manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 13

Volume13Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
13
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 170 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (12) | Následující svazek (14)
chapter109_00a.jpg

Kapitola 109

Podle posudků zkoušejících je Shikamaru nejlepším kandidátem na to stát se chuuninem. Boj Kankura a Shina propadá, Temari a Shikamaru skončil, jen jeden boj zůstává. Lee a Gai, kteří přišli později, byli ohromeni zprávou, že Neji prohrál. Na stadionu panuje neklid. Zničehonic se rozvíří listí na zemi a objeví se dvojice opírajíc se o sebe zády. Kakashi a Sasuke. Kakashi se omlouvá za pozdní příchod. U davu tato scéna způsobí šílenství, ale zatímco oni povzbuzují, na Gaarovi nejsou vidět známky toho, jak se cítí.

chapter110_01.jpg

Kapitola 110

Panuje zde napětí mezi diváky, ke všem druhů podpor zaměřených na Sasukeho se však nepřidal Lee, který se vážně strachuje o Sasukeho, protože ví, co lze očekávat. Kankurou chce Gaarovi připomenout plán, ale Temari ho umlčí dřív, než by bylo pozdě. Jak si Gaara razí cestu, zabíjí vše, co mu jde do cesty, včetně dvou opovážlivých travatých ninjů. Shikamaru a Naruto ho sledovali z povzdálí a stihli jen zahlédnout jeho šílený výraz, než vstoupil do arény.

chapter111_01.jpg

Kapitola 111

Sakura se strachuje o Sasukeho a jeho prokletou pečeť na krku, když Gai oznamuje alarmující počet ANBU, kteří se v aréně vyskytují. Boj začíná a Gaara na svůj písek mluví jako na "Matku". Naruto a Shikamaru si uvědomí, že Gaara má ryze zabíjecí náladu. Sasuke využívá stejnou taktiku jako Lee, přízemní útoky, i napodobuje jeho postoj!

chapter112_01.jpg

Kapitola 112

Sasuke je stejně rychlý jako Lee bez závaží, stejně se drží při zemi a dokáže zasáhnout Gaaru. Kakashi prozradí, že Sasuke okopíroval pomocí sharinganu Leeho Taijutsu. Gai se ale spíše zajímá o Gaarovu manipulaci s pískem, když kolem sebe Gaara vytvoří písčitou kouli s ostny. Naruto chce zastavit boj, aby zachránil Sasukeho. Nicméně, Kakashi zůstává v klidu.

chapter113_01.jpg

Kapitola 113

Sourozenci z Písku dostanou strach z Gaarových tahů. Chce použít "TO jutsu". Sasukemu se nedaří prolomit Gaarovu obranu, ale Gaara je i schopen zaútočit. Naruto opakuje, aby se boj zastavil, ale Kakashi mu řekne, že nepřišli pozdě jen tak. Když se Naruto ptá, co tím myslí, Sasuke stojí na stěně arény a v rukou se mu blyští chakra. Gai pozná Kakashiho pohyb. Sasuke se naučil raiki, ale nazývá to Chidori!

chapter114_01.jpg

Kapitola 114

Ninjové ze Suny jsou zděšeni. Sasuke prolomil Gaarovu úplnou obranu! Po chvíli se arénou rozezní Gaarovo uši trhající kvílení, je totiž poprvé od narození vážně zraněn! Nicméně, podezřelý ANBU, který vyřídil Kibu začne s Genjutsu, takže téměř každého uspí. Několika osobám se daří bránit se, ale balkon s Kage se neubrání a je v zahalen v kouři. Plán, o kterém Kankurou mluvil, začíná!

chapter115_01.jpg

Kapitola 115

Na okraji Konohy stojí obří tříhlavý had a začíná útočit! Kazekage si bere hokageho jako rukojmí a skáče pryč. Zatímco s ním utíká, Gaara je rozrušený z bitvy a potřebuje čas na zotavení. Sasuke jde za ním, protože se chce mermomocí stát chuuninem. Kazekage se posmívá "Sarutobimu" a odhalí se. Orochimaru! S kunaiem na krku Hokageho prohlašuje, že Třetí dnes zemře.

chapter116_01-02.jpg

Kapitola 116

Ibiki svému vojsku řekne, že Orochimaru byl dřív žákem Sarutobiho. Na střeše Hlavní lóže se vytváří Bariérové Jutsu a všude kolem řádí bitva mezi falešnými ANBU a ostatními Ninji. Orochimaru se připravuje na svůj duel se Sarutobim a Sakura uvolňuje genjutsu, čímž budí ty, co neměli spát. Ona, Shikamaru a Naruto vyráží na svou první A-rank Misi od Země Vln.

chapter117_01.jpg

Kapitola 117

Kakashi pověří Sakuru, aby chytila a zastavila Sasukeho, aby nedohnal Gaaru. Na pomoc jim přivolá Pakkuna, ninkena (ninjapsa). Překvapivě, Pakkun mluví a jeho jazyk je celkem ostrý. Gai jim prorazí do zdi otvor, aby mohli jít a tak tedy vyráží. Přidává se k nim Shino. Orochimaru se chystá na svůj duel se Sarutobim a řekne, že používá "Edo tenesi" a vyvolá tři rakve. Objeví se dvě rakve, ale Sarutobi tu třetí zastaví, ale přesto, že je zdrcen, tak ví, kdo přesně spočívá uvnitř.