manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 13

Svazek13_maly.png
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume13

Vydáno 4. ledna 2021


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B048_01.png

Boruto 48

Kashin Koji se snaží zabít Isshikiho, ale proti silnějšímu nepříteli nemá šanci. Brzy je vyřízen a jen z posledních sil se mu podaří uprchnout ve své žábě. Isshiki se nyní chystá do Konohy, aby implantoval kaamu jedinému člověku, o kterém ví, že je schopen být plnohodnotnou schránkou - Kawakimu. Amado zatím v Konoze předestírá svou vizi: Kawakiho je nutné ukrýt a Naruto se Sasukem se musí Isshikimu postavit.

B049_01.png

Boruto 49

Isshiki si jde pro Kawakiho. Potřebuje jeho tělo, aby se mohl znovuzrodit v plné síle. Mladík je pod ochranou Hokageho, který ho nemíní vydat bez boje. Zdá se však, že Sasuke a Naruto na odhodlaného protivníka sami stačit nebudou. Hodila by se jim pomoc od Boruta, nebo spíše od Momoshikiho, který se v něm skrývá. On jediný má v sobě dost síly, aby mohl vzdorovat Isshikimu. Má to však svá rizika.

B050_01.png

Boruto 50

Kdesi v jiné dimenzi bojují Sasuke a Naruto proti Isshikimu. Zdá se však, že na vetřelce z vesmíru jejich síly nestačí. Do boje se proto zapojuje i Boruto, kterému kaama propůjčila nečekané schopnosti. Mezitím v Konoze Kawaki přichází k sobě a zjišťuje, co se stalo.

B051_01.png

Boruto 51

Ukazuje se, že Isshiki nechce Boruta zabít - potřebuje ho totiž živého. Hned, jak se Boruto promění v Momoshikiho, bude možné jím nakrmit Desetiocasého démona, neboť jen tak je možné vypěstovat Božský strom! V Konoze si to už uvědomili, ale nemohou s tím nic dělat. Boruto sám zatím doufá, že Isshikiho zastaví, když bude hrozit sebevraždou. Je však vyveden z omylu a skončí s přelámanými kostmi. Protože i Sasuke je vyřazen z boje, snaží se Naruto zachránit situaci tím, že využije Kuramovu čakru způsobem, který ho může stát život.