manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 2

Volume02Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
02
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: 189 Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis:Darth Koťátko


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (1) | Následující svazek (3)
chapter008_00.jpg

Kapitola 8

Kakashi prohlásí, že Sasuke, Sakura a Naruto, který je přivázaný ke sloupu, by neměli být ninji, protože nespolupracují. Dává jim tedy ještě jednu šanci. Iruka mezitím u Hokageho zjistí, že Kakashi nikdy nenechal nikoho projít. Zpět v lese, Sasuke i Sakura poruší Kakashiho pravidla ten je vyděsí svým příchodem. Avšak oznamuje, že prošli.

chapter009_01.jpg

Kapitola 9

Tým 7 úspěšně dokončil první misi - chycení kočky. U Hokageho Naruto protestuje, že dělají jen ty nejpitomější mise. Dostávají další misi - doprovodit Tazunu do jeho vesnice. Po cestě jsou neznámými ninji přepadeni.

chapter010_01.jpg

Kapitola 10

Kakashi a Sasuke se porvou s Démoními bratry, těmi útočníkya Naruto si probodne ruku kunaiem s tím, že Tazunu klidně ochrání. Dál odsud se chystá Démon ze Skryté Mlžné, Momochi Zabuza.

chapter011_03.jpg

Kapitola 11

Převozník je převáží přes řeku do Tazunovy vesnice. Připlouvají do Země Vln a Naruto machruje, málem sejme králika a Tazuna ho seřve. Brzy na to se objevuje Zabuza a Kakashi chce odhalit své levé oko.

chapter012_01.jpg

Kapitola 12

Kakashi ukazuje svůj sharingan v levém oku! Pouští se do boje se Zabuzou, který jde po Tazunovi. Po chvíli mu Kakashi oznamuje, že je konec.

chapter013_03.jpg

Kapitola 13

Za Kakashim se objevuje další Zabuza a boj pokračuje. Zabuza chytá Kakashiho do vodního vězení a vyšle za sebe na boj klon. Ten jde po třech geninech a jednom staříkovi. Brzy na to se na něj vrhá Naruto.

chapter014_01.jpg

Kapitola 14

Kakashi naťukne, že Skyté Mlžené se dříve říkalo Krvavá a to kvůli maturitní zkoušce, kdy se museli navzájem zabít přátelé. Dokud se neobjevil ďábel. Zabuza, který zavraždil na stovku studentů. Sasuke po něm hodí Shuriken, v jeho mrtvém úhlu ještě jeden, který Zabuza nečeká, ale vyhne se, avšak to, že skrytý shuriken byl přeměnený Naruto, nečekal vůbec.

chapter015_01.jpg

Kapitola 15

Zabuza je škrábnutý a Kakashi se osvobozuje. Pak bojuje - zajímavě. Používá, kopíruje totiž Zabuzovy techniky. Kakashi díky genjutsu poráží Zabuzu a neznámý ninja jim oznamuje, že Zabuza je mrtev.

chapter016_01.jpg

Kapitola 16

Naruto je naštvaný zjištěním, že Zabuzu zabilo dítě a Kakashiho prohlášení, že jsou děti mladší než Naruto a silnější než on, ho moc neuklidní. Doráží k Tazunovi domů. Mezitím v lese, Zabuza "ožívá". Jeho smrt byla ve spolupráci s tím ninjou-lovcem jen předstíraná. Kakashi cítí, že něco není v pořádku.

chapter017_01.jpg

Kapitola 17

Kakashi jim sděluje, že má pocit, že Zabuza žije. Brzy na to se seznamují s Inarim, vnukem Tazuny. Další den je Kakashi dotáhne do lesa, kde mají trénovat ovládání chakry... Šplháním na stromy.