manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 34

Volume34Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
34
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (33) | Následující svazek (35)
chapter300_s01.gif

Kapitola 300

Sakura, Yamato a Naruto listují knížkou, kterou kreslil Sai, a doufají, že se tak o něm něco dozvědí. Nakonec rozluští, že je to kreslený příběh dvou chlapců, kteří bojují proti svým nepřátelům a nakonec by se spolu měli setkat, ale prostřední stránka není dokreslená. Jeden z chlapců je pravděpodobně Sai. Yamatův klon zatím objevil Orochimarův úkryt, do kterého odvedli Saie. Ten se teď setkává s ninjou ukrývajícím se v temnotě – Uchihou Sasukem!

chapter301.jpg

Kapitola 301

Sasuke je stále chladný a arogantní jako dřív (ne–li víc)! Sai se s ním snaží sblížit, ale Sasuke nemá zájem o přátele. Ani když mu Sai řekne o Narutovi a Sakuře, Uchiha neprojeví sebemenší známku emocí. Odhalíme i to, co vlastně Danzou Orochimarovi poslal – byly to informace o jednotkách ANBU z Listové a mezi nimi i o Yamatovi. Ten se zatím s Narutem a Sakurou chystá vpadnout do Orochimarova hadího hnízda.

chapter302_s01.gif

Kapitola 302

Kabuto ubytoval Saie ve skrýši pod zemí (není to zrovna pěti – hvězdičkový hotel, ale musí mu to stačit). Yamato se do úkrytu prokopává tunelem, který je zastaven až neporazitelnou skálou. Yamato má ale trik i pro tyto situace a prasklinka ve skále způsobená technikou dřeva jim umožní dostat se dovnitř a najít Saie. Okamžitě od něj vyzvídají, jaká byla jeho mise od Danza…

chapter303_s01.png

Kapitola 303

Sai vysvětlí svou misi do posledního detailu a ukáže se tak, že splnění jeho úkolu by mělo za následek ovládnutí Konohy Danzem! Přestože Sai popírá své city, Sakura mu je připomene obrázkovou knížkou, kterou kreslil pro svého bratra. Nakonec do Saiova pokoje vejde Kabuto, to už jsou ale ninjové z Listové venku a chtějí se do úkrytu vrátit pro Sasukeho. Sai říká, že je to zbytečné a že Sasukeho nezajímají, ale Naruto se opět nevzdá a jde zachránit svého přítele!

chapter304_s01.gif

Kapitola 304

Saie, který je spoután venku před skrýší, vysvobodí Kabuto, který si myslí, že Sai je stále na straně Orochimara. Poté, co se mu postaví Naruto, Sai Kabuta zpacifikuje a Yamato sváže. Sai má tak znovu důvěru týmu 7 a přidává se k misi na záchranu Sasukeho. Dva dvoučlenné týmy prohledávají Orochimarovo doupě patro po patře, pokoj po pokoji, jen aby našli Sasukeho! Sai si nakonec díky Narutovi vzpomene, co chtěl nakreslit na prostřední dvojstránku obrázkové knížky, ale vtom objevuje se sám Orochimaru!

chapter305_01.gif

Kapitola 305

Naruto bojuje proti Orochimarovi a Sai se vydává najít Sasukeho. Yamato zaznamená abnormality v Narutově chakře a běží mu na pomoc v boji s Orochimarem. Orochimaru se ale ztratí a jeho cílem není Naruto, ale Sai. Yamato našel knihu s profily hledaných ninjů, která patřila Saiovi, a další kdo má být odstraněn je Sasuke! Yamato si myslí, že tohle byl Saiův skutečný úkol…ano, to sice původně byl, ale Sai se vzepřel rozkazu a Sasukeho šel zachránit.

chapter306_01.gif

Kapitola 306

Sai našel Sasukeho, který je po probuzení pěkně nevrlý! Ozve se exploze a Naruto, Yamato a Sakura běží tam, kde vycítili Saiovu chakru, aby uviděli zničený kus Orochimarovy skrýše a hlavně Sasukeho! Opět se tak setkává celý tým 7 (teda až na Kakashiho). Udivené výrazy Naruta a Sakury proti sebejistému ledovému pohledu Sasukeho!

chapter307_s01.png

Kapitola 307

Sai vysvětluje Sasukemu, proč Narutovi pomáhá. Sasuke ale o poutech se svým bývalým týmem nechce ani slyšet a že je prý už zpřetrhal. Pak zavzpomínáme na souboj Naruta a Sasukeho v Údolí konce. Sasuke tam prý Naruta nechal žít jen proto, aby nešel svou cestou ninji podle Itachiho plánů. Nakonec však nukenin přiskočí k Narutovi a vytahuje svou katanu, aby ho zabil!

chapter308_s01.gif

Kapitola 308

Sai zastavuje Sasukeho čepel, ale Sasuke celý jiskří svou bleskovou technikou chidori nagashi a všechny tak odhodí. I Sakurase zapojuje do útoku, ale protože Yamato pozná nebezpečí, které skýtá sharingan, postaví se Sakuře do cesty a je zasažen ostřím Sasukeho meče. Naruta se nyní snaží ovládnout nenávist a spolu s ní Kyuubi! Uvnitř jinchuurikiho těla se pomocí sharinganu s démonem setká i Sasuke.

chapter309_01.gif

Kapitola 309

Kyuubi poznává sharingan a říká, že se už setkal se člověkem, který ho měl – s Uchihou Madarou! Yamato zatím technikou dřeva vytlačí Sasukeho čepel ze svého těla a chystá se k protiofenzívě. Sasuke chce ninji z Konohy jednou pro vždy zneškodnit, ale jeho ruku připravenou na závěrečnou techniku zastaví Orochimaru, který stále chce hlavně odstranit co nejvíce Akatsuki, a k tomu mu nejlépe poslouží právě Naruto. Sasuke s Orochimarem a Kabutem pak zmizí jak pára nad hrncem a Naruto tak opět Sasukeho nedokázal přivést zpět do Konohy...