manga_preview
Tlumočení B. 26

Genin

Metal.png

Metal Lee (メタル リー) je genin ze Skryté Listové vesnice a člen Týmu 5 (týmu Udon) spolu s Denkim a Iwabeem. Je to syn Rock Leeho. V manze se poprvé objevil v posledním díle základní Naruto série (700. kapitola), v anime měl debut v 1. díle Boruta.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Hachiya.png

Hachiya Tsurushi (蜂谷釣糸) je genin z Skrytej Mlžnej a bol nasledovníkom Hoshigaki Shizumiho. Poprvé se objevil v 26. dílu anime Boruta. Tsurushi má dlhé blond vlasy, tmavé obočie a zelené oči. Nosí ochranku na čelo vo vlastnom štýle vo vlasoch.

Na článku pracovali: 

Mitsuki.png

Pozor, celý článek může být spoiler!
Mitsuki (ミツキ) je mužský shinobi ze Skryté Listové vesnice a rovněž je synem Orochimara. Patří do týmu Konohamaru spolu s Uchiha Saradou a Uzumaki Borutem. Mitsuki se poprvé objevuje v manze Naruto Gaiden.

Techniky: 

O jeho technikách se mnoho neví, Mitsuki zatím ukázal natahování a prodlužování rukou jako tomu bylo i u Orochimara.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
inojin.jpg

Pozor, celý článek může být spoiler!

Techniky: 

Inojin je považován za talentovaného ninju. Učí se a používá techniky mysli klanu Yamanaka, stejně tak se však snaží kreslit a používat techniky svého otce. Kritizuje Saie, že jeho technika kreslení je předpotopní. Používá i meč.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
Shikadai.png

Pozor, celý článek může být spoiler!

Techniky: 

Shikadai využívá klanové techniky, tedy manipulaci se stínem. Jako člen týmu Ino-Shika-Chou používá techniky svázané spolu se svými kolegy.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
chou.jpg

Pozor, celý článek může být spoiler!

Techniky: 

Chouchou je členem klanu Akimichi, využívá tedy klanových dovedností a dle libosti zvětšuje části svého těla, či tělo samé. Spolupracuje v některých technikách i se svými týmovými partnery.
Raiton: Jinraiken
Chouka no Jutsu

Na článku pracovali: 

Kategorie:
mensi sarada.jpg

Pozor, článek může být spoilerem!
Uchiha Sarada (うちはサラダ) je mladá kunoichi z Listové vesnice nosící brýle a člen týmu Konohamaru spolu s Uzumaki Borutem a Mitsukim. Zároveň je dcerou Haruno (Uchihy) Sakury a Uchihy Sasukeho, představuje tedy naplnění Sasukeho snu o obnovení svého klanu.

Techniky: 

Sarada ovládá Sharingan i brutální sílu podobně jako Sakura a Tsunade.

Na článku pracovali: 

Boruto_Boruto_Movie.png

Pozor, celý článek může být spoiler!

Techniky: 

Boruto dokáže využívat stínové klony. Má větrnou, bleskovou a vodní podstatu.
Sasuke ho učí dokonale házet shurikeny. Konohamaru jej naučil Rasengan.
Je rychlý, hbitý a zběhlý v taijutsu.

Na článku pracovali: 

Ninja_Kosuke.png

Maruboshi Kosuke (まるぼしコスケ) je genin z Listovej. Je geninom viac ako päťdesiat rokov, preto ho prezívajú Večný genin. Keď bol dieťa, urobil nezodpovedné rozhodnutie, ktoré stálo jeho spoločníkov život. Hanbil sa za to a cítil, že by nemal byť povýšený nad genina. Tobirama napriek tomu naňho naliehal, že sa musí zlepšovať.

Techniky: 

Konoha Ryuu

Na článku pracovali: 

oboro-foto.jpg

Oboro,je genin ze skryté mlžné vesnice.Oboro má hnědé oči, na puse dýchací přístroj a na očích šátek se dvěma otvory pro oči. Brzy po druhé fázy Chuuninské zkoušky se Oboro snaží překvapit Naruta, Sakuru a Sasukeho. Sasuke svým Sharinganem vidí, jak se Oborovi nepodařilo ty tři překvapit. Potom začli Sasuke a Oboro bojovat. Sasuke Obora zraní, což ho přijme k ústupu.Později Oboro a jeho tým budou používat řadu různých Genjutsu, čímž se budou snažit pozorovat Naruta, Sasukeho, Sakuru a Kabuta.

Techniky: 

Demonic Illusion: Double False Surroundings Technique
Demonic Illusion: False Surroundings Technique
Earth Release: Underground Projection Fish Technique
Haze Clone Technique
Sly Mind Affect Technique
Water Clone Technique


Kategorie:

Shiore byla Genin ze Skryté Travnaté vesnice. Byla v týmu Shiore, který byl vyvražděn Orochimarem. Orochimaru si vzal jejich obličeje, aby mohl použít jejich podobu. Jejich mrtvoly byly nalezeny týmem, ve kterým byl Kotetsu, Izumo a Mozuku.

Obrázek-

KomazaKomaza je Genin ze Skryté Písečné vesnice, který se zúčastnil Chuuninské zkoušky. Když protestoval proti zkoušejícím, že nepodváděl, tak ho Tobitake Tonbo přirazil ke zdi a řekl, že proti němu mají dostatek důkazů, které jsou pravdivé.


Kategorie:

NejiriNejiri je Genin ze Skryté Písečné vesnice, který se zúčastnil Chuuninské zkoušky. Jeho jediný vystup byl pouze, když se ptal Morina Ibikiho, kolik týmů skutečně může projít prvním testem zkoušky.


Kategorie:
250px-AkadoManabuManga.jpg

Akado Manabu (赤門マナブ) je geninem ve Skryté Listové vesnici, poprvé je možné jej zahlédnout ve 43. kapitole mangy a 25. epizodě anime. To mu bylo 38 let.

Na článku pracovali: 

Kategorie:
shibire-foto.jpg

Bol v týme s Minojim. Bol zo Skrytej Listovej, genin, mal 19 rokov a prvý krát sa objavil v epizóde 35. On dostal nápad otvoriť získaný Nebeský zvitok. Keď tak urobil, automaticky jeho aj tým v ktorom bol diskvalifikovali a vylúčili z druhého testu skúšky chuunin.


Kategorie:

MinojiMinoji bol genin zo Skrytej Listovej, ktorý sa zúčastnil skúšky chunin. Spolu s týmom sa dostali až do druhej skúšky. Po tom ako jeden z jeho tímových spoluhráčov Shibire dostal nápad, že otvoria jeden zo získaných zvitkov, čo aj urobili, druhú skúšku nesplnili. Objavil sa prvý krát v epizóde 35 a mal 19 rokov.


Kategorie:

SasameFuuma Sasame (ササメ) pochází z Fuuma klanu ze Země Rýžových Polí. Před několika lety tam přišel Orochimaru založit Skrytou Zvučnou vesnici. Tento klan zažíval drsné časy, protože prohrál válku se sousední zemí. Mnozí shinobi z Fuuma klanu se rozhodli dobrovolně vstoupit do Orochimarových služeb, protože Orochimaru slíbil, že udělá jejich klan znovu silný.

karin.png

Karin (香燐) je původně kunoichi ze Skryté Travnaté vesnice a Orochimarova podřízená.
Poprvé se objevila v 347. kapitole mangy a 115. díle Shippuudenu.
Pracovala pro Orochimara, pomáhala mu v jeho experimentech a později hlídala jeho Jižní úkryt. Orochimaru dělal experimenty i na ní samé.
Při kousnutí do některé části jejího těla se dotyčný začne uzdravovat, kousnutí jí však na kůži zůstávají, proto má téměř celé tělo pokryté otisky zubů.
Je velice zamilovaná do Uchihy Sasukeho.

Na článku pracovali: 

MatsuriMatsuri (祭) je kunoichi ve Skryté Písečné vesnici. Před vstupem na Ninja akademii sledovala, jak byli její rodiče zavražděni. Od toho incidentu měla strach ze zbraní. Když Píseční sourozenci zaváděli zacházení se zbraněmi pro nové studenty Ninja akademii, tak se Matsuri stala Gaarovou studentkou.


Kategorie:

HoukiHouki je Genin ze Skryté Vodopádové. Byl u první Chuuninské zkoušky a byl jeden, kterému Naruto dodal odvahu ve druhé části, ale odpadl a zkoušku neudělal. Jeho týmoví partneři jsou Kujaku,Ryuugan a Suiki . je mu 17 let.