manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 20

Volume20Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
20
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (19) | Následující svazek (21)
chapter172_00a.jpg

Kapitola 172

Naruto po konoze šíří, že Tsunade je nový Hokage. Ta je zatím více méně spokojená. Shikamaru si mezitím poslechne pár slov od svého otce a později jde se svým týmem oslavovat své povýšení na Chuunina. Naruto dovede Tsunade do Sasukeho pokoje a potěší tím Sakuru. V lese tým Kurenai zběsile trénuje. Zpět na pokoji, Sasuke se probouzí a Tsunade pokračuje ke Kakashimu. Kolem poskakuje Gai, který chce nechat uzdravit Leeho místo Kakashiho. Tsunade proběhne mráz po zádech, když si Leeho prohlíží.

chapter173_01.jpg

Kapitola 173

Tsunade Leemu musí říct, že se musí vzdát kariéry jako shinobi. Mohla by operaci sice provést, ale byla by velmi náročná a úspěšnost je 50%. Kdyby to nezvládla, Lee zemře. Sakura naservírovala Sasukemu jablka, ale on je odhodil. Mezitím Orochimaru svým poskokům říká, že je čas jít do listové.

chapter174_01.jpg

Kapitola 174

Iruka s Narutem mluví o něm, o Konoze a přejeme mu štěstí. Mezitím se Ino s Choujim baví o jídle. Ino se mu svěřuje, že drží dietu, protože chce být krásná a štíhlá. Shikamaru je proti, kdyby nabrala trochu masa, tak bude oblíbenější. Chouji Shikamarovi poví, že oproti Sasukemu je úžasnější. Je totiž zábavný i chytrý. Naruto přichází k Sasukemu na pokoj. Sasuke vrhá nenávistné pohledy a chce okamžitě bojovat.

chapter175_01.jpg

Kapitola 175

Naruto se Sasukem vystoupají na střechu nemocnice. Brzy na to Proti sobě letí rasengan, chidori a Sakura, která je chce zastavit.

chapter176_01.jpg

Kapitola 176

Něčí ruce oba mladíky odhodí. Čí? Kakashiho. Sasuke je překvapen, když vidí, jak obrovskou díru udělal Naruto oproti němu. Jiraiya se baví s Kakashim o tom, jestli chlapci nejsou na jejich techniky příliš mladí, co se mezi nimi děje a proč. Na Sasukeho venku naráží Orochimarovi poskoci.

chapter177_02.jpg

Kapitola 177

Kakashi přivazuje Sasukeho ke stromu a mluví s ním. Chce ho přemluvit, aby zanechal pomsty. Mezitím zvuční ninjové přemýšlí, jak se dostat k Sasukemu. Brzy, když už tam Kakashi není, za ním tedy vyráží a bojují s ním.

chapter178_01.jpg

Kapitola 178

Sasuke bojuje se Sakonem a Naruto Sakuře říká, ať se mezi něj a Sasukeho nemotá. Sakura mu později poví o Sasukeho prokleté pečeti. Tayuya Sasukeho nabádá, ať jde s nimi k Orochimarovi. Dostane sílu.

chapter179_01.jpg

Kapitola 179

Sakon chce přímou odpověď, jde Sasuke, nebo ne? Mladý Uchiha aktivuje svou prokletou pečeť a zvuční mu předvedou, že oni ji mají taky. Také ho upozorňují, že přílišné používání rozežere jeho osobnost. Lee sedí na stejném místě, kde kdysi přísahal, že se stane ninjou. Vzpomíná zde a přichází Gai.

chapter180_01.jpg

Kapitola 180

Lee si u Gaie vylévá srdce a rozbrečí se. Gai zvolní a prohlásí, že Lee podstoupí Tsunadinu operaci. Gai mu slíbí, že kdyby se operace nepovedla, zemře s ním.