manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 3

Volume03Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
03
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (2) | Následující svazek (4)
018.jpg

Kapitola 18

Kakashi začne učit svůj tým kontrolovat chakru a to tak, že budou lézt na stromy za použití chakry. Mezitím se Zabuza zotavuje u Gatoa, který mu vyčte, že se vrátil, ipřesto, že byl poražen. Zabuzův komplic, tedy Haku, varuje Gatoa, aby nepůsobil Zabuzovi potíže.

chapter019_01.jpg

Kapitola 19

Sakura je pověřena hlídáním Tazuny, zatímco Naruto a Sasuke pokračují v trénování. Zjisí, že Země Vln je chudá díky Gatově vydírání a Tazunův most je jedinečná příležitost, jak obyvatelům opět dodat sebevědomí a postavit je na vlastní nohy. U večeře si také všimne obrázku, kde chybí jedna postava - Inariho nevlastní otec, jemu velmi blízká osoba, nazývána "Hrdina města".

chapter020_01.jpg

kapitola 20

Pohled do minulosti poukazuje na postavu Inariho otce, Kaizy, který ho zachránil před utopením se a vlastně i celou vesnici, když se protrhla přehrada. Aby zlomil veškeré jejich naděje a učinil je závislými na dovozu, amputoval Gato Kaizovi paže a veřejně ho popravil. Naruto po té slíbí, že obnoví víru města.

chapter021_01.jpg

Kapitola 21

Naruto opět trénuje v lese, kde narazí na Hakua a s klidem s ním hovoří jako s dívkou. Když Haku odejde, Naruto se vrátí k tréninku. Zpět, na velitelství u Gatoa, oznámí Hakuovi opět plně zotavený Zabuza, že je čas na jejich tah.

chapter022_01.jpg

kapitola 22

Inari se u jídla vykřičí, když vidí, jak Naruto a Sasuke dřou. Druhý den, kdy tým odchází s Tazunou zpět na most, a nechají vyčerpaného Naruta odpočívat, vpadnou do mlžné náruče Haku, Zabuzy a spousty klonů.

chapter023_01-02.jpg

kapitola 23

Sasuke a Haku bojují, když se Gatoovi nohsledi pokusí unést Tsunami. Naruto ji s Inariho pomocí zachrání a usmíří se. Naruto míří k mostu a Inari utíká varovat zbytek vesnice,

chapter024_01.jpg

Kapitola 24

Haku a Sasuke pokračují v boji, kdy Haku překvapí svými jednoručními pečetěmi, Sasuke to vyrovná svou rychlostí a vyhne se smrtelnému útoku, ale pak Haku použije Makyou Hyoushou (démonická ledová zrcadla), a uvězní Sasukeho. Zabuza zablokuje Kakashiho, tudíž Sasukemu se chystá pěkný výprask, ale v tu chvíli nastoupí Naruto s okouzlujícím příchodem.

chapter025_01.jpg

kapitola 25

Naruto se snaží zachránit Sasukeho z techniky Haku, ale pak sám potřebuje pomoc. Sasuke se pokusí rozehřát zrcadla, ale vůbec to nefunguje. Kakashi si uvědomí, že Haku má zvláštní, rozvinutou pokrevní linii, která je stejně mocná jako jeho Sharingan. Naruto se odmítá vzdát a jeho slova donutí Haku připomenout si, jak ho Zabuza zachránil, když byl bezdomovec. Kakashi odhalí Sharingan, aby ukončil boj se Zabuzou.

chapter026_01.jpg

kapitola 26

Zabuza Kakashimu prozradí, že zná tajemství slabiny Sharinganu. Zabuza sníží viditelnost, pro svůj zvláštní styl boje založeném na tom, že protivník nic nevidí. Naruto a Sasuke jsou stále bezmocně uvězněni v Hakově pasti. Zabuza obchází Sakuru, aby se opět pokusil zabít Tazunu. Kakashi mu zastoupí do cesty, ale Zabuza se zdá být příliš rychlý

chapter027_01.jpg

kapitola 27

Sasukemu se probudí jeho vlastní Sharingan, sice slabší, než Kakashiho, ale přizpůsobuje se Hakově pasti. Kakashi je zraněn Zabuzou a slibuje mu ukázat, že jeho techniky nespoléhají jen na Sharingan. Mezitím Sasuke ochrání Naruta, odhodí ho a sám schytá plný útok jehel. Haku je sice zasažen, ale svými slovy jen vyburcuje Naruta. Plný emocí uvolní Kyuubiho moc uvnitř sebe s jediným cílem - zabít Haka.