manga_preview
Boruto TBV 10

Boruto 16

Boruto_svazek_16_maly.jpg
Číslo svazku (volume): 
borutomanga/BorutoVolume16

Vyšlo 4. 1. 2022


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


B060_01.png

Boruto 60

Vedení Konohy je zaměstnáno pátráním po Codeovi, který se zatím v Borově tajném zařízení sbližuje se svými novými společníky. Kawaki stále cítí, že je v Konoze cizí a mezi místní lidi nezapadá. Naruto i jeho rodina se ho snaží toho pocitu zbavit, a tak pro něj uspořádají oslavu a Kawaki dostane i nindžovskou čelenku.

B061_01.png

Boruto 61

Konoha je na pozoru před Codem a v ulicích i okolo vesnice jsou hlídky. Borutovi vadí ztráta soukromí. Kawakiho tíží ještě více obavy o budoucnost. Nemůže nečinně sedět, zatímco Narutovi, jehož nadevšechno miluje, hrozí nebezpečí. Rozhodne se utéct z Konohy a přitom v sobě bezděky objeví schopnost, která oklame rozestavěné hlídky. Jediný, kdo si jeho útěku všiml, je Boruto...

B062_01.png

Boruto 62

Borutovi chvíli trvá, než přesvědčí svého otce a hlídače, že Kawaki opravdu utekl a nejde jen o dětskou hru. Kawaki se mezitím střetne s Codem, kterého Ada na dálku nasměrovala. Kawaki nabízí svůj život výměnou za životy Konožanů, ale Code jeho nabídku odmítá - již je odhodlán k provedení svého plánu, který kromě osobní pomsty zahrnuje i zničení celého světa. Na místo jejich setkání brzy dorazí i Boruto...

B063.jpg

Boruto 63

Boruto dorazil na místo střetu Kawakiho a Codea. Chce kamaráda ochránit aspoň do doby, než dorazí posily. Ada sledující scénu z dálky je z pohledných chlapců a jejich obětavosti celá nadšená. I pro Codea je čest potkat téměř hotového Ootsutsukiho, ale nic to nemění na jeho plánech Boruta obětovat. Při následném souboji je znát, že Boruto na Codea zdaleka nestačí. Potom se v něm však probudí Momoshikiho síla...