manga_preview
Boruto TBV 09

Svazek 67

VolumeCover_67.png
Číslo svazku (volume): 
67
Stažení celého svazku: 
Download (konoha.cz)

Průlom
Toppakō (突破口)

vyšlo: 4. prosince 2013


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (66) | Následující svazek (68)
638.jpg

Kapitola 638

Juubi zmizel v oblaku prachu, a Hinata vysvětluje ostatním na bojišti, co se stalo - Obito se změnil v Jinchuuriki! Narutovi to bylo taky jasné, protože z něj cítil čakru všech ocasých démonů. Obito si, zdá se, nevzpomíná na to, kým byl, je silnější než kdy předtím a hravě si poradí s pečetí i bariérou Prvního! Hokagové vytvoří poslední obrannou linii, zatímco Madara dumá o svém esu v rukávu...

639.jpg

Kapitola 639

Na bojišti panuje chaos. Jinchuuriki Obito rychle střídá nové techniky a Hokagové jim skáčou do rány, aby je pochopili. Naruto je nervózní, proto si on i Gamakichi příliš pozdě všimnou, že se Obito skryl pod zemí, a jde po nich. Smrtící ránu mířenou na Naruta překvapivě zastaví Sasuke, ale oba chlapci jsou pořád v nebezpečí. Stihne Minato zasáhnout včas?

640.jpg

Kapitola 640

Obito bojuje s Juubim o nadvládu nad jejich společnou formou. Díky vzpomínkám na Rin se mu to podaří. Minato plánuje finální útok, aby vytvořil příležitost pro Naruta se Sasukem a jejich ultimátní kombo techniku. Podaří se?

641.jpg

Kapitola 641
Vy jste hvězdy večera!! / 君らがメインだ!! / Kimi ra ga Meinda!!

Minato ke zranitelným chlapcům přenesl smrtící Obitovu kouli. Naštěstí se objeví Druhý Hokage a kouli elegantně vrátí původnímu majiteli. Obito však výbuch ustojí a chystá se k dalšímu útoku. Naruto a Sasuke se vrhnou vpřed, k čisté ráně jim ale opět musejí pomoci Hokage s vylepšeným Hiraishinem. Sakura nevidí skrz oblak prachu, který nový útok vyvolal. Hinata však ví, co chlapci z Týmu 7 právě dělají...

642.jpg

Kapitola 642

Průlom
Minulý útok se bohužel nesetkal s úspěchem a Obito se stále vznáší nad hlavami hrdinů. Tobirama zjistí, že nepřítel je odolný vůči veškerému ninjutsu. Gamakichiho přivolání končí, a tak se rozloučí posledním útokem. Kurama nedovolí narutovi přejít do Kyuubi módu, dokud nemají dostatek čakry. Obito se vysmívá všem Hokage, což naruta nakrkne a spolu s Druhým se do něj pustí v Senjutsu módu, protože si oba všimli, že Gamakichiho útok Obito nevstřebal, ale pouze odrazil...

643.jpg

Kapitola 643

Temná strana Kyuubiho zapečetěná v Minatovi mu překvapivě dodává sebedůvěru, snaží se jej povzbudit a vysvětlit mu, že to, co se stalo před lety, nebylo chybou Minata. Obito pokračuje v proslovu o zbytečnosti tohoto světa a vyvolá strom, který dokáže pálit čtyři Bijuu Damy zároveň. Hashirama chce přispěchat na pomoc, nicméně Obito všechny uvězní v neprostupné bariéře spolu se stromem a hodlá všechny konečně zabít. Hokage s Narutem domlouvají taktiku a zvažují své možnosti, když Naruto nabídne otci drcnutí pěstí, které funguje jako propojení Kyuubi čaker, které mají každý v sobě.

644.jpg

Kapitola 644

Naruto se Čtvrtým a spol. řeší, jakým způsobem všechny ochránit před Bijuu bombami. Pomocí spojení čakry Kuramy, Naruta a Minata se podaří spojenecné shinobi přenést mimo bariéru. Jak toho docílili? To vysvětlí Tobirama, tvůrce techniky stínových klonů.

645.jpg

Kapitola 645

Minato je štěstím bez sebe, jaký má jeho synek skill. Naruto se bezhlavě vrhá do boje v Kyuubi módu, jako by úplně zapomněl, že na Obita funguje jen Senjutsu. Kurama mu však připomene, že jednou už se jim podařila kombinace Senjutsu s liščí čakrou, a tak se o to pokusí znovu. Čakra proudí všude kolem a Sasuke jen tiše závidí... a Obito startuje věčné Tsukuyomi!

646.jpg

Kapitola 646

Obito probudil Juubiho konečnou formu - strom, který ze všeho živého vysává čakru. Zrušil bariéru a likviduje jednoho ninju za druhým... Madara, k překvapení Hashiramy, ví o Juubiho historii víc než je zdrávo. Díky těmto znalostem mohl vymyslet, jak božského démona využít ke svému plánu s nekonečným Tsukuyomi...

647.jpg

Kapitola 647

Na bojišti vládne chaos a strach, do kterého dorazí Orochimaru se Suigetsem a Karin. Ostatní Kage se také blíží, a proto je zasáhne technika přenosu mysli Ino. Jejím prostřednictvím Hashirama vysvětluje Madarův plán s věčným Tsukuyomi. A Sasuke vyhecuje Naruta k dalšímu boji...!