manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 28

Volume28Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
28
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (27) | Následující svazek (29)
chapter245-00.gif

Kapitola 245

Triumfální návrat do Konohy! Naruto přichází spolu s Jiraiyou zpět do své rodné vesnice. Setkává se s Kakashim, kterého potěší novou knihou Icha Icha, potká Sakuru a Konohamara, se kterým bude opět soutěžit v oiroke, a ukáže tak, že za ty necelé tři roky svou povahu až tak nezměnil. Teď už je jejich sensei Kakashi jejich rovnocenným partnerem a má pro ně přichystanou tradiční zkoušku s rolničkami.

chapter246_s01.png

Kapitola 246

Hon na rolničky začíná a i Kakashi tentokrát bere Naruta a Sakuru vážně. Jak se ukáže, oba značně zesílili a Kakashi má co dělat, aby neutržil některý z nepředstavitelně silných úderů Sakury. Boj trvá až do večera, ale pak Naruto objeví Kakashiho slabinu. Svůj ďábelský plán uskuteční, když se pokusí Kakashim vyzradit konec nové knihy Icha Icha. Kakashi se ve snaze zakrýt si uši a oči přestane soustředit a Naruto se Sakurou získají kýžené rolničky.

chapter247_01.gif

Kapitola 247

Naruto se setkává i s Shikamarem a dozvídá se, že mezitím co byl pryč se všichni z jeho třídy stali chuuniny nebo jouniny. Naruto navíc zjistí, že z Gaary je teď Kazekage. V Písečné se zatím řeší problémy s Akatsuki. Jiraiya jim poskytl informace o této zločinecké organizaci, ale to už se dva její členové plíží do Písečné. Deidara a Sasori, který má v řadách písečných ninjů svého člověka, si přišli pro jednoocasého!

chapter248.jpg

Kapitola 248

Deidara se úspěšně infiltroval do Písečné a potichu likviduje stráže pomocí malých bomb z výbušného jílu! Kazekage Gaara ho ale odhalí a pouští se s ním do boje. Písek proti hlíně! Deidara se snaží svého soupeře odpálit, ale Gaaru chrání jeho perfektní písečná ochrana. Nakonec se Kazekagemu podaří vetřelci rozdrtit jednu ruku, ale Deidara dokáže divy i s jednou horní končetinou. Boj plný explozí nekončí!

chapter249.jpg

Kapitola 249

Deidara obětoval svou levou paži, ale neudělal to nadarmo. Když nemůže zranit svého soupeře, tak se rozhodl spustit obrovskou bombu na vesnici! Rozsáhlá exploze je ale zastavena gigantickou masou písku, kterou Gaara umně využil k ochraně vesnice. Deidara ale velkého výbuchu zužitkoval k odlákání Gaarovy pozornosti, aby do jeho dokonalé obrany proniklo několik menších bomb. Gaara padl a Akatsuki získali svou kořist!

chapter250_01.jpg

Kapitola 250

Gaara je odnášen Akatsuki, ale jeho bratr Kankuro to nenechá jen tak! Bez rozmyslu běží za únosci Kazekageho, aby je zastavil. Ukazuje svou novou sestavu tří loutek a staví se proti Sasorimu, který bez mrknutí oka loutky likviduje. Deidara zatím prchá s Gaarovým tělem. Do Konohy přichází zpráva o útoku Akatsuki na Písečnou. Tým Kakashi, kterému měla být přidělena jejich první mise (proti které Naruto opět protestoval) se tak musí vydat zachránit Gaaru!

chapter251_01.jpg

Kapitola 251

Boj Kankura a Sasoriho skončil vskutku rychle. Kankuro má zničené loutky a tělem mu koluje nebezpečný jed. Jak to, že ho ten padouch tak snadno porazil? Sasori byl totiž tím, kdo vymyslel všechny loutky, které dnes Kankuro používá! Tým Kakashi se už vydává do Písečné! Jiraiya dá Narutovi pár užitečných rad pro takhle náročnou misi a jednotka je připravena vyrazit! V Písečné zatím našli přiotráveného Kankura a potřebují rychle sehnat protijed!

chapter252_01.jpg

Kapitola 252

Písečná žádá dva starší o pomoc v přípravě protilátky na Kankurova zranění a o pomoc s Akatsuki, protože Sasori je jejich vnukem starých sourozenců! Naruto zatím se svým týmem běží do Písečné, aby zachránil Gaaru. Mezitím se baví se Sakurou o ocasatých démonech a promýšlí další kroky v záchraně Sasukeho. Přijdou na to, že jejich nepřítelem, který jde po Narutovi, a který způsobil Sasukeho utrpení, bude vedle všech ostatních Akatsuki hlavně Uchiha Itachi!

chapter253_01.jpg

Kapitola 253

Ani babička Chiyo, zkušená kořenářka zběhlá v přípravě jedů a protijedů, si neví rady s Kankurovým zraněním. Naštěstí včas přichází tým z Listové a Sakura se sebejistě ujímá Kankurova uzdravení. Odstraní jed z těla a pro úplné uzdravení připravuje lék. Chiyo napadne Kakashiho v domnění, že je to Bílý tesák z Listové, který zabil jejího syna, ale naštěstí ji její bratr včas zastaví. Do Písečné se vydává i podpůrný tým mistra Gaie, který jen srší energií!