manga_preview
Boruto TBV 09

Boruto 7

boruto_7_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume07

Vydáno 4. února 2019.


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B024_01.png

Boruto 24

Jigen, vůdce Kary, obědvá ve společnosti své kolegyně Delty. Nutno dodat, že jeho zacházení s nádobím a nábytkem při stolování není zrovna ekonomické a Guth-Jarkovský by měl jistě námitky. Delta však nejí samou nervozitou z toho, co se asi stalo se „schránkou“. Nakonec si od Jigena vyžádá povolení zkontrolovat situaci. Boruto s týmem si zatím prohlížejí bezvědomého chlapce. Další stránky kapitoly nás přenesou do chlapcových vzpomínek. Dozvíme se, že se jmenuje Kawaki. Jako dítě vyrůstal bez matky, jen s násilnickým otcem, od kterého ho Jigen odkoupil. Že ve svém původním prostředí nepochytil zrovna dobré návyky, je nasnadě. Hned po probuzení z bezvědomí ostatně vybuchne. Doslova. Následuje krátká a nepříliš zdvořilá výměna otázek mezi ním a Konožany, kterou přeruší příchod Delty a jejího pomocníka Garoua. Garou patří k „vnějším“ členům Kary a s Kawakim má evidentně nevyřízené účty. Vyjde najevo, že Kawaki je sám onou schránkou, o kterou Kaře celou dobu jde. Garou ho zkusí zajmout, ale ukáže se, že to nebude vůbec snadné, protože Kawaki je i přes vyčerpání z boje s loutkami schopen předvést své neobyčejné schopnosti.

B025_01.png

Boruto 25

Kawakiho výměna názorů s Garouem končí výbuchem a odhaluje nová fakta. Kashin Koji plánuje získat více informací a rozhodne se tak nechat nindži z Listové odejít po svých.

B026_01_0.png

Boruto 26

Kawaki se probouzí v Listové vesnici a zjišťuje, že od teď bude bydlet se Sedmým Hokagem, Narutem. Jenže to on nechce a pořád se snaží utéct. Nakonec zjistí, že to nedokáže. Navíc zjistí, že Boruto, další dítě s Kaamou, je syn Naruta a bude bydlet i s ním. Na problémy je zaděláno.

B027_01_0.preview.png

Boruto 27

Soužití Boruta a Kawakiho skřípe, hádají a perou se už od rána. Kawaki se zajímá, jak Boruto přišel ke své pečeti a na oplátku mu poví o tom, jak dostal on svoji. Předal mu ji Jigen, který se do té doby neúspěšně snažil ji naočkovat desítkám dětí. Kawaki byl jediný, který onen pokus přežil, ale život s Kaamou mu přijde natolik omezující, že by býval raději zemřel. Ani soucit s Kawakiho traumatickou minulostí však Boruta nepřiměje, aby se s ním spřátelil.