manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 15

Volume15Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
15
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 170 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (14) | Následující svazek (16)
chapter127_01.jpg

Kapitola 127

Ukazuje se, že ze setkání na útesu, kde se Sasuke naučil od Kakashiho Chidori, Gaara odcházel s přáním nemít jednoduchý zápas, ale mít souboj na smrt. Věřil, že on a Sasuke sdíleli stejnou bolest a důvod jejich existence je stejný. Gaara vykřikuje, aby Sasuke vylezl, ten mu vyhoví, vytvoří chidori a zdeformuje mu celou ruku od prstů až dolů. Po chvíli se ale Gaara svíjí smíchy.

chapter128_01.jpg

Kapitola 127

Gaarova tykev se začíná měnit v ocas, je nebezpečnější než předtím. Trhá vše, co mu zavazí v cestě chycení Sasukeho. Navzdory Kakashiho varování, že není dostatečně silný pro tři chidori v jeden den, Sasuke vytvoří další a pustí se za Gaarou. Ve vzduchu chidori jakoby vybledne, o chvíli později Gaara zakřičí bolestí a Sasukeho prokletá pečeť, navzdory Kakashiho pečeti, vypukne naplno. Nicméně se to nestihne dokonat, na poslední chvíli Sasukeho chytne Naruto a Gaaru stihne kopnout do obličeje!

chapter130_01.jpg

Kapitola 130

Yashamaru vysvětluje Gaarovi, jaký je rozdíl mezi fyzickou a emoční bolestí. Zatímco fyzické rány se hojí, jen láska může opravit bolest, kterou Gaara cítí ve svém srdci. Gaara se vyrazí omluvit někomu, komu dříve ublížil. Je však odmítnut a tak zabije první osobu, kterou potká. Jak se zbavuje své masky, jeho srdce se rozpadá na kousky jako Yashamarův krvácející obličej, co se na něj usmíval.

chapter130_01.jpg

Kapitola 131

Yashamaru řekne Gaarovi, že jeho smrt si přál jeho otec, aktuální Kazekage. Gaara se narodil jako hostitel pro démona zvaného Shukaku, jednoocasého bijuu. Gaara obviňuje otce, ale Yashamaru se přizná, že ani on se o Gaaru nijak nestaral, že celou dobu lhal. Dokonce i jeho matka ho nenáviděla. Gaara si ze zoufalství udělá tetování, které znamená "démon, co miloval jen sám sebe." S čerstvými vzpomínkami v mysli se se vztekem obrátí na Naruta, který se snaží přivolat Gamabuntu.

chapter132_01.jpg

Kapitola 132

Gaara se stále mění v písečného démona. Odhodí Naruta, kterému se vybaví, jak on sám byl odrazován celou vesnicí, ale pak se vzchopí. Temari může jen zpovzdálí sledovat, jak Gaara jednou rukou drtí Sakuru.

chapter133_01.jpg

Kapitola 133

Naruto zuřivě útočí pomocí svých Kage Bunshinů a se Sasukem vymýšlí bitevní plán tak rychle, jak je to jen možné. Sasuke chce Gaaru zbrzdit, zatímco Naruto ochrání Sakuru.

chapter134_01.jpg

Kapitola 134

Místo Sasukeho však Gaaru zasypou stovky Narutových klonů. Gaara se promění do své konečné podoby a ční nad lesem, dokud se Narutovi konečně nepodaří přivolat Náčelníka Gamabuntu.

chapter135_01.jpg

Kapitola 135

Shukaku a Gamabunta kolem sebe trhají stromy, jak na sebe útočí. Gaara chce předvést takzvanou plnou moc písečného Démona, a Gamabunta řekne Narutovi, aby si mu pomohl přeměnit se na něco se zuby a drápy. Za chvíli proti Ichibimu tedy stojí Kyuubi.