manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 8

BorutoVolume_08.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume08

Vydáno 4. června 2019.


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B028_01.png

Boruto 28

Kawaki jde s Narutem na vycházku, aby koupili novou vázu místo té, kterou Kawaki rozbil. Během procházky se však projevuje Kawakiho vychování a povaha - uráží Saradu, napadne děti, co do něj vrazí, a nechápavě hledí na existenci zákusků. O moc příjemněji se nechová ani v květinářství, kde navíc, vyděšen svými vzpomínkami, upustí vybranou vázu. Ino je však ochota sama a tak se Kawaki vrací do domu Uzumakiových s vázou v ruce. Boruta tím ale neobměkčí. Tou dobou přichází ke Konoze Delta a Kashin Koji. Koji překračuje hranice Konohy, aniž by ho ochrana Konohy rozpoznala jako vetřelce, a pátrá po Kawakim.

B029_01.png

Boruto 29

Koji ve vesnici pátrá po uniklé schránce a je jen s podivem, že nespustil poplach. I jeho parťačka se tomu podivuje, co se v jejím kolegovi skrývá za tajemství. Kawaki je však stále pod ochranou Hokageho a v jeho domě udržuje mírně odtažitý povrchní přístup k členům Narutovy rodiny. Nechápe běžné vztahy. Byl vychován krutým způsobem a chybí mu vzor obyčejného rodinného či kamarádského vztahu. Nemůže jinak, než porovnávat přistup k souboji se svými vzpomínkami, kterými si bolestivě prošel.

B030_01..png

Boruto 30

Kawaki neochotně lepí vázu, když ho Boruto vyzve na souboj, aby otestoval Kaamu. Při souboji, který dá Borutovi zabrat více, než čekal, jsou sledováni Narutem a Himawari, Kojiho žabkou a Deltiným dronem. Aby toho nebylo málo, zjeví se Borutovi ještě Ootsutsuki Momoshiki. Nervózní Delta nakonec nevydrží čekat a navzdory tomu, že bude spatřena, vyráží za Kawakim.

B031_011.png

Boruto 31

Delta si přišla pro Kawakiho, pro schránku plnou velké síly, kterou potřebuje pro svou organizaci Kara. Jenže Naruto nemíní mladíka vydat bez boje. Vzal ho pod svá ochranná křídla, zaručil se za něj a cítí povinnost ho ochránit proti bionicky upravené ženě, která skrývá ve svých částech těla nejedno překvapení.