manga_preview
Samurai 8 33

NFFORPG - Kirigakure no Sato
Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičení k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?Vrchní velitelTým Katsuo

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Velitel

OininiTým Yuurei

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Velitel

Oinini

Základní pilíře Kirigakure no sato. Standardní jednotky jsou zde od toho, aby plnily mise všech druhů a zajišťovaly tak prosperitu vesnice. Od drobných úkolů jako výpomoc obdchodníkům až po stratigické vojenské operace. To vše je jejich práce.


.

Tým A

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Tým B

Vypravěč - Stranx
Volných míst v týmu - 3-4
Kde tým hraje - Zatím není dáno.

Sensei

Studenti


Tým C

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým D

Vypravěč - theFilda4
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým G

Vypravěč - stan.com
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Zmražené postavy:
Aktuality, sdělení:


1.5.2018 – Mega update, tak ho máte zabalenej xD

5.5.2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-05-12 23:41 | Ninja už: 2436 dní, Příspěvků: 678 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Tako si poraženě povzdechl a chabě rozhodil rukama na důkaz, že vzdal jakýkoliv další odpor. Nemělo smysl jim to dále komplikovat, pokud opravdu stáli o to, aby se k nim přidal. Nakonec, oni budou ti, kteří budou litovat.
"No tak fajn," doplnit to i slovy a zamračil se, když Ryo vznesla výhrady proti alkoholu na tréninku, ale svou námitku spolkl. Byla to jen malicherná poznámka.
"Slibuju," pokrčil rameny na důkaz, že jemu to může být vlastně ukradené a pomalu vstal. Prozatím se rozhodl, že nebude tým zpomalovat. To, že on sám byl na samém dně, ještě neznamenalo, že tam nutně musel stáhnout i své okolí.

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Čt, 2021-05-13 12:46 | Ninja už: 481 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
severné cvičisko

Ani ho neprekvapilo že Mitsuo bol schopný vyblokovať jeho útok. Nikdy ho týmto útok skutočne neplánoval zasiahnuť. Chcel iba vedieť ako zareaguje Mitsuo, iba ho sledoval keď sa vzdialil. Musel sa pousmiať keď ho Mitsuo začal poučovať a pozrel sa mu do očí.
"Bol to zámer, aby si predvídal a vyblokoval môj útok" povedal a uchopil boken pevnejšie. Sám ani nevedel prečo mu to hovoril. "Keby si sa nechal zasiahnuť tak očividným útokom, môžeš my veriť že by som nestrácal s tebou čas" očko hodil na svoju opretú katanu. Bol tak vychovaný aby vyhľadával iba silnejších protivníkov ako bol on sám.
Nijak nezaváhal a prehodil si boken do pravej ruky aby jednoduchšie odrazil tyč než chytil boken obomi rukami. Svojím úderom mieril Mitsuovi na ľavé rameno.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, St, 2021-05-12 10:20 | Ninja už: 268 dní, Příspěvků: 13 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune
Cvičiště

Teprve když černovlásek konečně přestal zvracet se dívka odhodlala otočit zpátky. Ryo zrovna rozkládala své mokré šaty na trávu, zatímco Tako se pomalým tempem po všech čtyřech začal šourat pod jeden ze stromů opodál. Byl bledý jako mrtvola a podle všeho, co dívka ten den už viděla od toho možná neměl ani moc daleko. Přesto se musela usmát. Jestli někdo uměl probořit ledy, tak to byl právě Tako, byť o tom možná ani sám nevěděl. Do té doby totiž Ryo vystupovala pouze jako vypočítavá osoba, ale nyní to vypadalo, že je to na moment opravdu ona. Zelenovláska poté zakončila cvičení svým zhodnocením, načež navrhla, že můžou zbytek dokončit v lázních. Dívka tiše pokynula na souhlas. Její oči se při tom přesunuli na černovláska sedícího pod stromem.
"Ale pokud znovu spustí, uklízíte to vy."

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-05-12 09:49 | Ninja už: 1658 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
genjutsu svět

„Dokázal jsi to“, pravil nevýrazným tónem, „Mizukage i pán země Vody jsou po smrti.“ Deri Hamushi pracoval jakožto pravá ruka Mizukage v oblasti administrativy snad odnepaměti – nebo tak si to alespoň Ieyasu pamatoval.
„Vím,“ odvětil tiše medik a věnoval mu znepokojený pohled. Zelenovlasý mladík měl místo levé ruky nepravidelně tvarovaný pahýl, ze kterého tekla krev v galonech. Sekretář se i přes své smrtelné zranění stále usmíval a choval, jako by se nic nedělo.
„Vážně dobrá práce.“ Ieyasu se musel otočit a zamířit pohledem na zem, aby si výbuchem ustřelené mluvící hlavy všiml. Patřila jednomu ze strážných, které v největší budově Kirigakure no Sato pravidelně vídal. Hlava stejně jako Deri předstírala, že se nic neděje. „Akorát se mi teď celkem blbě chodí,“ přiznal strážný a odkutálel se pryč.
Přišla noc a náměstí se vylidnilo. Inkoustová tma zalila celou vesnici, výbuch zlikvidoval vedení. Těžce vzdechl a zadíval se k obloze. Pohled na zářící hvězdy ho vždy uklidňoval. Tentokrát se však neukázala ani jedna, jako by se jim všem hnusilo, co provedl.
Sklopil zrak zpět k zemi a smutně si povzdechl. Kamenné kostky, tvořící povrch náměstí se za ten krátký okamžik zvládly přetvořit v udusanou hlínu. Rozhlédl se kolem. Byl zpátky ve vesnici.
Zdála se být jiná. Všichni nemocní zmizeli, v opravených domech se svítilo a z jejich komínů se linuj táhlý, šedavý dým. Vůně kouře, zpěv ptáků, noční vánek – tolik vjemů. Proč ale ani jeden z nich nevnímal? Zdálo se mu, že ho opustily i jeho smysly, tedy kromě zraku.
Na prašné cestičce se rýsovala silueta, kterou dobře znal.
„Yuri-kun!“

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Út, 2021-05-11 20:20 | Ninja už: 667 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Severní cvičiště


Nečekal, že se Ren útoku vyhne, ale bylo to příjemné zjištění, že se dokázal takto rychle a efektivně vyhnout, i když zápas nebyl nějakým způsobem odstartován. Jeho obavy už pomalu začali mizet, ale jasně věděl, že rychlost prostě není v souboji vším, takže si úplně jistý být nemohl. Jeho protiútok byl také celkem zajímavý a vypadalo to, že Ren ani moc dlouho nemusel přemýšlet nad tím, co udělá. Něco takového ale Mitsuo očekával, takže jeho útok dokázal poměrně jednoduše zblokovat svou holí.
Po bloku uskočil o kousek dozadu, aby získal čas nad promyšlením jeho dalšího útoku. „To byl celkem pohotový úhyb, to musím uznat. Ale tvůj úder byl moc předvídatelný.” Začal Mitsuo poučovat Rena, jako by byl nějaký jeho učitel. Byl totiž zvyklý, že při jeho samostatných trénincích mu ten silnější říká, co udělal dobře a co špatně. A v tomto souboji se považoval Mitsuo za silnějšího. Když si promyslel, co udělá rozběhl se směrem k Renovi, kde využil svou výhodu ve vzdálenosti zbraně a holí mířil Renovi z pravý strany na jeho stehno.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Čt, 2021-05-13 12:38 | Ninja už: 1658 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Pěstitel rýže

Fumihiro Yarui
Tým Yuurei
molo

Jeden z maskovaných mužů – od pohledu podsaditý i přes plášť – se přikrčil k raněné dívce. Zpoza lněné perelíny vykoukly buclaté ruce v gumových rukavicích. Jakmile se dotkly krvácející rány, začaly vydávat již na první pohled uklidňující zelenkavou záři.
„Shousen no Jutsu,“ zašeptal oinin, soustředíce se na svou práci. Rozšklebené okraje kůže se k sobě ihned přiblížily a zpomalily tak výtok životně důležité tekutiny z Mikina těla.
„Postarám se o to, Yuurei–taichou,“ pročísl slovy napjatou situaci holohlavý shinobi s okrovými ornamenty na masce. Jako odpovědi se mu dostalo prosté „mhhmm“ a pokývnutí hlavou od vysokého, vyzáblého muže se zelenou maskou připomínající oni. Kostnatým prstem ukázal na Seiichiho: „Jakmile bude tvá kamarádka v pořádku, zamiřte do nemocnice. Měli by ji ještě prohlédnout,“
Prázdný pohled nefritově zelené škrabošky se stočil k zadýchanému Funovi. Fumihiro opatrně zalovil v kapse na vestě a předal chlapci zapečetěný svitek. Bez dalšího vysvětlování se vydal za svým kolegou zhodnotit situaci na molu. Tedy spíše na tom, co z něj zbylo.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Čt, 2021-05-06 19:07 | Ninja už: 5052 dní, Příspěvků: 2067 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Když byly šaty konečně vyprané, rozložila je na trávu a se zarudlými tvářemi se podívala na mladíka. Měla na sobě tílko a kraťasy. „Stojí,“ obrátila se k mladíkovi. „Tako, máš bod. Nachytal jsi mě na švestkách,“ přiznala mu. „Přesto bych uvítala, kdybys příště na trénink přišel střízlivý. Ena taky nebyla tak marná. Měla dost rozumu na to, aby se ti v takovým stavu nepletla pod nohy,“ postavila se a povzdychla si. „Vzhledem k tomu, že jsem velmi nalehko a začíná mi být fakt zima, navrhuju zbytek tréninku dodělat v lázních. Co vy na to?“


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Pá, 2021-04-30 15:22 | Ninja už: 2436 dní, Příspěvků: 678 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Tako se po čtyrech odšoural kousek dál od místa, kde zvracel a tam se opřel zády o strom. Byl ve tváři celý bledý, promočený od vodních klonů, točila se mu hlava a bylo mu špatně, ale alkoholové opojení pomalu ustupovalo do pozadí.
"Já vás varoval," zašklebil se, jako raněný voják co pronáší poslední vtip před smrtí. Tohle bylo naprosto absurdní.
"Stojí vám to za to?" optal se opět tím sebekritickým tónem, kterým, jako by se vysmíval své vlastní existenci. Nebyl dobrý doktor, shinobi a ani člověk. Nechápal, proč o něho stojí zrovna speciální jednotky.

Obrázek uživatele Shiraishi
Vložil Shiraishi, So, 2021-04-24 20:28 | Ninja už: 2065 dní, Příspěvků: 102 | Autor je: Pěstitel rýže

Seiichi Oshitari
Tým C
Mólo

Podopieral správcu a stále rovnako rýchlo postupoval za Funom. Už z diaľky si všimol troch maskovaných osôb a naznačil Isamuovi aby na malú chvíľu zastavili. Chcel si byť istý že neohrozia správcu. Skúmal Funove správanie a zvažoval čo bude najlepšie urobiť. Keď očividne Fun začal niečo tým osobám hovoriť zas sa dal do kroku. Vedel že Fun v nich očividne nevidí nepriateľov a tak bol pokojný. Zastavili sa pri Miki a sám Seiichi šiel bližšie ku Funovi. "V poriadku Fune?" musel sa ho opýtať. Pohľadom ale stále pozoroval osoby pred sebou.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, So, 2021-04-24 16:02 | Ninja už: 1775 dní, Příspěvků: 128 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Fun Kotoshi
Tým C
Pach krve a spáleného dřeva

Maskovaní lidé se zastavili tak akorát, aby si je Fun dokázal pomocí své techniky prohlédnout. Skoro jako by o jeho schopnostech věděli.
Pár vteřin nejistě zvažoval možnosti, ale pak se rozhodl, že to nemohou být nepřátelé. Kdyby patřili k tomu samurajovi, jejich cílem by nebyla Miki a kdyby chtěli zabít Funa, bylo by to o dost snazší v situaci, kdy by zrovna nesl na rameni váhu navíc a neměl volné ruce. Šetrně tedy položil svou zraněnou společnici na řídkou trávu a zaposlouchal se v očekávání, že zaslechne kroky Isamua a Seiichiho.
“Nevím kolik je útočníků. Náš sensei s nimi bojoval od chvíle, co zranili správce skladu. Uvnitř,” rukou ukázal směrem k hořící hromadě dřeva zakryté hustým kouřem, “nás zastavil jeden z nich v samurajské zbroji a požadoval vydání zraněného správce. Unikli jsme jen tak tak a další dva mí společníci by tu měli být každou chvíli i se zraněným mužem.” Hned poté, co na maskované oininy vychrlil informace, se Fun znovu hlasitě rozkašlal. Jeho plíce ještě nebyly na tak dlouhým monolog, po nadýchání se kouře, připravené.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2021-04-22 23:57 | Ninja už: 4832 dní, Příspěvků: 3340 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
„Yosh!“ zamračil se s bojovným úsměvem Renjiro, když se Yui postavila vedle něho a připravila se k boji.
„Ikuzo! (Jdeme na to!) zapružil v kolenou a vyrazil vpřed, zatímco jeho pěsti vzpláli chakrou.
Aby toho muže dostatečně rozptýlil a dal Yui prostor mu sebrat tu helmu s rukavicí, musel bojovat agresivně!
„Shunshin no Jutsu!“ probleskl se kolem muže, aby na něho mohl zaútočit z opačného směru než Yui, načež použil Shunshin no Jutsu znovu, aby se dostal k němu, poskládal sedm pečetí, a napřáhl se.
„Daruma no Jutsu!“ natáhl se po muži oběma dlaněmi, ze kterých se na něho vyhrnula Renjirova chakra ve snaze ho celého obalit a uzavřít v chakrové kopuli, která by mu okamžitě sebrala veškerou pohybobou energii.


Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2021-04-21 23:30 | Ninja už: 5052 dní, Příspěvků: 2067 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Zaúpěla a rozhlédla se okolo sebe. Ten hluk, to dunění… Musely to být ty sochy, které teď určitě naprosto dokonale ovládal. Měla strach! Jak tohle mohli porazit?
Někdo s ní zatřásl. Zaslechla jí známý hlas, ucítila známou vůni. Ten někdo byl Renjiro. Prudce sebou trhla a probrala se. Měl pravdu. Teď nebyl čas na to se bát. Museli ho zastavit. „Un!“ vyhrkla a postavila se vedle něho. „Jdeme, Serori-kun!“ souhlasila a složila pečetě. S tím se její zornice změnily na kočičí a na rukou jí vyrostly skleněné drápy.


Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Út, 2021-04-20 02:00 | Ninja už: 481 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
severné cvičisko

Musel sa pousmiať keď na neho Mitsuo zaútočil. K jeho prekvapeniu mu to urobilo radosť že Mitsuo očividne berie tréning vážne. Urobil iba pár krokov aby sa dostal s dosahu Mitsuovho útoku a pevnejšie uchopil boken. Nepatrilo k jeho povahe dávať najavo čo plánuje urobiť. Už ododňa keď začal s kendo ho veľmi často podceňovali a to mu dávalo výhodu. Skoro okamžite mu mysľou prebehlo čo urobí, vedel že jeho útok bude o niečo slabší jednou rukou. V duchu sa musel zasmiať keď si spomenul ako často ho jeho sensei na kende upozorňoval. Boken držal iba v ľavej ruke a zaútočil s pravej strany, mieril Mitsuovi pod pravé rameno.

Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, Po, 2021-04-12 09:56 | Ninja už: 268 dní, Příspěvků: 13 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune
Cvičiště

Dívka byla stále na pozoru, aby byla připravená čelit případnému útoku, který mohl kdykoliv přijít. Zpovzdálí se mezitím ozývaly zvuky cákající vody. Bylo ale těžké určit, jestli byl jejich zdrojem Tako a nebo Ryo.
"Tss." Zasyčela naštvaně dívka a sebrala ze země svůj kunai. Bylo pro ni stále příliš riskantní se jen tak naslepo vrhnout vstříc mlze, ale moc dobře věděla, že nemůže čekat, až se Ryo vypořádá s Takem nebo naopak. Musela jednat. V tom se ale ozval hlasitý křik Ryo. Dívka si nejdříve nebyla jistá, jestli to není jen nějaký plán zelenovlásky, ale poté, co se mlha trochu rozplynula, její obavy naprosto zmizely. Tako zběsile zvracel do vody a Ryo, která stála opodál s výrazem, který vydal na tisíc slov, máchala zoufale své oblečení. Plavovláska se pomalým krokem rozešla blíž, čehož ale zase rychle díky závanu větru litovala.
"Bože..." Povzdechla si tiše, zacpala si nos a galantně se otočila, aby nekoukala na zvracejícího černovláska. Kdyby jí někdo řekl, že tohle bude první den v jednotkách oininů, tak by se mu vysmála.

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2021-04-11 16:07 | Ninja už: 4832 dní, Příspěvků: 3340 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
Renjiro na Yui zmateně hleděl, když ho vyděšeně objala a začala vykládat cosi o tom, že Inariho ta helma ovládá.
„Cože!?“ vykřikl bělovlásek a zahleděl se na muže, levitujícího nad zemí.
Kenshinova malá sestřička se k nim přidala a vrhla se jejich kapitánovi s pláčem kolem krku.
Podle Kenshinových slov tomu tak skutečně bylo. Ten muž, na kterého se Inari přeměnil, patrně převzal vládu nad jeho tělem. A jak se zdálo, zatlačil Inariho duši úplně do pozadí.
„Kuso!“ zamračil se Renjiro, jak se snažil vymyslet honem nějaký plán.
Černovlasý obr se mezitím sehnul k zemi a gestem dlaně k sobě kohosi přivolával. A podle hromového, rytmického dunění tím nemohl být nikdo jiný, než ona armáda soch, kterou předtím spatřili.
Museli ho zastavit dřív, než bude pozdě! Než sem ty sochy dojdou, a než Inariho duše zanikne napořád!
„Yui! Prober se!“ popadl Renjiro zelenovlásku za ramena a odtáhl ji od sebe, aby se jí mohl zadívat do očí.
„Teď není čas mít strach! Musíme toho chlapa zastavit, nebo s tou armádou zaútočí na Kiri!“ sevřel dívčina ramena pevněji.
„Takových jako on tu už bylo nespočet a teď je na nás, abychom ho zastavili!“ zamračil se odhodlaně.
„Musíme mu sebrat ty předměty! Třeba to jeho duši dostatečně destabilizuje, aby se dostal k moci znovu Inari. Jestli tam uvnitř stále je...“ ohlédl se Renjiro přes rameno na toho hromotluka.
„Zaměř se na jeho helmu a rukavici! Já půjdu po meči!“ obrátil se zpátky na Yui odhodlaně, načež ji pustil a postavil se.
„Jdem, marimo-chan?“ uculil se odhodlaně a zatnul pěsti.


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, St, 2021-04-07 00:42 | Ninja už: 3109 dní, Příspěvků: 1291 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Yuri Gateba
Tím D
Genjutsu svet

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2021-04-06 00:01 | Ninja už: 1658 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
Ieyasův šílený sen v genjutsu

„Drobné si nechte,“ prohlásil milým hlasem a za cinkotu kovových mincí předal daný obnos staříkovi u malého stánku. Ten mu za to se srdečnými díky předal kornoutek s domácí citronovou zmrzlinou. Na rozdíl od umělých fabrikátů z továren neměla sytě žlutou barvu, připomínala spíše prachobyčejnou ledovou drť. Ieyasu však moc dobře věděl, že se mezi krystalky ledu ukrývá poctivá podomácku vymačkaná šťáva z citroníku rostoucího na mužově zahrádce. Chodil kolem něj jako malý, tehdy stromek ještě nedosahoval takových rozměrů jako teď.
Pohodlně se usadil na dřevěné lavičce na náměstí a dopřál si prvního líznutí. Ani příliš sladká, ani příliš kyselá. Tak akorát – přesně tak ji měl rád. Některé věci se zkrátka nemění. Opřel se zády o časem zkoušenou podpěrku zad a pohledem se vpil do okolního dění.
Bylo pravé poledne a náměstí překypovalo lidmi. Někteří spěchali na odpolední směnu, jiní si dopřávali vydatného obědu na čerstvém vzduchu. Nikdo z nich neměl tušení o tom, co se dnes stane. Všichni byli natolik zabraní do svých stereotypních životů, že snad naprosto pozbyli schopnosti očekávat nepravděpodobné události. On měl stereotyp rád, vrátit se k němu ovšem kvůli jistým osobám nemohl. Sebrali mu ho. Za chvíli za to zaplatí nejvyšší cenu.
Znovu olízl nakyslý kopeček tříště a zadíval se na obrys slunce, skrývajícího se pod nánosem mraků.
„Je poledne,“ zašeptal sám pro sebe. Jeho tichá slova zakryla ohlušující rána.
Polovina náměstí se instinktivně přikrčila a vzhlédla k největší z budov Kirigakure no Sato, jež se právě nacházela v plamenech. Monstrózní výbuch byl vidět na míle daleko.
„Je konec,“ pomyslel si mladý lékař a nezúčastněně se zakousl do ledu, až mu zatrnulo v zubech.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, St, 2021-03-31 22:22 | Ninja už: 2936 dní, Příspěvků: 673 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Satsuk Min, tým D

Podivná to prázdnota

Satsuki se cítila tak spokojená, klidná a hlavně šťastná. V křesílku zalezlá poslouchala, jak její manžel předčítá pohádku dceři po odpoledni strávené hraním. Kdo by řekl, že malý uzlíček štěstí může být tak akční, že unaví dva jonini. Pohádka nejen že uspala malé dítko, ale i zkušenou senzibilku a známého doktora.

Z poklidného spánku ji vzbudilo ticho, žádné chrápaní ani pláč dítěte. Ale to nebylo to ticho, které ji vadilo, spíše ticho po čakře. Nic necítila, nikoho necítila. Zvedla se z křesílka a vyrazila k ložnici, cestou uzmula schovaný kunai pro všechny potřeby. S rukou třesoucí se nad klikou a s druhou schovanou za zády se zhluboka nadechla a vydechla a otevřela dveře. Nikdo. Nikdo tam nebyl až na plyšového komára, který vypadal, že se jí vysmívá. Nikdy s tímhle plyšákem nesouhlasila, ale když viděla Ieyasua, jak mu oči zářili, když jí ho dával, nemohla mu prostě říct ne.
“Ieyasu? Miya?“ rozlehl se prázdným pokojem dívčin hlas. Sat si vzala do ruky komára a zamračila se na něj.
“Ty asi nevíš, kde jsou, že,“ optala se plyšového stvoření pochybovačně. Kdyby Ieyasu vzal dceru ven, řekl by ji o tom, strach z hněvu manželky by mu to jinak nedovolil. Komára odložila na postel, načež se vydala pryč z bytu, kunai stále sevřen v ruce.

Venku panoval klid a ticho. Stejné ticho jako v bytě, nikde nikdo. Nikdo neslyšel křik ženy hledající své dítě. Kam se dívka vydala, tam byla jen prázdnota. Prázdnota se stahovala kolem dívky jako had kolem své oběti. Něco šeptala, ale Sat se drala skrz, bojovala, chtěla bojovat. Tohle musel být jen sen, ještě určitě spala, nebo si to aspoň namlouvala. Dál se drala temnotou, křičela a volala dvě jména. Nic se neozývalo, až na ozvěnu dvou jmen.
Byla opět sama. Noční můra se stala realitou. Tělo bloudilo pustým městem a nechávalo za sebou slané kapičky. Přišla o ně. Neudělala vůbec nic, nemohla udělat vůbec nic, prostě byli a najednou zmizeli. Něco tu nesedělo. Ta prázdnota po čakře, ta tu neseděla. Pro lásku mizukage si ale nemohla vzpomenout proč. Něco ji našeptávalo, že ví přesně, kde je a vesnice to není. Vesnice ani neexistuje, je to jen přelud, ostrov je tou odpovědí. Hodila kunai, který se následně zabodl ostřím do země. Nic nedávalo smysl. Jaký ostrov? Proč sakra ostrov?!

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2021-03-31 06:16 | Ninja už: 2436 dní, Příspěvků: 678 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tým G: Ztracený ostrov

"Nisááán!" ozval se vystrašený výkřik, z poza trůnu se vyřítila dívenka a vrhla se Kenshinovi okolo krku. Ten se sotva stačil dostat na obě kolena, aby ho dívenka nesrazila z zpět. Technika, která jí bránila mluvit byla zlomena.
Kenshin obejmul svou sestru tak pevně, jak si jen mohl dovolit, aby ji nerozmačkal.
"Přišel jsem si pro tebe Kaeru," pronesl tichým konejšivým hlasem, když se dívka v jeho náručí rozplakala, "všechno dobře dopadne," prohlásil tónem, který nepřipouštěl námitky a zvedl oči k Renjirovi s Yui.
"Na to už je pozdě," odpověděl na Yuino naléhání, "musíme to zničit," prohlásil pevně, "duše v kouscích artefaktů se spojili v jednu a teď bojují s duší Inariho o nadvládu nad tělem."

Inari se zmítal ve vzduchu a jeho příšerný řev vyplňoval místnost. Jeho kůže se kroutila, napínala a bobtnala, jak se různé části jeho těla přesouvali. Dokknce i oblečení popraskalo a tričko dokonce odpadlo úplně, jak postava nabyla na větší mohutnosti. Souboj vůlí byl nejspíše prohrán dávno před tímto okamžikem. Nebylo pochyb, že Inari prohrál.

Řev ustal a vzduchová bariéra se rozptýlila do okolí. Ve vzduchu se vznášel dvoumetrový muž ve středních letech s rudě planoucíma očima. Byl samý sval a jeho tělo se lesklo potem. Pomalu se snesl na zem, jako by to pro něho bylo naprosto přirozené.
"Tsuini yaritogeta... ,"(Konečně hotovo) prohlásil hlubokým basem a shlédl na své vlastní ruce. Fungovalo to! Byl zpět!
"Uchi ni oide!"(Přijďte ke mě!) vykřikl velitelským hlasem, složil zvláštní pečeť jenou rukou a položil dlaň na zem. Chvilku se nic nedělo, načež se zem začala otřásat v rytmu jednotného kroku tisíců kamenných soch.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2021-03-29 17:07 | Ninja už: 5052 dní, Příspěvků: 2067 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
„He?“ zarazila se při tom podivném pocitu, načež vytřeštila oči. Neviděla! A ke všemu ty oči!
Dívka překvapeně vyjekla a dopadla tvrdě k zemi, kde se ještě chvilku kutálela. Co to mělo být? Ten děsivý pohled! Mohly to být oči toho vědomí v helmě? Jak měli něco takového porazit?
Někdo na ni volal. Trhla sebou, nejspíš na chvíli omdlela. Jenže ta věc nezmizela! Yui se se strachem v očích přitiskla k Renjirovi a objala ho. „Ta helma-nyan. Ovládá ho-nyan. Ta helma je jako další člověk-nyan! Myusíme… Myusíme ji sundat!“ naléhala.


Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Po, 2021-03-22 23:52 | Ninja už: 1658 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
genjutsu svět

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Pá, 2021-03-19 01:33 | Ninja už: 4832 dní, Příspěvků: 3340 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
Zrovna když se začal shánět po zelenovlásce, zjevila se ta na scéně a zaútočila na Inariho ze zálohy, čímž Kenshinovi, který padl na kolena, zachránila život.
Yuin výpad jejich nepřítele nepěkně zranil, ale namísto akrobatického doskoku, jak Renjiro čekal, se dívka zřítila na zem, jako kdyby ztratila vědomí.
„Yui!“ vykřikl Renjiro a vyrazil k dívce, dokud ho sochy nechaly.
Zraněný Inari, řvoucí bolestí, která musela mít zdroj v něčem mnohem horším než bylo zranění od zelenovlásky, se v tu samou chvíli vznesl do vzduchu jako kdyby ho někdo vytáhl za neviditelné provázky.
„Co to sakra je!?“ mračil se Renjiro, zatímco dobíhal ke Kenshinovi s Yui.
„Yui-chan, taichou, shikarishite! (Yui-chan, kapitáne, vzchopte se!) sehnul se k oběma starostlivě, načež vzhlédl k Inarimu, levitujícímu nad nimi.
Co se to s ním jen dělo?! Vypadal, jak kdyby byl posedlý nějakým démonem!


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Ne, 2021-03-14 01:30 | Ninja už: 2436 dní, Příspěvků: 678 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Být šermířem neznamenalo mít meč nebývalých schopností a kvalit, ale dokázat odhadnout soupeře a pochopit jeho styl boje. Jedině tak bylo možné najít skulinu v jeho obraně a tu pak přesně zasáhnout. Ať už to bylo mečem, nebo klackem.
Poryv chakry, který Ryo vyvolala donutila Taka změnit strategii. Místo, aby vyskočil z mlhy a zasadil ránu, rozhodl se donutit svou novou sensei k ústupu a tehdy zasáhnout. Složil tedy pečetě a rukama plácl o zem. Ze země, pod nohama Ryo, se prudce vysunul kamenný bodec. Tako počítal, že žena stihne zareagovat, protože bodci předcházeli vibrace v zemi. Díky tomu také přesně věděl, kam žena uskočí.
Neslyšně se vynořil ze stínu a pokusil se jí probodnout pravý bok. Rána nebyla myšlena, jako vražedná. Tako, jako medik, dobře znal lidské uspořádání orgánů a proto mířil tak, aby nezasáhl nic, co by nešlo vyléčit. Na místě se však nezastavil. Ať už zasáhl, nebo minul, zmizel zpět v mlze.
Díky své schopnosti cítit vidět skrze vibrace v zemi si byl jistý, že žena nepoužila kawarimi.

Tým G - Ztracený ostrov

Socha přepadla přes okraj a zmizela z Renjirova zorného pole. V tuhle chvíli měl bělovlásek několik vteřin času se připravit, protože sochy, které před okamžikem povalil jako kuželky, pomalu vstávali. Díky tomu mohl zahlédnout, jak se Kenshin, který právě našel příležitost zranit svého bratra, zlomil, padl na kolena a kašlal krev.
Úžasná příležitost pro zasazení rány z milosti. V tu chvíli se však na scéně objevila Yui, která a zaúočila drápy na přilbu. Tu zasáhla, ale muselo se něco stát, protože se dívka včas nepřetočila a rozbila se tvrdě o zem.

Už v poslední vteřině bylo jasné, že Yui svého nepřítele zasáhne. Nemohl se vyhnout něčemu, o čem nevěděl. A taky že ne. Drápy se prošli masem na krku a zachytili se za okraj helmy a jistě by ji i schodily, kdyby helma nedržela na kožených řemíncích. Takhle ho jen donutila cuknout hlavou do strany a drápy se svezly po černém kovu, ze kterého vykřísly proud jisker. Když se však Yui dotkla drápy přilby, zatmělo se jí před očima a dívka spatřila rudě žhnoucí pár očí a mohla na okamžik pocítit ochromujcí vůli, jež se jí pokusila natlačit do vědomí. Byť to byl jen okamžik, ztratila dívka povědomí o tom, kde je. Cítila jenom JEHO. Z toho jí probrala až tvrdá kamenná podlaha.

"Gruááh... ," vykřikl bolestně Inari a přitiskl ruku na rozpárané rameno. Tak malá holka mu tam něco přesekla, protože to nejenom hrozně bolelo, on dokonce nemohl rukou ani pohnout. Muž se pokusil ustoupit, ale zarazil se, když ho TO vědomí přemohlo a donutilo ho sáhnout po meči, který se válel Kenshinovi u nohou. Nikdy předtím to vědomí nebylo tak silné, ale teď, když už měl ty artefakty dva, nedokázal se mu nepodvolit.
Co ale Inari chtěl, nebo nechtěl, ztratilo význam, když jeho prsty sevřeli rukojeť meče. Muž se začal kroutil a křičet tak, až tuhla krev v žilách. Jeho tělo se navíc vzneslo do vzduchu a utvořila se kolem něho neprostupná vzduchová bariéra. Vše bylo ale vidět. Inariho tělo se násilně transformovalo v někoho úplně jiného.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Pá, 2021-03-12 02:10 | Ninja už: 5052 dní, Příspěvků: 2067 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Ryo Yoshitsune
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Ryo se dál mračila a četla v jeho tváři. Bude s ním mít těžké pořízení, ale nehodlala se vzdát. Už srovnala horší parchanty. Jakmile se kolem nich rozprostřela mlha, ženiny plné rty se vyzývavě ušklíbly. Sama složila pečetě a Tako mohl ucítit, jak ho ošlehl závan chakry. Závoj mlhy se ale nerozplynul.
I ona zavřela oči. Byly jí k ničemu. Z pouzdra na stehnu vytáhla kunai a připravila se na útok větví.


Obrázek uživatele Liuxin
Vložil Liuxin, Po, 2021-03-08 10:37 | Ninja už: 268 dní, Příspěvků: 13 | Autor je: Prostý občan

Ena Okeda
Tým Yoshitsune
Cvičiště

Dívčiny oči chvíli těkaly z místa na místo, než se konečně usadily na jednom ze stromů na druhé straně cvičiště. Nebylo tomu tak dávno, co přesně pod tím stromem naposledy stanula se svým bývalým týmem. Jestli náhodou zrovna teď nesedí v té zapadlé čajovně nedaleko lázní, kde se vždycky v tenhle čas scházeli? Jako by si ale najednou uvědomila, nad čím vlastně přemýšlí, a rychle zakroutila hlavou. Na její tváři se při tom opět objevil chladný výraz. Nemělo pro ni smysl nad takovými věcmi přemýšlet. Vybrala si a tohle teď byla její cesta. Její pohled se při tom opět přesunul na Ryo, která zrovna dávala Takovi kázání.
Takže Tako zabil nějaké lidi? Pomyslela si dívka a s povytaženým obočím pohlédla na černovláska po svém boku. Že by ho ta vina dohnala až k tomu, že se z něj stala taková troska? Pomyslela si dívka, ale od téhle teorie ustoupila stejně rychle, jako k ní přišla. Důvodem taky mohl být Takův smích, který na dívku působil jako směsice opilecké mánie a černosláskova zoufalého psychického stavu. Než se k tomu však dívka stačila vyjádřit, pozornost Ryo se přesunula k ní. Ena si dokázala představit, o čem bude zelenovláska mluvit, ale i tak se musela držet, aby na sobě nedala znát žádnou reakci. Její oči se přimhouřily, ale výraz v její tváři byl stále relativně nečitelný. Když je však Ryo po svém proslovu vyzvala k tomu, aby na ní zaútočili, trochu jí to zaskočilo. Tako však na nic nečekal a ujal se si vytvořit zbraň z větví nedalekého stromu.
„Tako!“ Zvolala na černovláska, ale ten už složil pečeť a kolem se velkou rychlostí začala tvořit hustá mlha.
„Tss.“ Zasyčela dívka a dokud měla výhled kolem sebe, saltem vzad odskočila tak, aby si mezi sebou a Ryo vytvořila nějakou vzdálenost a levou rukou vytáhla kunai. Ten poté položila na plocho na zem tak, aby jeho hrot mířil směrem, kde naposledy spatřila Ryo před tím, než jí zrak zastřela mlha. Zády stála k vysokému stromu, aby si zajistila, že ji zelenovláska nepřekvapí zezadu. Situace ale nebyla ideální. Jako uživatel Genjutsu pro ni mlha byla nejenom ztěžující faktor, ale zároveň to umožňovalo Ryo se jednoduše přiblížit a přesunout boj na blízko. Potřebovala najít Taka, ale dobře věděla, že kdyby ho teď šla hledat a pobíhala by v mlze, akorát by se vystavovala nebezpečí. Rozhodla se tedy prozatím zaujmout obranný postoj a čekat.

I’ll put a bullet in my head and I’m GONE GONE GONE GONE

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, So, 2021-03-06 22:38 | Ninja už: 667 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Severní cvičiště

Neměl v plánu mu nechávat žádný čas na nějakou větší přípravu, nebo počkat než sensei zápas odstartuje. Hned jak se postavil na místo a pozvedl svůj boken, tak zaútočil.
Možná to byl jen on, ale myslel si, že by měli všichni brát trénink jako by to byl opravdový zápas. A v opravdovém zápase se na druhého také nečeká než se druhý připraví. Když někdo nebral trénink vážně, nemělo to smysl, mohl prostě odejít.
Útok vedl z levé strany mírně pod Renovo rameno.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2021-03-03 22:17 | Ninja už: 1658 dní, Příspěvků: 131 | Autor je: Pěstitel rýže

Tým C
starý sklad –> molo

Měli štěstí. Nehorázné štěstí.
Jakmile se Fun – s krvácející Mikki na rameni – a s Isamem a Seiichim v závěsu protáhli ohořelou dírou ve stěně kolabujícího skladu, ozvalo se hlasité zapraskání, evokující pocit ze zvuku čerstvě podseknutého stromu, padajícího na zem. Byly to nosné trámy, bez jejichž pomoci nemohla budova setrvat v podobě, kterou jí přiřknuli architekti.
Výbuch rovněž způsobil nemalý požár, který vmžiku zachvátil vše, co z do vody se bortící dřevostavby zbývalo.
Neměli na vybranou, museli běžet dál.
Jakmile jejich smysl alespoň částečně procitly od praskotu dřeva, tepla plamenů, jež ho olizovaly, a dusivého kouře, zpozorovali, že se všudypřítomná mlha, ještě před chvílí obklopující celé molo, rozplynula. Zdejší typické mlhavé počasí tak vystřídaly skrze mraky prosvítající paprsky slunce.
„Polož ji na zem,“ ozval se hlasitý, ale zato klidný hlas. Před čtveřicí prchajících geninů se zničehonic objevila trojice v pláštích zahalených postav s maskami na tvářích. Oinini.

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, Út, 2021-03-02 22:29 | Ninja už: 3109 dní, Příspěvků: 1291 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Yuri Gateba
Tím D
Genjutsu svet

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, St, 2021-02-24 21:52 | Ninja už: 481 dní, Příspěvků: 23 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
severné cvičisko

Prikývol na senseiove slová a zobral so od neho boken. Prezeral si ho zo zamysleným pohľadom a v mysli sa mu objavila spomienka na deň keď po prvý krát držal v rukách skutočnú katanu. Presunul ruku na rukoväť svojej katany a zavrel na malú chvíľu oči.
Pozrel na Mitsua a tvári sa mu objavil malý úsmev. Odložil katanu aj so sayou bokom aby neprekážala a zastavil na rovnakom mieste kde stál pred tým.
"Ide sa na to" povedal potichu a pozdvihol boken. Postavil sa do pozície ako bol určený a čakal čo bude ďalej.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2021-02-23 00:43 | Ninja už: 2436 dní, Příspěvků: 678 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým Yoshitsune
Cvičiště
Ena toho o sobě moc neprozradila, ale i to stačilo, aby si vysloužila Takovo nadzvednuté obočí. O uživatelích genjutsu se dalo říct ledacos, ale rozhodně ne, že by byli hloupí. Ti co hloupí byli se ze zásady nedožívali moc velkého věku. To znamenalo, že mladá kunoichi jistě bude mít co ukázat.
Když promluvila Ryo, Tako nevědomky nakrčil nos v nesouhlasu. Urážky na jeho hlavu snášel snadno. První o co přišel, když se mu celý svět sesypal, byla právě sebeúcta. To však neznamenalo, že mu nevadilo, když to toho někdo zatahoval Mikayo. Byla to nejlepší ženská na světě a Ryo jí nesahala ani po kotníky.
Od nějaké hnusné poznámky ho však odradila zmínka o tom, kam vlastně byli zařazeni.
"Onini?" utekla mu otázka a na okamžik vypadal lehce zaskočeně. Do této chvíle ho ani nenapadlo, že by mu někdo nabídl místo ve speciální jednotce. Roky čekal na takovou příležitost a teď tu byla. Teď poprvé si Ryo získala jeho pozornost.
To co prohlásila poté v Takovi nevyvolalo zrovna reakci, která by se dala čekat. Mladík se pobaveně rozesmál, až málem upadl, jak v opileckém omámení zavrávoral. A stejně tak, jak smích přišel, zase odešel a mladík zůstal s úšklebkem zírat na Ryo.
"Jestli si myslíte, že mě trápí, poprava zrádců, co se otočili ke Kirigakure zády, tak máte špatnej úsudek," ošklíbl se, "ze začátku možná, ale po čase mi došlo, že kdybycb byl postaven do stejné situace, udělal bych to znovu," odfrkl a v očích se mu nebezpečně zablísklo, jako kdyby se za jeho mírně ignorativním postojem spočívala spousta uzamčené chladné a vypočítavé nenávisti. Byl to ale jen okamžik, který již pominul. Už tu zase stál ten zoufalec, kterému je všechno ukradené a nejraději by se vrátil do hospody, kde by mohl všechny své strasti zapít.
"Kdybych vás pozvracel, tak se omlouvám" prohodil k Ryo a rozhlédl se kolem sebe. Pomalu došel k nejbližšího stromu a dvěma prsty odřízl větev, dostatečně tlustou na boken, ze které si v okamžiku dalším odříznutím vyrobil jednoduchou zbraň s jedním bodcem. Poté se schoval za strom, kde v rychlém sledu poskládal pečetě.
"Kirigakure no jutsu!" zvolal a dal do techniky obrovské množství chakry, aby dokázal vyvolat mlhu tak hustou, že ji nemohl rozvířit ani výbušný lístek. Tako moc dobře věděl, že kousek od nich je velká vodní plocha, díky které bude jeho technika fungovat.
Mladík se tiše rozběhl ke své sensei a zavřel oči. Zrak v tuto chvíli vůbec nepotřeboval. Každý sebemenší otřes mu mapoval terén. Na druhou stranu jeho pohyby nevydávali žádný zvuk a proto mohl svou oběť překvapit.
Technika tichého zabíjení byla mezi šermíři proslulá a Tako byl pyšný na to, že ji dokázal ovládnout.