manga_preview
Samurai 8 32

Svazek 65

VolumeCover_65.png
Číslo svazku (volume): 
65
Stažení celého svazku: 
Download (konoha.cz)

Hashirama a Madara
Hashirama to Madara ((柱間とマダラ)

vyšlo: 4. července 2013


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Naruto: Shippuuden

28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Rock Lee SD

01
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je Kishimotův vedlejší příběh, jehož hlavním hrdinou je Rock Lee a Gaiův tým. Manga je kreslena v roztomilém stylu chibi a pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Město beze mne

01 02 03 04
Satoru Fujinuma, mladý muž, který má zvláštní schopnost, která mu umožňuje skočit do okamžiku před život ohrožující událostí a umožní mu zvrátit budoucnost. Stane se však velká tragédie jeho matce a Satoru má možnost se vrátit mnohem dál než kdy jindy a ovlivnit osud mnoha zapojených lidí do starého incidentu. Více zde.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

01 02 03 04
Nejnovější Kishimotova manga z futuristického samurajské prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (64) | Následující svazek (66)
618.jpg

Kapitola 618

Tým Taka dorazil na místo někdejšího chrámu klanu Uzumaki. Orochimaru zde bere speciální masku pro potřeby chystaného rituálu. Sasuke se ocitá v liduprázdné Konoze. Společně vstupují do zničené Nakano svatyně klanu Uchiha. Ororchimaru si nasazuje masku a začíná rituál. Přivolává Shinigamiho, kterým se nechává posednout, aby mohl na Shinigamiho sám zaútočit. Tím, že ho bodne do břicha získává zpět část své duše (obnovují se mu ruce) i další duše pohlcené Bohem smrti. Díky tomu přivolává technikou Edo tensei čtyři předchozí, mrtvé Hokage.

nahled.jpg

Kapitola 619

Čtyři Hokagové reagují na jejich přivolání do nečistého světa. Všichni čtyři předpokládají, že je Orochimaru chce využít jako figurky . Ten jim ale oznamuje, že je přivolal na přání Sasukeho, který si s nima chce promluvit. Sasuke pak zpovídá Třetího, proč nařídil Itachimu zlikvidovat svůj klan. Druhý se vyjadřuje nepřátelsky ke klanu Uchiha a Sasuke se ho následně dotazuje, co myslel tím, že Klanu Uchiha označila za prokletý klan. Druhý vysvětluje, že se jedná o přístup uchihů k technikám. O síle lásky, která je v případě Uchihů velmi vyvinutá a v případě, že Uchiha ztratí milovanou osobu, může zešílet. Také tím vysvětluje vznik Sharinganu, který vzniká reakcí právě tohoto citu a speciální čakry tvořené v mozku Uchihů. Sasuke se pak obrací na Prvního a chce po něm zodpovědět, jaký význam má vesnice.A co to znamená být nindžou.

620.jpg

Kapitola 620

Sasuke stále není rozhodnutý, jestli zničit Konohu, a nebo ne. Když se Druhý dozví o probíhající válce, snaží se pomoct, avšak Orochimaaru nad ním má nadvládu, nad prvním však ne, ale to na věci nic nemění, protože ten se rozhodl přesvědčit Sasukeho o tom, na kteoru stranu se má přidat.

621.jpg

Kapitola 621

Hashirama spomína na posledný súboj s Madarom, ktorý využíval na pomoc Kyuubiho, ktorého obalil do Susanaa. Hashirana sa obáva toho, že zničia príliš veľké územie, preto presunie súboj bližšie k jazeru, aby čo najviac obmedzil škody. Následne Hashirama predvedie svoj senju mód a spolu z Madarom na seba zaútočia. Ku koncu kapitoly spomína Hashirama na čas, keď boli obaja ešte len deti a prvý-krát sa stretli

622.jpg

Kapitola 622

Flashback: Mladý Hashirama a Madara pokračují ve svém shledání. Madara se pokouší házet žabky přes hladinu řeky až na druhý břeh. Ale nedaří se mu to. Vyčítá to Hashiramovi. Ten se mu až zbytečně moc omlouvá. Hashirama na hladině řeky zpozoruje plovoucí mrtvé tělo. Po vodě k němu dojde blíž a Madara si tak uvědomuje, že Hashirama je také Shinobi. Hashirama poznává znak znepřáteleného klanu na mrtvole a po rozlouení spěchá domu. Zde zjistí, že byl zabit jeho přítel, kterému bylo jen 7 let. Vyjadřuje nesouhlas a prohlašuje smrt dětí za zbytečnou. Tím si od otce vykoleduje výprask. Společně s jeho dvěma Bratry, Tobviramou a Itamou pak debatují nad tím, jak tyhle války nikam nevedou. A že jediný způsob, jak těmto zbytečným úmrtím zabránit, je vytvořit s nepřáteli alianci. Ale že to znamená potlačit touhu po pomstě nad ztrátou svých blízkých. Následně nejmladší z bratrů, Itama je zabit bandou Uchihů. Hashirama jde utišit smutek k řece, kde se opět shledává s Madarou.

623.jpg

Kapitola 623

Madara a Hashirama se dále pravidelně setkávají u řeky. Navzájem si ukazují shinobi techniky a hovoří o budoucnosti. Společně vyšplhají na horu, která má být v budoucnu srdcem Konohy. Hashirama zde sděluje Madarovi svou tohu vybudovat vesnici, kde by byla shinobi škola a všichni začínající nindžové by dostávali mise adekvátní jejich schopnostem. A tím, že by žádné dítě nemuselo být zbytečně nasazováno do bitevní vřavy. Madarovi se tato představa zamlouvá, protože by chtěl ochránit svého mladšího bratra. Když se Hashirama jednou vrátí domů, odchytí si ho Tobirama a vede ho k otci, který mu sdělí, že Madara je Uchiha, a že ho musí Hashirama od teď sledovat a v případě odhalení ho i zabít. Na příští schůzce dochází k odhalení, že i Uchihové zjistili identitu mladého Senju. A stejně jako Sejnu klan i Uchiha přesvědčil svého mladého svěřence, aby toho druhého sledoval. Madara a Hashirama se však lstí skrze kámen na házení žabek stihnou varovat. A tak na scénu nastupuje k přímému boji Senju Butsuma a Tobirama vs. Uchiha Tajimo a Izuna.

624.jpg

Kapitola 624

Súboj bratov a otcov prerušia Hashimara a Madara. Madara je nahnevaný, že ohrozili život jeho brata, preto sa rozhodne ukončiť priateľstvo s Hashiramom, čím zároveň prebudí svoj sharingan.
Následne sa postupne dozvedáme, že sa Hashirama a Madara stretli veľa-krát na bojisku ako nepriatelia a aj to, že Tobirama smrteľne zranil Izunu. Madara následne odmietne prímerie. Dozvedáme sa, že Uchiha klan nemohol v boji konkurovať klanu Senju. Po čase sa Madara objaví aj s večným mangekyou sharinganom a plánuje sa pomstiť za bratovu smrť. Po dlhom boji bol Madara konečne porazený a bez sily. Tobirama chce už všetko ukončiť a zabiť Madaru, ale Hashirama mu v tom zabráni. Pokúša sa ešte raz presvedčiť Madaru, aby sa s ním znovu spojil...

625.jpg

Kapitola 625

Madara dal Hashiramovi krutou podmínku - zabij svého bratra nebo sebe, jinak nebude mír. Hashirama se rozhodne pro sebevraždu, ve které mu ale Madara zabrání... Klany Senju a Uchiha uzavřou mír, a společně postaví Konohu... Madara však nikdy nebude spokojený...

626.jpg

Kapitola 626

Hashirama vypráví o posledním souboji s Madarou... O tom, jak a proč vlastně Madara opustil vesnici, proč se jejich cesty rozešly. Madara se mu snažil vysvětlit svůj pohled na věc...
Sasuke se dozví, jaký význam pro Hashiramu měla vesnice, a zjistí důvod sporu mezi klany Uchiha a Senju.

01.jpg

Kapitola 627

V tomto díle se přivolaní Hokage dozví, co má vlastně přesně Madara v plánu. Sasuke zvažuje své možnosti, má na výběr - zda pomůže Listové, nebo naopak...
K rozhodnutí mu pomohou stručné zpovědi všech čtyř Hokage, kteří rekapitulují své role v minulosti, včetně chyb, kterých se dopustili a jejich možných následků. Sasuke se dozvídá, že jeho bratr nebyl jediný Uchiha, který opravdu miloval svou Vesnici.
Na scéně se opět objeví jedno šílené, zamilované, pokusné morče a celá skupina se chystá zasáhnout do boje.