manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 59

VolumeCover_59.jpg
Číslo svazku (volume): 
59
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč

Pět Kage na scéně...!!
Gokage shūketsu...!! (五影集結...!!)


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (58) | Následující svazek (60)
556.jpg

Kapitola 556

Gaara a Tsuchikage společně bojují proti Druhému Mizukage. Oba zkouší různé taktiky. Když už to vypadá, že ho dostali, ukáže se, že nic nezabírá. Naopak Druhý Mizukage přichází s technikou Tyranie Páry.

557.jpg

Kapitola 557

Mizukage odhalil silnou techniku Jöki Böi, se kterou drtí Gaaru i jeho divizi. Nakonec se však Gaara sebere a vytáhne překvapivý trumf v rukávu - zlatý prach svého otce!

558.jpg

Kapitola 558

Mizukage je konečně zapečetěn. Bee dohoní Naruta, který mu řekne, že rozeslal své klony na všechna bojiště. Jako první začne pomáhat Shikamarově divizi a odhaluje všechny bílé Zetsu. Jenže Muu tak úplně zapečetěný nebyl a chystá se provést nějaké jutsu...

559.jpg

Kapitola 559

Naruto horlivě pomáhá odhalovat bílé Zetsu na bitevních polích. Nakonec však vyčerpá čakru a musí zrušit jinchuuriki mód. Jak si za této situace poradí s druhou polovinou Muu a Madarou přivolaným pomocí Edo Tensei? A hlavně - pokud Madara zemřel, kdo je maskovaný muž, který se za něj vydává?!

560.jpg

Kapitola 560

Madara po promluvě s Kabutem útočí! Do boje se vrhá Naruto a jeho klony, Oonoki i Gaara. Obyčejní shinobi proti Madarovi nic nezmůžou. Jak tohle dopadne?!

561.jpg

Kapitola 561

Madara útočí se svým obrovským kamenem hrozícím zřítit se z oblohy na čtvrtou divizi! Oonoki se pokudí jej zastavit, ale druhý kámen už na něj bude moc... Naruto překvapivě získá čakru od Kyuubiho a vrhá se pomstít zranění Oonokiho.

562.jpg

Kapitola 562

Zraněný Tsuchikage chce bojovat a Madarou. Do boje se však chtějí zapojit i Gaara a spol. což jim Tsuchikage nakonec dovolí. Mezitím se na bitevní pole chystá i Tsunade s Raikagem a krásná velitelka Mlžné vesnice. Nakonec všech pět Kage stane proti Madarovi bok po boku...

563.jpg

Kapitola 563

Zatímco Tsunade léčí Gaaru a Tsuchikageho, ostatní Kagové se pouští do boje s Madarou. Další problém na bojišti představuje Muu řízený Kabutem a horkokrevný Naruto, kterého nakonec ale všichni Kage přemluví, aby odvolal svůj klon a soustředil se na boj s maskovaným "Madarou"...

564.jpg

Kapitola 564

Madara číslo dvě, alias Tobi, alias týpek s maskou konečně stojí proti Narutovi. Do boje posílá všechny bývalé Jinchuuriki vzkříšené pomocí Edo Tensei. Věří, že dostane zbývající démony a dokončí tak plán Měsíčního oka, aby ovládl "bezvýznamný" svět. Naruto a Bee mu to však nehodlají dovolit.

565.jpg

Kapitola 565

Bee a Naruto vyrážejí do boje proti oživeným, upraveným a silnějším Jinchuuriki. Naruto zjistí, že jsou řízeni stejně jako Peinovy sféry a rozhodne se najít a zničit čakrové vysílače. A mezitím se Bee přemění do formy ocasého démona...