manga_preview
Boruto 49

NFFORPG - Kirigakure no Sato
Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičení k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?Vrchní velitelTým Katsuo

Vypravěč - Jaden
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Velitel

OininiTým Yuurei

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Velitel

Oinini

Základní pilíře Kirigakure no sato. Standardní jednotky jsou zde od toho, aby plnily mise všech druhů a zajišťovaly tak prosperitu vesnice. Od drobných úkolů jako výpomoc obdchodníkům až po stratigické vojenské operace. To vše je jejich práce.


.

Tým A

Vypravěč - ichi
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Tým B

Vypravěč - Stranx
Volných míst v týmu - 3-4
Kde tým hraje - Zatím není dáno.

Sensei

Studenti


Tým C

Vypravěč - Kitabatake
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým D

Vypravěč - theFilda4
Volných míst v týmu - 0
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti


Tým G

Vypravěč - stan.com
Volných míst v týmu - 1
Kde tým hraje - fórum

Sensei

Studenti
Zmražené postavy:
Aktuality, sdělení:


1.5.2018 – Mega update, tak ho máte zabalenej xD

5.5.2020 - Doplněno info k týmům zda nabírají nové členy, kdo je jejich vypravěčem, a kde hrají.


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Čt, 2020-09-17 13:26 | Ninja už: 1540 dní, Příspěvků: 123 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Fun Kotoshi
Tým C
Kolem a kolem samuraje

Fun zaskřípal zuby, když mu Miki přispěchala na pomoc. „Měla být přece jen záloha z dálky,“ pomyslel si, ale nemohl si dovolit zpomalit. Každou vteřinou mohl nepřítel prohlédnout jeho plán.
Samuraj se odkryl, když prováděl výpad na Miki. Pro Funa už ale bylo pozdě. V té samé chvíli totiž dokončil pečetě na kawarimi a jediné co na nepřítele doletělo, byla čtvrtá bedna. Past byla kompletní a nezdálo se, že by si všiml výbušných lístků, přilepených na odlehlých stěnách beden.
„Fuubaku Houjin,“ pronesl chlapec v duchu, ale výbušný čtverec zatím neodpálil. Zasáhl by tak i Miki. S žilkou výrazně tepající na spánku uháněl pár metrů ke kraji skladu, kde umístil další výbušný lístek na stěnu. Doufal, že to stihne udělat dostatečně rychle. Samuraj přece jen musel čekat pokračování jeho výpadů zase z jiné strany. Po rychlém připlácnutí lístku na stěnu opět zadýchaně vyběhl ke svému týmu.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Po, 2020-09-07 00:21 | Ninja už: 4596 dní, Příspěvků: 3287 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Tým G
Neznámý ostrov
Z pohledu co se jim naskytl šla hrůza. Vězni, jak živí tak mrtví, tu byli zavření spolu, v otřesných podmínkách.
Renjiro se neubránil hořkému nakrčení obočí, smýšenému s narůstajícím hněvem vůči věznitěli těch lidí.
„Ano, přišli jsme pro vás!“ přiměl se k povzbudivému úsměvu a rychle se k nim vydal, aby je spolu s Yui mohl osvobodit. Zatímco dívka řetězy přesekávala, on pomocí své techniky vytahoval skoby ze zdi.
„Nemůžeme vás doprovodit až ven. Každopádně cesta je volná, tak běžte! Běžte a někam se schovejte! Až bude po všem, najdeme vás a dostaneme domů, dobře!? Honem!“ vyzval vězně a pomohl pár z nich na nohy. Museli se rychle vydat na pomoc Kenshinovi!


Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Ne, 2020-09-06 22:35 | Ninja už: 246 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
Hostinec Samekiba

Sledoval senseia a Mitsua v tichosti, keďže nepatril k tým čo by zvykli hovoriť nahlas to čo si myslí. Aj keď ho sensei ubezpečil, vedel že si nesmie dovoliť meškať.
Navonok nereagoval keď sensei povedal že im objednal jedlo a iba nepatrne zdvihol kútiky úst do úsmevu. Vedel si živo predstaviť reakciu svojho otca ak by sa dozvedel že nechal niekoho iného zaplatiť. „Prepáčte ale to nejde pane“ povedal a položil ryo na stôl pred senseia. Narozdiel ale od Mitsua nepovedal nič ďalšie.
Pri senseiovej otázke čo mu o sebe môžu povedať iba zadržal dych a dotkol sa rukoväte katany. Pozorne počúval čo o sebe hovoril Mitsuo a premýšľal čo povie on. Nezvykol hovoriť o svojej osobe, keďže ani sám nevedel kým sa stal. Rozdiel medzi tým, kým býval ako malý je ako medzi dňom a nocou. Voľakedy bol veselé a bezstarostné dieťa, ktoré sa rado stretávalo a rozprávalo s ostatnými. Teraz ani nedokáže povedať čo si myslí, bez toho aby ho neovládal strach.
„O sebe neviem povedať mnoho“ začal a pozrel na senseia. „Od piatich rokov chodím na kendo, ako hlavnú zbraň používam túto katanu“ ukázal rukoväť a položil na ňu ruku. „V podstate ja nič vo voľnom čase nerobím, keďže ho ani nemám. Môj otec pokladá záľuby a koníčky za hlúpu stratu času“ povedal a sklonil pohľad k rukám. Veľmi sa snažil hovoriť aj keď to nepatrilo k jeho povahe.

Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, St, 2020-09-02 22:05 | Ninja už: 2874 dní, Příspěvků: 1275 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Yuri Gateba
Tím D
Ostrov

Tréning na ostrie noža, deň 4

Po tom ako sa mi od Kaijua dostalo odpovedi na otázku sa tam spomínané subjekty aj objavili.
,,Šlo to-" zazubil som sa na Miu, ale potom dodala ešte poslednú vetu a ja som na sucho prehltol.
,,Uhm, teda..." uvolnil som sa a zavrel oči , ,,Kombináciou našich skúseností a predností, takisto ako aj s maximálnym sústredením sme boli schopní dosiahnúť cieľ nášho tréningu, čím bolo vytvoriť paru. Nedali sme sa rozhodiť žiadnymi vonkajšími faktormi ani emóciami a naša rozhodnutosť bola skalopevná. Výsledkom bol úspešný pokus hneď na prvýkrát, povedal som plynulo a pokojne. Potom som pozrel na ohnisko.
,,No tak, šup šup, na oheň potrebujem nejaké drevo, palivo," povedal som ostatným v snahe vyhnúť sa práci. Keď sa drevo dostalo do ohniska, vytvoril som oheň.
Po dobre vykonanej práci som zjedol mäso, ktoré sensei pripravila. Vypočul som si, že čo hovorila.
,,To je asi jediná súťaž, ktorú by som prehral," poznamenal som na Miine poznámky o ubohých hororoch. Jej preslov o tom, že sa máme zamyslieť nad tým kým vlastne sme ma ale trochu zaskočil.
Hmmm... Kto vlastne som? Som to predsa ja, Yuri! Yuri Gateba, muž divočiny, ohnivý bojovník z Kirigakure, alebo nie? Je možné, že by som bol ten predavač, ktorý ma chcel kedysi oklamať, keď som si kupoval bundu? Je možné, že som vtedy oklamal sám seba?" z myšlienok ma vytrhol až Ieyasuov hlas. Pohodlne som sa oprel o strom.
,,Kedže ja už spánok do krásy už nepotrebujem, kľudne sa môžete vyspať vy, princezné. Vydržím hliadkovať väčšinu noci, no ku ránu sa s niekym vystriedam, aby som si odpočinul aspoň trochu pred veľkým tréningom od sensei," zahlásil som zvyšku tímu.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-09-02 02:13 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
les

Zakousl se do zbytku flákoty z majestátního divočáka, doplněné o všemožné přísady, které se jim povedlo v nehostinném prostředí lesa sehnat. Trocha mastnoty mu stekla až na špičku brady, on ji však stačil setřít hřbetem ruky dříve, než mohla skápnout na zem.
Tvář se na dotek zdála být drsná a hrubá. Nebylo tomu divu, vždyť i to málo rašících vousů působilo na jemnou kůži ruky jako otupené struhadlo. Nebyl s to vyhodnotit, zda je mu ten pocit příjemný či ne.
Zdálo se mu, jakoby na něj dýchací maska s brýlemi – odložené na zemi, aby nedošlo k jejich znečištění od tučné večeře – upírali nicneříkající prázdný pohled. Vážně takhle vypadal, když je nosil?
„Zvláštní zkušenost, okusit vlastní medicínu,“ usmál se sám pro sebe a nacpal si do úst poslední sousto. Jedno se muselo sensei nechat – uměla člověku nasadit brouka do hlavy. Neměl sebemenších pochyb o tom, že se před zbytkem týmu, ba dokonce celého světa, přetvařoval – ať už více nebo méně.
Sebral povalující se věci ze země a pomalu vstal, načež se dlouze protáhnul. Tlak na žebrech byl stále znatelný, ačkoliv už z velké části opadl. Nahradila ho píchavá bolest, jež cítil v oblasti mezi srdcem a mečovitým výběžkem sterna, předvádějící se jako bodnutí špendlíkem při každém nádechu. Tento fakt medik nepovažoval za přespříliš velký problém, analgetik měl dostatek.
Naznal, že hlubokými filozofickými otázkami nebude v danou chvíli plýtvat čas a rozhlédl se kolem. Černo. Tma. Táborový oheň se zdál jako jediné útočiště obklopené temnotou. „Ultimum refugium,“ zavzpomínal na pojem z lékařské terminologie.
„Jak to vidíte s hlídkami?“ dotázal se a upevnil si masku s brýlemi na krk.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-09-02 00:05 | Ninja už: 2682 dní, Příspěvků: 392 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože

-Den čtvrtý
Mia Sashikizu
"No paráda! Konečně mám všechny pulce zase v eeee vodním hnízdě....Nebo v čem to ty malé slizké potvory bydlí. Satsuki Yuri jak to šlo? A opovažte se mě odbít odpovědí stylu šlo to."Zahlaholila hlasitě Mia, když se vynořila z lesa a nakráčela si to přímo doprostřed tábora. Znechuceně se dotknula špičkou boty studeného ohniště, načež začala rozsévat rozkazy ohledně příprav k večeři a vytahovat flákače z jejich úkrytů.
O dobrou hodinu později, když byl oheň rozdělán, dřevo s vodou nanošeno a večeře hotová, všech pět zadků bylo pohodlně uvelebeno kolem ohniště a celý tým D si vychutnával večeři, kterou tvořil další kus pečené flákoty z obřího kance doplněného o cokoliv, co byli studenti schopní v okolním lese sehnat. Mia je během večeře zanechala jejich myšlenkám a jejich vzájemné komunikaci. Když odhodila poslední kost do ohně, s hlasitým mlasknutím si olízla zbytek mastnoty z prstů a oznámila jim. "Dneska večer žádná teorie nebude....a ani další kolo soutěže o nejubožejší strašidelný příběh v historii Země vody pche. Zítra vás čeká pravděpodobně ten nejnáročnější trénink ve vašich usoplených životech, tak se pořádně vyspěte, jak jen to bude možné." Zakřenila se na ohněm ozářené obličeje kolem ní a dodala. "Ještě než zaplujete za stěnu spánku si však zkuste položit otázku, kdo je vlastně vaše pravé já....a jak moc se liší od vás, jak tu teď sedíte. Nu dobrou noc!" Následně vyskočila na nohy a ležérní chůzí se vydala někam mezi stromy. "Jo a po čuněčím incidentu z včerejší noci vám snad nemusím připomínat, co musíte udělat, když táboříte na neznámém území plného nepřátel. Bavte sé."Zavolala na ně ještě přes rameno, než se ztratila ve stínech.

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Po, 2020-08-31 11:58 | Ninja už: 1700 dní, Příspěvků: 146 | Autor je: Prostý občan

Kaiju Hisayo
Team D
Ostrov

Trénink na ostří nože

Kaiju si sedl na své místo a nějakou sensei totálně ignoroval. Jestli něco chtěla slyšet o jejich tréninku, medic ji to rád řekne. Taky se tak stalo a následně se spolu někam vypařili. Opřel si hlavu o kmen stromu a začal přemýšlet. Přemýšlel nad tím, jak by mohl zesílit. Možná byl v taijutsu nejsilnější z teamu, nepočítáme-li sensei, ale co se týče bojových zkušeností, byl na spodku. Možná i pod hmyzem, co se týká bojového IQ. Zadíval se na modrou oblohu, která se tyčila nad nimi a začal se ztrácet v myšlenkách. Jeho nynější myšlenky směřovali k jeho sestře, která na něj čeká doma, až se vrátí. Ale co by ji měl říct? To, jak si uvědomil jak je slabý a k ničemu? Nebo to, jak se nedokázal dostat do kolektivu svého teamu? Ne, tohle opravdu nešlo. Musel pro ní sehnat dobré zprávy z jejich výletu. To ovšem ale bude problém. Nevěděl jak, by se s nimi mohl začít bavit, když o nich nic neví. Ani nevěděl, jak by se s nimi začal bavit. Nikdy se s nikým nebavil ani na akademii. Proto tohle bylo pro něj nejtěžší. Konečně se vrátil Ieyasu. Na jeho slova nijak nereagoval a jen pohlédl očima jeho směrem, aniž by pohl hlavou. Rozdělat oheň opravdu neuměl a ani nevěděl, jak na to. Viděl jak zalezl do přístřešku bezeslova. Nechápal, proč to udělal a tak se opět věnoval svým myšlenkám. To ovšem ntrvalo slouho a vyrušil ho Yuri a tak na něj pohlédl. ,,Sensei je tam." poví a ukáže do lesa a pak ukáže na příštřešek. ,,Ieyasu je tam." řekne krátce a vrátí se ke svým myšlenakám. Nehodlal s nimi nijak mluvit a tak se raději věnoval myšlenkám a výhledu na oblohu.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-08-26 23:05 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože (vedlekec Mii a Ieyasua)

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2020-08-26 15:44 | Ninja už: 4816 dní, Příspěvků: 2015 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Yui ohromeně koukala na tu ránu, ale jakmile se dveře otevřely, střed jejího zájmu se změnil. Stoupla si na špičky a podívala se kamarádovi přes rameno. V místnosti byli zubožení lidé přikovaní řetězi!
„Nyebojte!“ vyhrkla dívka a vstoupila dovnitř. „My nyejsme nyepřátelé. Dostanyeme vás odsud!“ dodala a raději ignorovala hromadu těl. „Ukažte,“ přistoupila ke starému muži. „Teď vás osvobodím, nebojte,“ utvrdila mladíka raději, aby neudělal pitomost a složila pečetě. S tím přiložila skleněné drápky k řetězu a trhla k sobě, aby kov přeřízla.


Obrázek uživatele Leon. S. Uchiha
Vložil Leon. S. Uchiha, Po, 2020-08-24 21:35 | Ninja už: 2874 dní, Příspěvků: 1275 | Autor je: Obsluha v Ichiraku

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Po, 2020-08-24 00:33 | Ninja už: 432 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Hostinec Samekiba

„Yo, sensei.” Pozdravil Mitsuo senseie tichým hlasem chvilku předtím, než ho upozornil, že se Ren nachází kousek za jeho zády. „Yo, Ren!” Řekl už znatelně hlasitěji, když zdravil Rena.
Mitsuo nebyl zrovna milovníkem jídla, což na něm bylo i poznat díky jeho hubené postavě. No, Miso ale bylo výjimkou. Bylo to jedno z jeho nejoblíbenějších jídel. Přestože neměl téměř hlad, tak Miso si dal vždy s chutí.
Nestrpěl ale, že to za něj sensei zaplatil. Doslova nenávidí, když někdo něco dělá za něj, nebo když za něj někdo něco zaplatí. Vytáhl si z kapsy Ryo, co u sebe měl a položil je na stůl před senseie. „Nechte si to. A nechci slyšet žádné odmlouvání.” Pověděl Mitsuo
senseiovi celkem nezdvořile, bereme-li v potaz, že ho vidí podruhé v životě a to, že je vlastně jeho nadřízený.
„Něco o mně?” Řekl si pro sebe Mitsuo a zamyslel se. „No, takže jsem z klanu Yuki, což vám asi už došlo.” Řekl Mitsuo a zamyslel se dál. „V boji na blízko používám tuhle železnou tyč, kterou nosím s sebou vždy na zádech.” Ukázal na tyč, kterou měl připevněnou na zádech. Znamenala pro něj opravdu hodně, byl to jeho jediný pozůstatek po jeho zesnulé sestře. Dostal to později jako dárek od svých rodičů, přibližně rok od smrti jeho sestry. To je asi také důvod, proč ji nosí stále u sebe. „Ale nejvíce bych řekl, že exceluji v ninjutsu. Umím už použít Hyouton : Tsubame Fubuki.” Dodal Mitsuo ke svému stylu boje. „Dále k mým koníčkům, rád čtu, hraju Shogi, či trénuji.” Dokončil mluvení o sobě a pustil se do jídla.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, So, 2020-08-22 22:39 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Jirou Kitabatake
Tým C
hostinec Samekiba

„Yo!“ pozdravil vesele prvního z příchozích, „Ren? Ren je… přímo támhle,“ zazubil se a zamával směrem k světlovlasému mladíkovi. Toho ihned ubezpečil, že na přílišné dochvilnosti nelpí.
Časová přesnost – a přesnost obecně – byla nedílnou součástí života traumatologa. Jirou však patřil mezi hrstku lidí, kterým se poměrně úspěšně dařilo separovat svůj osobní život od pracovního. Navíc mu rádoby „rebelské“ kousky, jako například pozdní příchod, dodávaly jakýsi pocit zadostiučinění a nezávislosti na režimu, kterému se po vystudování medicíny nehodlal plně podrobit.
„Doufám, že jíte Miso. Objednal jsem všem, dneska je to na mě, mládeži.“ Rodina Kitabatake na rozdíl od klanů Kirigakure no Sato možná nevlastnila rozlehlé pozemky a vily, na chudobu si však rozhodně stěžovat nemohla. Dobrosrdečný lékař navíc na nějaké to ryo sem a ryo tam nehleděl.
„Takže–“ zarazil se, když uviděl číšnici s tácem plným misek s vonícím Misem, „–voní to báječně.“
Dal servírce prostor na vyskládání jídla na stůl a s poděkováním ji očima vyprovodil až k baru.
„Pardon, vždycky se nechám unést, jakmile vidím dobré jídlo,“ zasmál se. To byla pravda, jídlo vážně miloval – ačkoliv to na něm možná nebylo tolik vidět.
„Takže – co mi o sobě můžete říct?“

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Pá, 2020-08-21 20:44 | Ninja už: 246 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tým C
Renov domov, hostinec Samekiba

Celý zvyšok noci presedel na svojej posteli a premýšľal nad tým stretnutím so senseiom a Mitsuom. Už bol naučený starať sa výlučne o seba, takže to bolo pre neho niečo nové.
Ráno pripravil rodičom raňajky, hoci on sám neplánoval jesť. Postával v kuchyni a vyčkával aby mohol umyť riad. Bol veľmi rád že sa ho otec nepýtal, kde bol v noci. Vedel že skôr či neskôr bude musieť čeliť svojmu otcovi, aby mu ukázal že si už nenechá riadiť svoj život.
Neprotestoval keď mu otec nariadil upratať celý dom, keďže to robieval pravidelne dva roky. Čas mu ubehol pri práci natoľko že keď skončil bolo jedenásť hodín. Úplne zabudol že mal v ten deň variť obed práve on. Veľmi rýchlo sa dal do varenia a pripravil jedlo pre svojich rodičov. Hneď potom šiel do svojej izby zobrať si katanu.
Vyrazil do hostinca Samekiba a iba veril že stihne doraziť na čas. Vstúpil do hostinca a pozrel na hodiny. Bolo päť minút po dvanástej a zastavil pri uvádzackom pultíku. „Dobrý deň, mal by som sa tu stretnúť s pánom Kitabatake“ povedal a nechal sa odviesť k stolu. “Ospravedlňujem sa že meškám“ sklonil pohľad než sa usadil k stolu.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Pá, 2020-08-21 18:10 | Ninja už: 432 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C

Mitsuo se ještě před odchodem do restaurace zdržel doma. Popravdě, to že měl dnes sraz s jeho novým týmem mu došlo asi v půl dvanácté, půl hodiny před srazem.
Naštěstí to ale od restaurace měl jen nějakých dvacet minut cesty, takže to bez jakýchkoliv problémů, či starostí stíhal. Pokud ho tedy po cestě něco zvláštního nepostihne.
Před tím, než se vydal do oné restaurace, kde měl za nějakých těch dvacet minut být, se rozloučil s rodiči a vzal si nějaké ryo ze stolku a hodil si je do kapsy. Nevěděl, jestli vůbec bude jíst. Přeci jen před chvílí snídal a hlad tudíž moc neměl.
Když došel do restaurace, porozhlédl se po restauraci, zda náhodou neuvidí senseie, či Rena. Zrovna ve chvíli, kdy zahlédl senseie k němu přišel číšník. „Zdravím, nemohu vám nějak pomoci, mladý pane?” Zeptal se Mitsua, načež Mitsuo jen nezdvořile zvedl ruku na znamení číšníkovi, že žádnou pomoc nepotřebuje a vydal se směrem ke stolu, kde posedával, zatím sám, jeho sensei. „Ren tu ještě není?” Podal otázku směrem k senseiovi před tím, než se naproti němu usadil.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2020-08-18 22:48 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Jirou Kitabatake
Tým C
rezidence rodiny Kitabatake –> hostinec Samekiba

Líné dopolední paprsky se od zlatavé koule došplhaly až na obličej lékaře, ležícího spokojeně v posteli hlavní ložnice rezidence rodiny Kitabatake a on si společně s teatrálním zívnutím přes celou místnost promnul slepené oči.
Číslice na prachobyčejném digitálním budíku ukazovaly něco málo přes tři čtvrtě na deset. Hořce zalitoval, že si nemůže ještě pár hodin pospat – včerejší den se totiž v nemocnici opravdu nadřel.
Na druhou stranu se mu v hrudi vzpínal jakýsi pocit vzrušení z toho, že po dlouhodobé kariéře úspěšného iryou-nina konečně začne trénovat příslušníky mladé generace – budoucnost Skryté Mlžné.
Sice nepatřil mezi řady patriotů a podporovatelů Mizukage, věřil však, že věci musí mít určitý řád – a že řád je jedinou možnou obrannou linií proti chaosu.
Posadil se na okraj postele a táhlým pohybem protáhl namožená záda. Pak vstal a vydal se vstříc koupelně.

***

„Dobrý den přeji,“ pravil a svou větu doplnil o uctivý úklon mírného rázu, „mám tu zarezervovaný stůl na jméno Kitabatake.“
Usměvavý mladík v uniformním obleku číšníka jednoslovným „zajisté“ potvrdil iryou-ninovo tvrzení a lehkým pokynutím rukou ho nasměroval ke správnému stolu.
Jirou si lehce upravil košili a poté, čekaje na své nové studenty, usedl do kóje číslo třicet pět.

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Pá, 2020-08-14 21:45 | Ninja už: 246 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tím C

Sledoval senseia aj Mitsua a premýšľal nad tým či bude dobrý člen tímu. Vedel že s jeho trochu komplikovanejšou povahou bude pre neho ťažké pustiť ostatných členov tímu k sebe. Pozrel pred seba a trochu sa stratil v spomienkach. Voľakedy bol úplne iný a bol rád v spoločnosti ostatných ľudí.
„Zajtra o dvanástej v reštaurácii Samekiba“ prikývol na súhlas a trochu sa pousmial. Sledoval ako sensei vstúpil do miestnosti pre zamestnancov a vrátil pohľad na Mitsua. „Zatiaľ sa maj dobre Mitsuo“ prikývol na Mitsuove slová a sám tiež vyšiel z nemocnice.
Bol už raz taký že sa bál k sebe niekoho pustiť bližšie, keďže nechcel zas cítiť bolesť zo straty ak by sa osobám ktoré má rád niečo stalo. Zo stretnutia s Mitsuom a senseiom mal dobrý pocit, takže vnútorne nachádzal pokoj a vieru že bude v poriadku ak sa s nimi zblíži.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-08-12 21:36 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
les

„Bez obav, obojí si zvládnu sehnat sám,“ opáčil s náznakem mírného úsměvu na rtech a následoval ji do lesa.
Po krátké chvíli se dostali do dostatečné vzdálenosti od ostatních a mohli tak začít mluvit. Medik sice nevěděl, kde přesně má začít, ale rozhodl se rozhovor nastartovat tím nejméně příjemným tématem, aby se pak celá situace mohla už jen zlepšovat.
„Víte… jeden medik měl v práci volnou chvíli a tak si prostudoval vaši kartu, Suzumebachi-san [Sršeň],“ začal rozhovor s lehce přivřenýma očima. „A ten medik naznal, že je v té kartě zvláštně málo informací – a to i na obyčejného vidláka, natož na shinobi.“
Tento postup považoval za nejlepší možnou volbu. Neměl rád intrikaření a dlouhé nicneříkající rozhovory – přeferoval přímou, časově nenáročnou konfrontaci. Za normálních okolností by ho nedostatek údajů v nemocniční kartě nezajímal – tady šlo ale o člověka, se kterým má pracovat, a proto si ji také řádně proklepl. Co ho znervózňovalo, byl fakt, že o Sršni nenašel žádné relevantní informace – a ty mohly být ve vypjatých situacích kruciální.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-08-12 21:18 | Ninja už: 2682 dní, Příspěvků: 392 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože (vedlekec)

-Den čtvrtý
Mia Sashikizu
"Ušlo to? No čekala jsem trochu obšírnější report...heh na medika nejseš moc ukecanej."Poznamenala kysele stříbrnovláska a mrkla okem po Kaijuovi, jestli se pokusí situaci zachránit. Nemluvka mezitím spořádal pár svých prášků a zazíral na Miinu mechanickou šavli připnutou u jejího boku, načež jí oslovil s tím, že by si chtěl promluvit v soukromí."Klidně."Začala pomalu Mia."Ale aby bylo jasno, nic prodávat nehodlám a chlast ti taky kupovat nebudu." Dokončila s lehkým úšklebkem. Když poodešli kus do lesa, Mia se opřela o kmen blízkého stromu a zaměřila se na mladíka."Tak ven s tím!"

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-08-12 20:52 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D
les

Ticho, panující v provizorním tábořišti týmu D, přetnul až rytmický hlas stříbrovlasé ženy. Odpovědí na její otázku se stalo zachrastění lékovky s analgetiky a výrazný zvuk polknutí.
„Ušlo to,“ odpověděl nevýrazným tónem medik po zapití hrsti prášků vydatným lokem z vaku na vodu. Naražená žebra patřila mezi nevinná, ale zato nepříjemná zranění, to mohl Ieyasu – v tuto chvíli pln nových zkušeností spojených s danou problematikou – jednoduše potvrdit. Na druhou stranu si nemohl stěžovat. Oproti rozpáranému stehnu se jednalo o pouhou „bolístku“.
Strach z toho, že v něm ostatní budou vidět slabocha a chronického „stěžovače“ odvrátil svou pozornost od svého hrudníku a namísto toho se zaměřil na nově příchozí osobu.
V kontrastu s barvou vlasů, evokující v medikově hlavě spíše dojem seniora, byla Sršeň mladá a atraktivní žena plná energie a elánu, který ji mohl kdejaký teenager jen a pouze závidět.
Ieyasův pohled však spíš než stříbřitě lesknoucí se vlasy a sporé odění sensei zaujala netradiční zbraň u jejího pasu. Několikrát už přemýšlel, jak k takovému nástroji vlastně přišla.
„Sensei, máte na mě chvilku?“ zeptal se a upřel na ni zvídavý pohled, načež se mimoděk zvednul ze svého místa na znamení, že by si rád promluvil v soukromí.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, St, 2020-08-12 21:17 | Ninja už: 2682 dní, Příspěvků: 392 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože (vedlekec)

-Den čtvrtý
Mia Sashikizu
"UAAAAAA."Zývnula si Mia a rozespale se rozhlédla kolem."Moment...já znova usnula?Pche To jsem nějaká stará bába, abych takhle vyspávala půl dne? Pfff dělat kvočnu těm pulcům ze mě dělá měkotu! Chce to zase nějakou pořádnou misi, nějakou vraždu nebo pořádné vydírání heh...tak kde jsou ty spratci!"Mumlala si pro sebe tlumeně, mezitím co slézala z koruny košatého stromu. Dole se ještě protáhla po kočičím způsobu a zamířila do tábora, kde už viděla dvojici Zakluklenec/Pidižvík. Kaiju vypadal pořád trochu jako zmoklá slepice, ale jinak byl v pořádku, mezitím co Ieyasu prostě jen seděl u ohniště a něco si tam pro sebe mumlal."Tak jak to šlo?" Oslovila je Sršeň a sedla si na druhou stranu ohniště.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, St, 2020-08-12 13:39 | Ninja už: 432 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C

Popravdě Mitsuo čekal, že v nemocnici zůstane o nějakou tu chvilku déle. Na druhou stranu ale chápal, že sensei má důležitější věci na práci, než se vybavovat s dvěma dětma, které vidí, nejspíš, poprvé v životě. Vezmeme-li ještě v potaz, že mu ve vedlejší místnosti stydlo jídlo, mohou být oba kluci šťastní, že tam s nimi alespoň takovou chvíli zůstal.
„No nic, tak já už taky půjdu. Uvidíme se zítra.” Řekl Renovi chvíli po odchodu senseie a odešel hlavními dveřmi nemocnice zpět domů.
Mitsuo není přímo typ, který rád poznává cizí lidi a když už někoho nového potká, tak z něj většinou moc dobré pocity nemá. To ale nebyl případ u těchto dvou, kteří se mu, zdá se, zalíbili. Už dlouho se netěšil na nějakou spolupráci s někým jako s těmito dvěma.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Ne, 2020-08-09 23:27 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Jirou Kitabatake
Tým C
nemocnice Kirigakure no Sato

„Dobře, dohodnuto,“ prohlásil a rezolutně sprásknul dlaně k sobě.
Lékařova sebekontrola se dala považovat za veskrze úctyhodnou, poněvadž se mu po celou dobu rozhovoru dařilo neutíkat pohledem od svých studentů k výtečně vonícímu balíčku s večeří – která s každou prohovořenou vteřinou chladla a chladla.
„No nic, mládeži, ještě tu na pár hodin zkejsnu,“ prohodil už o něco skleslejším tónem, ukazujíc mimoděk na lékařský pokoj, hemžící se pohybem zdravotnického personálu s večeří.
„Takže zítra, restaurace Samekiba, dvanáct-nula-nula. Rozchod,“ zavelel a bez dalšího prodlení společně se svými lahodnými nudlemi zaplul do místnosti s pootevřenými dveřmi.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2020-08-06 20:38 | Ninja už: 2201 dní, Příspěvků: 628 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tým G: Ztracený ostrov

Kamennými chodbami se rozlehl zvuk vyraženého zámku a odrážejíce se od stěn se nesla jeho ozvěna. Vypadalo to, že to musel slyšet každý v chrámu.
Místnost byla celkem malá a jen co do ní dvojice vstoupila, vzhlédly k nim pohledy několika lidí, kteří byli přikováni k řetězům, které byli zatlučeny skobou do zdi.
Místnost se dala nazvat celou. Kolem jedné zdi tam byli rozestavěny matrace a na nich leželi, nebo seděli lidé. Od prvního pohledu bylo jasné, že na žádné zvláštní zacházení si žalářník nepotrpěl. Místnost byla moc malá a lidé v ní byli namačkaní na sebe. Bylo tam patnáct lidí a z toho pět vypadalo celkem použitelně. v rohu místnosti byli navíc tři těla, naskládaná na sobě.
"Vemte si mě! Můj otec je moc slabý! Prosím… ," vykřikl prosebně nějaký mladík a vyskočil na nohy, aby svým tělem zakryl ležícího muže. Měl v očích odhodlání, které však vzniklo z čirého strachu. Poté se však zarazil, protože mu došlo, na koho se dívá.
"Vy… vy… jste… přišli jste!" vykoktal s nadějí v hlase. Ani celý pobyt tady nedokázal zlomit jeho přesvědčení, že je jejich vesnice nenechá ve štychu. O ostatních se to však říct nedalo. Zahlíželi na dvojici se strachem a snažili se schoulit, aby je bylo co nejméně vidět. Žádná holka, která by seděla na Kenshinovu sestru tu však nebyla.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-08-05 20:55 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Kaiju Hisayo, Ieyasu Kitabatake
Tým D
les

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, St, 2020-08-05 20:31 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Tým C
starý sklad

Náhlé zmnožení kopií jednoho z mlžných spratků – samurajovy provizorní přezdívky pro Isama – mu napovědělo, že svého nepřítele pomocí smrtícího výpadu Hadan neusmrtil. Mohlo však jít o poslední závan hochových sil, ke kterému se zmohl, umírajíce na zemi na následky masivního krvácení.
Na tom však v danou chvíli nesešlo. Tak jako tak se musel soustředit na Funovu diverzní taktiku, zahrnující pro obrněný kolos zcela náhodné pobíhání kolem jeho maličkosti a vrhání těžkými předměty kolem sebe.
Ano, bedny se zbraněmi byly opravdu těžké, ale hoře svalů zakované v plátech kalené oceli však jejich nárazy nepůsobily nic závažnějšího, než malé podlitiny a modřiny. Na to byl zvyklý.
Už se chystal slepcovu ofenzivu zarazit jediným mocným úderem, když jeho pozornost upoutala rusovlasá dívka – respektive čtveřice rusovlasých dívek – běžící naproti němu s taseným kuaniem.
„Kunai? To myslí vážně?“ uchechtl se v duchu při pomyšlení, jak by asi obyčejný kunai mohl prorazit jeho kvalitní brnění.
První rychlé seknutí po jedné z dívek mu odhalilo fakt, že většina z nich budou pouhé iluze. Isamovými klony přeplněná místnost mu však nedovolovala určit, která z nich je ta pravá. Rozhodl se tedy počkat, až Miki zaútočí a odhalí tak sama sebe.
„Grrhaa!“ zařval, když na něj z davu černovlasých kluků a zrzek vyskočila pravá členka klanu Yuki, načež svým wakizashi provedl výpad přesně proti ní. Tím se sice otevřel pro případný útok od Funa, ale získal tak dost dobrou šanci nabodnout nepozornou geninku na ostří své zbraně.

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Út, 2020-08-04 06:32 | Ninja už: 246 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tím C
nemocnica

Pozrel na chalana a začal počúvať čo hovorí. „Mitsuo“ zopakoval si v duchu aby si jeho meno zapamätal. „Aj mňa teší Mitsuo“ povedal a pousmial sa. Nevedel ako sa má k nemu správať, keďže veľmi rád by sa s ním priatelil ale bol tu aj ten strach si ho pustiť k sebe.
Veľmi ani nepremýšľal keď sensei navrhol že sa zajtra stretnú v reštaurácii Samekiba a tam sa dohodnú na ďalšom postupe. „Samozrejme pane, budem tam“ odpovedal aj tak vedel že to bude mať ťažké doma. No už sa rozhodol že bude robiť to čo chce on sám.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Po, 2020-08-03 17:25 | Ninja už: 432 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Hlavní nemocnice Kirigakure no Sato

Mitsuo jen kývl na vše, co mu řekl sensei a blonďatý kluk s katanou na zádech. „Já jsem Mitsuo Yuki. Těší mě.” Řekl směrem k senseiovi a Renovi.
Mitsuo se na chvíli zamyslel nad nápadem sejít se v restauraci Samekiba a tam se domluvit na dalším postupu. Nebyl si jistý, zda mu to časově vyjde, chtěl si ještě zajít do knihovny. Ale řekl si, že setkání s novým týmem je pro něj důležitější. Přece jen si do knihovny může zajít až večer. „Mně to problém nedělá, klidně přijdu.” Řekl Mitsuo senseiovi a podíval se na Rena.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Ne, 2020-08-02 22:55 | Ninja už: 1423 dní, Příspěvků: 106 | Autor je: Pěstitel rýže

Jirou Kitabatake
Tým C
nemocnice Kirigakure no Sato

Nevšimnout si neskrývaného zájmu v lékařově obličeji bylo snad nemožné – stejně jako určit, zda tento výraz vykouzlila mladíkova historka o stíhání pouličního zloděje či podmanivá vůně výtečných nudlí z Koueki Ro.
„Dbvobvá pváce,“ zahuhlal s ústy plnými smažených nudlí s kuřecím masem a zeleninou. Věděl, že je neslušné mluvit s plnou pusou, ale po dlouhé službě v přeplněné nemocnici šly zásady správného chování a etikety zkrátka stranou.
Jiroův obličej lehce zčervenal až ve chvíli, když si uvědomil, že se je svou přítomností rozhodl obohatit další chlapec.
Bleskurychle zhltnul sousto, které zrovna převaloval na jazyku, a změřil si nově příchozího zkoumavým pohledem.
„Ty budeš určitě další student ze seznamu od Mizukage, který jsem si ještě nestačil přečíst,“ zasmál se od srdce a odložil krabičku s jídlem na plastový stolek.
„Tedy aspoň nevypadáš na pacienta, který by měl co dělat na tomhle oddělení,“ dodal s úsměvem.
Lehce se poškrábal na zátylku a popřemýšlel o dalším postupu. Přecejenom musel ještě dosloužit dnešní směnu a pak se jít domů trošku prospat.
„Mládeži, rád bych vám dnes předal nějaké informace, ale nejsem z téhle situace o nic moudřejší než vy. Co se zítra sejít kolem dvanácté v restauraci Samekiba a domluvit se na dalším postupu tam?“

Obrázek uživatele Rin6633
Vložil Rin6633, Ne, 2020-08-02 20:13 | Ninja už: 246 dní, Příspěvků: 16 | Autor je: Prostý občan

Ren Nagayama
tím C
Trh

Zaklopal na dvere kam mu tá sestrička povedala a skoro okamžite aj vstúpil. Pohľadom prešiel miestnosť a musel sa aspoň trochu pousmiať, keď videl ako hladovo vypadali zamestnanci ktorý čakali na jedlo.
Pozrel na senseia keď u neho zastal a na otázku sa rozhodol odpovedať tak ako bola pravda. „Myslím že dobre pane“ začal a pozrel zas na čakajúcich zamestnancov. Rozhodol sa že on nemá právo zdržovať ich od jedenia. Rozprávať mohol aj tak, takže začal rozdávať jedlo. „Keď som stál v rade na nudle, videl som ako nejaký chalan okradol starú pani. Musel som za tým chalanov ísť a pokúsiť sa dostať tú peňaženku späť“ dal aj poslednému zamestnancovi nudle a vrátil sa ku senseiovi. „Po krátkej naháňačke sa ten chalan vzdal a vyhodil tú peňaženku na strechu jedného domu. Mojou prioritou bola tá peňaženka, takže som ho nechal ísť“ vytiahol som z tašky jedny nudle podal ju senseiovi. „Peňaženku som vrátil tej starej pani a došiel kúpiť nudle. Potom som už šiel sem“ hral sa s uškami tašky kde ešte zostali tri porcie.
Došiel k nim nejaký chalan a pýtal sa na Jiroua Kitabatake. „Už si ho našiel, tento doktor je Jirou Kitabatake. Predpokladám že aj ty budeš nový člen tímu C“ ozval sa a pozrel na toho chalana. „Som Ren Nagayama“ predstavil sa ešte než vrátil pohľad k senseiovi.

Obrázek uživatele Chaly
Vložil Chaly, Ne, 2020-08-02 18:36 | Ninja už: 432 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Pěstitel rýže

Mitsuo Yuki
Tým C
Kancelář Mizukage –> Hlavní nemocnice Kirigakure no Sato

Mitsuo poděkoval chlapíkovi, který mu řekl, kde najde svého senseie a odešel z jeho kanceláře. „Takže do nemocnice, jo? Co tam jako dělá, to se jako zranil, nebo co?” Pomyslel si Mitsuo, načež jen zakroutil hlavou, protože si nechtěl dělat nějaké domněnky o jeho senseiovi, ani o jeho týmu.
Když vešel do nemocnice potkal jednu ze sester. „Omluvte mě, nevíte, kde se tady v nemocnici nachází jistý pán jménem Jirou Kitabatake, nebo něco takového?” Zeptal se Mitsuo sestry, která mu s úsměvem na tváři pověděla, že ho nejspíš najde v oddělení traumatologie.
Mitsuo sestře poděkoval a rozešel se směrem k oddělení traumatologie, kde uviděl jistého pána povídat si s klukem, věkově podobnému Mitsuovi. „Mohu se zeptat, kde najdu pána jménem Jirou Kitabatake?” Zeptal se dvojice, i když jim nejspíše skočil do konverzace, což mu očividně vůbec nevadilo.