manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 42

Volume42Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
42
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (41) | Následující svazek (43)
380.jpg

Kapitola 380

Mezi šesti Peiny (z nichž každý má rinnegan) je i Yahiko. Ale jak tam může být, když je mrtvý? Záhada, kdo je Nagato a kdo je Yahiko, zůstává nevyřešena. Sasuke se spolu se svým týmem potkává s Kisamem, který dál pustí jen Sasukeho. Ten se teď setká se svým bratrem před bojem na život a na smrt (spíš na smrt) ve skrýši Uchihů. Suigetsu se pouští do souboje s Kisamem a i další Akatsuki se objevují! Tobi narazí na pátrací tým Listové…

381.jpg

Kapitola 381

Jiraiya se snaží ubránit prudkému útoku Peinů. Jeden skrz bariéru pronikne, ale je zneškodněn. Jiraiya si myslí, že je to Nagato, ale následně zjistí, že je to jiný ninja, s nímž se už někdy setkal. I ostatní Peinové se tak ukážou být shinobi, kteří už Jiraiyovi kdysi zkřížili cestu! Když si to ale uvědomí, schytá pořádnou ránu a Pein se tak stává favoritem na vítězství!

382.jpg

Kapitola 382

Jiraiya dostává poslední ránu a Pein jeho tělo prošpikuje svými černými tyčemi! Jiraiya ví, že umírá, proto bilancuje a rekapituluje svůj život. Vzpomíná na všechno, co nedokázal (ochránit svého přítele, učitele ani žáka…) a teď když zná pravdu o Peinovi a Akatsuki má zemřít. Naštěstí objeví i světlo v podobě Naruta, který ponese Jiraiyův odkaz dál a doufá, že se stane Hokagem! Na poslední chvíli stihne Jiraiya poslat zašifrovanou zprávu, ale Peinové jdou jeho dlouhé umírání ukončit…

383.jpg

Kapitola 383

Jiraiya srovnává svůj konec s koncem své knihy a v posledním okamžiku, kdy je při vědomí vzpomíná na Naruta. Ten zatím stojí proti Tobimu, který si s pátracím týmem jen pohrává a žádné útoky na něj neplatí. Kakashi navrhuje zakročit a člena Akatsuki co nejrychleji zneškodnit. Schyluje se i k boji mezi Sasukem a Itachim, což bude dozajista legendární bitva, na kterou se kromě fanoušků seriálu těší i Zetsu!

384.jpg

Kapitola 384

Konečně začíná dlouho (skoro od začátku příběhu) očekávaný souboj, ve kterém jsou oba soupeřící ninjové velmi zkušenými bojovníky s nespočtem technik v repertoáru a sharinganem k tomu! Sasuke rozhodně zesílil a během pár vteřin Itachiho zabil. To by ale nebyl Itachi, aby nepoužil genjutsu, ale i Sasuke myslí dopředu a svým mečem probodne Itachiho tělo. Před bratrovou smrtí chce však znát odpověď na jednu otázku…

385.jpg

Kapitola 385

Kdo je třetím žijícím Uchihou? Tuto otázku položil Sasuke svému bratrovi. Ten říká, že je to Uchiha Madara, jeden ze zakladatelů Konohy. Je možné aby žil? Očividně ano! Pomohl totiž Itachimu vyvraždit klan! Následuje několik vzpomínek na rádoby hodného bráchu Itachiho a souboj v genjutsu pokračuje a všechno z povzdálí monitoruje Zetsu. Itachi prozradí, co obnáší vlastnit mangekyou sharingan, který Sasuke zatím nemá…

386.jpg

Kapitola 386

Itachi vypráví příběh Uchihy Madary a jeho mladšího bratra. Věčný mangekyou sharingan vznikl tak, že si Madara vzal oči svého bratra a jeho zrak se obnovil a ba dokonce se zdokonalily jeho techniky a moc! Itachi teď své oči nořící se do temnoty chce vyměnit za ty Sasukeho, aby se tak stal silnějším a získal věčný magekyou! Sasuke opět říká, že skončí souboj s bratrem…

387.jpg

Kapitola 387

Smršť shurikenů, síla sharinganu, techniky všeho druhu – na to se můžete těšit v této kapitole! Sasuke svého bratra nešetří a využívá veškeré techniky, které zná, aby dosáhl svého celoživotního cíle! Itachi se brání svým silným genjutsu a nedá svůj holý život lacino! Nakonec Sasukeho zpacifikuje a vyoperuje mu jeho levé oko holýma rukama! Jak neprofesionální řekl by zkušený chirurg…

388.jpg

Kapitola 388

Itachi chce Sasukeho připravit i o druhý sharingan, ale jeho Tsukuyomi je překonáno! Sasuke prolomil techniku mangekyou, leč má prachobyčejný sharingan. Sasuke dokázal i ze základní formy doujutsu klanu Uchiha udělat nebezpečnou zbraň! Itachi se už chce uchýlit k technice černého ohně!

389.jpg

Kapitola 389

Sasuke nenechá Itachiho dokončit pečetě a zahajuje další útok! Itachi ví, že nemá cenu další genjutsu! Boj se přesouvá ven a Zetsu nespouští své žluté oči z akční podívané, která se mu naskytla! Sasuke v souboji klasickým ohněm vyhrává, ale co souboj, ve kterém figuruje černý oheň? Amaterasu konečně vyvoláno a spálí vše, co se mu postaví do cesty!