manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 31

Volume31Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
31
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Naruto: Shippuuden

28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Město beze mne

1 2 3 4 5
Manga s paranormální a detektivní zápletkou z prostředí Japonska nedávné doby. Hlavní hrdina Satoru prožívá nenaplněný život, okořeněný jen tím, že je schopen vrátit se v čase o chvíli zpátky a zabránit neštěstí ve svém okolí. Co ale když dostane šanci změnit své vlastní dětství? Více zde.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (30) | Následující svazek (32)
chapter272_p01.JPG

Kapitola 272

Sakuře se podaří přímo zasáhnout Sasoriho svou pěstí. Nukenin se rozletí na několik částí a chvíli se zdá, že souboj je u konce, avšak jen po krátké chvíli se Sasori znovu poskládá a je jako netknutý. Chiyo se rozhodne použít zakázanou techniku, vyvolání deseti loutek. Sasori pochválí její schopnosti, avšak sám se po chvíli vytasí s plnou stovkou stejně schopných a nebezpečných loutek. Mají Chiyo se Sakurou vůbec šanci proti takové přesile?

chapter273_p01.JPG

Kapitola 273

Boj loutek je v plném proudu. Bohužel Sasoriho převaha je brzy dobře znát a Chiyo je zraněna otrávenou čepelí. Sakura jde přímo po Sasorim s pomocí poutacího Jutsu od Chiyo. Nukenin dostane přímý zásah, je spoután a všechny jeho loutky padnou nehybně k zemi. Avšak stále není všem bojům konec. Jedna ze Sasoriho loutek se zvedá a ve chvíli, kdy je jí vidět pod kápi je jasné, že je to sám Sasori. Ninja se pokusí zaútočit na Chiyo, ale do cesty mu vběhne Sakura a dostane přímý zásah.

chapter274_01.jpg

Kapitola 274

Sakura je kriticky zraněna, obě bojující kunoichi jsou otrávené a zbývá jim už jediný protijed, který Chiyo, navzdory protestům, píchne Sakuře. Sasori se pokusí znovu zaútočit na svou babičku, avšak Sakura odmítá pustit ostří, které jí prochází tělem. V tu chvíli je Sasori probodnut svými vlastními rodiči, které coby loutky ovládá Chiyo, která si již všimla jeho slabiny - jediné živé části na jeho těle. Poté Chiyo použije na Sakuru techniku výměny života, kterou jednou chtěla Sasorimu vrátit tělo. Když se to Sasori dozví, pronese jen: "Ubohé"

chapter275_p01.JPG

Kapitola 275

Sasori pronáší několik urážlivých poznámek směrem k Chiyo, načež dostává ránu od Sakury. Na to jí sdělí, že necítí bolest a ani není vázán jinými limity běžného lidského těla. Jako odměnu za jeho porážku se však rozhodne Sakuře sdělit informace o Orochimarovi. Tak se Sakura dozví o Sasoriho špiónovi mezi Orochimarovými lidmi. Poté nukenin i se svými rodiči padá k zemi. Sakura se zaraduje z vítězství, avšak Chiyo poznamená, že to ona měla být poražena, neboť Sasori viděl její poslední útok, anižby se pokusil mu uhnout, přestože měl příležitost. Její stav se náhle zhorší, načež řekne, že je tu ještě něco, co musí udělat. Mezitím Kakashi získává svůj Mangekyou Sharingan.

chapter276_p01.JPG

Kapitola 276

Kakashi používá Mangekyou Sharingan proti Deidarovi, avšak mine a Deidara příchází pouze o zbylou pravou ruku. Jeho druhý pokus také mine, avšak si díky němu nukenin nevšimne Narutova Rasenganu, který zničí jílového ptáka, na kterím Deidara letí. Na zemi se Narutovi podaří z pusy onoho ptáka vyprostit Gaaru. Při pohledu na jeho mrtvé tělo se v něm však začne proubouzet Kyuubi. Deidara na chvíli poleví ve své ostražitosti, načež od Jinchuurikiho dostává přímou ránu pěstí.

chapter277_p01.JPG

Kapitola 277

Naruto rychle zneškodní Deidaru, když mu však dává smrtící zásah, ukáže se, že ve skutečnosti porazil pouze klon. Když to zjistí, začne se démoní chakra uvolňovat a Narutovi naroste ocas, načež se začne formovat druhý. Kakashi použije poutací jutsu od Jirayi a běsnícího Naruta tak zastaví. Mezitím na místo dorazí i Chiyo se Sakurou a tak se Deidara dozví o Sasoriho smrti. Když se nukenin pokouší utéct, je dopaden Gaiovým týmem, který již porazil své dvojníky. Deidara zamíří k jílovému ptákovi a ústy zpracuje jíl z něj na výbušninu, kterou spolkne, aby ostatním ukázal své umění.

chapter278_p01.JPG

Kapitola 278

Zdá se, že je konec a výbuch všechny zabije, avšak jej Kakashi svou novou technikou včas zastaví a pošle do jiné dimenze. Sakura se pokouší vyléčit Gaaru, avašak už je pozdě. Narutovi začnou téct slzy a začne křičet a stěžovat si na svou sílu a Písečnou vesnici, která do Gaary vložila Shukakua. Na to se Chiyo zvedne, přejde ke Gaarovi a začne jej léčit. Sakura si vzpomene na Chiyina slova, že je tu ještě jedna věc, kterou musí udělat, a dojde jí, že to není lékařské ninjutsu, nýbrž technika výmeny života.

chapter279_p01.JPG

Kapitola 279

Když babičce Chiyo, která se rozhodla Gaarovi vrátit život, dochází chakra, rozhodne se jí Naruto půjčit část své vlastní. Chiyo mu po té vypráví o chybách, které v životě udělala, načež mu sdělí, aby se stal Hokagem, jaký zde ještě nebyl, aby pomohl Gaarovi a aby napravil chyby, které ona a ostatní starší ninjové ve světě shinobi, který stvořili, napáchali. Kapitola končí Gaarovým probuzením. Kazekage zvedá hlavu a překvapeně se rozhlíží, vidí totiž spousty ninjů z Písečné vesnice, kteří ho všichni přišli zachránit.

chapter280_p01.JPG

Kapitola 280

Gaara se probouzí a všichni jej nadšeně vítají. Temari s Kankurem řeknou Narutovi, že má skutečně dar, který mění lidi. Na to se Naruto dozví pravdu o ninjutsu, které babička Chiyo na Gaaru použila, a že je ve skutečnosti mrtvá. Kankurou vypráví o minulosti a vzniku tohoto zakázaného jutsu. Mezitím, kdesi daleko se dostává na povrch fakt, že Deidara ve skutečnosti přežil, neboť tenkrát nechal vybouchnout pouze svůj klon. Zatím Tobi se Zetsuem naleznou Sasoriho mrtvé tělo a Tobi se bere jeho prsten, čímž se stává právoplatným členem Akatsuki.