manga_preview
Boruto TBV 11

Svazek 30

Volume30Cover.jpg
Číslo svazku (volume): 
30
Stažení celého svazku: 

Tento svazek již vyšel v oficiálním českém překladu od CREW a můžete si ho zakoupit v jejich internetovém obchodě.
KOUPIT
Cena: Kč
Zodpovědní uživatelé: 

Popis: Hayato


Shrnutí Kapitol
Kompletní seznam svazků
Úroveň spoileru - Velmi vysoká

Naruto

Zde naleznete jen poslední kapitoly Naruta v konožském překladu. Většina svazků již oficiálně vyšla v nakladatelství Crew a na našich stránkách se můžete pouze podívat na popisy kapitol.

Boruto: Naruto Next Generations

Naruto Gaiden 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Boruto: Two blue vortex

1 2 3
Série navazuje na Boruto Next generation, ale mladí hrdinové jsou starší o 4 roky. Jejich svět se na sklonku předchozí mangy obrátil naruby, nyní nastal čas dát ho do pořádku.

Rock Lee SD

1
Rock Leeho jaro mládí: Extrémní nindža trénink je manga v roztomilém stylu chibi od Kishimotova někdejšího asistenta Kenjiho Tairy. Pojednává o útrapách, radostech a síle mladí Rock Leeho, který svou jednoduchostí a přímostí dostává své parťáky do podivných situací.

Sasukeho příběh – Uchiha a hvězdný prach

1
Sasuke Uchiha míří do astronomické observatoře Tatar daleko od Ohňové země. Spojí se Sakurou a společně se ponoří do tajného hledání stop po Mudrci šesti cest. Na jejich úspěchu či nezdaru stojí život Naruta. Brzy však budou zataženi do smrtícího spiknutí, které otestuje tento manželský pár.
Novela se odehrává v čase mezi mangou Naruto a Boruto.

Samurai 8: Hachimaruovy příběhy

1 2 3 4 5
Kishimotova manga z futuristického samurajského prostředí plného nečekaných událostí a zvratů, kočičího samuraje a malého chlapce, který poprvé vyšel z domu.


Předchozí svazek (29) | Následující svazek (31)
chapter263_01.jpg

Kapitola 263

Akatsuki svoji práci odvedli a Gaara leží mrtvý v jeskyni.Záchranný tým se zatím venku snaží najít zbývající 4 lístky potřebné k prolomení bariéry jeskyně. K jejich vypátrání skvěle poslouží bystrozraký Neji se svým byakuganem. Tím, že každý člen týmu Gai nakonec strhne jeden z lístků se aktivuje past spočívající ve vytvoření kopie člověka, který bariéru odstranil. Tak jsou všichni nuceni čelit svým věrným imitacím. Kakashi se svým týmem zatím pronikne do jeskyně, kde na ně už vyčkávají Sasori a Deidara…

chapter264_LQ01.JPG

Kapitola 264

Kolegové umělci (Sasori a Deidara) se vroucně hádají o tom, co to vlastně umění je. To je ale Narutovi úplně fuk, a že Akatsuki zabili Gaaru nechce nechat jen tak. Bez otálení se vrhá do útoku, ale ani ten nepřeruší výměnu názorů Sasoriho a Deidary. Deidara pak odnáší Gaarovo tělo pryč z jeskyně a Kakashi s Narutem ho pronásledují, zatímco Sakura s babičkou Chiyo stojí tváří v tvář Sasorimu, který odhalí svou prvotřídní loutku!

chapter265_01.JPG

Kapitola 265

Gaiův tým je značně vytížen bojem se svými napodobeninami, které mají dokonce stejné schopnosti jako originály. Chiyo se Sakurou zatím taktizují a chystají se Sasorimu jeho loutku zničit. Za normálních okolností by to byl téměř „héraklovský úkol“, ale s babičkou Chiyo nebude problém loutkáře jako je Sasori odzbrojit. Loutka skrývá spoustu pastí, ale Sakura s Chiyo se jim hbitě a s lehkostí vyhnou. Sakura nakonec zasadí zdrcující úder, kterým loutku rozseká na maděru! Venku se zatím schyluje k boji s Deidarou.

chapter266_01.JPG

Kapitola 266

Písečná je v rozpacích! Zachránit Gaaru, či nezachránit Gaaru? To je oč tu běží! V minulosti už nastala podobná situace, když zmizel třetí Kazekage a vesnice se věnovala jeho záchraně, zatímco je postihla válka. Kam se Třetí ztratil se ale dozvíme hned v zápětí, když Sasori (už ve své pravé podobě) představí další perfektní lidskou loutku, kterou je právě sandaime Kazekage! Deidara s Narutem zatím vedou boj, ve kterém vybuchují (nejen) emoce!

chapter267_01.JPG

Kapitola 267

Posaďte se a sledujte loutkové představení babičky Chiyo a Sasoriho! Sandaime Kazekage se ukáže být velmi multifunkční loutkou se spoustou nebezpečných vychytávek, udělátek a zlepšováků. Sakura zatíná zuby a chce ze Sasoriho za každou cenu vymlátit veškeré informace o Orochimarovi! Na vnoučkův další útok má Chiyo odpověď v podobě loutek Sasoriho rodičů!

chapter268_01.JPG

Kapitola 268

Loutkářský zápas pokračuje a dřevěné údy létají na všechny strany! Nicméně se dozvíme o další výhodě lidských loutek, kterou je zachování chakry a technik člověka, z něhož je loutka vyrobena. Sasoriho další trumf - magnetický písek třetího Kazekageho zadře jednu z loutek babičky Chiyo a zdá se, že příští útok si vyžádá oběti na životech…

chapter269_01.JPG

Kapitola 269

Útok magnetického písku odvrácen! Chiyo udělala loutku i z částí svého těla, což teď přišlo vhod. Všechny loutky, které může ovládat má však zadřené a nezbývá jiná možnost, než na útok využít Sakuru. Ta hodlá ukázat, jak velkou silou vládne a také co jí naučila princezna Tsunade. Jeskyně se otřásá v základech a to Sakura ještě ani zdaleka nepředvedla vše, co umí!

chapter270_02.jpg

Kapitola 270

Kakashi s Narutem vytrvale stíhají Deidaru a Kakashi chce použít techniku, kterou pronásledování neprodleně zakončí. Sakura už dokonale čte Sasoriho pohyby a je tak schopna vyhnout se jeho útokům. I přesto je Sakura poraněna magnetickým pískem, který je (jak by se od Sasoriho dalo čekat) opatřen jedem. Sakura byla však natolik prozíravá, že si na cestu přibalila i dvě ampulky s protijedem účinkujícím po 3 minuty. Přesně tenhle časový limit má teď na to, aby Sasoriho definitivně odrovnala!

chapter271_01.jpg

Kapitola 271

Sasori je nucen shodit plášť a ukázat se v plné parádě! Šílený loutkář udělal svou zbraň sám ze sebe! Víceúčelový Sasori nenechá své soupeře vydechnout a útočí na ně vším co v sobě najde! Kakashi s Narutem jsou stále v patách Deidarovi. Jak se ale postavit tak silnému protivníkovi, kterému teď vše hraje do karet? Kakashi má vymyšlenou nadějnou strategii, jde jen o to, jestli ji pochopí i Naruto…