manga_preview
Boruto TBV 10

Svazek 17

Volume17Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
17
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (16) | Následující svazek (18)
chapter145_00a.jpg

Kapitola 145

Naruto je zaražen, když vidí Itachiho s Kisamem, hlavně když promluví o devítiocasé lišce. Sasuke mezitím vběhne do špatného pokoje. Utíká tedy dál a vybaví se mu hezká chvíle s Itachim, ale pak chvilka po masakru a Itachiho genjutsu. Naruto vyjde s těma dvěma ven z pokoje, a to už doráží Sasuke s úmyslem zabít Itachiho.

chapter146_01.jpg

Kapitola 146

Naruto je mimo, když se na sebe Uchihové dívají s Kisame se dozvídá, že jediný Sasuke nebyl Itachim zabit. Sasuke vyvolá chidori a zaútočí, útok je Itachim vykryt. Naruto chce pomoci, a jeho chakra oba Akatsuki zarazí. Kisame mu prozradí, že Samehada, meč, který nosí na zádech, požírá chakru a pak ho chce zabít. Jeho útok je vykryt velkou žábou, na které sedí žabí poustevník, Jiraiya.

chapter147_01.jpg

Kapitola 147

Jiraiya přišel na jejich plán, chtěli ho dívčí náladou odlákat a vzít Naruta, čímž ho zděsí. Jiraiya se chce obou členů akatsuki zbavit, ale Sasuke to chce udělat sám, pokud jde o Itachiho. Bez slitování je poražen a přitlačen ke zdi, kdy znovu pohlédne do Itachiho genjutsu. Jiraiya vyplní celou chodnu žabím žaludkem a hodlá ty dva nechat strávit.

chapter148_01.jpg

Kapitola 148

Jiraiya chce nechat Kisameho s Itachim strávit, ale oni pomocí Amaterasu utíkají. Gai mezitím nechtěně zaútočí na Jiraiyu, vysvětluje proč, odnáší Sasukeho do nemocnice a dovídá se, že Jiraiya s Narutem hledají... Princeznu Tsunade, jež je závislá na gamblingu.

chapter149_01.jpg

Kapitola 149

Gai nabízí Narutovi dárek - stejný dres, jako má Lee, aneb důvod, proč je tak silný. Jiriaya je proti tomu, aby to Naruto nosil. Naruto se pak ptá, proč Akatsuki chcou kyuubiho a vyzvídá o Tsunade, jaká je, kolik jí je, a dovídá se, že se jí přezdívá "Legendární lůzr".

chapter150_01.jpg

Kapitola 150

Naruto se místo tréninku vrhá na Jiraiyův povel do víru města a vesele si užívá. Naráží ale také na Jiraiyu, který si užívá jinak... Když mu nadává, pokape někomu sako a tak trochu se strhne bitva, kdy Jiraiya Narutovi ukáže jutsu zvané Rasengan. Naruto je unešen a tak s Jiraiyou odchází trénovat. Má za úkol chakrou roztočit vodu v balonku.

chapter151_01.jpg

Kapitola 151

Naruto je nadšený, dokáže roztočit vodu v balonku, ale ten nepraská. Jiraiya později odchází do hotelu, ale Naruto trénuje. Odpověď, jak prasknout balónek mu dá kočička, která si s balónkem hraje. Jiraiyu čeká hezký budíček, Naruto mu praskne balónek do obličeje.

chapter152_01.jpg

Kapitola 152

Jiraiya je mírně překvapený, ale spokojený, Naruto tedy postupuje do druhé fáze, kdy má prasknout prázdný balónek, tudíž Naruto trénuje do noci, ale bezvýsledně. Druhý den pokračuje a do balónku udělá díru, ale na jednom místě. Jiraiya mu chce pomoct, tudíž mu udělá na dlaň maličkou spirálovitou značku.

chapter153_01.jpg

Kapitola 153

Vysvětluje mu, proč mu tu značku nakreslil a jak mu to pomůže se soustředěním. Sakura mezitím sedí u Sasukeho, stejně jako Kabuto u Orochimara. Zatímco Naruto se mlátí smíchy při vzpomínce na Jiraiyu, Jiraiya hledá Tsunade. Tsunade vesele trápí automat a Orochimaru si usmyslí, že Tsunade je jediná, kdo mu může uzdravit ruce.