manga_preview
Boruto TBV 10

Svazek 32

Volume32Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
32
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (31) | Následující svazek (33)
chapter281_01.jpg

Kapitola 281

Tsunade je informována o úspěšnosti mise na záchranu Gaary a taky o tom, že Chiyo při tom přišla o život. Zbývá tak poslední rozloučení nad jejím hrobem, než odejde do věčných lovišť. Tým Kakashi spolu s týmem Gai se tak vrací do Konohy. (Gai opět zazáří svou energií, ačkoli bude opět vypadat jako cvok.) V temném podsvětí Konohy, kde operuje ANBU Root pod vedením Danza, je mladý ninja Sai přidělen do týmu s Narutem, aby tak měl Danzo informace o dění kolem jinchuurikiho.

chapter282_p01.JPG

Kapitola 282

Kakashi je neschopný boje po použití mangekyou sharinganu a je potřeba vyslat tým s Narutem a Sakurou na misi, kde zjistí něco víc o Orochimarovi a budou tak schopni přivést Sasukeho zpět. Sasori prozradil, že má informátora, se kterým se měl setkat za šest dní na mostě Tenchi. Teď je ale potřeba sestavit nový tým, kde bude jeden ninja místo Kakashiho a jeden místo Sasukeho. Naruto se vydává sehnat lidi na tuto misi a setkává se se svými přáteli – Shinem, Kibou, Akamarem a Hinatou (která samozřejmě omdlí).

chapter283_p01.JPG

Kapitola 283

Narutovo pracné shánění členů do nového týmu pokračuje neúspěšně. Hledání ho zavede k Shikamarovi, ten má ale hodně práce, proto mu taky pomoct nemůže. Až Chouji se Narutovi nabídne na pomoc, ale ukáže se, že i on má důležitou misi. Zničehonic je skupinka napadena černobílou stvůrou, kterou Chouji jednou ranou zničí. Ukáže se, že původce útoku je záhadný malíř, který jakoby testoval Narutovy schopnosti.

chapter284_p01.JPG

Kapitola 284

Starší jsou jako vždy proti Tsunadinu rozhodnutí o vyslání Naruta na misi. Tsunade si ale dupne (to není metafora, ona si opravdu pořádně dupne Smiling) a vymůže si tak sestavení nového týmu. Danzou řekne Tsunade, že jeden z týmu bude jeho člověk, proto i Tsunade pověří jednoho ANBU-láka, aby se k týmu připojil. Tím je Kakashiho kolega s krycím jménem Yamato. Nový tým 7 se sešel a Naruto poznává Saie, který na něj předtím zaútočil.

chapter285_p01.JPG

Kapitola 285

Po prvním seznámení s novými členy týmu 7 si Naruto nijak zvlášť Saie neoblíbil. Zatímco si všichni chystají vybavení na misi, Sai je pověřen jakýmsi tajným úkolem od Danza, což znamená, že Root opět chystá cosi nekalého. Dále se dozvíme něco víc o tom, kdo vlastně Danzou je a o co mu vlastně jde. Tým 7 ale vyráží, aby chytili Orochimarova člověka, který informoval Akatsuki!

chapter286_p01.JPG

Kapitola 286

Naruto a Sakura Saie opravdu vůbec nemají rádi a příšerně jim leze na nervy. Přestože se snaží chovat přátelsky (ačkoli to vůbec neumí), začne šarvátka, kterou potlačí až Yamato. Ukáže se, že nový kapitán týmu 7 není jen nějaký obyčejný ANBU, ale ovládá techniky dřeva stejně jako prvníh Hokage! Potom, když je spor vcelku uklidněn, se všichni vydají do hotelu s horkými prameny. (Sai má stále nějaké narážky na Narutovo přirození Smiling)

chapter287_p01.jpg

Kapitola 287

Sakura objeví i Saiovu dobrou stránku – umí skvěle kreslit a malovat. Sai ale říká, že nemá žádné city, a to proto, že takhle jsou jednotky Rootu cvičené. Tým 7 dál postupuje na cestě k mostu Tenchi. Mezitím Yamato vymýšlí strategii, jak nejlépe získat informace, aby Sasoriho špeh léčku týmu 7 neodhalil. Yamato se rozhodně přeměnit na Sasoriho, aby tak informátora zmátl a dostal z něj vše co ví o Orochimarovi a Sasukem.

chapter288_p01.JPG

Kapitola 288

Yamato rozdělí tým do dvojic po dvou lidech. Jednou skupinou je Sakura a Yamato a druhou tedy logicky Naruto a Sai. Samozřejmě s tím Naruto nesouhlasí, proto se Yamato snaží aplikovat trénink, který jednak ověří bojové schopnosti Naruta a Saie, ale taky je má stmelit jako tým. Výsledek je poněkud jiný než by Yamato čekal a Naruto se se Saiem nespřátelí, ale alespoň se začne ovládat.

chapter289_p01.JPG

Kapitola 289

Konečně přichází tým 7 ke svému cíly, kterým je most Tenchi. Tam se Yamato, který dokonale napodobuje Sasoriho jak vzhledem, tak chováním, setkává se špehem, kterého měli Akatsuki nasazeného mezi Orochimarovým podřízenými. Nastává šokující odhalení, když se ukáže, že zvědem je Orochimarův nejbližší pobočník – Kabuto! Yamato se okamžitě pídí po veškerých informacích o Sasukem, ale Kabuto nepřišel sám – sledoval ho Orochimaru!