manga_preview
Samurai 8 05

NFFORPG - Kirigakure no Sato
Nejlepší z nejlepších, ninja lovci, původně vycvičení k jedinému účelu, najít a zničit. Tyto jednotky ninjů jsou nejschopnějšími shinobi ve vesnici, jejich cílem je postarat se o vnitřní záležitosti Kirigakure no Sato a udržet tajemství tam, kde mají své místo. Nyní se z této organizace stala organizace spadající přímo pod Mizukage. Bez řečí přijímají její rozkazy a neptají se proč a kvůli čemu. Pouze vykonají potřebnou akci. Je ale dobré takto bezmyšlenkovitě jednat?

Volných míst: 1Vrchní velitelTým Katsuo

Velitel

Oinini
Základní pilíře Kirigakure no sato. Standardní jednotky jsou zde od toho, aby plnily mise všech druhů a zajišťovaly tak prosperitu vesnice. Od drobných úkolů jako výpomoc obdchodníkům až po stratigické vojenské operace. To vše je jejich práce.

Volných míst: 0


.

Tým A

Sensei

Studenti

Tým B

Sensei

Studenti

Tým C

Sensei

Studenti


Tým D

Sensei

Studenti


Tým G

Sensei

Studenti

Zmražené postavy:
Aktuality, sdělení:


1.5.2018 – Mega update, tak ho máte zabalenej xD

3.5.2018
- Založena kolonka „Významné osobnosti místnosti“
- Počty misí aktualizovány Smiling (nakonec asi tolik konzultací potřeba nebude, vymyslel sem to jinak Laughing out loud )


Kategorie:

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Po, 2019-09-16 09:37 | Ninja už: 1967 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Odpočinek v pokoji

Jak se Zelenovlásek zeptá, proběhnou dívce v hlavě všechny ty rodiné hádky točící se kolem dospěláckých věcí.
”Začalo to kvůli dědictví. Táta musel dát své slovo, že všechny jeho děti projdou akademii ninjů, jinak by nezdědil ten barák, kde bydlíme. Akademii sem prošla, mno a pak sem pokračovala trochu na truc tátovy, protože to nechtěl” Hnědovlasá dívka pokrčí rameny, pak pokračuje
”Sem tu šťastnější, než bejt doma, pracovat v obchodě a čekat až dospěju do věku, kdy mě táta dobře provdá. To tak.”
Riri pokračuje v hlazení kocoura.
”Všichni tátovy sourozenci totiž zemřeli jako Ninjové, stejně tak jeho první manželka, proto to nechce.”

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Čt, 2019-09-12 19:27 | Ninja už: 2316 dní, Příspěvků: 358 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože

-Den třetí
Mia Sashikizu
Mladík sice zaregistroval techniku,ale nestihl se jí vyhnout,takže skončil v blátě na zemi."Heh."Povzdechli si obě Mii zároveň a sledovali jak si Kaiju sundává závaží."Máš štěstí,že to byla voda a ne blesk nebo oheň.Na druhou stranu by byla aspoň pořádná večere...středně propečený zakrslík."Zakřenila se Mia-klon a sledovala jak k ní bez vyzvání Kaiju míří.Jakmile ji zaútočil na břicho,klon úder vyblokoval svými dlaněmi,až se celá jeho vodní podstata zavlnila."Futton:Reppushou"Zašeptala Mia-klon z blízka Kaijuovi do tváře a použila jeho pravačku na poskládání pečetí pro vzdušný poryv."I tvé vlastní ruce můžou posloužit nepříteli pro poskládání pečetí a existovali dokonci i takový mistři,kterým k tomu stačila jen jedna ruka,ale jejich honosná jména jsou zanesena už jen v legendách,takže bych s tím běžně moc nepočítala."Ozvala se pravá Mia,mezitím co klon s mladíkem zápasili.
Mia-klon po následující chvíli zasypávala Kaijua přívalem vodních a vzdušných technik a uhýbala jeho úderům,ale s každou další technikou a s každým dalším mladíkovým úderem ztrácel klon svou sílu a soudržnost.Klon teď spíše připomínal poloprůhlednou figurku z čokolády,kterou něchal někdo na odpoledním slunci."Šdá še,že tu konším che."Zašišlal klon s jedním koutkem výš než druhým,mezitím si mohl Kaiju všimnout,že skutečnou Miu není nikde vidět."Takše tady máš pošlední techniku.Tohle tě nauší,še některým technikám se proště pšímo vyhnout nedá.No uvidíme jak rychle dokášeš utíkat cheche."Zakřenil se klon a složil svoje poslední pečetě."Futton:Atsugai!"Vykřikl a rozpadl se na kapky vody,které rychle rozprášila vychřice,která nebyla sice tak silná jako od skutečné Sršně,ale pořád byla dost divoká.


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Čt, 2019-09-12 00:29 | Ninja už: 4230 dní, Příspěvků: 3201 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Neznámý ostrov
„Eh...“ stekla chlapci po čele pomyslná kapka, když se Rina poplácala po paži. Na jednu stranu to při pohledu na bělovlásku znělo směšně, na druhou dojem, který na Renjira dělala, napovídal, že to v mohlo být klidně možné. Netušil sice přesně jak, ale instinkt mu velel mít se před ní na pozoru.
Rina poté začala kreslit do hlíny a popisovat jim cestu k sopce, zatímco Renjiro mnutím a točením klacíku v dlaních, vrtající jím v klacíku a listí pod ním, rozdělával oheň.
To vše ale přerušila ohlušující rána a neobvyklé množství kouře, které uvalilo na ostrov druhou nic.
„Co se to tu sakra děje...!?“ valil na kouřící chřtán oči Renjiro. Jestli bylo tohle celé spojené s aktivitou výpravy z Kirigakure, o co tu proboha šlo!?
„Co mám v plánu?“ vytrhla ho ze zamyšlení Rina a on k ní bezděčně shlédl. Mezitím se k němu přitočila i Yui a všechny zraky se upíraly na něj.
Co měl v plánu. On. Kdo také jiný? Ten s plánem byl přece vždycky on. A teď tomu nesmělo být jinak!
Po krátké odmlce se Renjiro zamračil a shlédl k plápolajícímu ohni.
„Jak je na tom Tanami, Rino-san? A kde vůbec je? V domku jsem ho neviděl,“ vzhlédl k ženě, zatímco se kousek od něho peklo maso, co nad oheň Renjiro nabodané na klaccích umístil.
Až se nají a doplní energii, vyrazí k hoře a zjistí, co se stalo s Kenshinem a s ostatními z lodě a přijdou celému tomu záhadnému dění na tomhle ostrově na kloub!


Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Út, 2019-09-10 19:52 | Ninja už: 4015 dní, Příspěvků: 639 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Dívce poskočilo obočí. Tak takhle to bylo. Kněží i kněžky uměli používat chakru, ale nesouhlasili s jejím využitím v boji. Pro ně to bylo něco posvátného, co mělo lidem pomáhat. A díky reakci dívky pochopila, že tu navazovali vztahy mezi sebou, což bylo pochopitelné. Pro obyčejné lidi byl jejich život příliš vzdálený a shinobi byli jejich opakem.
"Chápu. Asi proto chakru v boji nepoužívám," pokrčila zlehka rameny.
"Jediné, k čemu mi chakra slouží, je chůze po pevných předmětech. Pro boj se mi zdá zbytečná," využila získané příležitosti, při které ze své nevýhody rázem vytvořila výhodu. V duchu přitom začala zvažovat možnost, že k únosům mohlo docházet právě kvůli jejich chakře. Ta se dala využít k ledasčemu. Proč se ale poté únosce zaměřoval na dívky?
"Pokud má chakra sloužit k vzájemnému porozumění a pomoci, co tu s ní děláte? Léčite?" začala na oko hlasitě přemýšlet.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Po, 2019-09-09 23:18 | Ninja už: 4450 dní, Příspěvků: 1906 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu B: Kněžské únosy

„Shinobi používají chakru k boji,“ zamračila se a nafoukla tváře, takže vypadala jako roztomilý křeček, který si nacpal do zásob hromadu zrní. „My taky umíme používat chakru, ale uctíváme ji. Chakra by měla sloužit k porozumění ostatním, ne k ubližování,“ vysvětlila jí se zdvihnutým ukazováčkem.
Pak se začervenala. „K-kdyby byl kněží, bylo by to skvělé,“ hlesla. Další narážku pochopila dokonale. „A-a-a-aha,“ začalo se jí kouřit z uší.

„Myslím si, že klid a rozvaha jsou hodně důležitý,“ zazubil se chlapec a zahleděl se na Moria. „To je asi různý,“ podrbal se za hlavou. „Morio umí drápat a kousat.“
Když zase nastalo to trapné ticho, chlapci stekla kapka po čele. „Hele, Riri-chan?“ oslovil dívku znovu. „Proč si se stala ninjou? Cos od toho vlastně čekala? A… jsi teď vlastně spokojená?“

Mise týmu A: Kněžka a démon

Hisoki jeho chyby viděl, ale neskákal po žádné z příležitostí. Chtěl toho kluka vydusit, vytočit do nepříčetnosti. Tak rád si hrál s emocemi zfanatizovaných Kiriřanů. Byla to taková psina! Právě proto si vybral Taka místo Mikayo. Proto a také…
„Když tě tohle vysvětlení potěší, ať to tak klidně je, ty malej zmetku,“ zazubil se šíleně bělovlasý, vykrývající každý jeho útok.

Mikayo vycenila zuby. Renzo ji stačil chytit do jednoho ze svých jednoduchých genjutsu, které utlumovaly jeho přítomnost. I přesto byla na jeho pohyby zvyklá. Jak by taky ne! Žena vyskočila vysoko na větev stromu. Na místo, kde ještě před chvílí stála, doskočil ninja s kunaiem. Hned se však musel také odrazit, protože mu začaly nohy přimrzat k místu. Skončil tak na stejné větvi a zazvonil kov o kov, jak se jejich nože střetly. Zatímco Renzo hleděl dívce do tváře, ona hleděla na jeho čelo. Nesměla si dovolit přímý pohled do očí.

Tenshi s Bunchanem sice společnými silami vykryli útok, ženu tím ale neoslnili. „To je mi ale nuda,“ zívla bělovláska.
Chikage v tu chvíli vykřikla a z ramene jí vystříkla krev. Před ní se tyčila další bělovláska, na chlup stejná nebezpečné kunoichi. Místo ruky měla ledový nuž. Kněžka se sesunula na kolena a Ryouko si přikryla ústa rukama. „Ch-chikage!“ vyhrkla a klekla si k ní.
Kunoichi mezitím využila situace a skočila přímo po Tenshi, kterou povalila na zem a přiložila jí kunai ke krku. „Ani hnou, čuníku,“ střelila po Bunchanovi očima. Mohl v nich vidět smrt a utrpení, které by mu mohla způsobit, kdyby se jen pohnul. Pak se sehnula k dívce a olízla jí tvář. „Jsi chutná panenka,“ zavrněla jí do ucha.


Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, Po, 2019-09-09 18:35 | Ninja už: 1334 dní, Příspěvků: 120 | Autor je: Prostý občan

Kaiju Hisayo
Team D
Ostrov

Pokus hocha zasáhnout Miu byl neúspěšný. Kaiju si všiml pečetě a ihned věděl co se chystá, ale nebyl tak rychlý, aby ji byl schopen uhnout a tak ho ona vodní vlna smetla. Odplavila ho kus od Mia-klon. Kaiju vstal a byl si vědom, že s touto rychlostí nemá šanci a tak se musí zlepšit. Pro tentokrát, již podruhé tento den, poruší svůj slib. Kaiju si povolil závaží a pousmál se. Byl mokrý a to ho lehce zdržovalo, ale nevnímal to. Přikrčil se a sledoval klona své sensei. Sledoval ji velice pečlivě a rozhodl se u toho zůstat. Po chiličce se rozběhl na klona. Z pohledu sensei to muselo vypadat, že míří přímo na ní, ale Kaiju jen kolem ní proběhl a tři metry za ní se otočil a nyní útočil na břicho, pomocí pěstí.

Obrázek uživatele Miki-san
Vložil Miki-san, Ne, 2019-09-08 16:24 | Ninja už: 921 dní, Příspěvků: 15 | Autor je: Recepční v lázních

Miki Yuki
Tým C
Příprava na následující boj?

Děvče s Funem se snažili o inspektora postarat v tom se k nim přiřítil i Isamu. Ten začal ihned jednat nejspíš měl už nějaké zkušenosti s ošetřováním. Kolega hned inspektora se snažil dát do nějaké stabilizované polohy. Miki věděla, že se o inspektora Isamu postará a raději začala vnímat okolí. Přeci jenom pokud se jedná o nepřítele musejí být ostražití a na cokoliv připraveni. Červenovlasé děvče vědělo, že nemají moc času a že se určitě nepřítel co nejdříve ukáže. Nejhorší je, že nikdo o něm nic neví, jestli je to žena či muž nebo i to na jaké úrovni ten útočící je. Musím zkusit aspoň nastražit pár pastí i byť by neměli žádný efekt, pomyslela si Miki a rychle přidělala alespoň výbušné lístky ke vchodu. Potom co nastražila výbušné lístky přiskočila k Funovi. Vypadalo to, že nad něčím velmi důkladně přemýšlí. Za krátko na to Fun řekl plán co ho napadl. "Nevím estli to bude fungovat, ale zkusit se to musí", složila pečetě beran,had a tygr. "Bunshin no jutsu", řekla si spíše pro sebe a vytvořila jednoho klona, který se objevil vedle ní. "Běž támhle k Funovi jak ošetřuje inspektora a přeměn se přesně na něj". Hned potom klon složil pečetě pes,kanec a beran "Henge no Jutsu", opět vyslovila název techniky a proměnila se na zraněného inspektora.
"Isamu vím, že to bude těžké, ale musíš se s inspektorem někam schovat. Myslím, že už není moc času mám pocit, že už každou chvilku sem někdo příjde", řekla velmi důrazně svému kolegovy a pak se šla ukrýt za bedny, by měla dobrý přehled o tom co se bude dít.

Obrázek uživatele Vikitori
Vložil Vikitori, Ne, 2019-09-08 12:29 | Ninja už: 1174 dní, Příspěvků: 102 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Fun Kotoshi
Tým C
Plán

Když se v podobné situaci snažíte uklidnit, většinou se stane pravý opak. Funovi se ve skladu nedařilo zmírnit tep ani uklidnit vír myšlenek. Sám sobě vrazil políček, jako by doufal, že se probere z hrozného snu. Mezitím se Isamu bleskurychle ujal těla a začal s první pomocí. Běhal kolem, ponořen do svých myšlenek a hledal vše potřebné.
Seber se! Fun nevěděl, co dál. Vždycky byl ten, koho bylo nejvíc slyšet. Teď jen stál, s rukama zapřenýma o kolena a otevřenou pusou.
Nejprve si myslel, že se mu to jen zdá, ale po chvíli uvěřil, že je to pravda. Slyšel správcův dech. Opravdu nebyla jeho snaha nadarmo. Porušení příkazu senseie a nasazení vlastního života. Bylo to jako jiskra uprostřed změti černých vláken zmatku, který ho ovládal. Neměl jinou možnost, než se soustředit právě na tento pocit a zhluboka dýchat. Uvědomoval si, že nejsou zas v takovém bezpečí. Zvuky bitvy byly až příliš zřetelné a kapky potu mu pomalu ztékaly po spáncích.
Zamračil se. Na mysl mu vyvstala další otázka. Po kom vlastně jdou?... pokud chtějí jen obsah beden, proč by si prostě nepočkaly, až tým C odejde? Muselo v tom být něco víc. A pokud měl Fun pravdu, něco víc by znamenalo, že přijdou do skladu a pokusí se dokončit, co začali. Nebo zabít nás. Každopádně ani jedna z variant nebyla příliš vábná a bylo potřeba vymyslet nějaký plán.
Chlapec přemýšlel, co by mohl udělat, ale po shrnutí všech technik, které se naučil na akademii, si něco uvědomil. Jeho schopnosti byly pro nějaký speciální plán k ničemu… Byl slepý. Aktuálně viděl pouze dva metry od sebe a s většinou nehmotných technik, jako jsou klony, měl velké problémy. Ne, že by je nedokázal vytvořit, ale dát něčemu přesnou vizuální podobu, když jste ani sebe v životě neviděli v zrcadle, je skoro nemožné.
Přece nejsem tak k ničemu! Pěstí se udeřil do kolene, když se snažil najít v mysli něco méně ubohého než jen jeho neschopnost.
Kdyby jen byl schopný vytvářet přesné klony. Kdyby se dokázal přeměnit na zraněného a tím zmást soupeře. Nic z toho ale příliš nezvládal.
POČKAT! Docvaklo mu to. Nic z toho umět přece nemusel. Měl svůj tým. Otočil se ke zbylým dvěma členům týmu a Isamua nechal, ať si dělá, co je třeba. Po Seiichim to chtít nemohl. Zaprvé ten byl zraněný a zadruhé nebyl příliš dobrá volba pro boj na dálku. Takže zbývala Miki.
Otočil se tváří k ní a snažil se vypadat přesvědčivě. Nebyl si totiž jistý, jak ho budou ti dva poslouchat po tom, co viděli, jak dal sám sobě facku. Není to něco, co by vypovídalo o čisté mysli.
„Miki, Seiichi! Mám plán, ale musíme být rychlí. Miki, ty musíš vytvořit klon a přeměnit ho do podoby zraněného správce. Pak se jdi schovat za bedny dozadu. Budeš naše záloha. Předpokládám, že jako Yuki zvládneš pár útoků na dálku.“ Ani nečekal na odpověď a otočil se na Seiichiho. Ty budeš předstírat, že falešného správce ošetřuješ tak, jak to dělá Isamu. Pokud ho přijdou dorazit, s trochou štěstí je to zmate.“ Zhluboka se nadechl. „No a já – já vás budu bránit zepředu, jak jen to půjde.“ S těmi slovy pevně uchopil svou trojdílnou hůl a doufal, že ho ti dva včas poslechnou.

Falling
down is an
accident.
Staying
down is a
choice.

Obrázek uživatele Bl4ckGh0st
Vložil Bl4ckGh0st, Pá, 2019-09-06 20:40 | Ninja už: 1195 dní, Příspěvků: 122 | Autor je: Manga tým, Obsluha v Ichiraku

Isamu Kenji
Tým C
Být (para)medikem jen nachvíli...

Isamu se usmál. Pak se jeho vzpomínka rozplynula a chlapec musel konat.

Mohl jsem se pro toho muže vrátit. Mohl jsem se na něj podívat… Přeci jen, aspoň bych mu mohl pomoct. Chlapec bleskově sletěl z beden, potom, co zahlédl obrysy svého kamaráda, který táhl polomrtvého inspektora. Přispěchal mu na pomoc a složil ho. Vyšel ven, aby se rozhlédl, jestli je čisto. Hned zaplul dovnitř, aby minimalizoval šanci jejich prozrazení. Isamu sledoval, jak Miki hmatá tep. Nabyl pochybení, spíš zapojil svou intuici a jemně stlačil správcovu krkavici. “ Není pozdě. Rychle, musíme ho dát na bok!,“ řekl s takovým lehkým pocitem naděje na záchranu. Musíme mu nahromadit krev do mozku… Ale jak mu zvednout nohy, aniž bychom ho svalili na záda? Díval se na zabodnuté shurikeny . Některé byly docela hluboko v ráně, hodně se jich ale zachytilo jen na povrchu. Přitáhl židli, na kterou se mu pokusil vytáhnout silné nohy. Co nejvíc ho položil, ale tak, aby nenalehnul na ostří. Vysypal tašku a podepřel jí ho.
Vzal kunai a nařízl s ním správcův oblek podél boku, aby se podíval na rány. Vypadalo to, že nepřilnul, a tak opatrně odříznul jeho kusy, aby se dostal ke krvácejícím ranám. Povedlo se mu pár shurikenů vyndat, byly to škrábance, které oproti těm hloubkovým řezancům, byly zanedbatelné. Pokud někdo nemá tak 15 metrů obvazů, jsme nahraní. Sakra, takhle naživo je to hrozný… Ale tyhle rány jsou působivé. Zářez kvalitní. “Chce to obvazy nebo něco z látky, co se tak dobře nepřilepí!“ Co vím… Tak hlubší rány musím nechat tak, jak jsou, než se o něj postarají. Kdybych mohl… Kdybych se jen mohl podívat a... Něco s tím udělat?
Vzpomněl si na to, že bedny obsahovaly spoustu ninja vybavení. Pár cárů obvazu by tu mohlo být… Notak. Otevřel několik beden, ale nemohl se dohledat obvazů… Krev kapala na zem, a tak se prohrabal obsahem tašky, kde našel kusy látky a část obvazu. “T-tohle musí stačit,“ zašeptal si, ale všichni ostatní to mohli zřetelně slyšet. Nejhorší ránu obklopil kusy nějaké látky a zamotal obvazem. Jenže… Tu bylo více ranek, které musel zahojit...
Přehraboval se po šuplících a házel předměty na hromadu. Regály obsahovaly spoustu věcí, jenže většina se opravdu nehodila. S velkou námahou při posouvání těžké bedny s plechy si všiml krabičky na zdi, kterou hledal.
"Lékarnička!"

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Út, 2019-09-03 22:39 | Ninja už: 1056 dní, Příspěvků: 55 | Autor je: Pěstitel rýže

Bedny v mlze

Tým C
starý sklad

Zavřené dveře jako by utlumily veškeré zvuky potyčky, která právě venku před skladem probíhala. Tlumený cinkot zbraní zastíral přerývané dýchání a necvičenému uchu téměř neslyšitelné bolestné skučení raněného muže, ležícího v postupně se zvětšující krvavé loužičce.
Postarší inspektor měl neskutečné štěstí, že se Fun odhodlal k jeho záchraně. Venku by totiž dozajista zemřel. Zde měl alespoň částečnou šanci na přežití; ať uz byla sebevíc mizivá.
Ve skladu panoval nepříjemný klid. Dalo by se říci, že čtveřice mladých ninjů mohla v kostech cítit to napětí vyvolané neznámým.
Kdo to byl? Proč zaútočil? Je silný? Bude v tom pokračovat? Přežije inspektor? To byly otázky, které by teď mnohým pravděpodobně létaly hlavou sem a tam.

***

Relativní ticho proťalo náhle zavrzání zrezivělých pantů postranního vchodu. Geninové nemohli vědět, o koho jde. Jedno však muselo být všem jasné - pokud se chtějí ukrýt, musí přidat, poněvadž lehké kroky se k nim nemilosrdně blížily.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Po, 2019-09-02 22:17 | Ninja už: 1056 dní, Příspěvků: 55 | Autor je: Pěstitel rýže

Bedny v mlze

Tým C
staré molo u skladu

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Po, 2019-08-26 10:31 | Ninja už: 1835 dní, Příspěvků: 557 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Bunchan
Tým A

Prasátko napjatě čekalo, že přijde útok, ale přišla jen slova. Velice arogantní slova, což nebylo neočekávatelné. Každý shinobi se snažil zastrašovat a demotivovat své nepřátele. Bunchan na to byl připravený. Byl nejslabším ze svého prasečího klanu, alespoň když opouštěl svou zem a moc dobře věděl jak šikanátoři pracují. Přestal se jich bát až díky Takovi, který měl tak silného ducha, že tím nevědomky ovlivňoval své okolí.
"Oink, oink!" Odpověděl sveřepě a a překřížil packy v nezaměnitelném gestu "trhni si". Když však Tenshi udělala vzduchový polštář, odrazilo se prasátko k ní a kunaiem vykrylo všechny ledové krystaly, jenž prošli bariérou. Tako ho učil bojovat po svém a dokud Tenshi stála na nohách, byli kněžky v bezpečí.

Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Út, 2019-08-20 16:36 | Ninja už: 2334 dní, Příspěvků: 616 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tenshi Wakiya, tým A

Žádné vysvětlení nepřišlo, místo toho ta ženská vypadala, že je hodně šílená. Tenshi na sucho polkla. Musela ochránit kněžku a její pomocnici a Bunchana, který stále vypadal tak roztomile, že by ho ňuňala celé věky.
"Asi ti budu muset zkazit tvé plány." usmála se na tu šílenou ženskou. Jakmile nehtařka začala skládat pečetě, přičemž se ochladilo, Tenshi bylo jasné, že jsou v háji a fakt, že ta ženská je z Kiri moc na šancích nepřidalo. S rychlostí, kteoru by u Tenshi moc nikdo nečekal, si hodila luk na záda a šíp schovala do toulce, načež složila pečetě na vzdušný polštář. Sice nějaký ten krystal prošel, ale nebylo to tak strašné jako schytat plnou salvu.
"Utíkejte!" zařvala na slečny za sebou a už měla v ruce luk a dvěma šípy, z čehož jeden byl schován pod druhým. Tenshi zamířila na nehtařku a vypustila první šíp a druhý v jeho těsném závěsu, načež natáhla další šíp.

Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Po, 2019-08-19 15:59 | Ninja už: 1967 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Odpočinek v pokoji
”Jo tak.” Odvjetí Riri.
Hmm, promyslet věci důkladněji, to mě nikdy moc nešlo. Pomyslí si dívka, pohladí kocoura a pousměje se do příšeří místnosti.
”Vždycky sem byla taková střelená. Nejspíš na takových věcech budu muset zapracovat.” Během svých slov dál hladí kocoura.
”Zajímalo, by mě co taková Nnja kočka vlastně umí.”
Riri se podívá zelenovláskovým směrem a změní téma.
”Kisho, co vlastně umí ninja kocour?”

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Čt, 2019-08-15 18:05 | Ninja už: 1835 dní, Příspěvků: 557 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým A

Místo prvního obřadu
Když se jejich meče zaklesly, prohlásil nepřítel něco, co zažehli Takovy v očích jasný oheň. Urážet Mizulage před Takem bylo něco co mladíka dokázalo rozběsnit. Byl schopen i zabít, aby bránil suverenitu své země. Se zuřivým výkřikem zasypal oponenta další sérií úderů, které byli díky zuřivosti mnohem pádnéjší, než předtím. Pokaždé přidal váhu meči tědně před dopadem a díky následnému odlehčení zkrátil dobu dalšího úderu na minimum. Podle ran bylo poznat, že chce svého nepřítele zabít.
"Moje ideály jdou buď stranou, nebo ruku v ruce s tím co chce Mizukage!" Procedil mezi zuby a ve volné chvíli zasypal svého soka několika shurikeny.
"Nedivím se, že to dezertér, jako ty, nechápe! Zradil si Kirigakure, aby si mohl brát brachy za útok na bezbranou kněžku? Docela ubohý," útočil i slovy. Sám se nutil do klidu, protože díky rozčilení dělal občas chyby. Tady si chybu nesměl dovolit. Nesměl prohrát proti zrádci. Jeho meč nazívali lidé popravčím mečem a k tomuto úcelu ještě nikdy použit nebyl. Dneska by se to ale mohlo změnit.

Ztracený ostrov

Když začal Renjiro rozdělávat oheň, Makura se přesunula k němu a usadila se tam usmívající se jako sluníčko. Pod tím úsměvem se však skrývalo i něco jiného. Skrýval se tam strach. Zkoušela brát všechno přehnaně pozitivně, protože se už nechtěla bát. Bála se svého vlastníhi strachu natolik, že si našla vlastní způsob jak ho zatlačit do pozadí. Ráno je totiž viděla znova. Mrtvé, kráčející k hoře. Nyní však sledovala Renjira a snažila se naučit, jak rozdělává oheň on.
Rina naklonila hlavu na sranu a položila si ukazováček na zamyšleně na rty, když přišla ona zvláštní otázka.
"Svět zvířat má jasně stanovená pravidla. Poraž nejsilnějšího a staneš se nejsilnějším ty," vysvětlila šesovlasému chlapci s úsměvem a poplácala si na svůj biceps, který tam snad ani nebyl.
"Asi budete chtít ukázat cestu k hoře," prohlásila zničeho nic a chopila se klacíku.
"My jsme tady," nakreslila hrubý obrys ostrova, horu a mýtinku, kde zakroužkovala bod v hlíně. "Vy půjdete tudy, tady se vyhnete močálu a jste tam," prohlásila s úsměvem a ukázala na okraj ostrova, kde také končila hora.
"Tady je skrytá laguna, kde kotví loď a kousek vedle, tady, je jejich tábor..." povídala, když ji přerušil výbuch a mnohem silnější zemětřesení. Většina zvířat se rozutekla do pralesa. Z hory se začali silně kouřit, za okamžik byla díra v oblacích zahalena a nastala tma, kterou osvětloval jen Renjirův oheň.
"Hej! To bylo moje slunce!" Pohrozila pěstí k hoře a nafoukla uraženě tváře.
"Tak co máš v plánu? Tohle musí přestat," obrátila se uražená Rina k týmu G.

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, Po, 2019-08-12 12:25 | Ninja už: 4015 dní, Příspěvků: 639 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Modrovláska pokrčila rameny.
"Poslouchám, co se o něm říká. Tam u nás je několik lidí, kteří ho dobře znají a já znám zase je. A všichni říkají to samé. Že je rozumný, uvážlivý a pokaždé dělá to nejlepší, co může, pokud jde o ženy," odpověděla na hnědovlásčin dotaz. Její povzdych ji však zaujal.
"Proč? Změnilo by to něco, kdyby nebyl shinobi?" zeptala se očividným zájmem. Copak tu mezi kněžími a kněžkami panovali i takové poměry? Modrovláska si uvědomila, že to byla jedna z věcí, o které vlastně nic nevěděla. Jak přesně vypadalo soužití mezi lidmi za těmihle zdmi? Domnívala se sice, že v chrámech šlo o život sproštěný fyzických potřeb, ale pokud se nad tím zamyslela, proč by vlastně mělo? Jejich náboženství přeci plození potomků patrně nezakazovalo, tak z jakého důvodu by tu kněží a kněžky nemohli žít v souladu a zároveň mezi sebou mít vztahy? Tím ovšem dostávala jedna z jejích teorií přednesených u večeře trhlinu.
Saya se naklonila blíž k dívce a povytáhla významně obočí.
"Ty bys chtěla, aby byl Yuujiro-san jeden ze zdejších kněží? Znamená to, že bys s ním pak mohla jít na rande?" zamrkala, tváříc se přitom spiklenecky jako kamarádka, která se snaží z přítelkyně dostat pikantnosti. Poté se ale zase napřímila a stočila pohled ke hvězdami posetému nebi.
"Taky mám oči," pronesla zcela nesouvisle s jejími dotazy. "Yuujiro-san je mezi ženami oblíbený, protože se rád stará o jejich bezpečnost i pohodlí," stočila ke kněžce koutek oka. Zajímalo jí, zda pochopí nevyřčenou narážku.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-08-11 15:24 | Ninja už: 4450 dní, Příspěvků: 1906 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Mise týmu A: Kněžka a démon

Muž sledoval Takovy pohyby a další prudký náraz znovu bez problémů vykryl. „Zradil?“ zopakoval posměšně a přidal se k mladíkově tanci. Všiml si, že ninja chýbe mečem lehce navzdory váze, kterou by měl být. Musel používat nějakou odlehčovací techniku. Nebo před tím blafoval a měl skutečnou sílu. Ať tak, či tak, Takova technika byla obstojná a poskytovala Hisokimu přinejmenším zabavení. Teprve když se jejich meče znovu srazily, bělovlasý se šíleně zazubil.
„Zradit tu černovlasou dě*ku nebo svoje ideály; co by sis vybral?“ prsknul po něm a bylo naprosto jasné, koho takto označoval.

Žena se zazubila. „Děkuji,“ naklonila hlavu na stranu a vypadala skoro roztomile. Po tom si ale olízla rudé rty. „Trošku si s tebou pohraju a pak si vezmu tady Seimori-sama,“ přejely její bledé oči k veleknežce. Ta zkřížila ruce na hrudi, aby mezi nimi vytvořila pomyslnou hradbu, a o krok ustoupila. Chikage rázem stála před ní a probodávala ženu pohledem.
Bělovlasá kunoichi se zachechtala. „Jste roztomilé, dámy. Přesto ten čuník vyniká. Možná si ho vezmu s sebou,“ zamyslela se. Její úsměv pak náhle ztvrdl a ruce se pohly.
Bleskově složila několik pečetí a okolo ní se zhmotnilo několik ledových krystalků. Jejich ostré rohy se leskly i v mdlém světle lesa. Okolí se ošklivě ochladilo.
Chikage vyvalila oči. „Tenshi, ona je z Kiri!“
V tu chvíli vyletěla na dívku salva krystalů.

Mise týmu B: Kněžské únosy

Dívka Sayu pečlivě poslouchala a pomrkávala. „Potřeba chránit všechny ženy?“ zamrkala překvapeně. Ten muž se jí zalíbil čím dál tím víc. „Jak tohle vlastně víš?“ zajímala se.
Když se jí však zeptala tak přímo, zrudla kněžka znovu. „T-trochu,“ uhnula pohledem. „Je hezký a má příjemný hlas a-a jestli je takový ochranářský,“ zavrtěla se a pak si povzdychla. „Jen škoda, že je ninja.“

„Prostě si nejdřív věci promyslet trochu důkladnějš a podle toho promyslet další postup,“ posadil se Kisho. Jak mohla nevědět, co znamená komplexní?
Morio se dál vrtěl a vrněl, aby dívku uklidnil.

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
„Ble,“ ofrněla se nad durianem nastejno s Tsuki. Počkala, až se Renjiro, který šel pro maso, vrátí, a začala se rozhlížet po nějakém dřevu, které by hořelo a ni si mohli jídlo opéci.
„Ojousama!“ vyhrkla náhle Tsuki, seskočila na zem a ukázala na dívku tlapkou. „Máš nya sobě jen tričko!“ vyhrkla zděšeně. Zelenovláska chvilku nechápala, ale nakonec informace do jejího unaveného mozku došla a ona zrudla. „Jéjda!“ vyhrkla a proběhla okolo bělovláska, který právě vycházel z chaty s truhlou s masem.
V chatce si oblíkla černé tílko a svou oranžovou kombinézu, jejíž svršek si ani nenandávala, jaké bylo okolo horko.
„Nyad čím přemýšlíš?“ vyptávala se kočka, obdivně si prohlížejíc svou převlékající se paničku.
Yui se zahleděla na rukavice, které si zastrkávala k pasu. „Je to tu divný-nyan. Tu Rinyu poslouchá i ta velká gorila, Makuchan dělá, jako kdyby se nyechumelilo, Rinya vyléčila Tanyamiho a celý je to tu divný. Nyavíc tu byl Renchan pěkně dlouho.“
Ještě si upravila své úžasné brýle ve vlasech, které jako zázrakem neztratila ve vlnách, a vyšla znovu ven. Tam se zastavila až u Renjira. „Renchan,“ dřepla si k němu. „Něco jsi zjistil-nyan?“


Obrázek uživatele Jaden
Vložil Jaden, Ne, 2019-07-28 23:36 | Ninja už: 4230 dní, Příspěvků: 3201 | Autor je: Editor všeho, Moderátor, Ichiny trojky

Renjiro Kaiba
Neznámý ostrov
„Jasně. Jak jinak...“ stekla bělovláskovi po čele pomyslná kapka skepse, když jim Makura vysvětlila, jak tu Rina všemu velí.
Ta poté vytáhla nějaké ovoce či zeleninu či co to bylo a Renjirovi se automaticky nafoukly tváře, přes ruku si mladík plácl pusu a přes tvář mu přelétl modrý stín, jak se mu z toho pachu a představy, že by něco takového jedl, zvedl žaludek.
„Eh, jestli vám to tedy nevadí, Rino-san, tak bych došel pro to maso...“ dostal ze sebe, když se trošku vzchopil a odstoupil od ženy rychle dva kroky vzad, načež se sebral a zamířil zpátky do chatky.
Až uvnitř si oddechl a pořádně nasál čerstvý, nepáchnoucí vzduch, načež zvážněl. Tohle byla skvělá příležitost jak se o té ženě dozvědět něco víc.
Ještě než začal, zkontroloval si oknem, že se bělovláska pořád věnuje zvěři, a pak se dal do hledání.
Kromě masa hledal různé skrýše v podobě dvojitých den či stěn, duté podlahy, a tak dále. Hledal cokoliv, co by mu napovědělo, co je tahle žena vlastně zač. A něco vážně našel, i když to nebylo moc lehké. V celém příbytku byl hrozný nepořádek.
Bednu s ninja svitky, zabývajícími se meditacemi a technikami, jak se uklidnit. Dále nějaké věci, které mohli klidně být z kteréhokoliv kouta světa... a starou fotka, na které byla holčička, která připomínala Rinu v náručí své matky. Žena na ní měla stejně zvláštní oči, jako Rina, ale holčička nikoliv. Ta měla obě oči jasně modré.
„Zvláštní...“ zůstal Renjiro na fotku chvíli zamyšleně hledět, načež si všiml poklopu v zemi ve vedlejší místnosti, kde předtím Rina spala.
Ten vedl ale pouze k masu, naloženému v ledu. Při tom pohledu zacukalo Renjirovi v koutku oka.
„Kde tu sakra vzala led...!?“
„Arigatou, Rina-san,“ usmíval se už o chvilku později bělovlásek, když se vracel s masem, načež mu stekla po čele pomyslná kapka skepse a on se opatrně rozhlédl kolem.
Snad se nebudou muset o jejich snídani nejprve porvat s těmi zvířaty... Tak či onak, hlad měl bělovlásek že by klidně snědl i toho tygra! Plamen v jeho očích a kručení v žaludku jasně značily, že se toho masa nevzdá bez boje!
„Jak to děláte, že vás ta zvířata tak poslouchají?“ zajímal se později Renjiro, sedící u táboráku, nad kterým se opékalo jejich maso, během čehož kontroloval ostražitě okolí jako nějaký lev, co si právě ulovil gazelo. Částečně proto, že měl vážně hlad, a částečně proto, že nechtěl, aby je někdo přepadl ze zálohy. Přeci jen byli na neznámém území a tak nesměli polevovat na ostražitosti.


Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Ne, 2019-07-28 23:07 | Ninja už: 2334 dní, Příspěvků: 616 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tenshi Wakiya, tým A

"Jsem ráda, že jsem pobavila." pronesla do prázdnoty před sebou. Tohle se jí nelíbilo, tohle se jí ani trochu nelíbilo. Na druhou stranu byla ráda, že jí neznámá aspoň hned nekuchne, to musela Tenshi ocenit. Také musela ocenit odvahu Bunchana. Nebýt v téhle chvíli, hned by si ho vzala do ruky. Jak byl roztomilý...ty nožičky a jak držel ten kunai, prostě roztomilost sama...a opět bylo na řadě soustředění.
"Musím uznat, že nástup máte super." usmála se na bělovlasou dívku. Takže tohle byla její soupeřka. Nějaká ženská s fakt dlouhými nehty, které by snad mohly i oči vyškrábnout. Tenshi se roztomilounce usmála na cizinku a namířila na ní lukem.
"Nejdřív by mělo být povídání o tom, proč to děláte, ne?" zamrkala na ni, jak jen Tenshi to umí. Potřebovala získat spousty času, na plán, kam schovat kněžky...přece nemohla bojovat před nimi, mohlo by jím být ublíženo a ještě k tomu i Bunchanovi by se mohlo něco stát. Na tohle rozhodně nebyla připravená. I u bitvy proti Konoze byla během chvilky poražena. Tohle nemohla zvládnout, i když byla ninja. Nikdo jí teď nepomůže, sensei s Takem bojují a...ještě určitě bojují. Její narůstající panika byla schovaná za maskou roztomilé holčičky. Snažila se ze všech sil se nezhroutit. Musela dokázat, že něco i umí a není přítěží.

Obrázek uživatele Kitabatake
Vložil Kitabatake, Ne, 2019-07-28 19:58 | Ninja už: 1056 dní, Příspěvků: 55 | Autor je: Pěstitel rýže

Ieyasu Kitabatake
Tým D

Měl pocit, jako by mu někdo už tak dobrou hodinu sypal mořskou sůl do očí, nechal ji tam chvíli působit, a pak mu oči vymyl… a pak tento proces opakoval znovu a znovu. Zarudlýma očima sledoval, jak se mu při pokusu usměrnit proud vody nepovedlo dokonale vyrovnat tlak vody v pomyslné chakrové kouli a jak mu slaná dávka tekutiny opět letí přímo do očí. Jistě, mohl by si přeci nasadit, brýle, ale to by nemělo takový účinek. Musel se koncentrovat. Nesměl odbíhat v myšlenkách jinam. A mořská voda v zrakovém aparátu ho sice dráždila, ale rozhodně mu nedovolila ztratit se v myšlenkových proudech moc daleko.
Vzpomínal, jaké to bylo na akademii; jak dlouho musel cvičit, než byl schopný udělat dokonalou podobiznu sama sebe pomocí Bunshin no Jutsu. Poté se mu vybavily léta strávená na praxi ve špitále – ty hodiny prosezené nad malými rankami, které musel pomocí precizní práce s chakrou zacelit. Vždycky to zvládl a nebál se, že by to tentokrát skončilo jinak. Musel si jen věřit a pracovat tvrdě dál.
Pomalu smočil obě ruce pod hladinou a utvořil z vody malou kuličku, kterou vyzdvihl na vzduch. Zhluboka se nadechl. „Budu muset začít pomalu. Nemůžu chtít tím proudem rovnou přetočit balvan,“[i] pomyslel si.
Zavřel oči, soustředil se na tok chakry ve svých rukách, kterým pomalu obaloval molekuly vody. Potom se pokusil vytvořit maličký, téměř neznatelný proud, kterému dovolil unikat z chakrové bubliny.
Otevřel oči. Vody na jeho rukách vypadala pořád stejně. Když se však podíval pořádně, spatřil, že na místě, kde vytvořil proud, vytéká pomalu malý pramínek vody. Medik se usmál: Tohle byl úspěch; teď už jen stačí pomalu přidávat na intenzitě proudu vody a bude to mít v kapse.

***

Krabí společník teď s předstíraným nezájmem civěl na souboj malého genina se stříbrovlasou sensei. Mladík se evidentně snažil pomocí taijutsu „obehrát“ techniky své nadřízené. Najednou se však směrem od stříbrovlásky vyřítil Krabákovi dobře známý proud vody, který ho předtím shodil ze skály. Kani-san sebou instinktivně trhl. Proud vody byl totiž dost silný.

Obrázek uživatele theFilda4
Vložil theFilda4, Pá, 2019-07-26 18:05 | Ninja už: 2316 dní, Příspěvků: 358 | Autor je: Pěstitel rýže

Trénink na ostří nože

-Den třetí
Mia Sashikizu
"Fuuton:Reppushou!"Zakřičel Miin klon a uvolnil techniku,téměř okamžitě,co mladík vyrazil.Kaiju však před divokou vlnou větru uskočil stranou,za což si vysloužil od obou stříbrnovlásek úšklebek."Aspoň jsi nenaletěl na stejný trik dvakrát,no uvidíme co dál."Zasmála se Mia-klon a neustále se otáčela čelem k běžícímu Kaijuovi.
Ten po ní znenadání mrštil kunai a přizemi zaútočil."Teď přijde na lámání chleba.Mizurappu viděl u Satsuki už hodněkrát,ale otázkou je jestli mu to stačí docvaknout hehe."Pomyslela si Mia-klon,uhýbající hlavou letícímu kunai.Mladík mohl vidět,jak její ruce rychle kmitají a skládají pečetě drak-tygr-králík.Pár okamžiků předtím než se jeho noha doknula cíle se Miiny tváře prudce nafoukly a vyrazila z nich vodní vlna schopná nejen zastavit jeho kop,ale i s nebohým studentem doslova vytřít okolí.


Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, Út, 2019-07-23 13:29 | Ninja už: 1835 dní, Příspěvků: 557 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Tako Jahiro
Tým A

Země pomerančů
Tako přimhouřil oči, když spatřil, že se muž při bloku ani nepohnul a navíc se jeho meč ani nezlomil. Musel mít obrovskou sílu. Tu si Tako nahrazoval Dotonovou technikou a tak nemohl odolávat, když nepřítel zatlačil. Váha meče mu v tomhle boji byla na nic, proto se musel přizpůsobit a bojovat na rychlost.
"Proč si zradil?" Optal se jednoduše, odlehčil meč a využil oponentovy síly k prudké otočce, aby muž promáchl a on v tu chvíli udeřil z druhé strany opět plnymi sto kili rychlostí, kterou mu dodaly oponentovy svaly. Tako však nepočítal, že by zasahl a tak byl připraven na to, co bude dělat po vykrytí. Pokud přišlo, okamžitě odlehčil meč na váhu nože a zaútočil sérií seků a bodů ve veliké rychlosti. Díky délce meče byl v dobré vzdálenosti. Malá váha sice nedokázala udělat obrovské škody, ale pokud by nebyly rány kryté, mohly bez problémů muži znepříjemnit život. U série Tako doslova tančil.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-07-21 14:28 | Ninja už: 4450 dní, Příspěvků: 1906 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžka a démon

Hisoki celou dobu sledoval mladíkovy oči. Jeho útok mečem ten mladý šermíř odrazil a rovnou se rozhodl odpovědět. Muž odskočil a do cesty mladíkově ráně nastavil svůj meč. Když útok dopadl, bělovlasý se ani nehnul. Jen vyvalil oči vzrušením a široce se zazubil. „Ty nebudeš úplně marnej, ty nebudeš úplně marnej! Konečně trocha zábavy!“ vykřikl a svaly na jeho holých pažích se zatnuly, jak začal tlačit proti mladíkově čepeli. Měl šílenou sílu.

„Mám otázku,“ hlesla Mikayo. Očima však nehleděla na muže. Věděla, že se specializuje na genjutsu a že jeho vlastní oči jsou problém. Musela si dávat pozor. „Co je vám do háje po nějakých kněžkách z nějaký malý zemičky?“
Renzo přimhouřil oči. „Neslyšelas snad už od nich? Je tu proti nim odboj. A ten si nás najal.“
„Takže v tom není nic osobního?“
Pokrčil rameny. „Jak jsem řekl, děláme jen svoji práci. Měla by sis pospíšit, než na tebe budeme dva.“
Modrovláska zasyčela a složila pečetě. „Hyouton: Haryuu Mooko!“ Z jezírka pár metrů od dívky se zhmotnil ledový tygr, který okamžitě vyběhl po muži.

Jakmile zazněla Tenshina odpověď, rozezněl se skalním městem zvonivý smích. Kvůli ozvěně ale nebylo možné určit, kde se zdroj nachází. „Jsi vtipná, holčičko,“ pochválil hlas dívku. „Možná tě nezabiju rovnou. Mohla bych vyzkoušet, co v tobě je.“
Kousek před skupinu se sneslo malé tornádo, které se vzápětí rozplynulo a na jeho místě zůstala stát bělovlasá žena. „Tak pojď, ukaž mi, co umíš,“ vyzvala jí rukou, na níž se leskly dlouhé rudé nehty.


Obrázek uživatele Matisek123
Vložil Matisek123, Pá, 2019-07-19 12:12 | Ninja už: 1967 dní, Příspěvků: 83 | Autor je: Prostý občan

Riri Arui
Tým B
Odpočinek v pokoji

Riri podrbe příchozího kocoura za ouškem, jak si myslí, že to mají kočky rádi. Během toho vyslechne Kisha, ten kluk trefil hřebíček na hlavičku. ”Hmm...jo no.” Odpoví dívka smutně.
Po další zelenovláskově větě se Riri trochu zarazí. ”Eee, jak jako kompleksnějš?” Prohodí ostřeji, než by sama chtěla.
Kam na takový slova chodí? Málem sem si na tom zlomila jazyk.
Riri se kromě smutku, zmatení začala cítit i trochu naštvaně. Nechtěla to vybíjet na Zelenovláskovy, protože za to nemohl, byla naštvaná sama na sebe.
Rozhodla se tedy přemoci a dodá milejším tónem. ”Mohl by jsi to trochu rozvést?”

Obrázek uživatele Ero Michi
Vložil Ero Michi, St, 2019-07-17 23:49 | Ninja už: 4015 dní, Příspěvků: 639 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Pěstitel rýže

Kitsune Saya
Tým B
chrám

Pohlédla tázavě na Yuujira, když zmínil kladné účinky správné životosprávy. Nic k tomu ale nepoznamenala. Jen svého senseie sjela pomalým pohledem od hlavy až k patě.
Od pohledu působil jako někdo, kdo se o správnou životosprávu snažil, ale nebylo to náplní jeho života. Pokud by měla hádat podle toho mála, co o něm zatím věděla, a jak na ni až doposud působil, řekla by, že byl Yuujiro typ člověka, který žil vyváženě. Napůl správně a napůl nesprávně. Saya si byla dobře vědoma benefitů, jež dobrá životospráva tělu i mysli přinášela, nedokázala si však za nic na světě představit, co by mohla přinést dobrého jí. Běžně naspala sotva pár hodin a jedla minimálně. Kdyby trávila spánkem tolik času, kolik by měla, nikdy by nemohla všechno stihnout. A kdyby jedla o něco víc, nanejvýš by tím přidělala práci sama sobě. Na druhou stranu, kdyby více posilovala své tělo, nebyla by možná tak slabá a vyhublá.
Když se Yuujiro rozhodl vzdálit, pokývla za ním pouze hlavou. Náhlá otázka kněžky ji však překvapila. Takže se jí opravdu líbil. To Sayu patrně nemělo překvapovat. I když příliš dobře nechápala, co přesně na něm ženy spatřovaly tak fascinujícího, že patřil mezi povedenou část mužské populace dokázala ohodnotit i ona. Měl docela hezkou tvář a jako shinobi byl slušně stavěný. To byly často dva nejdůležitější, nebo i jediné body, které ženám stačily k tomu, aby po muži začaly toužit. Modrovláska však více doceňovala mužův příjemný hlas. Přesto jí přišlo trochu zarážející, jak výrazně na jejího senseie dívka reagovala.
"Není to tak zlé, jak jsem čekala," odpověděla tentokrát po pravdě a s nevinným výrazem nahla hlavu ke straně.
"Zatím se jenom poznáváme, ale Yuujiro-san je opravdu zajímavý. Už jen ta jeho potřeba ochránit všechny ženy," trhla zlehka rameny a obdařila dívku jedním ze svých přátelských úsměvů. Poté se však zatvářila, jako by si něco právě uvědomila, a dlouhýma řasama rychle zamrkala.
"Tobě se Yuujiro-san zalíbil? Máš zrudlé tváře od okamžiku, co se tu objevil," zeptala se polohlasem, jako by si právě sdělovaly tajemství a doširoka rozevřenýma očima na dívku zůstala nevinně hledět.

SAJRAJTI!

Na pana S a na pana K nám nesahejte! Jsou výhradním majetkem dvou nezbedných úchylů :3

Obrázek uživatele Sadista
Vložil Sadista, St, 2019-07-17 22:29 | Ninja už: 1334 dní, Příspěvků: 120 | Autor je: Prostý občan

Kaiju Hisayo
Team D
Ostrov

Seděl ve své poloze a jen poslouchal okolí. Seděl tam a zvedl hlavu až tehdy, když nad ním stanula sensei. Kouknul na ní a chvíli ji poslouchal. Uprostřed jejího proslovu se zvedl a doposlechl si ji. Poodstoupil také, když si Mia dala taky odstup. Postavil se bokem k sensei. Byl připraven k druhému souboji se svou sensei. Měl na paměti, že musí vymyslet nový chvat nebo lest. Hlavou mu běhalo spoustu myšlenek na to, jak bude boj probíhat. Výsledek viděl bledě, ale naději stále měl. Proto byl odhodlaný. Na chvíli zavřel oči a pomyslel na sestřičku. Avšak, když opět otevřel oči, viděl dvakrát sensei a lehce se na vteřinku pousmál. 'Poznat podle pečetí a nebo počkat na jméno oné techniky jo? To zní jako plán. Děkuji, sensei.' proběhlo klučinovi hlavou. Pak jen viděl konečnou pečeť sensei a přikrčil se.
,,Já sem. Můžeme začít kdykoliv." křikl Kaiju a rozeběhl se na Miu. V půlce cesty, bez čekání uhnul doprava a začal kroužit kolem sensei. Jak běhal kolem ní, snažil najít skulinu na útok. Tu ovšem nenašel a tak když byl za ní, hodil na ní jeden Kunai a po dvou krocích, zaútočil na sensei. Těsně před ní šel k zemi a snažil se ji zasáhnout pravou nohou do brady.

Obrázek uživatele stan.com
Vložil stan.com, St, 2019-07-17 20:54 | Ninja už: 1835 dní, Příspěvků: 557 | Autor je: Utírač Udonova nosu

Bunchan
Tým A

U jeskyně, Země Pomerančů
Prasátko polekaně vykviklo, když se před Tenshi zabodl do země kunai a obratně se přetočilo zády ke kněžkám. Nepřítel však vidět nevbyl. Na takové situace nebyl uplně stavěný, ale Tako ho požádal, aby chránil kněžky a nebylo skoro nic, co by pro mladého medika nebyl schopný udělat. Nakonec to byl jeho nejlepší přítel na život i na smrt. Proto se, když se Tenshi snažila konverzovat, nebo co to dělala, prosmekl pod jejíma nohama, uchopil předními kopítky kunai a vytrhl ho ze země. Vypadalo to celkem směšně. Kunai byl pro miniprasátko jako meč, a Bunchan musel stát jen na zadních, aby se mohl postavit do bojové polohy. Nehledě na svůj život se Bunchan poatavil přes kněžky a bedlivě pozoroval okolí. Nikdo nesměl kněžkám ublížit. Bunchan byl odhodlán odrazit každý útok, jenž by Tenshi nedokázala vykrýt. Byl odhodlán pro tento úkol položit i život.
"Oink!" Pohlásil bojovně a připravil se na boj.

Ztracený ostrov

Makura si dala ruku před ústa, aby ztlumila zahihňání, když viděla, jak Renjiro i Yui nevěřícně zírají.
"Všechny zvířata Rinu poslouchají na slovo. A není se moc co divit, když támhle tu Gorilu Mocho... ," ukázala při vysvětlování na nejstatnějšího gorilího samce, který měřil přes tři metry, "... usměrnila jenom tím, že mu rozzlobeně vyčinila. Krčil se, jako malé gorilátko," vysvětlovala s nadšením modrovláska. Rina se mezitím přesunula ke stolům, kam trojice došla a přivítala je usměvem.
"No, pokavať nepotřebujete vysloveně maso, jídla je tu fůra. Třeba tohle... ," ukázala na zářivě žloté ovoce, které páchlo, jako smradlavé ponožky, "... je durian. Pravda, moc nevoní, ale má spoustu správných živin. Ale jestli chcete vysloveně maso, mám nějaké uložené v chajdě. Velkej Sunko se se mnou vždy podělí o svou kořist," ukázala na velkého tygra, který se slunil na velkém kameni.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, St, 2019-07-17 14:41 | Ninja už: 4450 dní, Příspěvků: 1906 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Kněžské únosy

„Chození se slepicemi není nutně nudný. Člověku to dost pomáhá,“ pokrčil rameny. Dívka si jeho slova vyložila špatně, ale chtěl vůbec, aby si je nějak vyložila?
Kněžka pomalu odtrhla stydlivý pohled od země a obrátila jej k Saye. „Právě takové tu pěstujeme,“ usmála se. Stále však byla nervózní. Ten ninja byl fešák.
Yuujiro ty dvě zaujatě sledoval. Obzvláště Sayu. O rostlinách toho věděla určitě hodně, i když se nemohl zbavit pocitu, že něco tají. To ale ta obyčejná dívka z kláštera nemohla tušit. V těchto zdech byli všichni vedeni k pravdomluvnosti. Ani neměli důvod tu někomu lhát. Na druhou stranu Saya byla dívka z nevěstince, kde od malička sledovala různé typy lidí. Ona to se slovy uměla. A právě proto muži jako studentka imponovala víc a víc.
„No, očividně jsem vás vyrušil. Nechám vás o samotě,“ mrknul na ně, vrazil si ruce zpátky do kapes a odešel.
Kněžka se okamžitě na modrovlásku obrátila. „Jaké to je mít někoho takového za velitele?“ zčervenaly jí líce.

Kisho se posadil a zahleděl se na obrys dívky. Když se rozpovídala Morio div ve své kočičí hrdosti neobrátil oči v sloup a vydal se k Riri, aby se o ní otřel a začal vrnět. Když ji neuklidní, bude se pořád vrtět a on nebude moci spát!
„Vždyť jsme teprve genini. Musíme se toho ještě hodně naučit,“ usmál se. „Jsi smutná kvůli tomu, co ti řekl sensei?“ tipnul si, na což nemusel být detektiv. Jejich rozhovor vyslechl. „Zkus… Co třeba zkusit o věcech uvažovat komplexnějš?“


Obrázek uživatele Noemyska
Vložil Noemyska, Čt, 2019-07-18 21:54 | Ninja už: 2334 dní, Příspěvků: 616 | Autor je: Prodavač v květinářství Yamanaka

Tenshi Wakiya, tým A

Dívka uháněla za kněžkou a její pobočnicí, dokud je nepřerušil kunai následovaný ženským hlasem. Tenshi složila luk a zatáhla ty dvě za svých 140cm. Vzhlédla za hlasem. I kdyby kněžce získala čas, nemohla by je přeci nahnat do jeskyně. Tichounce zavrčela. V podobné situaci ještě nebyla. Bylo něco jiného se postarat o sebe, ale tohle byl jiný level.
"Takže, holčičko, asi se nějak domluvit nepůjde, že?" těkala očima z místa na místo a snažila se zachytit sebemenší pohyb. Tvářila se neutrálně, jakoby to byl normální pokec s někým, koho dlouho neviděla. Prostě jen potřebovala získat čas na vymyšlení plánu. Jakéhokoli plánu.

Obrázek uživatele ichi
Vložil ichi, Ne, 2019-07-07 15:43 | Ninja už: 4450 dní, Příspěvků: 1906 | Autor je: Moderátor, Editor fóra, Jadenovo osobné Icha icha

Yui Endo
Tým G
Neznámý ostrov
Yui byla v podobném stavu jako Renjiro. I ona si nemohla pomoci a zírat na zjevení okolo nich. Zatímco ostrov pohlcovaly mraky, mýtinka byla prosvícená a veselá. Opravdu to vypadalo jako v pohádce. V trochu zvrácené pohádce.
„Renchan,“ hlesla k kamarádovi. „Tohle je fakt divný-nyan. Mega myoc divný,“ nechala se slyšet. Tsuki vykukující z jejího výstřihu přitakávala. Při mladíkově návrhu trochu strnula. „Moment, nyemůžeš tady před těma všema říkat, že chceš maso,“ zaúpěla tiše. Její kručící žaludek však tvrdil úplný opak.