manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 9

Volume09Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
09
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Neas


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (8) | Následující svazek (10)
chapter073_01.jpg

Kapitola 73

Ino se v boji se Sakurou na Chunninských zkouškách dostává do vedení použitím svého Shintenshin no Jutsu. V poslední chvíli vnitřní Sakura Ininu techniku díky Narutově povzbuzování přemáhá a souboj končí remízou. Když se obě rivalky o chvíli později probouzejí z bezvědomí, probíhá již další zápas - mezi Ten Ten a Temari, ve kterém Skrytá Písečná opět velmi rychle zvítězí. Třetí Hokage poznamená, že jsou tamní ninjové nebezpeční.

chapter074_01.jpg

Kapitola 74

Souboj Ten Ten a Temari je u konce a Temari je prohlášena za vítěze. Na scénu se dostává Lee, který na Temari zaútočí, je však záhy zastaven Gaiem. Lee si s Gaarou vymění rivalské pohledy. Sakura poděkuje Narutovi za povzbuzování v jejím zápase, načež začíná zápas další, tentokrát mezi Shikamarem a Kin, kunoichi ze Zvučné, kterou po chvíli poráží, když ji pomocí své techniky donutí praštit se hlavou o zeď. Při dalším losování Neji pohlédne směrem k Hinatě. V dalším zápase se mají utkat Kiba a Naruto.

chapter075_00.jpg

Kapitola 75

V souboji proti sobě stojí Naruto a Kiba. Kiba si nejprve myslí, že může vyhrát i bez pomoci Akamara, což se mu zprvu i daří. Vzpomíná, jak Naruto na Akademii nedokázal pořádně ani Henge no Jutsu a všichni, včetně Kiby, se mu za to smáli. Sakura naproti tomu začne vzpomínat na chvíle, kdy jí Naruto dokázal, že jeho sen stát se Hokagem, nejsou jen prázdná slova. Začne Naruta povzbuzovat ten se rychle dostane do vedení, načež je Kiba nucen povolat si na pomoc i Akamara. Naruto, přeměněn na Akamara, kousne svého oponenta do ruky.

chapter076_01.jpg

Kapitola 76

V souboji Naruto versus Kiba se do vedení opět rychle dostáva Kiba s Akamarem, když použijí zesilující bojovou kapsli. Naruto se tak ocitá pod sprchou oponentových útoků. Kiba prohlásí, že je Naruto slabý a nemůže se stát Hokagem. Hinata však v duchu Naruta povzbuzuje. Naruto chytí druhý dech a aby oklamal Kibu, promění se v něj. Skutečný Kiba zprvu neví, kdo je proměněný Naruto a kdo je proměněný Akamaru. Po čichu však Naruta poznává a udeří jej, avšak ten se z najednou promění v Akamara. Koho tedy Kiba skutečně udeřil?

chapter077_01.jpg

Kapitola 77

Kiba, který si myslí, že ve skutečnosti udeřil Akamara, se otáčí, aby udeřil toho druhého, avšak i ten se po úderu přemění na Akamara. Původní Akamaru se mezitím zvedá a není pochyb, že on je skutečným Narutem. Když je skutečný Akamaru po úderu mimo hru, bojuje Kiba opět sám. Zrychlí své pohyby, zesílí svůj čich, a právě to se mu stane osudným, když si Naruto ve správný okamžik pšoukne. Naruto využije Kibovy díry v obraně a provede techniku, kterou okopíroval od Sasukeho, Naruto rendan. Hinata dává Narutovi léčivou mastičku a Neji jí věnuje další zamračený pohled.

chapter078_01.jpg

Kapitola 78

Kiba sdělí Hinatě varování, aby zápas okamžitě vzdala, budeli jejím soupeřem Gaara, nebo Neji. Naneštěstí jí rozlosování jako soupeře přidělí právě Nejiho. Na povrch se poprvé dostávají informace o hlavní a vedlejší rodině Hyuugů a jejich vzájemném vztahu. Neji Hinatu zprvu psychycky týrá a říká jí, že se nemůže změnit, a že už navždy zůstane slabá. Když už však řekne moc, vloží se do jejich potyčky Naruto, který zakřičí, že se Hinata může změnit, a začne ji proti Nejimu povzbuzovat.

chapter079_01.jpg

Kapitola 79

Po Narutově povzbuzování chytí Hinata druhý dech a její souboj proti Nejimu může doopravdy začít. Během jejich boje vysvětlují Lee, Gai a Kakashi Narutovi a Sakuře systém čakrovodičů, čakrových otvorů a rozdíl mezi taijutsu stylem Železná pěst, který používají Lee s Gaiem, a stylem Něžné pěsti, který používá klan Hyuuga. Nejimu se v boji podaří několikrát kriticky zasáhnout Hinatu a ta padá k zemi. Když jí Neji řekne, aby to vzdala, Hinata se zvedá a s odhodlaným výrazem prohlásí, že tohle je její Cesta ninji.

chapter080_01.jpg

Kapitola 80

Hinata pokračuje v boji, sílu k tomu jí dodává Naruto, avšak Neji ji brzo znovu pošle k zemi. Kurenai vzpomíná, jak Hinata snažila změnit sama sebe a až do teď neuspěla. Přestože je souboj ukončen, Hinata se znovu zvedá na nohy a promluví k Nejimu s tím, že ten, kdo do teď kvůli Hlavní rodině trpěl, byl ve skutečnosti on. Neji v záplavu vzteku ještě jednou zaútočí, avšak je tentokrát zastaven Jouniny. Vnitřní zranění Hinaty se projeví a dívka ztrácí vědomí. Přitom se Neji obrátí k Narutovi a sdělímu, že slabí zůstanou slabími a to že nikdo nezmění.

chapter081_01.jpg

Kapitola 81

Naruto se pokusí zaútočit na Nejiho, ale je zastaven Leem. Nakonec alespoň Nejimu sdělí varování, že ho v příštím souboji určitě porazí. Kankurou je znepokojen Nejiho silou, tak se na něj jde vyptávat u Naruta, avšak ten jen odsekne, že Nejimu hodlá nakopat zadek. Mezitím tabulka losuje další souboj, který se má uskutečnit mezi Gaarou a Leem.