manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 29

Volume29Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
29
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (28) | Následující svazek (30)
chapter254_p01.jpg

Kapitola 254

Sakura připravila Kankurovi lék na jeho vážná zranění z boje s Akatsuki. Mezitím se Kakashi s Narutem chystají pátrat po Gaarových únoscích. Kankuro jim poskytne užitečnou stopu a navíc se prý jeden z Akatsuki představil jako Sasori z Rudých písků, což na záchrannou misi přivede i babičku Chiyo (která je babičkou Sasoriho). Ale už nesmí ztratit ani minutu, protože Akatsuki začali obřad na oddělení Ichibiho od svého jinchuuriki!

chapter255_01 .jpg

Kapitola 255

Z Gaary je sice extrahován jeho démon, ale kompletní oddělení zabere 3 dny. Pakkun zatím narazí na Gaie a jeho tým a vysvětlí mu celou situaci. Gaiův tým je totiž nejblíže úkrytu Akatsuki, proto by se měl připojit k misi na záchranu Gaary. Prohnaný špion Akatsuki, Zetsu, však rozhovor zachytí a bleskurychle informuje zbytek organizace. Kisame se pohotově vydává na cestu, aby se mohl střetnout se svým někdejším sokem – Maito Gaiem!

chapter256_18 .jpg

Kapitola 256

Kisame neotálí a zasazuje Gaiově týmu první úder! Ale ani jeho vodní jutsu v kombinaci se Samehadou nestačí na dokonalou synchronizaci konožských ninjů. Gai si stále na Kisameho nevzpomíná (*Kisame hluboce uražen*). Pátrací tým v čele s Kakashim už taky míří do skrýše Akatsuki. (Cestou máme možnost vyslechnout si od babičky Chiyo něco málo o ocasatých démonech.) Všudypřítomné aloe vera (Zetsu) však odhalí i tuto skupinku a do uvítacího výboru je vybrán Uchiha Itachi!

chapter257_02a kopie.jpg

Kapitola 257

Setkání sharinganů! V boji se Itachim zběhlým v genjutsu budou dozajista užitečné rady babičky Chiyo a Kakashiho, kteří mají s technikami iluzí zkušeností až až. Mnohem divočejší souboj se odehrává mezi Kisamem a týmem mistra Gaie. Gai sebere Kisamemu Samehadu, ale pozor! Kouše! Věrná Samehada si najde cestu zpět ke svému pánovi! Lee, Neji a TenTen jsou chyceni ve vodním vězení a už je to jen jeden na jednoho. (No…nezapomínejme na Samehadu Smiling)

chapter258_pg01 kopie.jpg

Kapitola 258

Urputný boj Gai VS. Kisame pokračuje! Gai používá nunchaky, ale proti Samehadě to nestačí. Síla mládí tady zmůže kulový! Nedá se svítit a Gai je nucen otevřít tělesné brány. Neji uštědří Kisameho klonům útok, který prolomí vodní vězení a i Gai zasadí svému rivalovi finální ránu. Naruto si ale musí poradit s Itachim! Bude to však o to těžší, že už je uvězněn v jeho genjutsu na značně vysoké úrovni.

chapter259_p01.jpg

Kapitola 259

Itachi obhájil titul mistra světa v genjutsu! Z iluze, v níž se Naruto nachází, se nebude snadné vysvobodit. Zvrhlý poustevník ho však naučil čelit i takovýmto situacím, proto se teď Naruto ze všech sil snaží zastavit tok chakry ve svém těle. Když ale ani to nezabírá a Naruto je na pokraji zhroucení, Chiyo a Sakura mu naruší chakru zvenčí. Naruto se vrací do reality a jde si s Itachim vyřídit účty!

chapter260_01.JPG

Kapitola 260

Kakashiho mazaný první útok následně doplněný Narutovům oodama rasenganem Itachiho absolutně odrovná! Ale mrtvola na místě se Itachimu nepodobá ani v nejmenším. Je to ninja z Písečné sloužící jako duplikát, který měl (díky technice shouten no jutsu) veškeré Itachiho schopnosti. Skutečný Itachi ho ovládal na dálku a do boje se tak vůbec nezapojil. Stejnou techniku použil i Kisame, když bojoval s Gaiem, takže oba poražení členové Akatsuki bez úhony přežili. Záchranný tým by si však měl do skrýše Akatsuki pospíšit, protože Ichibi je už skoro celý vysátý!

chapter261_LQ01.png

Kapitola 261

Babička Chiyo a Kakashiho tým vysvětlují celou záležitost s ocasatými démony. Zároveň se snaží přijít na to, k čemu je můžou Akatsuki chtít. Pokud je však jinchuuriki oddělen od démona, znamená to pro něj jedině smrt a Gaara je tak nyní vážně ohrožen na životě. Chiyo se připravuje na setkání se ztraceným vnukem a vrací se ve vzpomínkách do doby Sasoriho dětství. Gaarův život už visí na vlásku a uvnitř sebe sama se setkává se svým „já“!

chapter262_0167.JPG

Kapitola 262

Gaiův tým je už na místě skrýše Akatsuki a před nimi stojí obrovský balvan s bariérou. Kakashiho tým je zatím ještě na cestě a babička Chiyo konečně pozná Naruto z jeho nejlepší stránky! Narutova veselá povaha, síla obětovat se pro druhé nehledě na to, z jaké jsou vesnice a schopnost se ihned s každým spřátelit z něj dělají nejen skvělého shinobiho, ale i jedinečnou a obdivuhodnou charakterní osobnost. Ale teď je třeba dostat se do jeskyně přes pětibodovou bariéru!