manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 16

Volume16Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
16
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (15) | Následující svazek (17)
chapter136_00a.jpg

Kapitola 136

Narutův úder Gaaru probudí a Shukakova mysl se stahuje. Gamabunta je znepokojen, dochází mu i Narutovi chakra, Gaara stále vyhrožuje jejich smrtí a drtí Sakuru. Naruto si půjčuje chakru od Kyuubiho a čelem rozbije překvapenému Gaarovi hlavu. Summoni i bijuu mizí, Naruto chce ukončit boj. Orochimaru a Sarutobi pokračují v boji.

chapter137_01.jpg

Kapitola 137

Orochimaru si je jist svým vítězstvím, navrhuje Sarutobimu, aby zemřel. Venku začal protiútok, klany Konohy začaly porážet Zvučné a Písečné útočníky. Ikdyž Sarutobiho pečeť nevytáhle plně Orochimarovu duši, Sarutobi a jeho Shinigami ustali v polovině cesty a uťali, zapečetili Orochimarovy ruce. Zablokovali tím trvale jeho techniky. Orochimaru ho proklíná, avšak poslední, co umírající Sarutobi vidí není nevyzpytatelný zrádce, ale student, kterého kdysi školil a obdivoval.

chapter138_01.jpg

Kapitola 138

Orochimaru a jeho poskoci prchají, Kabuto ještě popichuje Kakashiho a Gaie. Sakura je v bezpečí z Gaarovy smrtící pasti, je totiž zcela vyčerpán. Naruto je stále schopen se pohybovat a filozoficky se pustí do Gaary s tím, že život lze změnit a Gaara nemusí být sám. Jakmile dojde Temari a Kankurou, odnáší svého nejmladšího sourozence pryč. Narutova slova nejspíše dopadly na Gaaru, ukáže, že i on má srdce a omluví se sourozencům. Nicméně, konec je docela šťastný, protože listová se shromažďuje kolem těla padlého Sarutobiho.

chapter139_03.jpg

Kapitola 139

Dva záhadní muži navštivují ostatky Konohy. Celá vesnice, ninjové a obyvatelé uctívají zemřelého vůdce. Jiraiya si vzpomene na svoje dny se svým učitelem, zatínmco Kakashi navštivuje hrob svého přítele z dětství, Obita. Iruka mluví o Sarutobiho lásce k vesnici a Naruto se rozhodne pokračovat k jeho cíli stát se hokagem.

chapter140_01.jpg

Kapitola 140

Jiraiya tradičně špehuje ženy při koupání, když je osloven Sarutobiho poradci. Ve skryté zvučné si Orochimaru stěžuje a zmíní "Tu organizaci". Baki a další skupina najdou Kazekageho mrtvolu a zjistí, že Orochimaru se za něj vydával, aby podvodem zahájil válku. Zpátky v Konoze, Jiraiya se odmítá stát 5.Hokagem, ale navrhuje jinou osobu. Jinde Kurenai a Asuma naráží na staré známé...

chapter141_02.jpg

Kapitola 141

Tito dva muži jsou Uchiha Itachi, Sasukeho starší bratr, který vyvraždil Uchiha klan, a Kisame, uprchlík ze Skryté Mlžné a také vrah Feudálního pána. Kisame odkopne Asumu, Kurenai začíná genjutsu. Itachi ji stejně obrátí proti ní. Kisame spustí vodní jutsu, a zjistí, že někdo používá to samé, aby to vyrušil! Itachi se obrátí a vidí Kopírujícího ninju Kakashiho s kunaiem na Itachiho krku.

chapter142_01.jpg

Kapitola 142

Kakashi stojí proti Itachimu, ale provokuje se s Kisamem. Kisame je Itachim zastaven, když se chce vrhnout do boje, upozorní ho totiž na to, že Kakashi tu není jediný a Kakashi začne bojovat. Pomáhají mu ostatní, ale Kakashi si všimne, že Itachi aktivuje mangekyou Sharingan. Všichni zavírají oči, krom Kakashiho a jeho levého oka. Kakashi je ale stejně uzavřen do tsukuyomi, genjutsu, iluze, kterou ovládá Itachi. Itachi mu pak řekne, že si jdou pro "Odkaz čtvrtého".

chapter143_01.jpg

Kapitola 143

Jiraiya pátral po Orochimarovi poté, co zmizel z Listové a zjistil, že se připojil ke stejné organizaci, jejíž součástí byl Itachi také, "Akatsuki". Po Orochimarově odchodu byli rozděleni do dvojic a pátrají po speciálních technikách a "užitečných věcech", ale především jdou po Kyuubim uvnitř Naruta. Když se na to Kakashi zeptá, Kisame je Itachim požádán, aby zabil Kakashiho, ale zelená šmouha ho zachrání. Objevuje se Maito Gai. Přestože chce Kisame bojovat, Itachi velí ústup. Mezitím Jiraiya žádá Naruta, aby se s ním vydal na cestu pro určitou dámu a začal s učením.

chapter144.jpg

Kapitola 144

Když Jiraiya s Narutem vyrážejí, Jiraiya dotěrnému Narutovi řekne, že je podobný Čtvrtému Hokagemu. Sakura děkuje Sasukemu ze záchranu, ale ten odporuje, zachránil ji Naruto. Pak se ponoří do myšlenek. Někde nad nimi se Itachi s Kisamem domlouvají, jak dostat Naruta a zbavit se Jiraiyi. Sasuke se mezitím dovídá, že Itachi je ve městě a hodlá ho najít. V jiném městě Jiraiya dlirtuje se ženou a Naruto odchází trénovat. V hotelu, Naruto nadává, že Jiraiya kašle na jeho trénink... A vchází Itachimu do náruče.