manga_preview
Boruto TBV 10

Svazek 18

Volume18Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
18
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (17) | Následující svazek (19)
chapter154_00d.jpg

Kapitola 154

Kabuto s Orochimarem pomalu kráčí lesem k městu. Naruto mezitím odpočívá a vzpomíná. Brzy na to se mu s obřím množstvím chakry podaří balónek zničit a chce do třetí fáze. Shizune si jde s Tsunade prohlédnout hrad, když se před nimi objevuje Orochimaru.

chapter155_01.jpg

Kapitola 155

Jiraiya Naruta zasvěcuje do třetí části, a to udržení tvaru rotující chakry. Naruto se tedy snaží. Tsunade je Orochimarem překvapena, jeho zprávou o smrti Hokageho taktéž. Orochimaru ji navíc i provokuje.

chapter156_01.jpg

Kapitola 156

Orochimaru vydráždil Shizune. Tsunade ji ale zastavila a sama se rozhodla Orochimara zabít. Orochimaru jí ale dá nabídku - ona mu uzdraví ruce a on uvede k životu jejího bratra a muže... Jiraiya mezitím pomocí sázení hodlá z někoho v herně vymámit informace o Tsunade a díky Narutově nešikovnosti se mu to povede. Naruto si mezitím pomocí herního automatu opět naplní žabí peněženku. Orochimaru prohlašuje, že chce naprosto zničit Listovou.

chapter157_01.jpg

Kapitola 157

Jiraiya s Narutem stojí u polozříceného hradu a kolem probíhající člověk je varuje před monstrem. Tsunade si není jista svou odpovědí na Orochimarovu nabídku, a tak večer sedí v hospůdce se Shizune a napájí se. Tam naráží na Jiraiyu s Narutem a dovídá se, že Konoha ji chce za dalšího Hokageho, čímž zaskočí jak ji, tak Shizune a Naruta. Tsunade má dvě nabídky. Jaká bude její odpověď?

chapter158_01.jpg

Kapitola 158

Tsunade Jiraiyu odmítá a Naruto řve jako lev, Jiraiya domlouvá, Tsunade odmlouvá a dopracují se k tomu, že Tsunade dokáže jedním prstem porazit Naruta, což mu za chvíli také dokáže. Tsunade ho pak trkne do slabého místa a Naruto se rozběhne s Rasenganem v ruce.

chapter159_01.jpg

Kapitola 159

Ať chce sebevíc, rasengan končí v zemi. Když se Naruto do týdne naučí rasengan, Tsunade mu dá svůj náhrdelník. Když ne, ona si vezme jeho peněženku. Později večer jsou oba v hospodě a baví se o Orochimarově nabídce, o obětování hokagů a tak trochu o Narutovi. Když už je o něm řeč, Shizune za ním přichází na pokoj.

chapter160_01.jpg

Kapitola 160

Shizune s Narutem mluví o Tsunade a o jejím prokletém náhrdelníku. Tsunade se vybaví, jak dala svému bratrovi onen náhrdelník, jež nosil jejich dědeček - první hokage, a on zemřel. Později ho dala svému příteli Danovi, který byl zabit při misi. Stejný příběh odvypráví Shizune Narutovi. Když skončí, Naruto odchází. Na otázku "kam?" odpovídá... Trénovat.

chapter161_01.jpg

Kapitola 161

Tsunade je zahloubaná do myšlenek a jen tak bloumá po městě. Orochimaru s Kabutem přemýšlí o Tsunade a o tom, jak ji donutit souhlasit. Naruto mezitím zběsile trénuje a ničí veškeré stromy ve svém okolí. Shizune ho šestou noc najde mezi poničenými stromy a úplně vyčerpaného. Jiraiya má něco v pití, ale neví o tom, a pije ne příliš vesele s Tsunade. Brzy vyprší daný čas její a Narutovy sázky a Tsunade je nervózní.

chapter162_02-03.jpg

Kapitola 162

Tsunade se se Shizune v noci stará o Naruta, který má popálené ruce a je totálně vyčerpaný. Shizune vymlouvá Tsunade, aby se šla setkat s Orochimarem. My o vlku a vlk v lese, spěchá s Kabutem na místo setkání. Shizune si vzpomene, že Tsunade vlastně odešla, a tak za ní spěchá, ale u východu naráží na Jiraiyu, který měl ve včerejším saké nějakou drogu. Jiraiya, Naruto i Shizune spěchá za Tsunade, a Shizune je mezitím zasvěcuje do události s Orochimarem. Tsunade Orochimarovi nabízí, že mu vyléčí ruce, když nechá Konohu na pokoji.