klanu: Různé techniky taijutsu
Hyuuga klan je jedním ze čtyř vznešených klanů Listové a současně také nejsilnější klan v Listové, který je respektován díky své dědičné schopnosti Byakuganu. Klan má složitou hierarchii, je rozdělený na Hlavní a Vedlejší rodinu. Vedlejší větev je označena prokletou pečetí a ochraňuje členy Hlavní větve. Jako členy klanu můžeme uvést příkladem Hiashiho, Nejiho či Hinatu.

Inuzuka klan

Inuzuka Clan Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky kombinované se psy
Klan Inuzuka používá k boji psy, se kterými se také přátelí. Členové klanu jsou často pojmenováni podle částí psího těla (např. Kiba znamená "tesák") a psi podle barev (např. Akamarovi přísluší červená barva - aka znamená japonsky červená). Inuzukové jsou výborní stopaři, milují přírodu a rádi se toulají po lesích kolem Listové. Členy tohoto klanu lehce poznáme, tváře jim zdobí vytetované červené značky připomínající tesáky.

Kurama klan

Yakumo a Yuuhi Kurenai Kekkei genkai: nepojmenované kekkei genkai
Jiné techniky klanu: Genjutsu
Jedná se o fillerový klan, členové tohoto klanu se specializují na genjutsu, jen málokdo však dědí rodinné (nepojmenované) kekkei genkai. Stává se, že se jednou za několik generací narodí někdo s tak velmi výjimečným talentem, že se jeho iluze stávají realitou a snadno mohou svého nepřítele usmrtit.

Lee klan

Lee v "Nice guy's pose" Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Taijutsu
Neobjevil se v manze, ale v novele podle filmu Boruto: Naruto Movie. Je jedním z menších klanů sídlících v Listové, známe pouze dva členy, oba se specializují na taijutsu. Jeho hlavou je Rock Lee.
.
.

Nara klan

Nara clan Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky stínů
Klan Nara tradičně ovládá stíny. Poněvadž nemá žádnou kekkei genkai, není tak respektovaný jako třeba klan Hyuuga, ovšem drží si hodnotu svého jména. Narové se starají o jim svěřené lesy a jeleny. Někteří členové klanu vynikají taktickými a strategickými schopnostmi, avšak muži z tohoto klanu jsou často velmi líní. Chudáci mají štěstí na panovačné ženy (Shikamaru & Temari, Shikaku & Yoshino).

Onikuma klan

Běsnící Enko Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Tajná klanová technika
Klan Onikuma se neobjevil v manze, ale pouze v anime Boruto. Je zřejmě jedním z menších klanů sídlících v Listové a známe jen jednu jeho členku - Onikumu Enko. Klan ovládá tajnou techniku, která připomíná posednutí a zvyšuje uživatelovu sílu. Onikuma (鬼熊) doslova znamená Démonický medvěd, což je japonský mytologický youkai (duch) podobný medvědovi, který kráčí po dvou.

Sarutobi klan

Asuma Kekkei gekai: žádné
Jiné techniky klanu: Ohnivé techniky
Klan Sarutobi se řadí mezi významné klany v Listové, mezi jeho členy patřili Třetí Hokage, vůdce Listové, či jeho syn Asuma, jeden z Dvanácti strážných ninjů, kteří se starají o samotného feudálního pána Ohňové. Hiruzenův druhý syn spolu s manželkou sloužili v ANBU a Konohamaru v dětství snil o tom, že překoná svého slavného děda. Všichni členové tohoto klanu se pyšní vírou v ohnivou vůli.

Senju klan

Senju HashiramaKekkei genkai: Mokuton
Jiné techniky klanu: různé
Senju klan se spolu s Uchihy zasloužil o založení první shinobi vesnice, Skryté Listové, a z jeho řad vzešli tři Hokage; Hashirama, Tobirama a Tsunade. Není známo, co se s klanem stalo a proč dále nevystupuje jako jednotná skupina, což koresponduje také s absencí Tsunadina nebo Nawakiho příjmení. Právě Senju Listovou velmi ovlivnili svojí ohnivou vůlí.

Shimura klan

DanzoKekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: různé
Klan Shimura byl spolu s klanem Sarutobi prvními klany, kteří se připojily k nově založené Skryté Listové, Madaru to tenkrát velmi překvapilo. O tomto klanu není moc známo, Danzou pouze prozradil, že jak jeho otec, tak i děd zemřeli na bojišti. Jediným známým členem je Shimura Danzou, vůdce ROOT a člen vesnické rady.

Uchiha klan

uchiha clan Kekkei genkai: Sharingan
Jiné techniky klanu: Techniky ohně
Uchiha klan býval nejsilnějším klanem celé Listové, jednalo se o velmi respektovaný a hrdý klan s cennou dědičnou schopností, Sharinganem. Právě Uchihové spolu se Senju založili Skrytou vesnici a položili základ současné podoby shinobi světa. Od dob Druhého Hokage vedli vojenskou policii v Listové. Po masakru Uchihů se kdysi velký klan smrskl pouze na pár žijících členů. Nejzámějšími reprezentanty klanu jsou Itachi, Sasuke a Madara.

Uzumaki klan

Uzumaki Mito Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Pečetící techniky
Klan Uzumaki je významný klan původem ze Skryté Vířivé, proslavený především svými pečetícími technikami, dlouhověkostí, odolností a speciální chakrou. Uzumaki se přátelili se Senju, První Hokage se oženil s členkou klanu Uzumaki a pocházela odtud i Kushina, která se přestěhovala do Listové, aby zdědila Kyuubiho. Po zničení Vířivé se Uzumaki v utajení rozprchli do celého světa, současně zažívají obnovení v Listové.

Yamanaka klan

Yamanaka Clan Kekkei genkai: žádné
Jiné techniky klanu: Techniky výměny mysli
Yamanaka klan ovládá techniky spojené s myslí svých členů i nepřítel; kupříkladu Ino dokáže přenést svoji mysl do těla nepřítele, zatímco její otec může zmanipulovat mysl nepřátel a spolubojovníky obrátit proti sobě. Nadanější členové mohou i telepaticky komunikovat. Stejně jako Nara či Akimichi Yamanakové nemají žádné kekkei genkai. Vedlejší činností klanu je provozování vyhlášeného květinářství.

Aktualizace od Akumakirei

4.69863
Průměr: 4.7 (73 hlasů)

Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Jano
Vložil Jano, Út, 2020-05-05 20:55 | Ninja už: 4338 dní, Příspěvků: 440 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

A čo klany Uzuki, Umino a Utatane ?

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Út, 2020-05-05 22:22 | Ninja už: 5239 dní, Příspěvků: 6238 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Uchazeč o ruku Mizukage

Tak to už potom skôr klany Onikuma alebo Izumo. Eye-wink

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod?, Fajka ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, Út, 2020-05-05 22:53 | Ninja už: 2734 dní, Příspěvků: 3020 | Autor je: Metař Gaarova písku

Myslím, že Aku výber klanov tesne pod nami objasnila. Veď klan musí mať dajakú históriu, tradície a členov. Lee je len prifarený. Možno tí noví sa do Konohy po vojne prisťahovali alebo priženili/privydali Puzzled Veď v Narutovi bolo jasne povedané, kto zakladal Listovú a aj vtedy, keď Danzó prideľoval nové priestory a Učihovcov úplne vystrnadil, čím podnietil ich odpor a následný masaker, vymenoval všetky klany.

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Út, 2020-05-05 23:36 | Ninja už: 5696 dní, Příspěvků: 2349 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

No, jak jsem nakonec zjistila, jde spíš o to, co bylo jako klan potvrzeno a co ne Laughing out loud Něco jsou prostě jen "rodiny", i když si to ve vlastních příbězích pak můžeme vymyslet jinak. Tady už by měly chybět jen nové z Boruta (vím, že Onikuma tu není).

.Seznam FF, Poslední FF: Šampioni těžké váhy | Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights...

Obrázek uživatele Jano
Vložil Jano, Út, 2020-05-05 23:59 | Ninja už: 4338 dní, Příspěvků: 440 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Tak Uzuki, Umino a Utatane by sa potom dali považovať za rodiny žijúce v Konohe ?

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, St, 2020-05-06 00:03 | Ninja už: 5696 dní, Příspěvků: 2349 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Když někoho donutíš odpovědět, dostaneš body nebo jsou dnes jen otázkové erupce na Slunci? Laughing out loud

.Seznam FF, Poslední FF: Šampioni těžké váhy | Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights...

Obrázek uživatele Jano
Vložil Jano, St, 2020-05-06 00:16 | Ninja už: 4338 dní, Příspěvků: 440 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Myslím, že odpoveď asi poznáš Laughing out loud

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, St, 2020-05-06 23:03 | Ninja už: 2734 dní, Příspěvků: 3020 | Autor je: Metař Gaarova písku

Pogúglila som a sú označené ako OC klany, tak čo ich máš spracovať, nakresliť a či čo? Tee-hee

Obrázek uživatele Jano
Vložil Jano, Pá, 2020-05-08 23:31 | Ninja už: 4338 dní, Příspěvků: 440 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Myslím, že to bolo čiastočne objasnené predchádzajúcim komentárom. A čo majú ešte klany/rodiny Uzuki, Umino a Utatane spoločné ?

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, So, 2020-05-09 00:57 | Ninja už: 2734 dní, Příspěvků: 3020 | Autor je: Metař Gaarova písku

Že sú dajako spojené s Uzumaki? Uzuki sú spriatelení, Umino boli nimi vyvraždení po pokuse zabiť Mito a Iruka nepozná túto minulosť. Utatane Koharu zas dosť rozhoduje o osude Naruta. Tiež sú tam zapletení aj Sendžu a Jamanaka.

Obrázek uživatele Jano
Vložil Jano, St, 2020-05-13 22:18 | Ninja už: 4338 dní, Příspěvků: 440 | Autor je: Ošetřovatel TonTon

Fúha, tak viacero z toho som nevedel.
P.S.: Ďakujem za koment, splnil som vďaka nemu zadanie Laughing out loud

Obrázek uživatele Senpai-sama
Vložil Senpai-sama, St, 2020-05-13 22:38 | Ninja už: 2734 dní, Příspěvků: 3020 | Autor je: Metař Gaarova písku

Mala som tušenie, že misijuješ, tak som sa snažila prebádať tvoje neodbytné otázky Orochimaru ^.^ Však uvidíme, keď naša Poštolka vyhodnotí, kto a čo mal za úlohu Laughing out loud Priznám sa, že som vždy pozrela na prihlásených, keď sa objavilo čosi nezvyčajné Naruto

Obrázek uživatele Uzumaki Hato
Vložil Uzumaki Hato, So, 2019-05-25 11:08 | Ninja už: 2042 dní, Příspěvků: 1 | Autor je: Prostý občan

Co se týče klanu Senju.... Tak Tsunade legendární sannin a pátá Hokage--- Vnučka Senju Tobirami je také členem klanu Senju ............

A zná někdo ještě jiné členy klanu Namikaze než Čtvrtého? Namikaze Minata? Nikde není zmínka o někom z téhož klanu.. Jen o Minatovy

Edit. Akumakirei// Ahoj, Tsunade je vysvětlena v článku o Senju klanu, potomkem sice je, ale neužívá jeho jméno. Taky kam se poděla ta hromada ostatních členů, že. Co se týče Minata, žádný další Namikaze není znám, a pokud si dobře vzpomínám, o jeho rodině (rodiče, sourozenci...) se bohužel nikdy nemluvilo. Maximálně se v anime objevil jeho syn jménem Namikaze Menma, ale to bylo ve filleru (nepočítá se do oficiálního příběhu) a navíc se to Tenten zdálo ve snu, takže to ani moc nestojí za řeč. Ale jestli chceš, je to 427. díl Shippuudenu.

Obrázek uživatele Palantir
Vložil Palantir, Ne, 2016-10-09 19:53 | Ninja už: 5239 dní, Příspěvků: 6238 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Uchazeč o ruku Mizukage

Po Borutovi sa začala objavovať zmienka o klane Lee.
http://naruto.wikia.com/wiki/Lee_Clan

//Edit. Akumakirei: Nevím, jestli hned můžeme v jejich případě mluvit o klanu, navíc Metal Lee se ještě tady na konoze ani nikde pořádně neobjevil (film/boruto manga), tak bych to zatím nechala být. Jinak třeba o Yuuhi klanu jsem v životě neslyšela a teoreticky by taky mohl být.

Nové FF: Ďalšie dieťa, Klietka, CSI KONOHA: Sobášny podvod?, Fajka ; aktuálna séria: Krvavá hmla 01 - 03,
ostatné nájdete aj s popismi na - Poviedky značky PALANTIR Smiling Fan-mangy:
To nestihnem; Dnes neumieraj!; Vlasy...

Obrázek uživatele Radana Botková
Vložil Radana Botková, Út, 2015-01-13 17:44 | Ninja už: 3446 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Prostý občan

Z tých čo sú tu mám najradšej Hyuuga klan.
Ale zo všetkých mám najradšej klan Uzumaky. Sticking out tongue Laughing out loud Smiling
A najmenej Uchiha klan. Sad

Obrázek uživatele Kyunemi-chan
Vložil Kyunemi-chan, Pá, 2014-08-22 14:29 | Ninja už: 3701 dní, Příspěvků: 10 | Autor je: Pěstitel rýže

Yea! ShikaTema 4ever! :3
Moc se mi líbil popis klanu Nara Laughing out loud Kakashi YES

Obrázek uživatele Jassmine
Vložil Jassmine, Po, 2014-04-14 18:44 | Ninja už: 3793 dní, Příspěvků: 65 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Co se týče Inuzuka klanu, tak je tam chyba, členové klanu se nejmenují pouze po částech psího těla, například Kibova sestra se jmenuje Hana, což znamená květina... A myslím, že ani u těch psů to není tak jednoznačné, ale tam si nejsem jistá...
Když už jsou tady ty diskuze o tom, který klan je nejlepší... Jdu proti proudu... Nara!!!

Na konoze moc nejsem, pokud mě chcete zastihnout, pravděpodobněji se vám to povede na mém blogu-http://j-zasivarna.blogspot.cz/
Jen se nelekněte, tady to tak možná nevypadá, ale moje povídky jsou z velké části brutální a naprosto nevhodné, měla bych je zakázat komukoli číst, ale... neudělám to.
Jashine, to zní tak seriózně, nikdo neodhalil že jsem blázen *spokojený úsměv, úroveň 50*

Obrázek uživatele Fousek Uchiha
Vložil Fousek Uchiha, Ne, 2013-09-29 20:45 | Ninja už: 3912 dní, Příspěvků: 2 | Autor je: Utírač Udonova nosu

V Uchiha klanu zbyli ještě Madara a Obito.

Obrázek uživatele Rokolo122
Vložil Rokolo122, Čt, 2014-10-09 15:33 | Ninja už: 3550 dní, Příspěvků: 8 | Autor je: Pěstitel rýže

nie iba Obito lebo Madara je mrtvy

Obrázek uživatele benadecho
Vložil benadecho, Po, 2013-04-29 18:43 | Ninja už: 4062 dní, Příspěvků: -2 | Autor je: Prostý občan

co znamená znak klanu Uzumaki?

Obrázek uživatele Naruki-Nee-chan
Vložil Naruki-Nee-chan, Po, 2013-05-06 17:28 | Ninja už: 4203 dní, Příspěvků: 152 | Autor je: Pěstitel rýže

no, to nevim...ale ,,uzumaki'' jako takový znamená ,,spirála''

„Ve světě ninjů jsou ti,kteří porušují pravidla a nařízení považováni za odpad ale,ti kteří opustí své přátele jsou horší než to“.......bohužel se toto „pravidlo“ může pěkně vymstít

Obrázek uživatele UchihaSeiji
Vložil UchihaSeiji, Čt, 2013-10-10 20:19 | Ninja už: 3898 dní, Příspěvků: 18 | Autor je: Pěstitel rýže

Znak klanu Uzumaki vyzerá ako Vír, pretože samotný klan pochádza zo Zemi Vírov. Znak si môžeš všimnúť na Narutovom oblečení na chrbte, alebo u ostatních vyššie postavených ninjov na boku vesti.

Obrázek uživatele UchihaSeiji
Vložil UchihaSeiji, Čt, 2013-10-10 20:25 | Ninja už: 3898 dní, Příspěvků: 18 | Autor je: Pěstitel rýže

A shinobi a obyvatelia Vesnice skryté v Listí majú ten znak na oblečení ako dôkaz spojenectva alebo také niečo, pretože ****SPOJLER**** manželka prvého Hokage bola z klanu Uzumaki.

Obrázek uživatele Foxie
Vložil Foxie, Čt, 2014-08-21 15:45 | Ninja už: 3768 dní, Příspěvků: 72 | Autor je: Recepční v lázních

Oni ten znak nosí, protože to neni znak jenom klanu Uzumaki, ale taky celé skryté Vířivé jako památku na ní, protože byla zničená a byli spolu ve spojenectví. A vždy když se vybíral nový jinchuuriki pro Kyuubiho, byl právě z klanu Uzumaki, protože jeho členové měli sílu ho ovládat a zaměřovali se na pečetícï techniky. Taky to byl jediný klan, ve kterém byla šance, že přežijí jeho vyjmutí. To byl taky důvod toho spojenectví, protože ženy z klanu Uzumaki bývali manželkami Hokage. Je škoda, že sem nenapsali i klan Uzumaki. To by toho tady bylo hodně. Laughing out loud

Život je jako jeden dlouhý den. Ráno se probudím proto abych si užila den, splnila povinosti a až bych byla unavená šla bych spát. Život je podobný. Narodím se  abych si ho užila, splnila svojí úlohu a až bych byla moc unavená, zemřela bych. Jediný rozdíl je v tom, že večer si může člověk vybrat mezi spánkem a bděním, ale v životě na výběr není. Pro každého ten den jednou nastane. Proto je lepší uživat život dokud to jde a až nastane ta chvíle pokojně ho zakončit, protože ty hezké chvíle v srdi zůstanou navždy.

Obrázek uživatele jirkazagalski02
Vložil jirkazagalski02, Ne, 2013-03-31 11:23 | Ninja už: 4189 dní, Příspěvků: 51 | Autor je: Recepční v lázních

ja mám oblíbený aburame klan

Obrázek uživatele Isade-chan
Vložil Isade-chan, Pá, 2012-11-23 19:04 | Ninja už: 4238 dní, Příspěvků: 369 | Autor je: Konohamarova chůva

hele a jen tak mimodek, odkud je klan Namikaze ze kteryho je ctvrtej hokage Minato? o jeho rodine tam totiz nepadlo ani slovo

Život je přilš krátký na to, aby se jen přežíval. Proto by se měl žít naplno.

Obrázek uživatele Madarake.Sharingan
Vložil Madarake.Sharingan, Ne, 2016-10-09 19:28 | Ninja už: 2803 dní, Příspěvků: 13 | Autor je: Prostý občan

jeho rodina nebyla ničím zajímavá všechny jutsu co se naučil byli od Uzumaki klanu mimo to ten znak e památkou po 4 hokáge a vířivá vesnice nikdy nebyla pač klan Uzumaki je součástí listové

Obrázek uživatele Akumakirei
Vložil Akumakirei, Ne, 2016-10-09 19:44 | Ninja už: 5696 dní, Příspěvků: 2349 | Autor je: Editor všeho, Editor FF, Prostý občan

Přímo z klanu Namikaze není známý žádný další člen toho jména, takže je možné, že to ani nemusel být klan, jen nějaká rodina, ne všichni jsou hned z klanů. A pokud ano, tak to Kishimoto (autor Naruta) bohužel nijak neřešil. Všechna jeho jutsu zcela jistě nebyla od Uzumaki, třeba rasengan atd. Smiling
Jestli narážíš na znak červené spirály, kterou nosí ninjové z Listové na ochranných vestách, tak ten je na památku spojenectví s Vířivou. Vířivá vesnice dříve existovala.

.Seznam FF, Poslední FF: Šampioni těžké váhy | Na kočku a na myš | Rozkaz zněl jasně | Bohům padají z talířů drobky
. • V noci jsou všechny kočky černé.
.Some days, some nights...

Obrázek uživatele Inuki
Vložil Inuki, Ne, 2012-08-12 10:48 | Ninja už: 4322 dní, Příspěvků: 164 | Autor je: Prostý občan

Nejlepší je klan Inzuka pak uzumaki a pak uchiha Laughing out loud


Shippuden: 44, 54, 71, 90, 162, 171, 175, 197, 206, 215, 216, 235 Smiling

Naruto OVA 2011 also has.

Obrázek uživatele jirkazagalski02
Vložil jirkazagalski02, Čt, 2013-04-04 20:47 | Ninja už: 4189 dní, Příspěvků: 51 | Autor je: Recepční v lázních

ne nejlepší je aburame!!!!!!!!!! word='shino is best';animace='0';druh='44';

 

Přihlášení

 
 

Kalendář akcí