manga_preview
Tlumočení 33

NFFORPG - Kirigakure no Sato
Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičení k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?

Volných míst: 1Vrchní velitelTým Katsuo

Velitel

Oinini
Základní pilíře Kirigakure no sato. Standardní jednotky jsou zde od toho, aby plnily mise všech druhů a zajišťovaly tak prosperitu vesnice. Od drobných úkolů jako výpomoc obdchodníkům až po stratigické vojenské operace. To vše je jejich práce.

Volných míst: 0


.

Tým A

Sensei

Studenti

Tým B

Sensei

Studenti

Tým C

Sensei

Studenti


Tým D

Sensei

Studenti


Tým G

Sensei

Studenti

Zmražené postavy:
Aktuality, sdělení:


1.5.2018 – Mega update, tak ho máte zabalenej xD

3.5.2018
- Založena kolonka „Významné osobnosti místnosti“
- Počty misí aktualizovány Smiling (nakonec asi tolik konzultací potřeba nebude, vymyslel sem to jinak Laughing out loud )


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, St, 2019-03-20 20:02 | Ninja už: 2154 dní, Příspěvků: 598 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Satsuki Min, tým D

Jejich malé pošťuchování jí začalo celkem i bavit, nebýt sensei, která si je zavolala na zpátek. Cestou ještě vyzvedli Ieyasua a vydali se vstříc svému dalšímu osudu. Naštěstí to nebylo nic složitého, prostě měli něco někde vyhrabat k jídlo a přinést sem. Trochu jí zmátl Yuri, který se rozhodl jít rozdělat oheň. O tom nebylo nic řečeno, ale nápad to nebyl špatný. Ovšem nápad, který byl špatný, měl Ieayasu. S oznámením, že není tak zcela botanik a jeho víra, že je neotráví, nebyla zcela přesvědčivá. Takže tu zbyl Kaiju a ona. Povytáhla tázavě na chalpce obočí. Vážně bylo od nich moudré nechat jí něco ulovit apod? Nikdy nic takového nedělala, avšak všechno bylo jednou poprvé v životě. Vydala se k té části pláže, kde s Yurim trénovali. Přeci používal ohnivou techniku, něco se muselo lehce uvařit a u toho umřít. Jak to tam tak procházela, její smysluplná hypotéza byla špatná. Kopla naštvaně do písku a kráčela dál po pobřeží. Ještě nakonec bude rybařit. Povzdechla si a našla si nějaký hezký kámen, kam by si mohla pohodlně, jak jen na kameni to jde, sednout, ale ještě předtím vzala ze země klacek. Na kameni si z brašničky vytáhla provaz a udělala si improvizační prut a pustila se do svého pokusu o rybaření. Už teď věděla, jak je to velmi "napínavé" a "vzrušující".

Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Út, 2019-03-19 12:19 | Ninja už: 1787 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Večeře v Pokoji
Riri si připadala hloupě. Měli přeci jen pravdu. Přesto si však dala čas a dvě minuty poslouchala své společníky jestli to s nima neklepne, až pak se pustila do nudlí. Během jídla poslouchala debatu mezi Yuujirem a Sayou. Dojedla až potom co Saya vyrazila ven.
”Sensei a co malí noční výlet po klášterních střechách? Poznat zkratky, kde je střecha schůdná, kde se rozpadá, odkud se dá tiše pozorovat dení činnost kněžek a tak.”
Dodá s křížkem po debatě Riri doufaje, že alespoň jedna její myšlenka není zcela mimo mísu.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-03-12 20:31 | Ninja už: 3836 dní, Příspěvků: 614 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám -> hostinský pokoj

Saya se zadívala upřeně na Yuujira, když jejich myšlenkové pochody smetl ze stolu nebo hůř, tvářil se víc než nespokojeně. Očividně mu povrchní dívčí štěbetání nepůsobilo radost, ani z toho neměl legraci. A ani to nedokázal zcela ignorovat. To bylo zajímavé. Jakmile však souhlasil s jejím návrhem, naklonila hlavu ke straně a zářivě se na Yuujira usmála. Nebyl to sice zcela upřímný úsměv, ale že s ní souhlasil ji opravdu potěšilo. Více, než by kdy čekala, že ji nějaký muž potěší.
"To zní skvěle," přisvědčila na Yuujirův plán, odložila třetí špejli, kterou akorát dojedla a zdvihla se od stolu.
"Když mě omluvíte, teď bych šla ven. Už jsem najedená," oznámila Yuujirovi s Riri a zamířila k posuvným dveřím, jimiž vyšla ven. Pohledem přejela po menším prostranství, které zaplňovala úhledně opečovávaná zeleň se stejně pečlivě udržovanou cestičkou a zamířila k jednomu z nízkých stromků, U něj se poté zastavila a sehla ke keříku, který rostl hned pod ním. Několik vrchních lístků z něj utrhla a schovala do plátěného sáčku, co vylovila z kapsy. Poté přešla zase o kousek dál ke stejnému keříku a opět z něj odtrhla několik lístků. Nepřestávala si přitom však nové okolí stále prohlížet.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2019-03-08 15:09 | Ninja už: 4271 dní, Příspěvků: 1852 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžka a démon

Mikayo si nad podivným rozhovorem jejích žáků povzdychla. „Rozmístíme se okolo Seimori-sama, abychom mohli hlídat všechny potenciální směry útoků,“ sdělila jim a sama zaujala své místo vpravo od kněžky, mezitímco ta tančila velmi složitý tanec a cinkala u něho zvláštním žezlem s třísněmi a rolničkami.
To však na tom všem nebylo nejzajímavější. Okolo dívky se začal tvořit modře zářící kruh plný různých obrazců, které pulzovali v závislosti na kněžčiných pohybech.
Celé to byla velmi působící podívaná, ale modrovláska si jí vlastně ani moc nevšímala. Potřebovala hlídat okolí.

Kněžské únosy

„Co nosí na sobě?“ povytáhl obočí Yuujiro. Sayin názor byl tak zvláštní, že ho donutil zastavit hůlky s rýží na půl cesty k ústům. Vlastně nestihl nic říct, než se ozvala Riri. To mu stekla kapka po čele. „Zbavit se nás tak brzo?“
Jeho pozornost znovu strhla Saya a na čele se objevila další kapka. Musel si odkašlat. Konečně ho také nechali mluvit. „Takže zaprvý, silně pochybuju, že by si nás sem zavolali a pak hned první večer otrávili. Za druhý se říká přehršel. Za třetí unášet chrámový kněžky kvůli prodeji na černej trh je trochu o kejhák, není lepší sbírat holky, co prostě nemaj domov? I když v jednom máš pravdu, panny bejvaj dražší, když už to chceš takhle podrobně. A za čtvrtý, volavka?“ povytáhl jedno obočí a skepticky se na modrovlásku zahleděl.
„Nápad je to dobrej, ale myslím, že bych měl bejt proti. Na druhou stranu tak můžem vylákat případnýho komplice. Takže,“ zamyslel se a zahleděl se ke stropu. „Nejdřív se zítra podíváme, co maj ty unesený holky společnýho, abys věděla, jak máš působit. Pak ti seženu ten obleček.“

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Yui zavrtěla hlavou. „To rozhodně nyení dobrý,“ vynadala mu a vzhlédla k Rině. „Určitě si to pamatujete, nyo tak!“ vyhrkla prosebně a pomohla mladíka dostat na místo, které Makura připravila. „Nyo tak, Tanyami, to bude dobrý,“ dušovala se, držíc ho za ruku.
Tsuki mezitím vyskočila na lůžko a očichala ránu. „Škoda, že moje sliny nyeléčí,“ zamyslela se.
„Nyeléčí?“ zamrkala Yui. „Nyak tě to napadlo?“
Kotě vzhlédlo ke své paničce a zarazilo se. „N-nyevím,“ pípla překvapeně. „Nyajednou jsem měla pocit, že kočičí sliny léčí,“ odpověděla. „Nyevím proč…“

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, St, 2019-03-06 17:40 | Ninja už: 2328 dní, Příspěvků: 1252 | Autor je: Recepční v lázních

Yuri Gateba
Tím D
Ostrov

Tréning na ostrie noža, deň 3.

Sledoval som ako trénuje Satsuki. Bolo vidieť, že odkedy sme sa stretli po prvýkrát obaja sme sa dosť zlepšili. Ani jeden ale nechcel zaostať za tým druhým. Trochu som sa rukou prehrabal v piesku. Nad vetou Satsuki som sa len usmial. Sensei nám v tom povedala, aby sme sa vrátili.
,,Možno nabudúce," povedal som Satsuki a smeroval som späť do srdca ostrova, ale všimol som si, že Ieyasu stále trénuje.
,,Ieyasu, poď, ideme späť," zakričal som naňho. Všetci sme smerovali do kempu. Ieyasu sa ponúkol, že pôjde nazbierať nejaké huby, alebo bylinky. Aj keď som si bol istý, že by som nás určite neotrávil, nešiel som s ním. Botanika bola skôr Satsukiina parketa. Nechal som na nich nech sa rozhodnú a ja som išiel za Kaijuom.
,,Hej, započul som ten boj, len som ti chcel dať malú radu: Nenechaj sa vyprovokovať. Jasné, hnev ti môže niekedy pomôcť, ale musíš pri tom vždy používať hlavu. Ja som to raz nespravil a stratil som nohu a senseia," povedal som mu a potom som iba kývol hlavou a odišiel do kempu. Vedel som, že asi budeme potrebovať oheň, ale moje pľúca neboli úplne v najlepšom poriadku a potreboval som aj trochu zregenerovať chakru, takže som sa oheň chystal založiť starým dobrým trením. Našiel som dva klacky, ktoré boli suché a vhodné na túto úlohu. Dlho som nezakladal oheň takto ručne, ale precvičovať si to je vždy vhodné. Človek nikdy nevie, kedy nebude môcť použiť katon. Chvíľu to trvalo a dal som si medzitým aj pauzu. Nakoniec som ale dosiahol iskry a oheň bol na svete. Priložil som ešte trochu dreva aby som ho udržal. Nejaké drevo sa nám ešte zvýšilo z minula. Dal som si dole bundu a tričko a položil ich na chvíľu nad plameň aby som ich osušil od potu. Zatiaľ čo sa sušili som si prisadol ku ohňu. Zatiaľ som nevyťahoval žiadne jedlo a čakal na Ieyasua.

Subscribe to PewDiePie

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Pá, 2019-03-01 17:22 | Ninja už: 877 dní, Příspěvků: 48 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D

Vlhký mořský vzduch ho pálil v nose – neměl mořskou vodu, i přes její nepopiratelné blahodárné účinky, rád. Měl dosti mizernou náladu, poněvadž se mu jeho úkol příliš nedařil za použití standardních postupů, na které byl zvyklý. K tomu všemu ho ještě každou chvíli zahalila horká vodní pára od cvičícího dua Yuri–Satsuki. Když ho nepříjemně teplý vodní opar „praštil“ do obličeje už potřetí, naštvaně zavrčel a zakryl si podrážděné oči chemickými brýlemi.
Jakmile odpoutal svou pozornost od dvojice geninů, ohlédl se ještě krátce po menší šarvátce sensei a Kaijua. Bylo evidentní, že si s jeho kolegou Mia jen hrála, ale medikovi nedocházely souvislosti, protože se držel v uctivé vzdálenosti a z jejich rozhovoru slyšel pouze útržky.
Zavrtěl hlavou a jal se soustředit znovu na svůj úkol. Vyhrnul si rukávy z nehořlavé látky až po lokty a vnořil ruce ještě hlouběji pod nestálou mořskou hladinu. „Soustřeď se, soustřeď se...“ napomínal sám sebe. Cítil, jak mu z rukou uniká nepatrné množství chakry. Tentokráte se však nesnažil vodu chakrou obklopit a uzavřít ji tak v pomyslné „bublině“.
Zničehonic to ucítil. Nevěděl, co to bylo. Možná chvění chaoticky se pohybujících molekul vody, možná chvění chakry, která mezi nimi proplouvala. Byl to skvělý pocit. Prudce zvedl dlaně k obličeji a zadíval se malou vodní kuličku mající v diametru zhruba pět centimetrů. Do obřího vodního draka to sice mělo daleko, medik však byl s výsledkem spokojený.
Celý fascinován úspěchem málem přeslechl Yuriho, který mu říkal, aby se vrátil na břeh. Ieyasu si odkryl brýle z očí a ledabyle si je pověsil kolem krku. Pak vyběhl z vody na břeh za zbytkem týmu D.
Yuri se Satsuki byly oba znatelně zpocení od horké vodní páry a Kaiju měl po pádu do křoví na těle množství malých oděrek a škrábanců. Jenom sensei vypadala spokojená a v dobré náladě, když jim dávala volno.
„Botanika sice není moje nejoblíbenější vědní disciplína, ale věřím, že váš přinejmenším neotrávím. Půjdu se podívat do lesa po nějakých houbách, bobulích a tak. Jestli mi chcete někdo pomoct, prosím, poslužte si. Pokud ne, uvidíme se v táboře.“ S těmito slovy se vydal směrem do hustého lesa.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Pá, 2019-02-22 00:22 | Ninja už: 4051 dní, Příspěvků: 3167 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Neznámý ostrov
Na Tanamiho poznámku Renjiro nic neřekl a jen se zahleděl na jeho obvaz. Bylo jasné, že si jím mladík vypomohl sám, a že to rozhodně dobré nebylo, soudě podle jeho výrazu, když ho do rány Rina dloubla prstem.
„Ne, to neumíme...“ odvětil mladé ženě soustředěně a pomohl Tanamimu lehnout si na místo, které mu tam Makura udělala.
Když mu pomalu odkryl obvaz, zamračil se. Tohle nebylo žádné povrchové škrábnutí nebo pořezání, které by vyřešilo jednoduché šití a desinfekční mast.
„Ať už si pamatujete sebemíň, Rino-san, určitě to bude víc než známe my... Prosím, zkusila byste mu pomoct?“ obrátil se na ženu bělovlásek s vážným a zároveň prosebným výrazem ve tváři. Kdo ví, kolik krve Tanami už ztratil. Vypadal, že se při vědomí drží pouze silou vůle.


Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Čt, 2019-02-21 18:21 | Ninja už: 2137 dní, Příspěvků: 347 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože

-Den třetí
Mia Sashikizu
Satsuki s Yurim se na břehu pošťuchovali,Ieyasu si hrál s vodou a Kaiju se válel na zemi.Její technice se mu nepodařilo uhnout, a proto opět skončil v prachu."K čemu ti je rychlost,když ji nedokážeš použít."Povzdechla si Mia a opět zaujala postoj.Ještě nějakou chvíli spolu bojovali,než stříbrnovláska opět tleska rukama a ozvalo se "Fuuton: Reppushou!".Tentokrát však vlna zasáhla mladíka témeř z absolutní blízkosti a poslala ho do blízkého křoví."Nono..."Ozvala se Mia,když uviděla mladíkův obličej."Myslela jsem ,že už jsi pochopil,že nepřítel bude hrát nefér.Jsme shinobi...vrážíme nože do zad,plížíme se ve stínech a podřezáváme krky ve spánku,házíme jedy do číší a využíváme každý špinavý trik,který se nám namane.I když nepoužíváš ninjutsu nebo genjutsu,můžeš jednou takovou technikou umřít.Musíš se s tím naučit počítat."
Po jejím monologu otevřela Mia oči a se zkřiveným obličejem zamrkala do světla slunce."Pokračovat budem po obědě,tak zatím popřemýšlej,co sis z tohodle nerovného souboje vzal.Hej vy dva!Přestaňte se tam tak křenit!Vemte Ieasua a doklusejte sem.Taaaakže doufám,že jste vydali ze sebe to nejlepší no uvidíme.Teď máte chvíli volno na sehnání nečeho k snědku.Běžte lovit,rybařit,sbírat...cokoliv půjde,ale vyhněte se bažinám a neberte to u čeho si nejste jistý,co to je.Všechno pak přineste sem na pláž.Rozchod!"


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Čt, 2019-02-21 13:55 | Ninja už: 3836 dní, Příspěvků: 614 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám -> hostinský pokoj

Naklonila hlavu tázavě k rameni, když Riri položila zásadní otázku a zůstala na černovlásku chvíli tiše zírat, zatímco žvýkala svůj kus masa. Jakmile měla špejli prázdnou, odložila ji na talířek a zcela suveréně se natáhla po dívčině misce. Vzala si ji, přitáhla k obličeji a jemně přivoněla k horkým nudlím. Nakonec podala misku zpátky Riri a bez dalšího zájmu sáhla po druhé špejli, k níž rovněž přičichla jako napoprvé.
"Z 90 procent jim nic není," oznámila teprve poté svůj názor na nudle.
"Pravděpodobně nebude nic z tohoh jídla otrávené. Zbavit se nás tak rychle a ještě za zdmi chrámu by bylo příliš nápadné," usoudila, zatímco pokračovala v jídle.
"Ale být obětí není špatný nápad," pokývla zlehka hlavou a zaměřila se pohledem na Yuujira.
"Převléknu se za zdejší kněžku a udělám volavku, jestli se únosce ukáže. Co vy na to, Yuujiro-sensei?" zamrkala na něj, načež sjela pohledem ke svým prsům.
"Sice tímhle zrovna moc neoplývám," nadzdvihla si je dlaněmi a přirazila k sobě ve snaze najít tam alespoň nějaká, "ale v tom jejich oblečku budu určitě roztomilá," pustila je zase zpátky a s ukázáním na svůj obličej se sladce zaculila.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Út, 2019-02-19 08:37 | Ninja už: 1787 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Večeře v Pokoji

Riri se posadí a s chutí se chce pustit do večeře. Zastaví se však, když začne Saya mluvit a bedlivě ji poslouchá. Zdá se mě to, nebo to první co jí vždycky napadne, je nějak spojené s úchylama. Riri nechala Sayu dokončit svůj monolog, než ji odpověděla. ”Důvodů je teoreticky až přehrše. Prvně budeme muset najít nějaká vodítka a až pak vyvádět závěry. Nejspíš tu něco bude v nepořádku.” Riri gestikuolativně máchne rukou nad plným stolem. “Například pokud by tohle jídlo bylo otrávené, tak víme, že průšvih je blíž než jsme si mysleli.” Gesto rukou dokončí úchopem misky s nudlema. Vezme hůlky, nabere nudle, ale zarazí se, než si je strčí dopusy. Podívá se po své skupině. ”Fantazíruju moc, když se bojím jestli to jídlo není otrávené?”
Riri se rozhlédne po svém týmu, jestli začnou jíst. Drží si svou misku s nudlema a vyčkává.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Po, 2019-02-18 18:10 | Ninja už: 2154 dní, Příspěvků: 598 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tenshi Wakiya, tým A

Dívka následovala skupinku pořád s chmury na obličeji. Když byla smutná či naštvaná, dokázala v oné náladě setrvat pěknou řádku minut. Jakmile skupinka zastavila, Tenshi pokračovala dál. Až po pár krocích jí došlo, že vlastně zastavili. Otočila se na podpatku a rychle docupitala ke skupině, přičemž se tvářila, jako by se vůbec nic nestalo. Natáhla ruku, aby si mohla pohladit Bunchana.
"Bojovat? Já ti nevím, nějak na to nemám náladu." pousmála se a dál spokojeně drbala prasátko Byla pravda, že na dělání jehelníčku z nepřátel zrovna neměla náladu, avšak kdyby šlo do tuhého, hecnula by se. Ovšem musela vzpomínat, jak byla zastavena, mohlo by se jí to přihodit i teď. Zatřepotala hlavou, aby zahnala zlé myšlenky. Má si věřit, a tak si věřit bude! Nebyla žádná slabá holka, byla silným ninjou a tím také zůstane. Narovnala se do své plné výšky.
"Ale udělat si jehelníček z někoho by nebylo naškodu, že?" pronesla o mnoho více energeticky.

Satsuki Min, tým D

"Myslíš z toho chatrného plamínku?" nepřestávala si prohlížet své nehty. Zde šlo totiž o hrdost a pořádné vyhecování toho druhého. Musela uznat, že oběma se to dařilo velmi dobře. Založila se ruce na prsou a pozorovala pokusy svého rivala. Povšimnula si přerušené techniky, ale nehodlala to nijak komentovat. Chtěla mu dát nějakou šanci na pochlubení se. Musela uznat, i když samozřejmě nerada, že mu to začínalo čím dál tím více jít, ovšem nehodlala zůstávat pozadu a také se pustila do díla. Nijak své pokusy nezvětšovala, spíše se snažila o to, aby je udržela co nejdéle. Nebyla zvyklá zůstávat tak často bez dechu, tudíž se jí zatočila hlava. Promnula si spánky a přitom se zhluboka nadechla. Když koukla na Yuriho, no, měl v tu chvíli na starost svůj zadek. Povytáhla tázavě obočí. Nechápala, proč začal zkoumat svůj zadek, ale to nebylo v tuhle chvíli hlavní. Sensei se pustila do sestřičky Kaijua. Kaiju na to reagoval tím, že si sundal z nohou závaží, logické. Stát proti sensei a sundat si záváží, tak krásných příležitostí, jak sejmout prcka se jí naskytlo. Sice po sundání závaží byl rychlejší, ale proti sensei...pokusit se o zázrak mohl. A gtaké mohl tohle použit proti dikobrazovi a hned by jim ten stupidní souboj urychlil. Sat protočila oči v sloup a koukla na Yuriho, který opět se pustil do tréninku. Dívka se také vydala na pokus. Nebyl to nejhorší pokus, ale ani nejlepší. I když pro ni skoro nebylo nic dokonalé, jen její nehty.
"Řekla bych, abychom to zkusili, ale myslím, že sensei by pak neměla k nám velké sympatie. Víš, co myslím, že?" pousmála se, ano pousmála, na svého kolegu.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, So, 2019-02-16 21:46 | Ninja už: 3836 dní, Příspěvků: 614 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Modrovláska věnovala senseiovi sladký úsměv, když jí povolil výlet na zahradu. Poslušně však vyčkala nejprve na večeři, která byla opravdu bohatá.
Pohodlně se usadila na zem ke stolku přecpanému různým druhem jídla a pátravě po něm přejela pohledem. Nakonec se natáhla pro jednu ze špejlí, decentně k osmaženému kousku přivoněla a nakonec se do něj zakousla.
"Kolik myslíte, že existuje důvodů pro mizení takovýchto dívek, Yuujiro-sensei?" položila nakonec trochu zvláštní otázku, když zabodla modré oči do senseie.
"Rozhodně jich bude spousta. Lidé mají různé důvody, proč mizí. Nebo proč někoho nechávají zmizet. Jaké důvody k tomu ale mohou vést zrovna u kněžek?" přitiskla si ukazováček pod spodní ret a zamyšleně naklonila hlavu do strany.
"Když vezmeme v úvahu, že zde žije spousta mladých žen a s tím, co nosí na sobě, úplně se nabízí myšlenka, že je někdo unáší pro nějaké zvrhlé choutky. Protože nevinné, bezbranné dívky jsou přeci ideální cíl v takovém případě," rozjímala nad možnostmi.
"Pak by tu patrně musela být celá tlupa takových, co to dělají a musí v tom být opravdu dobří, když zatím nikdo nic nezjistil. Unést kněžky, co mají přesně daný denní harmonogram přeci nemůže zůstat tak snano bez jediného svědectví," stočila úkosem pohled k Riri.
"To zase svádí jednoho k tomu, aby si myslel, že musí mít ve zdech chrámu nějaké komplice," naklonila hlavu pomalu na druhou stranu a svraštila obočí, jako by urputně přemýšlela nad dalšími možnostmi. Ve skutečnosti ji však už od samého počátku napadalo hned několik možností, jaký osud ty nebohé dívky mohl potkat.
"Dost možná je někdo unáší kvůli jejich krvi. Existují přeci i takoví podivíni, kteří obětovávají nevinné lidi z různě hloupých důvodů," usadila se nakonec opět rovně a pokrčila rameny.
"Nebo tenhle chrám není v takovém pořádku, jak se tváří," dodala, než pokračovala v jídle a na krátkou chvíli tak zase utichla.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2019-02-16 21:31 | Ninja už: 4271 dní, Příspěvků: 1852 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžské únosy

Yuujiro si musel povzdychnout. Saya očividně moc ráda provokovala. „Nechrápu vůbec, Sayo-chan,“ odvětil jí trpělivě. Pak se mezi dívkami spustila rychlá výměna názorů.
I když poslouchal, dělal, že tam není, a začal si kontrolovat vybavení. Vzhlédl, až když ho modrovláska znovu oslovila.
„Nemyslím si, že bude vadit, když si prohlídneš zahradu. Jen netrajdej do jiných místností. A běž až po večeři. Nebylo by slušné, kdybys propásla jejich pohoštění.“ Další pohled věnoval Riri. „Začneme večeří a u tý se poradíme.“
Čtvrthodina utekla jako voda a stolek v místnosti byl záhy zaplněn hromadou jídla. Hlavní kněžka byla týmu z Kiri očividně opravdu vděčná.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-02-14 00:34 | Ninja už: 1655 dní, Příspěvků: 527 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tým G: Ztracený ostrov

"Tanami?" vyhrkla Makura a vytřeštila na mladíka oči. Úplně na mladého kuchaře zapoměla, ale to že byl tady znamenalo, že nebyli jediní, kdo přežil ztroskotání. Oproti svým kolegům však zůstala sedět a vše jen sledovala.
"Jsem dobrej... ," vydechl slabým hlasem, když ho Renjiro podepřel a obdařil ho mdlým usměvem.
"Vy ho znáte?" Rozzářila se Rina, došla k mladíkovi a zahleděla se mu na prosakující obvaz.
"To vypadá vážně," pronesla přehnaně hodnotícím tónem a píchla do obvazu prstem. Tanami sebou jen cuknul a do tlumeně zaúpěl.
"Doufám, že umíte léčit, protože já nevím, jestli si na to ještě vzpomenu," zahledéla se na Renjira s Yui. Makura se mezi tím vyhoupla z křesla, tak že prvně sundala Tsuki a jala se připravit místo, kde by se zraněný Tanami mohl natáhnout. Zvláštnost celé situace zahnala Makuřin strach stranou. Bylo to, jako kdyby se v tu ránu přepnula do jiného módu, kde byl strach jen druhořadá záležitost.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, St, 2019-02-13 23:57 | Ninja už: 1154 dní, Příspěvků: 113 | Autor je: Prostý občan

Kaiju Hisayo
Team D
Ostrov

Kaiju zasáhl senseie do ruky, ale jen na chvíli. Proletěl kolem ní a ihned, jakmile se dotýkal země, se otočil a zaútočil znova. Ovšem všechny útoky bezúspěšně. Začínal stracet naději a chtěl to vzdát.
,,Arigato." pronesl Kaiju, když ho Mia pochválila. Po tomto proslovu zaútočil jen jednou a pak tam jen tak stál. Už se to chystal vzdát, když si ale vzpomněl na sestřičku a svůj slib k ní. Získal zpět své odhodlání. Podíval se na senseie a vyrazil na ní. Ovšem, teď měl překážku v cestě. Obří větrná vlna se a něj hnala a Kaijua nenapadlo, jak sejí vyhnout. Věděl že bude zle, když ho to zasáhne. Ale taky věděl, že se jí ani nestihne vyhnout. Zatímco tak jen tak stál a přemýšlel co udělá, vlna se blížila. Pořádně se na ni zadíval a zkoušel najít způsob, jak ji obejít. Ten ovšem nenašel a větrná vlna ho zasáhla. Vznesl se nad zem a pak zase zpět na zem, kde si sedl na zadek. Chvíli tam jen seděl a koukal na senseie. Snažil se přijít. A způsob, jak ji porazit. Po chvíli přišel na možnost. Ze zadku se přesunul. A jedno koleno a rukou si prohrabal písek. Jenže v to chvíli si uvědomil, že sensei má zavřený oči a tak od toho plánu upustil. Rozeběhl se na senseie. Útočil všelijak. Měl však jeden cíl. Porazit senseie.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2019-02-12 23:47 | Ninja už: 1655 dní, Příspěvků: 527 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým A

Země Pomerančů
Tako s Bunchanem důkladně místo prohledali, než se k nim připojil zbytek. Protože nic však nenasvědčovalo tomu, že by měli být přepadeni, zastrčil tuce do kapes a opřel se zády o jeden z mnoha sloupů torie.
"Živá duše tu byla naposledy včera kolem poledne," ohlásil Mikayo a očima sledoval hlavní kněžku mizící v budově. Tako ihned zaplašio myšlenku, že by jí tam následoval a zahleděl se raději na Chikage, která se začala modlit. Tako svou pozornost přesmětoval na Tenshi.
"Netvař se tak sklesle. Třeba na nás zaútočí ve druhé svatyni," pobaveně se uchechtl, jako kdyby byla dívka přesně kvůli tomu smutná a on jen odhalil její tajemství.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Út, 2019-02-12 20:03 | Ninja už: 4271 dní, Příspěvků: 1852 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
„Chrám? Něco probudili-nyan?“ zamrkala Yui, držíc stále Makuru, aby se tolik nebála. To, co Rina říkala, bylo vážně divné. Byla tu snad nějaká příšera z hlubin? Při té představě se zelenovláska otřásla.
Z děsivých výjevů o obrovském ještěrovi ničícím celá města ji vytrhla žena, která upozornila na dalšího návštěvníka. „T-tanyami!“ vyhrkla, když se špión odhalil. Protože držela Makuru, nestihla ho včas podepřít, ale o to se naštěstí postaral Renjiro. „O-oi, Tanyami, jsi v pořádku?“ přiskočila k němu.

Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Ne, 2019-02-10 17:55 | Ninja už: 1787 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Pokoje

Riri si pozdechla, ale nic Saye neodpověděla. Nechtěla rozdmíchávat problémy v týmu. Počkala až Sensei odpoví na otázku Saye, pak položí vlatní. Tohle zjevně nebude úkol typu vyhledej a znič, nebo braň. Vyšetřování bude nejspíš složitější.
”Bude nějaká porada co budeme dělat? Vyslýchat kněžky, jestli něco podezřelého neviděli? Budeme po nocích hlídat? Čím vlastně začneme?”

Obrázek uživatele Miki-san
Vložil Miki-san, So, 2019-02-09 23:47 | Ninja už: 741 dní, Příspěvků: 14 | Autor je: Recepční v lázních

Mikki Yuki
Tým C
Přístav - podezřelá osoba
Od Shinga-senseie se tým dověděl, že nic moc nového nevyzvěděl. Jak si senseie postěžoval Mikki sklonila hlavu a mírně se musela pousmát, věděla že se to nemá, ale tak jak to její sensei řekl ji přišlo v tu chvíli vtipný. Po chvilce zas zvedla hlavu s klidným výrazem a poslouchala dál.
Když se objevil červenovlasý mladík sledovala ho co provádí s těmi zámky. To dává celkem smysl. Kdyby byli těžko odmykatelný zloděje by mohli přichytit.,přemýšlela dívka nad těmi zámky. "To je sice dobře vědět, že zámky jsou lehce odmykatelný, ale pachatel si klíče mohl ukrást...",odmlčela se "...nebo o té zásilce věděl déle a ve v hoodnou chvíli si vypůjčil klíče a udělal si kopii." vložila se do toho, když jejich plachý člen týmu ukazoval ty jak se do zámku lehce dostal. Začala nad tím dost přemýšlet a uvažovat. Vyrušilo ji až představení se jejího kolegy z týmu. "Ráda tě poznávám Seiichi, já jsem Mikki Yuki", jeho úklon ji mírně zaskočil. "Ehm..v pohodě asi si k tomu útěku měl své důvody..v pohodě", mrknu na něj. Začala cítit něco špatného,ale nevěděla co to je. Po upozornění Funem obrátila zrak ke směru ke kterému ukazoval.
Nebylo vidět kdo to jde v dáli v přístavu a kolem něj je celkem pěkná mlha. Mladá Yuki sic nevěděla co je to zač, ale připravena ke všemu.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-02-05 21:56 | Ninja už: 3836 dní, Příspěvků: 614 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Saya přeskočila pohledem na černovlásku, když jí snad poprvé za celou dobu oslovila. A rovnou šlo o přesně mířenou výčitku.
"Co přesně máš na mysli? Mé přání, abychom tu k něčemu byli platní nebo poznámku o domově?" přiložila si ukazováček ke rtům a pohled stočila na okamžik ke stropu v náznaku významného zamyšlení. Nakonec pohlédla zpět na Riri a svěsila ruku zase dolů.
"Ne, vůbec ne," rozhodla s líbezným úsměvem na rtech. Ten však zmizel společně se Sayinou pozorností, když její oči zalétly ke dveřím pokoje.
"Myslíte, že se musíme zdržovat jen v tomhle pokoji, nebo můžeme i ven do zahrady, Yuujiro-sensei? Zdá se mi, že jsem tam viděla něco opravdu zajímavého," sepjala ruce za zády a na patě se otočila k jouninovi. S doširoka otevřenýma očima tak najednou připomínala více malou, nevinnou holčičku s culíky než kunoichi z Akademie.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Po, 2019-02-04 08:26 | Ninja už: 1787 dní, Příspěvků: 76 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Pokoje

Jít s týmem a dělat co ostatní, se ukázalo být v pořádku. Mlčet však bylo ještě lepší. Skupina je odvedena do jejich pokoje. Riri pozoruje Sayu, jak poděkuje muži, který je sem zavedl. Saya znovu pronese něco k senseiovy. Riri bez přemýšlení střelí otázku dřív, než stihne Sensei odpovědět. ”Sayo nepřišli ti nějaký věci cos tam plácla celkem nevhodný?” V jejím tónu byl okousavý otisk. Riri sama překvapená tím, jak se jí rozvázal jazyk ještě dodá. ”Nechci vyvolávat spory v týmu, ale ti mniši nás zavolali, páč potřebujou pomoc, ne aby poslouchali naše řeči.”
Jejda, od kdy sem takhle kousavá já. Ten tón nebyl to co by jsem sama chtěla. Mám se snad vrátit k mlčení? Pomyslela si Riri.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-02-03 17:27 | Ninja už: 4051 dní, Příspěvků: 3167 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Neznámý ostrov
„Něco probudili?“ hleděl na Rinu Renjiro zamyšleně s pootevřenými ústy. Co tím myslela? Znělo to totiž značně nadpřirozeně a to se mu vůbec nelíbilo. Ne že by na takové věci věřil, ale přece jen i to co ovládali oni by mnoho lidí označilo za nadpřirozené schopnosti a stejně to šlo. Mimo to vyprávěla minulost o mnohem podivnějších věcech...
Z myšlenek ho vytrhla bělovlásčina poznámka, věnovaná evidentně někomu šestému, a chlapec zpozorněl.
Na chakru ve svém nitru se už soustředil prakticky automaticky. Jediné co ovládl bylo, aby ji rovnou nesoustředil do svých rukou, které by se tak modře rozzářily, a rychle se otočil ke dveřím.
Na první pohled v nich nic nespatřil, na druhý už onu siluetu rozeznal. Ta po chvilce nabrala jasnějších kontur, dokud maskování nepřestalo působit úplně a ve dveřích se nezjevil mladý shinobi.
„Tanami!?“ vyvalil oči Renjiro a rychle ke chlapci přiskočil, aby ho zachytil. Jestli to bylo dobře nebo špatně, že Rině takhle odhalil, že ho zná a že je to vlastně jeho spojenec, v tu chvíli prostě řešit nezvládl, protože nad ním převládla starost o kamaráda.
„Oi, shikkari! (Oi, vydrž!) podepřel ho, než mohl mladík spadnout.


Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Ne, 2019-02-03 17:27 | Ninja už: 2137 dní, Příspěvků: 347 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože

-Den třetí
Mia Sashikizu
Stříbrnovláska rozprostřela svoji čakru a v duchu se pousmála,protože cítila,že zasáhla bolavé místo.Vnímala mladíkův hněv,jeho hluboký dech i změnu v jeho hlasu,když jí řekl,ať se dívá."Což se zavřenýma očima bude celkem fuška."Pomyslela si Mia.
Kaiju proti ní vyrazil,jako čertík z krabičky a zaútočil jí na obličej svou pravou pěstí."To už je o něco lepší."Pošeptala zblízka mladíkovi Mia,když tentokrát místo aby se vyhnula,ránu zastavila napřaženou dlaní.Potom ruku rychle stáhla a nechala Kaijua,aby se zbytkem kinetické energie pokračoval kolem ní dál."Hezké zrychlení na trochu závaží."Pomyslela si,když uhýbala dalšímu útoku,který okamžitě následoval.Souboj dále pokračoval v relativní tichosti,bez kousavých připomínek,jen za zvuků oddechování a nárazů končetin o končetiny."Překvapit nepřítele nově nabitou rychlostí je beze všeho efektivní."Pronesla pořád se zavřenýma očima Sršeň,když se na ni Kaiju znovu řítil."Shikashi.........uvidíme jak si poradíš se změnou na bojišti Fuuton: Reppushou!"Klepla rukama o sebe a ve vteřině se na mladíka hnala větrná vlna schopná porazit dospělého muže.


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, Ne, 2019-02-03 15:27 | Ninja už: 2328 dní, Příspěvků: 1252 | Autor je: Recepční v lázních

Yuri Gateba
Tím D
Ostrov

Tréning na ostrie noža

Sledoval som súboj Mii a Kaijua a spokojne som si pískal počas toho ako sa Ieyasu pokúšal udržať vodnú guľu vo vzduchu.
Dnes bude dobrý deň, pomyslel som si a v tom ma z môjho intenzívneho a náročného pískania vyrušila Sat. Jej vlna bola tiež dosť pekná. Trochu som sa zamračil, no o chvíľu na to som sa pousmial.
,,Prepáč, asi ti moja obrovská ohnivá guľa vypálila zreničky. Nuž, nevadí, som veľkorysý, preto to spravím ešte raz, možno pocítiš aspoň to teplo," odvetil som a otočil som sa naspäť k vode. Už som sa viac menej zotavil z predošlých pokusov. Teraz som sa ale rozhodol nespraviť guľu, ale iba čistý oheň pomocou Goukakyuu no Jutsu. Zložil som pečate a nahromadil chakru do pľúc. Nekašľal som sa teraz s jej formovaním. Z hlboka som sa nadýchol a potom to vypustil von. Obrovský plameň. Rozdiel medzi týmto a guľou bol ten, že plameň mi zostal pri ústach. Dáva to logiku, ale nedošlo mi, že sa to stane, preto som sa vyľakal a techniku prerušil. Nechcel som ale na sebe dať nič poznať. Iba som si trochu odkašľal a natiahol krk a tváril sa akoby sa nič nestalo. Potom som to skúsil znova. Chakru som nahromadil do pľúc a zhlboka som sa nadýchol a potom mi z úst vyšiel ďalší plameň. Mal tvar kužeľa, pri ústach bol menší, ale ako sa oddiaľoval tak sa aj zväčšoval. Horizontálne zvieral uhol približne 50 stupňov. Cítil som to teplo na tvári. Nastal ale ďalší problém. Plameň som mohol udržiavať iba dovtedy, kým som mal dych. Musel som to znova prerušiť. Najefektívnejšie by bolo ak by som sa na začiatku nadýchol, ale oheň vypúšťal pomalšie, tým by som vydržal dlhšie s rovnakým objemom vzduchu. Síce to uberie na sile, ale ak to spravím správne, oheň bude dostatočne silný a aj trvácny. Len treba aby tie dve hodnoty boli dokonalo vybalancované, tak ako by mali byť všetky veci. Preto som to spravil znova. Začiatočný proces bol rovnaký, no vydychoval som pomalšie. Bolo to ale až príliš pomaly. Oheň síce trval dlho, no bol oveľa menej teplý. Prestal som a zamyslel som sa.
Zaújmalo by ma, či by sa tá technika dala použiť aj druhým koncom, so zdvihnutým obočím som sa pozrel na svoje pozadie. Chvíľu som nad tým dumal, no potom som prišiel k záveru, že spraviť by sa to určite dalo, ale radšej to skúšať nebudem. Započul som senseiin boj s Kaijuom a že sensei spomenula jeho sestru.
Ajaj, toto dobre nedopadne, pomyslel som si keď som uvidel sivovlasú ženu so zavretými očami a Kaijua ako si dával dola závažie. Nevedel som ale pre koho. Pravdepodobne pre Kaijua. Potom som sa ďalej venoval svojmu tréningu. Zopakoval som proces a tentoraz to vyšlo. Oheň trval dobrých 11 sekúnd a bol aj dostatočne silný. Keď som to dokončil, pomaly vyprchal a zostal po ňom iba dym. Obrátil som sa na svojho tímového rivala ženského pohlavia.
,,Keď budeš tvrdo trénovať, možno sa ti raz podarí vlna, ktorá by zahasila takýto plameň," usmial som sa jej smerom.

Subscribe to PewDiePie

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, So, 2019-02-02 22:17 | Ninja už: 4271 dní, Příspěvků: 1852 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžka a démon

Mikayo se nenechala ukolébat zvuky drozda. Jednak si nedovolila polevit v ostražitosti a jednak ji dost bolely uši. Žena si povzdychla. Zvuky ptactva se používali, aby nepřátelé nepoznali, že je někdo spatřil. Jenže drozd v podání Tenshi byl naprosto jasný zvuk vydaný člověkem. Nakonec, alespoň dívka trénovala. Příště jí doporučí třeba sýčka. Ten se napodoboval dlaněmi a ne hlasivkami. Dívenka očividně neměla hudební sluch.
Nic nenasvědčovalo žádné pasti ani při průchodu torii. Zvuk byl nejčistší, jaký mohl být.
„Tohle se mi nelíbí,“ sdělila modrovláska svým studentům a prošla za kněžkami.
Svatyně byla malá budova s oltářem. Chikage zaujala místo před oltářem, dvakrát tleskla a začala se modlit. Ryouko si mezitím stoupla doprostřed prostranství a obrátila se na ninji. „Převleču se do obřadního roucha a vykonám první obřad,“ oznámila jim a zamířila k budově. Zanedlouho vyšla oděna v pestrobarevném oděvu a trsem rolniček v ruce. „Bude to trvat jen pár minut,“ usmála se.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Pá, 2019-02-01 20:05 | Ninja už: 1154 dní, Příspěvků: 113 | Autor je: Prostý občan

Kaiju Hisayo
Team D
Ostrov

Trénink na ostří nože.

Kaiju minul, což sám čekal. Věděl, že senseie netrefí, když sensei nebude chtít. Proto musel vymyslet plán, který sensei nebude čekat. Chvíli přemýšlel, než ho vyrušili slova sensei. Ty se snažil ignorovat, ale moc mu to nešlo. Proto se snažil jakkoliv ji zasáhnout. Jenže sensei se všemu vyhnul, ať zkoušel cokoliv.
,,Hi sensei." řekl Kaiju pro dalším proslovu od Mia-sensei. Zkusil zaútočit, jenže to dopadlo jako ostatní pokusy a ještě dostal Vlasáka přes obličej. Sice ho to moc nebolelo, ale překvapilo ho to a tak na chvíli zavrávoral. Chvíli ji sledoval a koukal po ní jedním okem, protože k ní stál bokem. Pak uslyšel něco o její sestře a jeho oko se zvětšilo. Teď ho měl otevřený dokořán a koukal na senseie. 'Zabiju ji, já ji zabiju.' řekl si bělovlásek v duchu.
,,Chcete vidět, jak se silnej? Ještě sem to nikomu neukázal. Ani své sestře. Ale máte to mít. Budete první." jen řekl a drepl si. Povolil si závaží na kotnících a nechal je tam ležet. Postavil se jí čelem a viděl, že má zavřené oči. Připravil se, jako kdyby měl běžet závod. Vyrazil, byl o něco málo rychlejší než předtím a objevil se rychleji před senseiem, před kterým napřahoval svoji pravačkou, mířící na obličej.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Pá, 2019-02-01 17:48 | Ninja už: 3836 dní, Příspěvků: 614 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Při otázce senseie mu oplatila delší pohled, namísto odpovědi však roztáhla ústa do širokého, šťastného úsměvu, čímž se na okamžik celá rozzářila. V jediné vteřině se přitom v jejím obličeji promítl výraz naprosté blaženosti, který stejně rychle zase v úsměvu zmizel a nakonec zmizel i úsměv, jak se jí vrátil běžný, nevzrušený výraz.
"Asi tak," hlesla na odpověď, než se opět na rozloučenou poklonila zdvořile nejvyšší kněžce a zamířila za mnichem vedoucím je pryč.
Při cestě přes zahradu se dlouze rozhlédla, zaujatá zdejší zelení i pečlivou úpravou. Očividně nepečovali tak úzkostně jen o útroby chrámu. Přinejmenším stejnou péči věnovali i vnějšku.
"Děkuji," poděkovala muži, jakmile je uvedl do jejich nového pokoje a po pár krocích se rozhlédla kolem.
"Jeden pokoj pro všechny... Chrápete hodně hlasitě, Yuujiro-sensei?" stočila své modré oči k senseiovi.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2019-02-01 16:06 | Ninja už: 4271 dní, Příspěvků: 1852 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžské únosy

Yuujiro Sakamoto
Sensei týmu B
Náhorní plošina
„Na co, sakra?“ šeptnul k Saye a věnoval jí pohled zpod přimhouřených očí.
Kněžka se neměla ke zvedání a tak zasáhl Masamune. „Jste po cestě jistě unavení,“ promluvil k trojici a pokynul jim ke dveřím. „Následujte mě.“
Zavedl je pečlivě opracovanou zahradou do jiné budovy, která byla obytnou částí chrámového sídla, a otevřel dveře do jednoho z mnoha prostorných pokojů. Uprostřed stál větší nízký stůl s různými kusy nádobí. „Zabydlete se. Do čtvrt hodiny vám přineseme něco k jídlu, abyste se po cestě nasytili,“ usmál se na ně.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-01-30 12:29 | Ninja už: 1655 dní, Příspěvků: 527 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Ztracený ostrov

Makura se celá roztřásla a kdyby nebylo Yui a Tsuki, nejspíš by vzala nohy na ramena. Takhle jen se zavřenýma očima čekala, než se zemětřesení přežene. Rina na druhou stranu vypadala jako malé dítě, které neví, co je to strach. Zemětřesení zkončilo tak nenadále, jako začalo a jediné co po něm zůstalo, byl vylitý čaj.
"Tak ten konožskej to zakempil před tím starým chrámem. Vypadalo to na nějakou archeologickoi expedici. Nějakou dobu tady byl klid, ale pak něco probudili a vod tý doby se to tu takhle třese. A jistě ste viděli ty divný mraky, jak se nad vostrovem houfujou do spirál, žejo?"
Rina se odmlčela a vážně pokývala hlavou. Najednou vstala, vzala z poličky další hrnek a nalila do něho čaj.
"Když už posloucháš, pojď si dát taky čaj," pravila mile ke dveřím, kde stála maskovaná postava. Maskovací technika všal nebyla uplně dokonalá, protože když člověk věděl, kam se podívat, mohl zahlédnout lehkou deformaci prostoru. Trvalo dobré tři vteřiny, než bylo maskování zrušeno a na světle se objevila známá, ač poměrně bledá, ttvář Tanamiho. Mladík ovšem nevypadal moc dobře. Oblečení měl celé potrhané a na boku měl zkrvavený, impovizovaný obvaz, který prosakoval. Rozhodně vypadal, že se drží na nohou z posledních sil. Neměl jich všal tolik, aby se déle udržel na nohou. Jako ve zpomaleném filmu se nahnul do strany, podlomili se mu kolena a on padal.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Út, 2019-01-29 23:09 | Ninja už: 2154 dní, Příspěvků: 598 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tenshi Wakiya, tým A

Svoji úlohu brala velmi vážně. Snažila se soustředit na svoji...hele,motýlek...misi. Nehodlala se vyrušit ničím, a další motýlek, jiným. Když se konečně dostali do míst, kde zadní skupinka nemohla vidět, využila Tenshi své drozdí schopnosti. Pravda, drozd zněl falešně a nejspíš ornitologům by plakalo srdce, ale byl to drozd, na pokraji smrti.
Jakmile byla zavolaná zpátky, chvíli přemýšlela nad tím, zda-li neudělala něco špatně, na druhou stranu Tako byl zkušenější, a tudíž měl vyšší šanci odhalit případné blížící nebezpečí, ale dívka měla divný pocit, že stejnak něco pokazila. Na tváři se jí objevily chmury. Chytla si popruh batohu a luku a zamyšleně šla po boku slečen.