manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 46

Volume46Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
46
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (45) | Následující svazek (47)
423.jpg

Kapitola 423

Kakashi s posilami po boku bojuje proti božské sféře Peina! Naštěstí objevil jeho hlavní schopnost – telekinezi, proto mají vcelku výhodu. A Kakashi samozřejmě vymyslí (jak jinak než geniální) plán pro Peinovo zneškodnění! Všechno šlape jak má, ale jiné tělo (které bylo předtím zasaženo Choujim) se Kakashiho útoku postavilo do cesty! Jeden je sice odrovnaný, ale telekinetik stále žije, a zasahuje Kakashiho do hlavy hřebíkem! Naruto zatím trénuje na hoře Myouboku spojení s žábou.

424.jpg

Kapitola 424

Tsunade zachraňuje vesnici jednotkami Katsuyu, Danzou však v podzemí kuje pikle, aby ovládl Konohu a stal se Hokagem! Inoichi zjišťuje spoustu užitečných informací o Deštné a Peinovi. Shizune chce data ze svého výzkumu spojit s Inoichiho, aby tak zjistili pravdu o Peinovi. Kakashi přežil! Chouji musí jít vše nahlásit Tsunade, Kakashi ho ale musí ochránit před raketou jednoho z Peinů! Rozhodne se vyčerpat zbytky chakry a zemřít tak pro dobro Konohy!

425.jpg

Kapitola 425

Kakashi odchází na věčnost…a není nic věčnějšího než smrt! Setkává se se svým otcem a konečně jsou tak zase po letech spolu. Dva z Peinů napadají Inoichiho a Shizuninu jednotku! Jeden z nich přivolává zvířata, která ani ANBU jen tak neporazí! Všichni teď musí dát všechny své síly do boje s Peiny, aby ochránili vesnici. Naruto zatím zkouší spojení s žábou, ale kvůli Kyuubimu to není možné!

426.jpg

Kapitola 426

Opět se ukazuje Narutova tvrdohlavost, která je ale rozhodně z jeho dobrých vlastností! Nevzdává se a chce se naučit načerpat senjutsu chakru i za pohybu! V Listové se zatím stálě zuřivě bojuje! Konohamaru je svědkem děsivé techniky Peinovy sféry Naraka! Ebisu – sensei však Konohamara chrání a Peinovi se staví do cesty! Samozřejmě brání i Naruta, a při děsivém výslechu Ebisova ohnivá vůle nezklame! Konohamaru svého senseie neopustí a chce předvést svou novou techniku!

427.jpg

Kapitola 427

Konohamaru vs. jeden z Peinů! Konohamaru dal Narutovi slib, který musí dodržet! Chouji zatím veškeré informace předává Tsunade! Určitě se budou hodit pro poražení Peina! Teď se musí vrátit na bojiště, aby ještě včas zachránil svého otce - Chouzu! Každý v Konoze bojuje proti jednomu z vetřelců, ale sféra Deva, o které už má naštěstí většina ninjů informace se objevuje před samotnou Tsunade! Vypadá to, že se spolu znají a navíc ji chce zabít!

428.jpg

Kapitola 428

Konohamaru chycen děsivou zabijáckou technikou! Ani on už ale není jenom děcko, a jutsu, které skrýval v rukávu byl rasengan, kterým odrovnal Peinovu sféru Naraka! Tsunade v Peinovi, který jí přišel pěkně pozdravit na své cestě za pomstou, poznává Yahika, s nímž se setkali spolu s Jiraiyou a Orochimarem kdysi dávno za války v Deštné! Shizune zatím vysvětlí, v čem spočívá tajemství ďábelské šestky! Piercingy jako vodiče chakry jsou přijímače, ale kde je vysílač? Zjeví se však další z Peinů, který z Shizuniných myšlenek odhalí, kde se Naruto nachází!

429.jpg

Kapitola 429

Kdo nepozná bolest, neví, co je to mír! A to je teorie, na které se zakládá celé Peinovo smýšlení! Jeden z Peinů, poté co zjistil potřebné informace, zabil Shizune! Ale najednou se všichni vetřelci (kromě sféry Deva, v podobě Yahika, která je u Tsunade) teleportují za hranice Listové! Jeden z nich vznášející se jako temný přízrak nad Konohou použije drtivou techniku, která vesnici absolutně zničí a na místě, kde byla Konoha je jen obří kráter. I Naruto a Fukasaku se dozvídají o dění v Konoze a rozhodnou se tam nechat přivolat, aby Peina zničili!

430.jpg

Kapitola 430

Naruto přichází do Konohy ve velkém stylu! Spolu se skupinou žabích bojovníků čelí Peinovi…vlastně šesti Peinům. Většina obyvatel vesnice je i po smrtící vlně naživu díky Katsuyu, a tak mohou sledovat souboj Naruta a Peina! Jedno z těl už sennin Naruto zničil jednou ranou! Jestli to takhle půjde dál, má vyhráno! Ninja z klanu Uzumaki předčil veškerá očekávání a v bitvě s Peinem nepřipadá v úvahu jiný výsledek, než vítězství!

431.jpg

Kapitola 431

Velkolepý souboj je konečně tady! Pein svůj útok začíná obvyklým přivoláním gigantických zvířat, Naruto v sage módu se ubrání summonům bez mrknutí oka, a o zbytek se postarají žabí posily! Naruto má naštěstí s sebou v boji Katsuyu, proto ví, co na kterého z Peinů platí. Přestože se jeden z nepřátel vyhnul Narutově pěsti, byl zasažen přírodní silou! Naruto si to teda pěkně dává! Teď svádí jeden ze svých nejlepších soubojů, a ukáže i nějakou novou techniku!

432.jpg

Kapitola 432

Pein byl Jiraiyovým žákem! Ale Naruto se s ním nebude párat a rasen shuriken se znovu objevuje! Naruto navíc větrnou chakru dokáže hodit, a i když se tomu čtyři Peinové vyhnuli, jednoho z nich technika naprosto rozsekala! Fukasaku má plán na odrovnání dalšího z nich – konkrétně toho, který přivolává zvířata! Gamabunta ho i s Narutem spolkne (ještě k tomu tak, aby to zbytek Peinů neviděl) a uvnitř Naruto zasáhne zvířecí sféru rasenganem. Zbývají tedy už jen 3 protivníci!