manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 58

VolumeCover_0.jpg
Číslo svazku (volume): 
58
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč

Název Svazku: Naruto vs. Itachi!! (ナルトVSイタチ!!)
Publikováno v JP: 4. listopadu 2011


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (57) | Následující svazek (59)
545.jpg

Kapitola 545

Madara očekává rozbřesk. Správně také počítá s příchodem Naruta. Sakura a Shizune pokračují v pitvě těla bílého Zetsu a objevují v něm DNA prvního a Sakura je přesvědčena, že Zetsu nějak využívá Yamatovu sílu a Tsunade uvažuje nad tím, že Madara může být ztělesněním nesmrtelnosti... Naruto vyráží směrem na bitevní pole. V kyuubi módu hravě rozeznává transformované nepřátele a pouští se do boje za pomocí nových technik využívajících rasengan a kyuubi mód, jako třeba mini-rasen shuriken!

546.jpg

Kapitola 546

Naruto a Bee dorazili, potkali mangetické kekkei genkai a pokračují dál, hledat ostatní. Mezitím, pár dalších zombie pokračuje na velitelství, potkává je obří vlna písku, které je zlatým prachem zastavena. Toroi se potkává s Gaarou a je překvapen jeho oznámením, že už není jinchuuriki.

547.jpg

Kapitola 547

Gaara a Tsuchikage Oonoki se střetávají s mrtvými předchozími Kage - Rakikagem, Mizukagem, Tsuchikagem Muu a Kazekagem, Gaarovým otcem. Ten vzápětí začne vzpomínat na dobu Gaarova narození a dětství. Zjistíme, proč na něj poslal Yashamaru a sám se jej poté pokoušel zabít. Nakonec, po zhodnocení minulosti a současnosti, dochází Kazekage k poznání, že opravdovou hodnotu má pouze víra rodičů ve své děti, o čemž byla přesvědčena i jeho žena Karura.

548.jpg

Kapitola 548

Gaara je v šoku ze zjištění, že ho jeho matka milovala. Otec mu vysvětluje, proč mu Yashamaru lhal, a že on jako otec ho zklamal. Nakonec však dojde ke smíření, Kazekage je zapečetěn a technika Edo Tensei nad ním ztrácí moc.
Naopak Mizukage, Raikage a Tsuchikage Muu zapečetění odolají a pustí se do boje s Gaarou, Oonokim a částí armády vedenou Temari.
Na bojiště však míří i pomocí Edo Tensei vyvolaný Itachi s Nagatem. Po cestě se střetávají s Narutem a Bee...

549.jpg

Kapitola 549

Itachiho otázka!
Po střetnutí Itachiho s Nagatem a Beeho s Narutem si Kabuto uvědomí, že pokud se mu podaří získat zbývající Jinchuuriki, Madara ho bude muset poslouchat.
Během souboje Naruto Itachimu prozradí, že od Madary ví, jak to bylo s jeho tajnou misí a ttaké, že Sasuke chce zničit Listovou.
Souboj silné čtveřice pokračuje. Naruto Beeho varuje, aby si dával pozor na Itachiho Mangekyou Sharingan. Smrtící oční technika však zároveň spustí tajnou schopnost, kterou Itachi kdysi daroval Narutovi...

550.jpg

Kapitola 550

"Kotoamatsukami"
Naruto vyplivnul vránu! Itachi mu vysvětluje, že je to ta část jeho síly, kterou do něj vložil při jejich posledním střetnutí. Ve vráně je oko Uchihy Shisuiho, nejsilnější Mangekyou Sharingan, s nastaveným Genjustu Kotoamatsukami, které se aktivuje při střetu s Itachiho očima. Itachi věděl, že Sasuke si jeho oči vezme, a proto mělo Genjustu Sasukemu nařídit "Ochraňuj Konohu". Když však bylo použito na Itachiho, ten se vymanil z Kabutova vlivu a může ovládat své tělo. Pomůže tedy Narutovi porazit Nagata, který se snaží o získání kompletního těla?

551.jpg

Kapitola 551

"Zastavte Nagata!"
Kabuto kompletně ovládl Nagata, který se na Beeho a Naruta řítí se všemi technikami šesti sfér! Nagato se nejprve pokusí z Naruta vyrvat duši a nakonec zaútočí s gravitační technikou Chibaku Tensei. Díky Itachiho plánu je však technika zneškodněna a Nagato nabývá zpět vědomí. Předtím, než ho Itachi zapečetí, povzbudí Naruta do dalšího boje...

552.jpg

Kapitola 552

"Být Hokage...!!"
Naruto, Bee a Itachi zastavili Nagata a Kabuto plánuje vytiahnuť svoj tromf. Itachi sa rozhodne zastaviť Edo Tensei, ale Naruto to chce urobiť sám, lenže je vyčerpaný. Itachi mu vysvetlí, že ak sa nebude spoliehať na priateľov, dopadne ako Madara. Na druhom bojisku je armáda plne zamestnaná bojom s predchádzajúcimi Kage.

553.jpg

Kapitola 553

"Nástup na hlavní bitevní pole"
Naruto právě včas dorazil ke Gaarovi a Oonokimu, aby jim pomohl porazit Druhého Tsuchikage Muu. Následně jim Nara Shikaku v myšlenkách podal hlášení o Narutově postupu. Poté se rozdělili a vydali se na další bojiště. Naruto zamířil právě tam, kde Temari se svou divizí čelí útokům silného Třetího Raikage.

554.jpg

Kapitola 554

"Hranice Rasenshurikenu!"
Naruto útočí na Raikageho Rasenshurikenem, který je sice silný, ale přece ne dost. Dodai dál vypráví o Raikageho neuvěřitelné síle a technikách. Záhy jednu z nejnebezpečnějších rozeznává a velí k ústupu. Raikage však záhy proráží obranou hliněnou zeď. Pak si Naruto všimne jizvy na jeho hrudi...

555.jpg

Kapitola 555

"Protiklad"
Naruto pokračuje v souboji s Raikagem. Nezvládne však bombu ocasého démona a vyčerpá spoustu čakry. Rozhodne se spojit s Beem, aby se zeptal Hachibiho, jak vlastně Raikageho porazil. Nakonec na to přijde a díky tomu zjistíme, že Raikageho štít nebyl až tak dokonalý. Za dokonalý štít Naruto považuje Gaarův písek. Má ale pravdu?