manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 8

Volume08Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
08
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:URNA93


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (7) | Následující svazek (9)
chapter064_00.jpg

Kapitola 64

Nyní, ve správný čas na správném místě , tým otevře svitky a Iruka je přivolán, vysvětlí hádanku, která souvisí s jejich silnými a slabými stránkami. Anko se setkává s Hokagem a upozorní ho na přítomnost Orochimara. Ten pak oznámí, že vzhledem k tomu, že prošlo příliš mnoho studentů, bude se konat kvalifikace před třetí částí chunninských zkoušek.

chapter065_02.jpg

Kapitola 65

Všichni vítězové se shromáždili, Hokage vysvětluje pravý význam Chuuninské zkoušky. Zkouška je náhradou za války, ale souboje budou na život a na smrt. Hayate pak vysvětluje, že turnaj jeden-na-jednoho se bude konat aby se snížil počet účastníku třetího testu. Kabuto před zahájením třetího kola zkoušky skončí.

chapter066_01.jpg

Kapitola 66

Kabuto skončil aby si zachránil vlastní život, ale stále skrývá své pravé poslaní, to že je Orochimarův špión. Sasukeho prokletá pečeť mu začne dělat potíže. Sakura ho prosí, aby odstopil, ale Sasuke odmítne. Zkoušející vědí o pečeti, zejména Anko má strach, ale Kakashi ji ujišťuje. První souboj je rozhodnut, Sasuke Uchiha VS Yoroi Akado.

chapter067_01.jpg

Kapitola 67

Kakashi varuje Sasukeho aby se vyvaroval používání Sharinganu. Sasuke získává převahu s taijutsu , dokud Yoroi neodhalí jeho schopnost absorbovat čakru! Orochimaru, přestrojený za Jounina ze zvučné, doufá, že Sasuke bude používat pečeť. Sasuke vytáhne svůj trumf, napodobování Leeho Konoha Kage Buyou. Nicméně Sasuke pak slibuje něco úplně jiného ...

chapter068_01.jpg

Kapitola 68

Dokonce s jeho zraněním a prokletou pečetí, Sasuke porazí Yoroie s jeho vlastní adaptací Lotusu a Lvího Komba. Všichni jsou ohromeni, zejména Orochimaru. Kakashi se rozhodl potlačit prokletou pečeť. Další boj se vyhlašuje poté, Shino VS Zaku.

chapter069_01.jpg

Kapitola 69

Zatímco Shino a Zaku bojují, Kakashi zapečetí Orochimarovu pečeť, na základě Sasukeho vůle. Orochimaru je sledoval a odhalil svůj účel, že tam je kvůli Sasukemu, a že Zvučná trojka jsou jenom jeho figurky. Zaku skončil, Shinova taktika vedla k trvalé ztrátě jeho předloktí.

chapter070_01.jpg

Kapitola 70

Kakashi hrozí Orochimarovi s Raikiri, ale Orochimaru v klidu odchází a směje se. Kakashi si uvědomuje, že zdaleka není na úrovni Orochimara. Další z vyzvědačů Orochimara, Tsurugi, bojuje proti Kankurovi. Ačkoliv si Tsurugi myslí, že zabil Kankura, tak si neuvědomuje, že byl podveden, a poražen Kankurovo tajnou zbraní válečnou loutkou Karasu. A přichází další zápas.

chapter071_01.jpg

Kapitola 71

Sakura a Ino jsou postaveny proti sobě, jejich rivalita je znovu podněcována. Přes jejich blízké přátelství v minulosti a aktuální osobní problémy mezi sebou, se obě dívky rozhodnou v první řadě bojovat jako ninjové místo hašteření.

chapter072_02.jpg

Kapitola 72

Holky jsou vyrovnané, Ino si uřízla nádherné, dlouhé vlasy, aby Sakuře ukázala vážnost. Nicméně, Ino pak odhalí skutečný důvod, pomocí lana z vlasů a její chakry použije speciální techniku na znehybnění Sakury a Ino převezme vládu nad jejím tělem.